[dyskusja] Projekt społecznej ustawy dot. kredytów frankowych

PB: jeszcze jedno panie Szymankiewicz

człowiek włożył trud dla Polskiej Racji Stanu, a pan mu wytykasz prywatę…

popatrz pan na siebie, liżesz dupę żydomasońskiemu PiS tylko dlatego, że za szefa mają krypto-żyda “katolickiego” frankistę kalksztajna, za prezydęta Polin wcisnęli dudę-obłudę zza ambony, a za każdymi wybiurami dyndają wam  krzyżykiem i niezmiennie dutkają na zgubę CAŁEGO narodu, a nie tylko katolackich jego “wybrańców”

PB: panie Szymankiewicz

tragedia Polaków nie zależy od partii, wszystkie one z tej samej żydomansońskiej stajni — Bani Brith
dopóki pan tego nie kapniesz, trzymaj dziób zamknięty!
tragedia Polaków: każdy użyteczny dureń ma prawo wyrażać swą hasbarną opinię — po to żydłactwo wypracowało demonkrację począwszy od rjewoljucji “francuskiej”
jestem z Panem Wilińskim… żydobanksteria okradła Polaków na frankach (żeby tylko!) a Szymankiewicz chce popuścić– tylko na to czekają: na durnych użytecznych gojów co ustępują, potakują, winią i skłócają, dzielą siebie nawzajem zamiast powywieszać to ścierwo wraz z polskimi szabas gojami na latarniach dla ogólnego oświecenia
Sławek Wiliński: Po przeczytaniu Pan tekstu, jest mi przykro, a mówiąc dobitnie cholernieprzykro. Jednak tak sobie myslę, że popełnił Pan ten tekst z braku wiedzy o problemie i jego źródłach. Dodam jeszcze tylko jedno, nie nalezy nikomu odbierać prawa do działania, a spieranie się o to kto był pierwszy w tej walce , nie przyniesie nam zwycięstwa . Uważa, że kazdy ma prawo zaangazować siebie, swój czas dla wspólnego dobra na każdym etapie swojego życia. W ten sposób możemy budować siłę dla pozytywnych zmian.
Wracając do meritum problemu. Mamy w Polsce do czynienia z największym przekrętem finansowym w historii naszego narody. Na  tzw kredyty frankowe ( bez franków ), polisolokaty, opcje walutowe nabranych zostało pięć milionów naszych obywateli . Wyprowadzono już z Polski ponad 200 mld PLN . Jeżeli z tym nic nie zrobimy, to drugie tyle zostanie odebrane Polakom. Trzeba zatrzymać ten szaleńczy pochód złodziei w białych kołnierzykach.
Skalę przekrętu pokazać całemu społeczeństwu,  winnych ukarać, a pokrzywdzonym zwrócić to co im należne.
A wszystko to dla naszego wspólnego dobra, dla dobra naszych dzieci i wnuków. Te pieniądze muszą pracować w naszym kraju  dla jego przyszłości – przyszłości społeczeństwa obywatelskiego.
                                                                                    
Waclaw Szymankiewicz: Teraz Polacy sa Kochani  bo dotknela to  Pana osobista krzywda.  Przez porzednie lata co Pan robil, a vbylo wiadome po  tragedii smolenskiej , kto jest Tusk, PO, zdrajcy narodu polskiego i teraz  rowniez. Wowoczas nie spotkalem Pana nazwiska zeby Pan sie angazowal  w ogolne polskie soprze nie glosuj na PO, to krzyczalby Panill awy, a teraz to jest Pana prywatna sprawa.  Ktokolwiek by Pana prosilll to krzycxzalby Pan ze to jest prywatna moja sprawa, , mam wlasna wole i godnosc i nikt mi nie
bedzie podpowiadal
na mkogo mam glosowac. A teraz to juz bedzie Pan namawial zeby podpisywali w obronie Pana i bezmyslnych Poilakow,
JAK TROWOGA TO DO BOGA  I DO RZADU..
Niech ta sprawa bedie nauczka dla Polakow.
Pozdrawia  – Waclaw

PB: Dzięki. Zamieszczam. Mądre, więc jaką ma szansę?

