Bufon Puzyna: brawurowy dureń, upierdliwiec Ę-Ą, ignorant nałukowy

PB: bez ą-ę, szkoda oczu i reumatyzmu na gnojka
Puzyna, ty zalgana gnido manipulancka i ozydzaczu patentowy
po kolei, wtrety w twoim wszawym mejlu ponizej
pb
On Friday, May 6, 2016 3:04 PM, AKT WOLI NARODU <[email protected]> wrote:
Witam wszystkich!
 
“Niech pan sobie oszczędzi pozorów szacunku. Nie ma pan go.” – Pisze Piotr Bein, wyzywając mnie od najgorszych. 
## Dobrze ze potwierdzasz 🙂 nazwalem cechy jakie sam swoimi mejlami wykazales publicznie — pozwij mnie do dintojrii za naruszenie dup osobistych buhaha
 
Moja dyskretna wskazówka, że Bein nie powinien obrażać nieznanych ludzi, ich wyzywać, odbiła się od niego jak od Ściany Płaczu.
## tak poznaję gnide ozydzajaca
 
A Jan Tadeusz Stanisławski odpowiada:
“Uczyła mnie mama bym się nie bał chama. Bo cham to jest cham i boi się sam” 
 
## no i nauczyla chama, a Bein się go tak boi ze zobaczysz przy osobistym spotkaniu 🙂
 
Tyle, co do chamskiej metody Piotra Beina – to jest metoda Hasbary, gdyż pisane nie jest spontaniczne. Można zawsze jeszcze raz przeczytać i wycofać inwektywy. Tego Bein nie robi, on obraża z premedytacją. 
## zleceniodawce pisze gnoj z wielkiej litery buhaha
 
“Czepił się pan Pani Otylci Złotosierdzkiej za pisownię li tylko dlatego, że nie podziela pańskiej ideologii.”
Następna insynuacja Beina. Jak już wielokrotnie pisałem, nie czytam pseudopolskiego, oskrobanego pisma i nie utrwalam sobie przez to wielu błędów. Są dalsze listy, na które ludzie mnie samowolnie powpisywali i gdzie aż roi się od wpisów bez polskich znaków diakrytycznych.
W dniu krytyki tekstu pani Otylii Zigman, 5 maja zaprotestowałem w podobnym stylu na dalsze 3 wpisy na innych listach emailowych.
## zatem pszepraszam 🙂 jestes etatowa gnida-upierdliwiec
Np. Pana Piotra Zabielskiego, z ROYAL POLONIA RP, który napisał obrzezanym pismem do Pana Prezydenta i Pani Premier. Widzę lekceważenie polskiego pisma, jako wyrachowaną prowokację i chamstwo wobec najwyższych polskich organów państwowych i słusznie takie listy nie powinny trafiać na biurko kancelarii, ale bezpośrednio do kosza na śmiecie.
## nie pierdol farmazonów (gdzie straznik Bizoń?):  Pani Otylka nie pisala do urzedu tylko do malej,nic nieznaczacej listy,nie wiem kto umiescza ciuli jak ty na nich — neo-ubecja?
 
Ja sam wcale nie zapraszam się na listy z chamami opłacanymi przez CIA, czy zadaniowymi żydkami z Mossadu. Mogę tylko apelować: nie wpisujcie mnie tam, gdzie od podstaw dusi się język polski i polską kulturę.
## ja gnid nie wpisuje do zadnych list, dopiero gdy sie znecam po wykazaniu ich gnojkostfa — masz ciulu przerąbane teraz
 
W tekście Beina ” jako moderator na grypa666 f-gdy ratowaliśmy dupy narodowi 24/7 przed H1N1 — i było cacy, bo “robi dla nas, o forsę nie pyta”. Dopiero gdy temat zmienił się na scyropolsko-religiozny z medycznego, powyłaziło polactfo z katolactfem: a to “zyd”, a to po polsku nie umi, a to forsę zbija za granicę bo tylko za nią wyjechał, a to że mu się nie chce polską czcionką w klawisz stuknąć…”
 
widać całą frustrację niedocenionego agenta. Bein ma pretensje do Polaków o niewdzięczność.
# doszedł sam… nie do Polakow a do polactfa wrednego jak ty
a ty o co masz pretensje do kogo?
 
