SUPER-ALARM spóźniony acz aktualny

PB: Z obserwacji dążeń rodaków do suwerenności, daleka do niej droga. Trza się skupić na zachowaniu substancji biologicznej narodu:

  • wskaźnik urodzeń gwarantujący niezamieranie narodu, z poprawką na pogarszające się szanse przeżycia do wieku rozrodczego i dobrego zdrowia rozpłodowego (scypionki, chemizacja, radiacja, GMO, chemoślady…)

i na rozkwicie jej:

  • większa liczba zdrowych noworodków i/lub lepsze warunki przeżycia i rozmnażania się dojrzałych płciowo Polek i Polaków.

Grupy patriotyczne powinny skupić się na identyfikacji zagrożeń i opracowywaniu strategii i środków do osiągnięcia powyższych, w tym ochrona narodu przed żydłacką wojną demograficzną przez imigrację,  uwolnienie od GMO i ludobójczych scypionek itd.

Do kontr-środków należałyby np. edukacja obywatelska, palenie zasiewów GMO i sabotaż importu gatunków GMO, walka prawna i proceduralna z ludobójczą legislacją, pozwy dla wciskaczy scypionek, sądy i trybunały ludowe…

Wypowiedziano narodowi polskiemu wojnę biologiczno-demograficzną, należy odpowiedzieć środkami obrony i kontr-wojny — hybrydowej.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tAn-yjeo65g?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/