Do Pani Krystyny Trzcińskiej, Der Stürmer, filia W-szawa, Polin

PB: na melodię Jeszcze jeden mazur dzisiaj
Jeszcze jedna zjebka dzisiaj
choć utarłem nosa.
Za Stürmera w Pralni siedzi,
a gryzie jak osa.
Jana Pawła nam “zdiabliła”
od wiary odsądza.
A muślimy przybywają
nasycą jej rządze.
On Friday, May 20, 2016 5:09 AM, Krystyna Trzcińska: JPII: żydowski święty, czyli szatan, diabeł wcielony

W dniu 18 maja 2016 21:29 użytkownik Piotr Bein:

Łowi(e)ckie neandertalki z Trzcińską i Cihcockim “gonią żyda”, a on im wlazł żydo-wahabizmem żydo-saudyjskim w umysły rodaczek!
To gońcie, debile, bo na to macie wpływ w zasięgu ręki, po sąsiedzku rodak do rodaka!
Wojna jest hybrydowa, żadnych sądów ani wieszania nie będzie, bo wpierw wy zadyndalibyśta.
Sromotnie tę wojnę przegrywacie, bośta qźva debile do potęgi!!! Zwodzicie naród na fałszywe barukady ,robicie pośmiewisko z siebie przed rodakami, a z Polaków — w opinii światowej.
Hańba wam!!!
pb

HYPER-ALARM duracki: Odurnione przez krypto-żydo-saudyjski wahabizm (“religia” zjebów żydoISIS), cipcie zapraszają do meczetu

PB: Poniżej mój ulubiony, nie tłumaczę czemu :))))


Inline image

W “tłumaczeniu” się z pochodzenia różni się pani Krysia od odparszonej gnidy 🙂 Edka Makowieckiego, z potakującą żonką, jedynie brakiem rynsztoka partyjno-żydł… sorka żołdackiego, no bo szlachetni Polacy nie mają do czynienia z żadnym z tych rynsztoków, np. mój śp. Ojciec.

I za to panią szanuję…

Czy ja Bizoń? Czy twierdzę, że pani nie jest kimś, za kogo się uważa? Albo że dr A. Trzciński jest w pani rodzinie, hę? A gdyby Polak badał micewy, to zbrodnia antypolonizmu? buhahaha Badać (i usuwać) mogiły krasnoarmiejców jest koszerne, a żydowskimi nie interesuj się? No bo a nuż odkryjesz prawdę: w Szoa syjożydłactwo wymordowało Jahwe ducha winnych współplemieńców…

Bizoniowo i neo-ubecko “myślisz”, Krysiu, że nazwisko świadczy o “pochodzeniu”. Pokazałem, że dowolne nazwisko, polskie czy nie, figuruje w annałach genealogii polsko-żydowskiej…

Twa defensywność potwierdza, że jesteś żydojadką, a klakierowanie w wątku — że ożydzaczką. Czyli żydojacka ożydzadżka. CBDU

Po ww. owocach i czynach oceniam, w tym polskojęzyczny 🙂 Der Stürmer. A tu nienajlepiej, co rozwinąłem uprzednio. Na merytorykę wyzwalania Polaków pogromami “żydów” nie musisz odpowiadać, wszystko już  wiem — bez udziału Razwiedki666 LOLLOLLOL i więcej nie chcę i nie potrzebuję. Lepiej nawet, gdybyś nie odpowiedziała, bo się głębiej zakopiesz. A fajnych kobit szkoda na żer żydłactwu, lepiej odrobaczyć  pod sufitem i wciągnąć do walki z prawdziwym wrogiem ludzkości (w tym Polaków): żydobanksteria, szabas goje i użyteczni idioci.

Przed tą próbą życiową, idziesz na otrzeźwienie do Pralni.