To duży temat, ale z Beinem nie chcę go dyskutować.
## czemu nie? sprobuj platfusie maminsynku ignorancki LOL
 
Odnośnie przyczynku o cywilizacji polskiej.  Powyżej podałem 4 warunki, istniejące w tej samej społeczności, w tym samym okresie czasu, by mówić o cywilizacji.
1.     Metody przystosowania się grupy społecznej do otoczenia.
2.     Osiągnięcia w rzemiośle, technice i technologii.
3.     Specyficzne formy podziału władzy wśród społeczności.
4.     Własne pismo.
 
By mówić o cywilizacji, powyższe warunki muszą zaistnieć wszystkie na raz. 
## tego nie kwestionuje; wiele ludow spelnia te warunki, a cywilizacjami nie sa;
ale jak ktos ma pojebane pod sufitem, to dydaktyczy innym, a dla wzmocnienia cherlawego ego dospiewuje se nauke
 
Gdy brakuje jednego warunku, to mówimy o kulturze, np. znaleziska 16 znaków podobnych do pisma w kulturze Peiligang w Chinach. Bez własnego pisma nie ma cywilizacji. Koneczny nie znał badań profesor Gimbutas.
## jasno napisalem: koncepcja koneczna to zupelnie inna para kaloszy
 
Bein dyskutując o nieznanych mu faktach, przekręca jak może i obnaża swoją zadaniowość.
## pederasta,terrorysta,antysemita,zyd,bolszewik,putinowiec, adiutant diabla buhahaha
 
Pisze on “Kultura Winczy zaś to dobre kilka tys. lat później niż cywilizacje uważane za najwcześniejsze.”
 
W tym zdaniu Bein zakłamał wszelkie pomocne fakty: zmienił nazwę na “Wincza”- pod tym hasłem czytelnik w Internecie nic o starosłowiańskiej, naddunajskiej cywilizacji Vinča z okresu 5300- 3500 p.n.e. nie znajdzie.
## podwojna guvno-prawda; w polskim oddajemy obce dźwięki polskimi literami: Miloszewić, Karadżić, Szarm el Szeich
nie moje zadanie kierowac czytelnika do zrodel, a ty juz to zrobiles buhaha rzadko kogo to interesuje, ludzie czuja wielkie zagrozenie biologiczne od zydlactfa, a tu idiota dupe ą-ę zawraca — pokaz dorobek na tamte tematy!
 BTW Prof. Majewska ze względów, jakie wymieniam, pisze swe świetne zajawki o obronie życia i zdrowia bez ą-ę — napisz Jej, durniu, żeby wstawiała, bo czujesz się przez to mniej polski i dupę scypionkom Jej na nauczkę nastawisz buhahaha LOL :))))
 
Bein zakłamuje natychmiast fakty- “dobre kilka tys. lat później niż cywilizacje uważane za najwcześniejsze.” Oczywiście nie podaje jakie to cywilizacje uważane są za najwcześniejsze, gdyż ma na myśli ezoteryczne, niepotwierdzone naukowo bajki, a rozpowszechniane na YT. Przez kogo uważane- też nie odpowie, gdyż musiałby podać niepotwierdzone naukowo fantazyjne liczby np. od Rabinów.
## gnida mysli ze wszyscy jak on z jew tube wiedze czerpia… linka niezauwazyl pod mapka LOL
i znow prosi sie dostac w pysk rabinem 🙂
 
