[dyskusja] List do rabina Friedmana, który zorganizował demonstrację pod polskim konsulatem w NYC

Andrzej Szubert: Maciej Świrski to albo świr, albo politycznie poprawny użyteczny idiota, albo zakamuflowana wtyka. Co on wypisuje?

Szanowny Panie Friedman — Załgana kanalio Friedman


w związku z podjętą przez Pana inicjatywą protestacyjną wymierzoną w polski rząd i Polaków — Jaki “polski” rząd? Jest on żydowski i służy interesom żydowskim. Nagonka na Polaków jest urządza po to, aby tym żydowskim agentom z “polskiego” rządu dać pretekst do ustępowania żydowskim roszczeniom finansowym i majątkowym. U Polaków nagonka ma natomiast wywołać poczucie winy i zgodę na realizację przez “polski” rząd żydowskich roszczeń.


uważa Pan polsko-amerykańskiego pseudohistoryka i i szarlatana z Uniwersytetu w Princeton – J. T Grossa — Jakiego “polsko”-amerykańskiego? Gros to Żyd a nie Polak – jest izraelsko-usraelską szumowiną propagandową.

Nie przystoi otwartym i świadomym ludziom poniżać i degradować naród polski, który jako pierwszy przeciwstawił się nazistowskim Niemcom — Nazistowskim Niemcom czy żydo-hitlerowcom? Biorąc pod uwagę zażydzenie hitlerowskich elit i żydowski wkład w resorty siłowe III Rzeszy należy mówić o żydo-hitleryzmie.


Obwinianie ludzi za zbrodnie których nie popełnili i przypisywanie im negatywnych cech i  przymiotów bezpośrednio nosi znamiona rasizmu — Jest to podstawową psychomanipulacją stosowaną przez żydowskie elity i narzędziem żydowskiej propagandy do wyłudzania pieniędzy i odszkodowań od upatrzonych ofiar.


Proszę nie zapominać, że Polska przez stulecia była schronieniem dla prześladowanej i wypędzanej z krajów Europy Zachodniej społeczności żydowskiejPo co się tłumaczyć żydowskiej szumowinie. To dlatego tak zdzierają z Polaków “odszkodowania”, bo wiedzą, że Polak głupi. Zamiast wystawić Żydom rachunek za tysiącletnie pasożytowanie na Polsce wybuli im “odszkodowanie”. Zamiast się tłumaczyć lepiej przypomnieć jest, jak Żydzi odpłacali nam za gościnę.


a Żydzi otrzymywali przywileje od królów Polski i mieli własny samorząd, niezależny od władzy królewskiej — Durni Piastowie, mieli tę hołotę wypędzić gdzie pieprz rośnie. Byłby dzisiaj spokój. A później jeszcze pod naciskiem klechów żydowskim przechrztom dawano tytuły szlacheckie. Ej durny ty Polaku, durny…

nie było żadnego “polskiego” rządu kolaboracyjnego, ani żadnych “polskich” jednostek SS (czy to ochotniczych, czy poborowych) — Za to od Żydów roiło się w NSDAP, SS, Gestapo, Wehrmachcie. Przypomnę, że zbrodniarz “hitlerowski” Eichman sądzony po uprowadzeniu go z Argentyny w Jerozolimie był czystym Żydem.

Oczywiście w warunkach bezprawia i niemieckiego terroru na terytorium okupowanego i de facto nieistniejącego państwa, doszło do pewnych aktów prześladowania Żydów dokonanych przez jednostki zdeprawowane i zdegenerowane wojnąA czemu ani słowa nie ma o “partyzantach” żydowskich mordujących Polaków?


Należy jednak pamiętać, że ci z Polaków,  którzy prześladowali i denuncjowali Żydów podczas niemieckiej okupacji byli karani karą śmierci przez Polskie Państwo Podziemne.

Ilość polskich kolaborantów i szmalcowników w porównaniu z żydowskimi kolaborantami i szmalcownikami była niewielka. AK likwidowała też żydowskich szmalcowników i kolaborantów, co wykorzystane zostało do propagandowych ataków na AK, że mordowała ona Żydów. Ciekawe, że nie powstała żydowska organizacja likwidująca swoich żydowskich kolaborantów i szmalcowników. Łatwiej było jak widać Żydom kolaborować czy mordować polską ludność cywilną niż likwidować własnych kolaborantów.

Przy tej okazji widać ogromną różnicę traktowanie Polaków i Żydów przez żydowskie władze Izraela i żydowskie władze PRL z okresu stalinowskiego. Po wojnie żydo-komuna zaciekle tropiła i surowo karała polskich kolaborantów. Natomiast żydowscy kolaboranci z polskimi papierami nie tylko nie byli tropieni przez żydo-komunę ale zajmowali różne stanowiska we władzach politycznych, w wojsku i w UB. W Izraelu natomiast uchwalono prawo, które mówiło, że kolaboracja z żydo-hitlerowcami podczas wojny w celu ratowania własnego życia nie będzie karana ani ścigana. I oto mamy taką sytuację – jeśli Polak był kolaborantem, to żydowska propaganda ryczy na cały świat, że Polacy pomagali w “holokauście”. Jeśli kolaborował Żyd – wszystko jest OK! Miał prawo – ratował życie. Mamy tu podwójne standardy – ulgowe dla Żyda, surowe dla Polaka.

Należy bezwzględnie pamiętać, że prześladowanie Żydów było niemiecką, systematyczną i oficjalną polityką państwową na okupowanych przez Niemcy polskich ziemiach — Zacznijmy od tego, że w Polsce mordowali żydo-hitlerowcy przede wszystkim polską inteligencję – i to już od września 1939. W tym samym czasie na terenach III Rzeszy nadal istniały legalnie syjonistyczne obozy szkoleniowe.

