Farsa wybiurcza za progiem: prosor Korab-Karpowicz apjać robi kefir polactfu

PB: Brednie prosorka K-K…
Polacy z definicji są zawsze dobrzy — jasne! niedobre jest polactfo, do którego K-K się zaliczył buhaha

Farsa wybiurcza za progiem: prosor Korab-Karpowicz apjać robi kefir polactfu
Prof. Korab-Karpowicz: “Pan Piotr Bein nie jest Polakiem – jest Żydem”

Żydowskiego pochodzenia ożydzacze Maria Bejda, Józef Bizoń, Walerian Dąbrowski, Rafał Gawroński, dr Marek Głogoczowski, John Kaminski, prof. Korab-Karpowicz, Bogusław Maśliński, dr Maciej Pokora, Jerzy Ulicki-Rek, Mirosław J. Wiechowski, Wojciech Właźliński, Teresa Wojda?

Współudział w eksterminacji Bałtów, ekspansja na Kresy (stąd nienawiść narodowa Litwinów, Ukraińców, nie bez ich własnej winy oczywiście), brutalne prześladowania prawosławnych w międzywojniu i czystki etniczne na nich po II wś. (Operacja Wisła), udział z żydoNATO w okupacji: suwerennego serbskiego Kosowa i Bośni przeciw Serbom (epizod przy tym: beatyfikacja oprawcy z II wś., biskupa neo-ustaszy przez JP2), okupacja Afganistanu i Iraku przez USrael, niepoparcie Rosji w Syrii i na Ukrainie, durna hasbarna rusofobia, ożydzanie, chamstwo i podłość w stosunkach między rodakami…

Z Księżyca spadł?

Czyż “traktaty”  1.56 i 2.86 nie genialne? :))) Nic konkretnego bo syneqrki potraciłby lokaj żydomasoński. Tylko “żyd” Bein, dorobiwszy się zagramanicą kolaboracją z żydłactfem (no nie, Bizoń? hihihi) odważa się pisać całą prawdę, za co ściąga na się neo-ubecję, której użyteczne polactfo pomaga :((((
Moje opracowania
List otwarty do dr Aliny Calej, Zydowski Instytut Historyczny

Wybiury za progiem, prosorek-bufon nochala wystawia… buhaha
E-listy na tysiące ma, tak jak reklamy swego marnego “traktatu”, który nawet z upustem do 3,99 zł nieschodzi, żadnej recenzji na Amazon.com, a jedyne recenzje na necie to własna zajawka i raczej krytyczna merytorycznie ocena!

Won manipulancka qrvo załgana pielić kapustę eskimosom durniu prosorski z syneqrcami na żydomasońskich uczelniach, jeśli nie użyteczny neo-ubecki idioto albo jeszcze gorzej… nie interesuje mnie już to nawet.

From: “Prof. W. Julian Korab-Karpowicz” <[email protected]>
Date: May 8, 2016 12:44:51 AM PDT (CA)
To: ====
Subject: Szlachetność i wstyd

W odpowiedzi na nieproszoną wiadomość:

Polacy z definicji są zawsze dobrzy. Ponieważ Polacy to naród szlachetny. Dowiedli tego wielokrotnie w czasie ponad 1000 letniej historii.

Za to Ci co dzielą, skłócają, obrażają, sieją zło, niszczą nie są Polakami, nawet jeżeli zmylenia innych posługują się polskimi nazwiskami. Wstyd!

W. Julian Korab-Karpowicz

PS. Z Traktatu polityczno-filozoficznego

1.56 Skłócenie społeczeństw i narodów to stara metoda rządzenia ludźmi, lecz nie dla ich dobra wspólnego, ale dla korzyści własnej ich nieprzyjaciół i tyranów.

2.86 Obecnie rozgrywa się na świecie wiele konfliktów. Specjaliści od rozgrywania konfliktów, z których korzyści czerpią dla siebie, to gracze.

……

To nie Żydzi i partyjniacy są winni systemu i degrengolady w Polsce. …. To chory “Polak” jest złem.