Ja opieram się o fakty naukowe, przyjęte przez świat nauki, a nie przez kręgi ezoteryczne, religijne, czy propagandowe.
## nałókowe chyba LOL szubrawcu, szumowino, kretaczu,lgarzu,manipulatorze i co tam jeszcze moj Przyjaciel powiedzialby na taki polacki durny chlam LOLLOLLOL
 
Gdy cywilizacja Vinča na olbrzymim obszarze pomiędzy Budapesztem, Gornia Tuzla, Sofią i Bukaresztem miała swój szczyt rozkwitu, w 5-tym tysiącleciu p.n.e. to na całym świecie nie istniało nic podobnego. Pomiędzy najstarszymi artefaktami z pismem Vinča, a uważanym jeszcze w XX wieku za najstarsze pismo, te z Mezopotamii, istnieje ponad 2500 lat różnicy (najstarsze artefakty pisma cywilizacji Vinča są z około 6500 lat p.n.e.)
## kretyn wierzy, ze w polodowcowej Europie byla najwczesniejsza cywilizacja! chyba swe zdobycze z moren odgrzebala buhahaha
 
Bein: “Jestem zdumiony, że najstarszą glebę z odciskiem troski rolnika znaleziono nad Odrą.”
 
Gdyby to był artykuł to wstawiłbym wideo. Puszczali odkrycie w 2013 roku w telewizji. Z zaznaczeniem, że w tym okresie, były to obszary zamieszkałe przez ludy słowiańskie. Gdy porówna się daty to wychodzi, że Indianie z Amazonii zaczęli produkować żyzną glebę około 500 lat później niż Słowianie- od około 200 r.n. e.
## buhahah z telewizorni wiedze czerpie LOLLOLLOL
co wstawilbys? ze Wincza najstarsza cywilizacja? — to opinia oszoloma!
czy cywilizacja polska to cywilizacja winczowska?
 
Przepraszam, że temat listu do Prezesa PiS-u został przez dyskusję ze mną odsunięty na bok.
Powinien powrócić!
 
Pani Otylia Zigman mi odpowiedziała w stylu, który już znam. Oczywiście nie przeczytam, nie odpowiem. Jeżeli czuje się Polką, to życzę by przestawiła się na pisanie pismem z Ę i Ą.
Jest to jedyny warunek komunikacji ze mną.
## no to spływaj :)))

Wy wszyscy (tu właściwe epitety)  
## gdzie i jakie, qrvo załgana w bialych rekawiczkach LOL
baba jestes,zakląc nie potrafisz jak trza,tylko ozydzac,ponizac,insynuowac
 
kaleczący polskie pismo, musicie zrozumieć, że robicie dywersję internetową zaplanowaną przez agentury NSA i CIA z USraela i Niemiec w celu niszczenia polskiej kultury. Wy prowadzicie wojnę przeciwko Polsce!
## take a hike!  neandertalu polacki
 
Pozdrawiam wszystkich Polaków
##pozdrawiasz polactfo…
I prezentuję Polskę z małego miasteczka:
 
Żegnam serdecznie z Hamburga
Krzysztof Puzyna
## obiecanki cacanki

PB: Dwie riposty w tym mejlu:

1. na poniższe
2. przyczynek do dyskusji o cywilizacji polskiej
pozdravP
11111111111111111111
Niech pan sobie oszczędzi pozorów szacunku. Nie ma pan go.
Dydaktykę trudno przegapić, natomiast demagogia, nienawiść do adwersarza o odmiennej ideologii oraz zadufanie we własną wiedzę (?) biją w oczy… przynajmniej “żyda” Beina, któremu pomogliście i nadal pomagacie zdystansować się od “polskiej cywilizacji” https://piotrbein.net/pralnia/
Czepił się pan Pani Otylci Złotosierdzkiej za pisownię li tylko dlatego, że nie podziela pańskiej ideologii. Ja też tak pisalem przez lata, wyłącznie tak jako moderator na grypa666 gdy ratowaliśmy dupy narodowi 24/7 przed H1N1 — i było cacy, bo “robi dla nas, o forsę nie pyta”. Dopiero gdy temat zmienił się na scyropolsko-religiozny z medycznego, powyłaziło polactfo z katolactfem: a to “zyd”, a to po polsku nie umi, a to forsę zbija za granicę bo tylko za nią wyjechał, a to że mu się nie chce polską czcionką w klawisz stuknąć…
Nadal tak piszę, gdy trza (reumatyzm, tracę oczy zaćmie, czasu i zdrowia coraz mniej w starszym wieku…) Nie wpływa to na zrozumienie jak kto chce. Nie zrobiło ze mnie polactfa (jak widać z treści i poprawnej pisowni czcionką polską, gdy chcę i warto). Wręcz przeciwnie; im wredniej atakujecie porządnych Polaków, tym większym patriotą się staję: z wroga zewn. przekierowuję się na PIERWSZORZĘDNY PROBLEM POLAKÓW: szabas gojów i użytecznych, bo bez nich żydłactfo niewiele zdziała. Jak pisał Pan Krzych Kornatowicz w in. wątku dziś: ich jest paruset, nas miliony, każdy rzuci chusteczkę, zaduszą się.
Wydał pan się również tu: potrzebuję ciągłego przypominania i ćwiczenia się w języku polskim. Osądza pan innych po sobie. Nie zauważylem u Pani Otylii potrzeby korepetycji z polskiego, tym bardziej z patriotyzmu. Ta wspaniała kobieta zrobiła fenomenalny postęp w samouświadamianiu się przez niecałe parę lat! Do tego stopnia, że identyfikuje już agentów wpływu lepiej niż Bein LOL a polactfo rozpoznaje po zdaniu wstępnym buhaha. Toteż ostatnio awansowała do generał Razwiedki666. Chronimy własnych agentów bez wzgl.na rangę :))) tak jak polactfo buhaha
Beinowi gnojkowego “przypominania” tysz nie trza. Ćwiczy się nieustannie: prymus u Pani od Polskiego, czołówka w większości przedmiotów w gimnazjum, za granicą wysokie standarty językowe dla Info nurt i Wir jako z-ca naczelnego, potem we własnej działalności w jęz. polskim: Zielone Brygady, referaty naukowe… https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/
Za każdą wizytą w Polin (od kilku tyg. do kilku mies. co rok) ludzie przystawali, żeby spojrzeć, kto tak ładnie jeszcze po polsku mówi hehe Polskiego już si nie uczyłem, tylko nowej gwary i zaśmiecenia języka, by samemu się strzec hehehehehe
Jeżeliby przyjąć pana nastawienie, to droga prosta do judaizacji, co potwierdza pan objawami także w tym mejlu. Czyli odszedł pan od słowiańskich korzeni, odnarodowił się na rzecz wybrańców do tego stopnia, że niewidzi żydłactwa za USraelem i Niemcami.
I taki ma czelność insynuować hasbarę (czemu z wielkiej litery?!)  i brak patriotyzmu!
BTW w pracy w Kanadzie (inżyniersko-planistyczne firmy doradcze, rząd federalny i Brytyjskiej Kolumbii…) uczyłem angielskiego kolegów, urodzonych Kanadyjczyków  LOLLOLLOL
 