Świrski kolportuje politycznie poprawną żydowską wersję historii II wojny światowej, wg której jedyną rzeczywiście prześladowaną i mordowaną  grupą etniczną, także na terenach Polski, byli Żydzi. Tymczasem w momencie rozpoczącia wojny Hitler planował eksterminację ludności słowiańskiej, zwłaszcza Rosjan (wszystkich) i Polaków (85 %), natomiast Żydów nie zamierzał eksterminować a jedynie wypędzić chciał ich z Europy (za Ural lub do Palestyny). Niemniej żydowska wersja historii mówi przede wszystkim o mordowaniu Żydów jako najważniejszym wątku i głównym celu II wojny. A jest to zwykłe propagandowe kłamstwo. Innym kłamstwem jest przedstawianie Żydów wyłącznie jako ofiary, a nigdy jako sprawców wojennych zbrodni.

Polskie państwo nie mogło obronić swoich żydowskich obywateli, ponieważ nie rozciągało swojej jurysdykcji na terytorium Polski. Rząd Polski był na uchodźstwie w Londynie — Polskie państwo nie było w stanie obronić milionów etnicznych Polaków. Dlaczego miałoby więc ponosić odpowiedzialność za obcych przybłędów, w ogromnej większości niezasymilowanych, pasożytujących na Polsce i kompletnie obojętnych na jej i Polaków los.

Pragnę przypomnieć, że Polska jest krajem którego obywatele tworzą największą grupę wśród Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata — I tak nam za to żydostwo odpłaca. Słyszałem o wypowiedzi jednego z owych “sprawiedliwych” (już po tzw. “transformacji” w czasach żydowskiej nagonki na Polaków). Na pytanie, czy dzisiaj ponownie narażałby życie i ratowałby Żydów oparł – przenigdy, za żadne skarby. Pluł sobie w brodę, że był taki naiwny.

Mimo to wielu Polaków aby ratować Żydów przed Niemcami ryzykowało nie tylko własne życie lecz również swoich rodzin. Wielu z nich zginęło w okrutnych okolicznościach jak choćby rodziny Ulmów czy Kowalskich. — Ciekawi mnie ile polskich rodzin wymordowanych przez III Rzeszę mają na sumieniu żydowscy szmalcownicy, którzy donosili na Gestapo na Polaków ukrywających Żydów. O tym żydowska propaganda milczy jak zaklęta.

Jest również oczywiste, że w przeciwieństwie wielu krajów Europy Zachodniej (m.in. Francji) w Polsce współczesnej nie ma najmniejszego zagrożenia antysemityzmem. Antyizraelska propaganda i postawy antyizraelskie słyszalne głównie w lewicowych kręgach Europy Zachodniej w Polsce zupełnie się nie przyjęły. — Gnida Świrski bez mydła pcha się żydostwu do dupy. I zarzeka się polskiego “antysemityzmu”. A tymczasem Żydom należy wygarnąć prawdę prosto w ślepiach. I nie jest to “antysemityzm” a intelektualna uczciwość i stanie na gruncie prawdy i faktów.

Po wojnie W. Pilecki został zabity przez komunistów — Nie przez “komunistów”, a przez  Żydów z UB. I nie tylko on, ale jeszcze kilka-kilkanaście tysięcy innych Polaków. O Polakach zamordowanych przez Żydów z NKWD też należy Żydom przypominać.

Panie Friedman, żywię szczerą nadzieję, że ta książka usunie mrok niewiedzy historycznej Pana — Przecież ta szumowina o tym wie – wszak to jego pobratymcy Pileckiego zamordowali.

Z poważaniem — Jak można poważać antypolską propagandową szumowinę Friedmana? Świrski zamiast wywalić prawdę, tłumaczy się jak przed sądem, zarzeka się “antysemityzmu”, jest niepoważnie defensywny i ani jednym słówkiem nie wspomina o ogromie żydowskich zbrodni dokonanych na Polakach. W sumie ten jego list bardziej szkodzi polskiej sprawie niż jej służy.

Andrzej Szubert: szabas gojów, którzy to pomagają uskuteczniać dla doraźnych ochłapów z żydłackiego stołu…. ich kaszanką nie odpędzisz

Przechrztów udających katolików lub poprawnych politycznie “laików” też nie. Oni mają rabiniczną “dyspensę”. Chodzi o to, aby nie podpadali.

PB: w Polsce jak w Polsce…. gdyby nie pasorzyty globalnie, taki Gross nie awansowalby na prosora a prosor K-K i wieeelu in. nie mógłby być zdradziecką qrvą, agentem wpływu w Polin;
ale to pikuś przy MILIONACH szabas gojów, którzy to pomagają uskuteczniać dla doraźnych ochłapów z żydłackiego stołu…. ich kaszanką nie odpędzisz

Otylia Zigman: GDYBY w POLSCE RZADZILI POLACY a NIE CHAZARSCY ZYDZI, TO CZY BYLY BY MOZLIWE TAKIE WYDARZENIA??? PRZECIEZ SAMA LOGIKA WSKAZUJE na TO ZE NIE!!! TEGO TYPU OSKARZENIA WYSSANE z PALCA SA ZA POZWOLENIEM RZADZACYCH OBCYCH PASOZYTOW w POLSCE!!!

………………………….

http://mail.exciting-news.pl/p/5ler80dn02/4m9h8neh13/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/