Krystyna Trzcińska: Do Piotr Bein, Mój ex mąż nazywa się Andrzej Trzciński, ale nie jest tym Andrzejem Trzcińskim, z pod podanego przez Ciebie linku. Ten z pod podanego przez ciebie linku jest wprawdzie z tego samego roku urodzenia, co “mój” ex mąż, tylko jest o kilkanaście dni starszy.  Ponadto ten Andrzej Trzciński z pod twego linka, jest żydowskim prof. od żydowskich nagrobków. Ten zaś “mój” ex mąż jest dr – fizykiem jądrowym, który obecnie robi habilitację. “Mój” ex mąż, ze dwadzieścia lat temu był adiunktem w Instytucie Badań Jądrowych. Nadal tam pracuje, ale jakie stanowisko tam zajmuje obecnie, to nie interesuję się.
Nic nie wiem, aby “mój” ex mąż był spokrewniony z tym, co to ma tytuł profesora od żydowskich nagrobków. Na pewno nie!
Inline image
Czy mój mąż jest obrzezany, nie wiem, nie znam się na tym, nie zaglądałam … #serio #hahahaha #LOL
Czy mój mąż jest żydem? Ojciec ex męża nazywa się Trzciński i był rzekomo dziedzicem z Kołomyi. Kiedyś oglądałam jakiś program w TV, gdzie mieszkańcy z Kołomyi mówili ze: “ich Pan w znaczeniu (dziedzic) wyjechał i ani razu po wojnie nie przyjechał, chociaż już teraz można przyjeżdżać. A oni sami nie wiedzą co maja robić”. Nie pamiętam, ale chyba chodziło o jakieś głosowanie. Ojciec ex męża już nie żyje, i moim zdaniem, raczej nie był żydem. Z tego co wiem, to ex mąż nie miał żadnej rodziny, oprócz sióstr ojca zamieszkujących w Krakowie.
Pytanie byłoby tylko, czy “mego” ex męża matka była żydówką? I tutaj należałoby sprawdzić. Oglądałam jej akt zgonu, w którym jest zapisane że “matka nieznana”. Z tego wynika, że “mój” ex mąż Andrzej Trzciński po matce może być żydem. Tylko żydówki miały interes w ukrywaniu swego żydowskiego pochodzenia. Co by znaczyło wtedy, że “mój” ex mąż par exellence (w pełnym tego słowa znaczeniu) byłby żydem po matce.
Moje korzenie natomiast jak już wcześniej pisałam, z domu jestem Gładkowska, są polskie i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
Myślę, że wszystko wyjaśniłam dla mego adwersarza Piotra Bejm, żeby nie było, ze muszę ukrywać swoje pochodzenie.

Inline image

PB: wzajemnie :)))))

Krystyna Trzcińska: Nikt nie może podać ważnych dowodów na mnie, na okoliczność że jestem żydówką, bo po prostu – oświadczam że nie jestem żydówką, nawet w małej części!

Takie wstępne informacje mnie dotyczące: Moje nazwisko panieńskie – Gładkowska. Nazwisko panieńskie mojej mamy – Rafałowska. Nazwisko panieńskie mojej babci (ze strony mamy) – Wasilewska. Nazwisko mamy mego ojca – Januszewska. W żadnej z tych rodzin nie było mieszania rdzennej POLSKIEJ (Słowiańskiej) krwi z żydami.

Np. na FB jest mnóstwo profili różnych Krystyn Trzcińskich. Nazwisko moje panieńskie – Krystyna Gładkowska – też się powtarza.

ŚWlAT W WALCE OBRONNEJ PRZECIW ŻYDOSTWU

PB: Artykuł skończony, czy brudnopis? Nie odnosi się do sedna mej krytyki — jak na bazie rasistowskiego materiału na pani blogu osiągnąć wyzwolenie Polski spod okupacji — początkowy temat wątku, zamienionego w obelżywe ożydzanie i poniżanie Beina (i Putina) przez Makowieckich i in.

Jasno podałem podstawy moich obaw o realizację suwerenności na takiej osnowie. Proszę się odnieść do nich, nie marnować wszystkim czasu.
Czytelnicy czekają. Link niepotrzebny, email ma moc dokumentu, sąd może ustalić tożsamość nadawcy. W Kanadzie, zniesławiający stalkingowiec musi udowodnić, że oszczerstwo takim nie jest. Jest to wyjątek od panującej tu reguły sądowniczej i moralno-społecznej: innocent until proven guilty.
Zasadnicze pytanie osobiste zostawia pani bez odpowiedzi: po co klakieruje pani neo-ubeckim atakom na mnie w zw. z obroną polskiej racji stanu?
Nie oceniam osób wg pochodzenia, a pani tłumaczy się ze swej polskości przed widownią, której pani antysemicko przyklasnęła na ożydzanie Beina, wielokrotnie w swych mejlach linkując do klasycznych bredni rasistowskich na swym blogu.
W zestawienu z pani materiałami i poniższym, agituje pani do przemocy wobec osób arbitralnie napiętnowanych jakoby byli Żydami. Ironicznie, osoba atakowana nie jest i nie była ż/Żydem ani nie działa przeciw Polskiej Racji Stanu. Jeśli kłamię, proszę udowodnić zarzuty, na podst. których dołączyła pani do nikczemnej nagonki na Beina.
Łamie pani podstawowe prawa człowieka — wolność pochodzenia, poglądów, religii… Jako ubogi Polak nie mam środków na mecenasa, pozostaje mi złożyć wniosek na posterunku RCMP o zakaz wjazdu pani do Kanady. Precedens jest: Mirosław Wiechowski (blog Marucha), Józef Bizoń (blog Sursum Corda), dr Maciej Pokora i szereg in. ożydzaczy po skandalu na blogu Maruchy: https://piotrbein.net/pralnia/
oraz Tadeusz Cichocki, Maria Bejda i Teresa Wojda agitujący politycznie na bazie rasizmu.
pozdravP
Krystyna Trzcińska: OK, nie wywiad! W poście ustosunkuję się do treści. Jak już zapowiedziałam, w odpowiedzi podeślę linka do artykułu. Temat główny artykułu, którego linka zamierzam podesłać.