Czemu nie popracuję nad inwektywami? Bo dał pan tyle dowodów, że inwektywów niepotrzeba. Toteż dorzucę do poprzednich: pochopnie osądza, zjudaizowany, zarozumiały, apodyktyczny …i nadal dureń, tylko że coraz bardziej brawurowy.
Sugeruję odsapnąć i zastanowić się. Bo nie potrzebuje pan wroga w Beinie, a jemu oczu pan oszczędzi…
2222222222222222222222222222222222
W definicji cywilizacji jest dowolność, rażąca nawet i z zazębianiem na kulturę. Nazwa ma podłoże szowinizmu uważających się za bardziej rozwiniętych (cywilizowanych). I tak, nie wymieniają oni Indian Amerykańskich jako cywilizacji, podczas gdy wskaźnik inteligencji tych niezwykle inteligentnych ludzi miarkują za nisko w stos. do swoich durniów “zachodnich”.
Typologia cywilizacji wg Konecznego nie uznaje polskiej cywilizacji, tylko kulturę.
Wspólnoty łowiecko-zbierackie były nie mniej zorganizowane niż późniejsze rolnicze i osadnicze, a nie wymienia się ich.  Obecnie, tacy Beduini, bardzo mądrzy życiowo (nieprzyjmują zmian “cywilizcyjnych”, za wszelką cenę im narzucanych), zaradni i inteligentni w surowych warunkach pustyni, wchodzą w podobną kategorię. Z podróży na Bliskim Wsch. i w Egipcie, zaliczam ich do cywilizowanych bardziej niż islamistyczna swjołocz: nie nienawistni, pomocni, empatyczni, ciepli …tacy chyba byli nasi słowiańscy przodkowie, lecz “ucywilizowanie” łacińskie ich zepsuło.
Jestem zdumiony, że najstarszą glebę z odciskiem troski rolnika znaleziono nad Odrą. Wszak sztuka rolnicza rozprzestrzeniala się z ośrodków na południu, do wychodzącej spod lodowców Europy płn.
Kultura Winczy zaś to dobre kilka tys. lat później niż cywilizacje uważane za najwcześniejsze. Ale lepiej późno niż wcale.
Mam pytanie inaczej: jak pan pogodzi pana pojmowanie cywilizacji z zaczarowaniem scyropolsko-religioznych klasyfikacją Konecznego?
NB Koneczny jest podstawą klasyfikacji Hutgtingtona, exploatowanej przez żydlactwo do siania nienawiści wśród gojów różnych religii gwoli realizacji Jew World Order. To byłby krok ku jeszcze większemu oszołomstwu wybraństwa Polaków, czego następstwem może być katastrofa: konkurencja  z NARODEM NIEGDYŚ WYBRANYM o supremację globalną buhaha
Detalicznie:
1.  Wszystkie ludy obecnie istniejące dostosowały się do środowiska, inaczej by ich nie było.
2.  Każdy lud ma jakieś osiągnięcia w tych kategoriach, Uważać inaczej, to ignorancja granicząca z szowinizmem.
3.  U innych, wytworzył się np. rabinizm terroru… i też mają wyniki “cywilizacyjne”.
4. “Polska odmiana pisma alfabetu łacińskiego została stworzona trochę późno, ale jest.” Jak wykazałem poprzedno, pojęcia pan nie ma, co było wcześniej… a co jeszcze wcześniej i jest wymazywane z historii przez “bardziej cywilizownych”.

Słowem, każdy lud powinien się nazwać cywilizacją! Ile byłoby książek LOL
Gdyby pan zapytał Gawrońskiego, trza dopisać do listy: Adam gaworzył z Ewą po polsku buhaha
Wydaje się, że dorabiają sobie historii (Chorwaci, Żydzi…)  i “cywilizacyjności” ludy takie, którym nie dano rozwinąć się i/lub następnie je zniewolono. Czemu Polacy mieliby zaliczyć się do tego rodzaju? Czy byli takimi przed Chrztem Polski?
Podczas gdy świat potrzebuje jedności i spójności do wyleczenia z żydłackiej zarazy, polactfo szuka swej wyjątkowości, deklarując jednocześnie wojnę na grupach wyznaczonych przez hasbarę do nienawiści. Taki naród jest skazany na śmietnik historii — czy to w wyniku NWO, który pomagają wcielać, czy jako odrzutek społeczny w walce świata z żydłactwem.

