Piotr Bein: Skrótowo przedstawiam to tak: żydłactwo, szabas goje i użyteczni idioci

PB: Panie Grześku, coraz bliżej, ale jeszcze nie w 10-kę. Hierarchia winy:
1. globalna żydobanksteria– na palcach policzyć
2. globalna żydomasoneria — tuziny w wierchuszce? tysiące w realizacji zadań odgórnych w każdym kraju?
3. masoneria światowa pod zarządem 2. — tuziny w wierchuszkach krajowych? podwładni poniżej:
4. lokaje żydłackie i szabas gnojne w najwyższych urzędach państwa i w jego witalnych instytucjach  (KK, pamięć historyczna, obrona-wywiad-suszpy, media, bank centralny, suszpa chorób, sądy…)
5. szabas goje na niższych stanowiskach — miliony z rodzinami, koleżkami, pociotkami
6. użyteczni durnie gojowscy — miliony.

Skrótowo przedstawiam to tak: żydłactwo, szabas goje i użyteczni idioci.
Tych ponad poziomem 5 nie sięgniem. I nie trza, gdy większość z 5. i 6. “przekonwertuje się” z polackiej  judaizacji na polskość i polonizację rodaków polackich.

Grzegorz Niedźwiecki: To nie Żydzi i partyjniacy są winni systemu i degrengolady w Polsce. Każdy orze jak może. To wina tych „patriotów” i rozczłonkowanych krzykaczy. To wina kolaborantów i targowiczan, którzy idą obok faryzeuszy lub libertynów. Naród nie umie się zjednoczyć (mimo wewnętrznych podziałów) i wziąć co jego. Wódz PiS przygarnął wyłamowców i ma władzą absolutną. PO, SLD, PSL, Nowotwór i Komitet Obrony Dupokracji się zjednoczyli i wrócą do władzy. Potem się podziela i będą demokracją tworzyć jak wcześniej. Wy, ci krzykacze, co spiskowe teorie dziejów piszecie, rzucacie ogólnikami Żydzi, jesteście winni tej upadłości Polski i niewolnictwa. Wy, ci co nie umieją przykładu z góry wziąć i się zjednoczyć, pokazać z imienia i nazwiska zbrodniarzy jesteście wrzodem suwerena. Dopóki nie zrobicie jednej, czy dwóch prostych rzeczy, nie odbijecie od wszelkich partiokracji i się nie zjednoczycie dla celu a nie dla osobistych korzyści, dopóty ten burdel rotariański będzie trwał. To nie Żyd, nie partyjniak jest złem. To chory „Polak” jest złem.

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/2016/05/06/publicystyka-osrodek-informacji-dis/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/