Dotyczy wyjścia POLSKI obecnie  z pod 100 letniej żydowskiej okupacji, co nie jest trudne ani niemożliwe.
W 1916  r. Polska, odzyskała od okupantów Austro-Węgier i Niemców prawo do utworzenia zależnego od nich regencyjnego Królestwa Polskiego, w celu utworzenia w dalszej kolejności na tym terytorium suwerennego “Królestwa Polskiego”. Żyd Piłsudski przywieziony podstępnie nielegalnie przez masonów/żydów do tworzącego się Królestwa Polskiego, faktycznie nie mógł uzyskać zgodnie z prawem ważnej władzy od masońsko/żydowskiej – Rady Regencyjnej Królestwa Polskiego, ponieważ ta nie miała takich uprawnień!

Insygnia władzy Rzeczpospolitej Polskiej wprowadzone nielegalnie 27 grudnia 1927 r. – rozporządzeniem o godle, od początku są – bezskuteczne, tym samym nigdy bezskuteczne symbole narodowe nie mogły się uprawomocnić, a tym samym nie można było bezskutecznych symboli narodowych zmienić, aktami prawnymi!
Która to bezskuteczność, insygniów władzy Rzeczpospolitej Polskiej trwa nada! Żydowski okupant na terytorium POLSKI nie może “wydać” ani jednego ważnego aktu prawnego, mającego moc władczą i podlegającego wykonaniu.
W związku z tym, żyd międzynarodowy (obecnie Izrael), za okres od 1917 r. (nielegalne przekazanie władzy Piłsudskiemu) do chwili obecnej, gdyż nadal trwa żydowska okupacja, musi zapłacić Królestwu Polskiemu – reparacje za oszukańczą, trwającą już 100 lat (od 1916 r. do 2016 r) żydowską okupację POLSKI (Królestwa Polskiego), winnemu prowadzenia rozmyślnie  polityki zmierzającej do eksterminacji, depopulacji rdzennych POLAKÓW.
Wcześniej POLACY rdzenni muszą ustalić i uprawomocnić swoje symbole narodowe dla Królestwa Polskiego w granicach POLSKI!

Za podstępną, niszczycielską żydowską okupację terytorium Królestwa Polskiego, w okresie 100 lat, żydzi mają bezwzględny obowiązek opuszczenia terytorium Polski (Królestwa Polskiego)!
Nie tylko okupanci Austro-Węgierscy i Niemcy przyznali POLSCE prawo i obowiązek utworzenia Królestwa Polskiego na swoich okupowanych przez nich terytoriach, ale również powstały po obaleniu caratu Tymczasowy Rząd Rosji księcia Lwowa w manifeście 17 marca?/30 marca 1917 uznawał dla narodu polskiego pełne prawo stanowienia o swoim losie według własnej woli i że wierny układom ze swymi sprzymierzeńcami, wierny wspólnym planom walki przeciwko światu germańskiemu, chciwemu walki, dopomoże do utworzenia niezawisłego państwa polskiego ze wszystkich terytoriów, w których Polacy tworzą większość, jako rękojmię trwałego pokoju w przyszłej, nowo zorganizowanej Europie.
ŚWlAT W WALCE OBRONNEJ PRZECIW ŻYDOSTWU

PB: O ile wiem, nie pytałem o wywiad.

Krystyna Trzcińska: Hello, Piotr Bein. Przeczytałam. Przypominam, że wywiad ze mną drogo kosztuje, ale jest możliwy. Nie wiem, czy międzynarodowy żyd (Der Stürmer), ma tyle pieniędzy, aby stać go było na wywiad ze mną ❓Serio. 😁