Krzysztof Puzyna:

2016-05-05 17:29 GMT+02:00 J. Bizoń:

Czy można prosić Pana Krzysztofa Puzynę o zdefiniowanie co to jest – w ramach nowomowy – “polska cywilizacja”?
JB

Witam Panie Bizoń.

Cywilizacja polska to bardzo szeroki temat. Zajmuje się nim od lat Krzysztof Wojtas i znam jego trudności z przekazem: http://brakszysz.salon24.pl/
 
Ja ze swojej strony widzę cywilizację polską, jako

1.   Osiągnięcia ludów słowiańskich w dostosowaniu się do naturalnego otoczenia.
2.     Rozwinięcie specyficznych zdolności w rzemiośle, w procesach techniki, technologii. Np. Najstarsza wytwarzana przez ludzi żyzna gleba została znaleziona na terenach słowiańskich nad Odrą to nasz wkład w rolnictwo. Jest ona teraz słynna, odkąd ją znaleziono nad Amazonką- tropikalny czarnoziem, znany, jako Terra preta, a Niemcy jej produkcję opatentowali.

3.     Wytworzenie specyficznych społecznych zachowań np. związanych z formą demokracji bezpośredniej wcześniej znanej jako wiecowanie.

4.   Stworzenie własnego pisma warunkującego oryginalne przekazy kultury i sztuki. Polska odmiana pisma alfabetu łacińskiego została stworzona trochę późno, ale jest. Być może udało by mi się ludzi przekonać do najstarszego pisma na świecie- słowiańskiej cywilizacji Vinča z okresu 5300- 3500 p.n.e. Niestety to są tematy na książki, a nie na emailową dyskusję.

PB: Szanowny panie Puzyna, Jesteś pan kołtuński, hipokrytyczny bufon. Na okoliczność łagodzącą biorę, że tak durny, iż tego nie zauważył jeszcze eloeleloeleloel  Oto dlaczego.

Pismo nawet hieroglifami jest pismem polskim, jak długo pochodzi od Polaka i rozumieją je Polacy. Czego pan nierozumie w komencie Pani Otylki?
Gdybym to napisał starocerkiewnosłowiańskim lub runem praojców-Słowian — to nie byłby to przekaz Polaka Polakom? Wina nie tyle przekazującego (Otylia) co pana… a tu wykazał pan prawdziwą przyczynę swej terrorystycznej przyzwoitkości — IDEOLOGIA, zjudaizowana do tego!!!
Pomieszał pan surowsze wymogi dla tekstów głównych, z tymi dla komentarzy. List Otwarty pana Jana Sposób jest poprawny językowo. W tym stadium walki o odzyskanie Polski, czepianie się o duperele nie jest konstruktywne.
Miarkuję więc, że mierzy pan ekskluzywnie w Panią Otylię Złote Serce i jakieś indywidua, które  maluje pan przed widownią jako obce polskiej sprawie. Czy zastosował pan “kryterium” nazwiska?
Wątkiem wspólnym listu Pana Jana i komentu Pani Otylii jest mocna krytyka PiS, który opiera się na katolactfie. Nie zareagował pan na łamanie tu zasad składni, ortografii, wielkiej litery, interpunkcji i in. przejawów niechlujstwa językowego u Polaków z “prawidłowymi” nazwiskami i polityczną oryjentacyją. Na dodatek, dopuszczają się oni skandali moralnych: ożydzanie adwersarza, obelżywość, ogłupianie rodaków pod hasbarę itd. Jest więc pan jak ci faryzeje w NT, których Chrystus określił jako śmiecie w świecącym opakowaniu: dłubie w formalnościach, ducha za szekla nie mając.
W radzie http://idb.neon24.pl/post/106082,bon-ton-e-a-aby-pismo-bylo-polskie również pisze pan co wie 🙂 folgując zjudaizowanej polszczyźnie LOL
“Używajmy polskich znaków za każdym razem, gdy wysyłamy esemes lub mejl” –mówi językoznawca Jerzy Bralczyk.
mówi Michał Piechocki, Project Manager z ARC Rynek i Opinia.