Wojciech Sawicki: Witam Wszystkich. Dziękuję za tą informację o przesłaniu projektu ustawy sejmowej w sprawie kredytów denominowanych. Jest tam prośba o uwagi, oto one. Przedkładam je w formie załącznika, informując, że w sobotę przesłałem to na adres sejmowy dla Pana Posła Pawła Kukiza, a przed paroma minutami na wskazane tam adresy: [email protected]; [email protected]

Moja propozycja rozwiązania problemu wydaje się być daleko prostsza (szczególnie arytmetycznie) od przedstawionej i przy tym niepodważalna w ‘’sensie moralnym’’, zarówno dla banków jak i rządu i społeczeństwa.

Przesyłam to Wam Wszystkim do wiadomości, do przemyślenia i do wypowiedzenia, czy ma to jakiś realny sens. A może? Kredyty frank. Propozycja

Z poważaniem i w oczekiwaniu na kontakt
Wojciech Sawicki
Tel. 601361861

PB: Panie Sławku, Publikuję, powodzenia!
Ale to nie szczyt bolączek w Polin ani nie sprawa najważniejsza dla suwerenności Polakow ani jego integralności biologicznej.
100 mld lichwy to 100 tys. zł/milion frankowców.
Dług narodowy podobno dalece przekracza takie sumy, może w każdej chwili posłużyć za pretekst do represji banksterskich, jakie mają dziś miejsce w Am. Łacińskiej, w Argentynie po raz kolejny.
Zatem co jeszcze macie na fajerce i z jaką szansą powodzenia?
Jakie szanse odwetu banksterskiego i z jakimi konsekwencjami?
Czy i które antypolskie ustawki będziecie stopniowo unieważniać i czy jest ich wykaz z komentarzem nt. narodowej szkody?
Nie wybierałem was, ale dziękuję za robotę dla Polaków i kontakt z publiką — oby nie 1-szy raz!
pozdrawiam serdecznie
Piotr Bein, niezależny publicysta
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com

………………………………..

On Monday, May 2, 2016 12:16 PM, Sławomir Wiliński <[email protected]> wrote:

Kochani !

W załączniku przesyłamy projekt społecznej ustawy złożony w poprzednim tygodniu  do MARSZAŁKA SEJMU przez POSŁÓW KLUBU KUKIZ 15.

Ustawa dotyczy tzw kredytów frankowych , czyli mówiąc językiem potocznym kredytów złotówkowych, których spłatę, niezgodnie z polskim prawem, banksterskie banki przypisały do kursu CHF .

W ten sposób, licząc do dnia dzisiejszego, wyłudziły od Polaków  dodatkowy zysk ekstra ( z tytułu wzrostu kursu CHF oraz spredów) na poziomie 80 – 100 mld PLN i drugie tyle chcą nam zabrać dodatkowo .

A wszystko to kosztem niewolnictwa ekonomicznego, samobójstw, rozpadu rodzin, cierpienia dzieci, utraty zdrowia, pernamentnego stresu, rezygnacji z własnych planów życiowych….

Posłom za odwagę i pomoc  DZIĘKUJEMY !!!

Jest to projekt ustawy nad którym pracował ZARZĄD STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU

Pragnę nadmienić, że wersja ostateczna posiada w znacznej mierze zmiany wprowadzone na finiszu prac przez ZARZĄD REGIONU CENTRALNEGO STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU  i  STOWARZYSZENIA  PROFUTURIS ŁÓDŹ..

Jest to wersja najdalej wychodząca naprzeciw  oczekiwaniom środowiska osób poszkodowanych przez te toksyczne produkty finansowe.

W Parlamencie będziemy jej bronić ze wszystkich sił , dokonując jeszcze zmian korzystnych dla nas.

Apelujemy o pomoc merytoryczną, a w razie konieczności  udział osobisty w przyszłych zgromadzeniach i  manifestacjach .

Zwracamy się do Państwa o wszelką pomoc w tym temacie, jak również w związku z zadziwiającą ciszą medialną prosimy o nagłośnienie powyższej sprawy na wszystkie możliwe sposoby

Sławek Wiliński

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/