Piotr Bein: KK mizernie przegrał wojnę z żydłactwem

Piotr Bein 13.5.2016

KK mizernie przegrał wojnę z żydłactwem. To nie katolickie Polin rozmodlonych krypto-żydów Kalksztajna, Maciarewicza, Szydło, Dudy czy zjudaizowanego Kukiza oraz zżydłaconego KneSSejmu, tylko Prawosławna Rosja Putinowska broni ziem syryjskich (gdzie do dziś jest w użyciu język Chrystusa, także w liturgii) i gromi wahabickich najemników, ISIS — założonych, wspieranych i dowodzonych przez żydłactfo. 

To nie katolik zbiera coraz chwalebniejsze tytuły — Człowiek Roku, Dekady, Stulecia — za całokształt walki z żydłactfem, tylko prawosławny Putin.
To nie żaden rząd podobno katolicki ostro krytykuje syjonizm i żydobanksteryzm, tylko muzułmański Teheran.
 
To nie Polacy-katolicy masowo wychodzą na manify przeciw expansji żydoNATO pod granice Rosji, tylko Niemcy! 
To nie katolicka generalicja i ich gównodowodzoncy Maciarewicz/Singer wskazują na szaleństwo igrania z Rosją, tylko Pentagon, niezjudaizowana, patriotyczna jego część. 
 
To nie Polacy-katolicy zaczynają zrzucać z siebie duracką rusofobię hasbarną, tylko narody nie-katolickie.
 
To nie przywódca katolickiej religii, tylko inni, w tym jej kapłani na biskupiej banicji, wskazują na antycywilizacyjny charakter inwazji miglanckiej i NWO, podczas gdy żałosny papież do obu zachęca!
 
A szeregowi katolicy? Nie oni identyfikują i skutecznie podcinają podchody hasbary pod Polaków i harce porno żydo-neo-ubecji, tylko prawosławny Bein i słowianowierczy Szubert. 
Żydzizm zagraża wszystkim religiom, światopoglądądom —  patrz słowianowierstwo: tropione, ścigane, tłamszone przez żydłactfo z pomocą KK. Weźmy prace wybitnego polskiego artysty, Stanisława Szukalskiego. Katolaccy rodacy pomogli pogrążyć go do tego stopnia, że przekazał dorobek
obcemu. Jako gojowski, prawdopodobnie przepadnie…
 
Katolactfo zaszczuło Polaków: Szuberta i Vismayę (katoliczka). Odwróciło się od Beina, bo nieprzyjął ich zjudaizownych nacisków politycznych.

Katolicyzm przegrał i musi z tego otrzeźwieć, jeśli chce uczestniczyć w leczeniu i wyzwalaniu świata od talmudycznej zarazy. Musi połączyć się we wspólnej walce z żydzizmem bez wzgl. na religię. Tymczasem katolicy nie mają pojęcia o zróżnicowaniu islamu, o jego zagrożeniu przez  wahabizm — “religię” napisaną przez żydłactfo “saudyjskie”, podstawę radykalizacj typków jak ISIS…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/