[polskie odpowiedniki] krótka wiadomość tekstowa (esesman w kabaretach LOL), e-poczta, kierownik projektu
Tamże, sugeruje pan jakoby złacinniczenie Polaków i pisowni ich języka było zbawieniem cywilizcyjnym. W muzeum monastyru w Rumunii widziałem polskie księgi święte w starocerkiewnosłowiańskim, przyniesionym przez apostołów Cyryla i Metodego polskim plemionom, które ok. wiek wcześniej niż tzw. Chrzest Polski z musu, przyjęly chrześcijaństwo z Południa, gdzie powstało, a nie z Zachodu, gdzie uległo wynaturzeniu prowadzącemu do Śmierci Cywilizacyjnej Europy i Białych.
Przepiękny starocerkiewnosłowiański wibruje z naszym pra-duchem, którym zaraził się Leśmian (co zauważa pan broniąc jego uroczego słownictwa nowo-polszczyzny). Na nabożeństwach w PRL w jęz. łacińskim siedziałem jak na tureckim kazaniu. Od czasu chrztu prawosławnego w 2005, podróżowałem w rozmaitych słowiańskich społecznościach, nie mając trudności ze rozumieniem… może nie co kapłan mówi, ale wplatając się duchowo. To samo na liturgiach w mej parafii serbskiej w Vancouver, czy w szczecińskiej, gdzie łemkowski batiuszka odprawia w …starocerkiewnosłowiańskim.
Wymienia pan wielowiekową długość ‘wprowadzania’ łacińskiej polszczyzny. Może to wynik oporu Polaków- Słowian, co skrupulatnie udokumentował, również ożydzony przez katolactfo, Andrzej Szubert.
Toteż pana demagogia anal-fabetyczna nie ma potwierdzenia w duchu, a ten ważniejszy od formalności, tak jak dintojra nie przekreśli prawa naturalnego, bo od Boga one.
Jesteś w tym pan podobny do bezmyślnych, z-arabizowanych Egipcjan. Podzielę się na to fragmentem refleksji po II podróży po Egipcie, w opracowaniu:
Inwazja arabska
Muślimy często nalegały: Mów po arabsku, tu nie Anglia.
Jeżdżę po całym świecie – mam się uczyć jęzka każdego odwiedzanego kraju? Mogę do was mówić po polsku, albo po rusku…
Arabskiego musisz się nauczyć, jest ważniejszy niż angielski, jest nas miliard na świecie – nalegali.
Wy się uczcie, jak wam się podoba język najeźdźców. Arabowie najechali na Egipt w VII w. i od tego czasu obcinaniem języków „nauczyli“ was arabskiego w miejsce waszego własnego, koptyjskiego. Żadniście Araby, tylko Egipcjanie, Rzymianie, Nubijczycy, Beduini, Bedża, Sudańczycy, Etiopczycy, Palestyńczycy, Włosi, Grecy i kto tam jeszcze domieszał się wam do narodu
Rozmówcy dębieli. Wtedy dobijałem gwóźdź do trumny muślimskiej: Nas Polaków najeżdżają różni od jeszcze dawniej, a język zachowaliśmy.
Cisza.
Tamże, dyrektywy pana dla krnąbrnych bezogonkowców potwierdzają tylko, że ą-ę jest problemem  systemowców, którzy do przyjaciół Słowian i in. niełacinniczej ludzkości nie zaliczają się. Podstawy kompa znam jak większość użytkowników, a jednak problemy w zw. z polską czcionką wypływają za każdą odnową maszyny i oprogramowania. Jest pan okazem inżyniera-teoretyka: praktycznie wszystko jest do naprawy przez szalenie praktycznego mgra inżyniera LOL
Do tego osobiste względy jak reumatyzm, wydajność tworzenia klawiszami…. Piotr Bein: Damę poznasz po buciku a Człowieka po stosunku do bliźniego