Piotr Bein, czekaj na linka😘
Krystyna Trzcińska, z domu Gładkowska
…………………………….
From: Piotr Bein
To: Krystyna Trzcińska
Sent: Sunday, May 01, 2016 7:23 AM
Subject: Re: INTERVIEW WITH RABBI FINKELSTEIN………….
Pani Trzcińska,
Jak już sygnalizowałem, wystarczy mi raz przysłać.
Materiał z Der Stürmer? buhahaha
Der Stürmer sfinansowała żydobanksteria, doglądali niemieccy i międzynarodowi żydowscy syjoniści, by ich plan”antysemityzmu” nastraszył Żydów do emigracji do Palestyny, co III Rzesza aktywnie, jawnie i szczodrze popierała. Plan “antysemityzmu” w Niemczech opracował żydowski profesor-syjonista.
Użyteczni idioci, nie tylko Niemcy, w okresie II wś. światowej pomogli tak wypłoszyć Żydów z Europy do Palestyny, a opornych — wytępić w zagładzie też sfinansowanej i sterowanej przez ż-banksterię i syjonistów. Banksterii ani syjonistom, w tym duża część wierchuszki Hitlera, SS itp. nic się nie stało, awansowali na jeszcze lepsze pozycje w USraelu, Am. Łacińskiej, Izraelu. To ich następcy dziś rządzą “Zachodem”.
Pomaga im pani w tym, podżegając “antysemityzm”, którego im trzeba, by:
– Utrzymywać doły żydowskie w przekonaniu, że goje im wiecznie zagrażają, by wykorzystywać te doły do celów NWO elit żydlackich.
– Piętnować i trzymać w ryzach narody gojów ‘antysemickich’ jak Polacy, Rosjanie, Palestyńczycy, Egipcjanie…
– Skierować bunty społeczne i pogromy na najmniej winnego, małego Żyda w zasięgu gojów (ci ważni są poza). Również na “Żyda” z waszej chorej wyobraźni, np. Bein, de facto jeden z najskuteczniejszych Polaków przeciw żydłactwu, skoro była próba zamachu nań, prace naukowe zniszczyli, szczują mosiadziakami, sajanami i neo-ubecją.
Pani z których? Jeśli nie z nich, to po co klakieruje pani neo-ubeckim atakom na mnie w zw. z obroną polskiej racji stanu, hę?
Z zakazem krzyżowania krucho u Polaków: 55% ma chazarską haplogrupę a1R1…
Jak ustalacie, kto Żyd a kto Polak?
Po nazwisku — voila: Kaczyński, Kwaśniewski, Mazowiecki, Trznadel, Dąbrowski, Maśliński, Bizoń, Kamiński, Macierewicz, Makowiecki, Wiechowski, Korab-Karpowicz, Głogoczowski, Pokora, Gawroński, Właźlinski, Bejda, Wojda, Ulicki-Rek…

 

Po nosie — żaden spolszczony uchodziec z Syrii nie przejdzie 🙂
Po fiucie — baptyści, muzułmanie, nawet egipscy chrześcijanie (kopci) obrzezują się.
Pani godność nie jest wyjątkiem czystopolskim
Fascynacja Żydami jest też u dra Trzcińskiego:
Zakładam, że zidentyfikowalibyście okupantów metrykami, nazwiskami, fiutami, curvomierzem nosa itp. ustaleniami rasy aryjskiej. To wtedy, w wyzwalaniu spod okupacji żydowskiej,
1. Jak dorwiecie tych na b. wysokich stanowiskach w Polin, skąd odlecą za granicę (jak tylko zaczniecie akcję z powodzeniem)? Stamtąd będą kontynuować z jeszcze większą nienawiścią do Polaków.
2. Jak oczyszczenie polskich struktur z żydłactwa zapewni suwerenność, skoro ta zależy od struktur ponadnarodowych, z żydobanksterią na czele?
3. Gdyby nawet ww. punkty udały się, co zrobicie z MILIONAMI szabas-gojów, cwaniaków i użytecznych idiotów, dzięki którym żydłactwo w ogóle może zaistnieć. Tacy przede wszytkim wypełniliby pustkę po okupancie.
4. Jak zapewnilibyście bezpieczeństwo  suwerennych struktur przed zemstą żydobanksterii? Mają opcje — od nasłania sił pod pretekstem, po “kryzys” jak obecnie w Wenezueli. Nie popuściliby, bo inaczej Polska stałaby się precedensem do wykorzystania przez inne okupowane narody
 
Jest na e-liście kilka osób, które korzystały z podobnych materiałów, bo Beina ożydziły bez dowodu… A nawet gdyby był żŻydem, to wzorowo wywiązuje się z pracy dla narodu polskiego, mimo obelg i intryg od zjebów polackich (i zagranicznych, gdy broni dobrego imienia Polaków).
Czekam na odpowiedź na wytłuszczone powyżej pytanie.
Szalom!
Piotr Bein
On Friday, April 29, 2016 12:05 PM, Krystyna Trzcińska <[email protected]> wrote:

POLACY muszą przerwać żydowską okupację i wrócić do korzeni http://trzcinska.neon24.pl/post/130639,polacy-musza-przerwac-zydowska-okupacje-i-wrocic-do-korzeni

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/