Publicystyka – ośrodek informacji DiS


Grzegorz Niedźwiecki

 

++++++++++++++++

Piotr Bein 3.5.2016

SzPan Profesor Korab-Karpowicz, któremu jest lepiej do tego stopnia, że stać go było wycofać się z kandzydziorskiej kampanii LOL był łaskaw uprzejmie:

– oddać zebrane na siebie głosy poparcia na kandydaturę na prezia oportuniście i hyper-agentowi wpływu, krypto-żydłackiemu Ozjaszowi Goldbergowi (JKM), promotorowi JOW, GMO, prywatyzacji majątku narodowego Polaków i banksterskiego kapitalizmu =   żydłackie sztuczki na gojów

– ożydzić Beina z marszu… Prof. Korab-Karpowicz: “Pan Piotr Bein nie jest Polakiem – jest Żydem”

– więcej w agitkach prosorka z poprzednich fars wybiurczych, utrwalonych tu:

https://piotrbein.net/2015/03/18/prof-korab-karpowicz-zatrzymac-wojne-przeciw-polsce-i-chrzescijanstwu/

https://piotrbein.net/2015/01/24/prof-wlodzimierz-j-korab-karpowicz-oglupiony-czy-gra-lisa/

https://piotrbein.net/2015/03/19/antypolonizm-i-sprawa-zydowska-w-polsce/

https://piotrbein.net/2015/02/14/andrzej-szubert-brednie-o-jow-ach-polsko-powstan-przyszla-polska/

https://piotrbein.net/2015/01/26/antypolonizmy-wybiurcze/

I ten hipokryta ma czelność prawić tu kazanie o cnotach charakteru, skłócaniu, poniżaniu…

Zdufany w sobie głąb wciska, że teatr popisdzielski z reżyserii żydomasonskiej na scenie jewropejskiej to przejaw dochodzenia swego przez Polaków! Chyba przez polactfo jak on!!! 

Wybiury za progiem, bufon nochala wystawia… buhaha

Won manipulancka qrvo załgana pielić kapustę eskimosom 🙂 durniu prosorski z syneqrcami na żydomasońskich uczelniach, jeśli nie użyteczny neo-ubecki idioto albo jeszcze gorzej… nie interesuje mnie już to nawet.

Piotr Bein

Grypa666.wordpress.com

PiotrBein.wordpress.com

Moje opracowania

O mnie

Andrzej Dziąba: Prof. W. Julian Korab – Karpowicz, Przesyłam Panu do odrobienia dwie lekcje patriotyzmu.

https://jozefbizon.wordpress.com/2015/03/20/prof-anna-razny-kto-przewodniczy-polskiej-partii-wojny/

……………………………….
W dniu 3 maja 2016 10:30 użytkownik Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <[email protected]> napisał:
Mili Państwo,

 
Pozwolę sobie nie zgodzić się z dwoma opiniami.
 
1. “Nikt nie jest zainteresowany aby Polakom żyło się lepiej.” 
Otóż, przeciwnie, bardzo wiele osób jest zainteresowanych aby Polakom żyło się lepiej i dlatego mamy obecnie zmiany na lepsze, bowiem ta większość wygrała w ostatnich wyborach!
 
Co do mnie osobiście, po to aby Polakom żyło się lepiej napisałem Tractatus Politico-Philosophicus – Traktat polityczny  ,, . Wiadomo, że poprawę należy zawsze zacząć od stanu umysłu, a najlepszym lekarstwem na wszelkie zło są dobre idee i cnoty charakteru.
 
2. “My Polacy umiemy robić awantury o drobne rzeczy a o grube jesteśmy niekumaci”.
Otóż, przeciwnie, jesteśmy bardzo “kumaci”, jeżeli chodzi “o grube rzeczy”. Są to bowiem rzeczy fundamentalne, takie jak przyszłość kraju, jego cywilizacja, czy jego wolność.  Znowu, ostatnie wybory pokazały, że wybraliśmy to co polskie raczej niż dalsze uzależnienie się od Unii i obcego kapitału, cywilizację europejską raczej niż dzisiejszy europejski populizm i globalizm, własną tradycję i kulturę raczej niż mieszankę narodowo-kulturową. Polska dała znowu piękny przykład jak wybierać mamy i chyba dlatego jest obecnie wściekle atakowana w zagranicznych mediach przez urażone siły obcego nacisku.
 
A na koniec, skłócenie nie jest wcale cechą polską wynikającą z tradycji. Skłócenie, dzielenie, obrażanie siebie wzajemne jest w stymulowane i to nie tylko w Polsce. W skłóceniu jest pewna metoda polityczna na własne wywyższenie, ale jest ona obca cywilizacji chrześcijańskiej.
 
Pozdrawiam,
 
dr hab W. Julian Korab-Karpowicz
Profesor Uczelni Łazarskiego Warszawie
autor Traktatu polityczno-filozoficznego i innych książek

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/