Pamiętam jak panie od polskiego załamywały ręce nad długopisami = adieu kaligrafia! Przeżyłem długopis, klawiaturę też — tak jak liczydło, suwak logarytmiczny i kalkulator elektroniczny … a jak trza to wykaligrafuję  gęsim piórem i w łepetynie obliczę– albo się coś ma albo Bozia nie dała — kazania przyzwoitki nie pomogą. Dostosowałem się do terroru ą-ę ożydzaczy, kosztem oczu i czasu na życie osobiste — dla wspólnego dobra. Rezultat: ożydzanie liczniejsze i częstsze, recydywa bardziej zajadła, bo ubyło “wad” do czepiania się Beina.
Tamże, apeluje pan do Opary, by hurtowo wdrożył pański terroryzm ą-ę na nełonie. Czemu nie żądać, by niedopuszczał hasbary jak ta, pod którą durny (czy agenturny?) szefunio z Sendeckim podpisał się obydwoma rencamy?  [dyskusja] Zdrada w Monachium
Osobnym rozdziałem są Polacy dalszej generacji. NIGDY nie opanują poprawnej polszczyzny w 100%, tak jak Bein żeby się z…ł to go zawsze odkryją, że z Europy Wsch. LOL ALERT Ciapaty rasista zaatakował “fucking Eastern European” z Polski w Vancouver
A jednak taki Jan Peczkis, Bronek Chapski pozostają wzorcem dla niejednego Polaka-erudyty w obronie Polskiej Racji Stanu.
Tamże: Co nas łączyło, co nas łączy i dalej powinno łączyć
No co? Nie ą-ę, nie krzyż i nie durne kabarety zjudaizowane, tylko wspólny wróg, a tego nie potrafi pan zwęszyć pod samym nosem.
A teraz prosimy o merytorycznie nieobrzezany koment  do listu do kalksztajna… co najmniej tak długi jak pana kazanie o ą-ę buhaha
Krzysztof Puzyna: Szanowna Pani Zigman i dalsi kaleczący polskie pismo.
Świetnego listu KoRReUs do polskich władz, najpierw nie przeczytałem, gdyż wydawało mi się, że jest napisany podobnie obrzezanym pismem, który pani użyła w swoim emailu. Pismo bez polskich znaków diakrytycznych NIE JEST POLSKIM PISMEM!
JĘZYK POLSKI JEST Ą-Ę
Na temat pisania polskim alfabetem, publikowałem już wiele razy.
Nawet na Twitterze pozwalam tylko krótko na takie błędy i ludzie albo się przestawiają albo do widzenia ślepa genia.

Pisanie bez polskich znaczków jest dywersją kulturową i jest jednym z elementów wojny przeciwko Narodowi Polskiemu i polskiej cywilizacji.
 

Szanowni Państwo z tej listy emailowej, proszę znaleźć czas na podstawowe sprawy w komunikacji po polsku i przestawić się na pismo z polskimi znakami diakrytycznymi.

Sam piszę na klawiaturach amerykańskich lub niemieckich.
Aktualnie nie ma już żadnych technicznych przeszkód i wymówek by pisać polskim pismem!

Apeluję przestawić swoją bezwładność umysłową na polski patriotyzm.
A z wrogami kulturowymi i debilami nie chcę mieć kontaktu!

Poniżej link do kluczowego artykułu- tam jest wszystko.
Oczywiście służę też pomocną radą.

…………………………………..
2016-05-04 20:30 GMT+02:00 Otylia Zigman:

WYJATKOWO, TAK BARDZO LUBIE TEN LIST DO PREZESA PRAWA i
                            SPRAWIEDLIWOSCI!
Ze musze to kolportowac do wszystkich Polakow! Oswieconych i  tych
zahipnotyzowanych przez media!  SZczegolnie przez to Ma- ryja!
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/