[2010] Bronek (Królowa Pokoju) sieje ignorancję, niezgodę i ścieli pod majdan warszawski

[Dla jasności, wyciąg z wpisów na Grypa666 w 2010 r. Jakże aktualne!!!]

Geoinżynieria atmosfery

Bronek (Królowa Pokoju) zniża się do poziomu Kisiela

Piotr Bein 14.9.2010

Bronek Hotała nie wie na pewno, czy Zakrzewski „zwariowal albo jest agentem” ale pisze bezwarunkowo o agenciurstwie ‘wykluczonych’, zalicza do nich organizację Zakrzewskiego, zrównuje ich z hołotą przeciwną Krzyżowi: Ruch który reprezentuje poglądy wykluczonych tak jak młodzieżówka PO i inne różne zbiry zaatakował Krzyż pod Pałacem Prezydenckim. Wpis ten wstawiam żeby ostrzec wszystkich Polaków przed różnymi nawiedzonymi co to sprawy polskie znają najlepiej a ustawiają się jako najlepsza prawica i najwięksi patrioci polscy, nadzieja narodu, wybawcy. Moje zdanie jest że te ruchy tak idealne , tak prawicowe  sa założone przez byłą SB. Wystarczy popatrzeć na owoce ich działalności gdzie jakby nie patrzeć zawsze widać zwalczają tych samych ludzi co zwalcza Janusz Palikot, PO, Michnik, Urban oraz wiele blogów tzw. wykluczonych.

Niezły plon oszczerstw pod adresem ok. 40 sajtów krajowych i polonijnych patriotów rozmaitych orientacji. Umiesz mnożyć sobie wrogów, Bronku. Jakby nie było ważniejszych spraw, z byle czego robisz pretensjonalny Grunwald, bo nie potrafisz przekonać do swego zbłądzonego poglądu na politykę i religię, ani pojąć, jak Dakowski, Konrad i Kisiel, że można (jak męty polityczne, które wymieniasz z nazwiska) być przeciwnym PiS/Kaczyńskim, ale jednocześnie i PO/Komorowskiemu/Tuskowi.

Nikt z PO nie jest ‚wykluczony’ wg definicji Kaczyńskiego. Bezkarność napastników na Krzyż świadczy o tym. „Wykluczony” w twym tytule to też nikczemna propaganda. Powołujesz się na swą faktyczność, a Zakrzewskiego ani ruchnarodowy.pl nie ma na PRZEGLADZIE BLOGOW [8.4.2018 skorumpowany link usunięty], który bierzecie za ruch polityczny, bo wiele blogów/witryn nie zgadza się z waszymi poglądami. Przegląd blogów, nazwany przez założyciela i właściciela Marcina Dobruka, miał być narzędziem orientacji w blosferze bez względu na orientację polityczną. Miałeś szansę wziąć udział w konsultacji. Właściciele tych blogow/witryn nie znają się nawet nawzajem, niektórzy nawet nie wiedzą, że są w przeglądzie jak w wyszukiwarce. Byłoby nierozsądne zrzeszać się w tak łatwo rozpracowywalną grupę. Wykluczyłeś się z Wykluczonych sam – niedojrzałością argumentu i oszczerczymi napaściami na przeciwników ideologiczno-religijnych, czego niezbitym dowodem jest powyższy artykuł. Żałuję, że walczyłem, by twój blog został w Wykluczeni. Zbierasz to, co posiałeś.

Normalni dziennikarze dochodzą, o co chodzi, zamiast snuć oszczercze insynuacje, ty uprawiasz dezinformację i zniesławianie — z ignorancji, zaślepienia i niedojrzałości. Wykazaliście  stronniczość z Kisielem, Dakowskim i Konradem, popierając bezkrytycznie jednego kandydata i PiS z haniebną historią. Pogardzani przez was ‚wykluczeni’ krytykowali obu kandydatów lansowanych przez mendia, a jeśli nie, to nie atakowali w ohydny sposób odmiennie myślących. Za to okrzyknęliście ich „zdrajcami”, jakbyście to nie wy zdradzali Polską Rację Stanu wyborem dżumy nad cholerą. Nie mogę uznać twej oceny Zakrzewskiego, bo spaprałeś prostszą sprawę Wylkuczeni.info, której byłeś uczestnikiem. Przywiązałeś wagę do filmiku z marginalnego zajścia, by napaść na następnego  „wroga”. Za to cię bedą pamiętać, nie za potyczkę o Polską Rację Stanu. Staczasz się do poziomu Tadka Kisiela. Błądzisz, bracie w Chrystusie, osądzasz ludzi nie znając i nie rozumiejąc ich, zaślepiony swym pojmowaniem świata. Dla mnie to nie nowość, znam twe zaślepienie, fanatyzm i ignorancję ws. korupcji Watykanu i KK, zbrodni skrajnych katolików bałkańskich oraz zmiany klimatu. Każdy robi pomyłki, ale przyznać się i przeprosić, tylko wielki człowiek potrafi… Niedobrze z twą duszą, modlę się za ciebie.

++++++++++++++++++++++++++++

Sierpniowe rocznice

Oby Burza nie przyszła do Polski

Piotr Bein 2.8.2010

Wśród przekłamanych sierpniowych rocznic, obok Solidarności jest chorwacka Operacja Burza z 1995 r. Z tej okazji przytoczę urywki z mej książki, lecz zacznę od propagandy chorwackiej, którą w ripoście na moje rzekome kłamstwa przytoczył Bronek (Królowa Pokoju) na forum grypa666 (27.5.2010), z ukwieceniem pod polski „patriotyzm”:

 • Rzekome zabory Chorwatów przez Serbów, dłuższe niż zabory Polski. Kiedy to Serbowie podbiliby Chorwatów, Bronku? Wytworzyli państwowość słabszą i późniejszą od chorwackiej, a potem dostali się na 500 lat w niewolę turecką aż do początku XX w.
 • Bronek reprodukuje propagandowe przyrównanie Miloszewicia do Tity, Stalina i Berii. Chorwacki komunista-mason, Josip Broz Tito stosował stalinowskie metody, począwszy od partyzantki, lansowanej przez kompleks jot (m.in. poprzez wywiad brytyjski), znacznie słabszej niż serbscy rojaliści (czetnicy) Draży Mihajlowicia. Po wojnie Tito eksterminował większościowych rojalistów, podobnie jak żydokomuna – patriotów polskich. Natomiast Miloszewiciowi nie udowodniła Haga ŻADNYCH zbrodni i  zamordowała go w więzieniu, bo pokazowy „stalinowski” proces on odwróciłby przeciw marionetkom kompleksu jot. Miloszewić zrobił to, co należy do prezydenta: bronił Serbów przed terroryzmem albańskim w Kosowie. Czy Bronek jako prezydent nie broniłby Polaków na Lubelszczyźnie przed terrorem neo-banderowców?
 • Męczeństwo Chorwatów z rąk Serbów. Chyba na odwrót, Bronku-„historyku”…

W tekście Bronka, bałkanolog rozpozna elementy chorwackiej propagandy, przejęte przez mendia „zachodnie”:

 • Rzekome dążenie Serbów do ekspansji terytorialnej na ziemie sąsiadów (Wielko-Serbizm). Marionetkowy trybunał w Hadze ds. zbrodni w b. Jugosławii po wielu latach usiłowań porzucił to niedorzeczne oskarżenie. Więcej w rozdziale Wielko-Serbizm mej książki.
 • Uzasadnienie Burzy serbską irredentą. Serbowie bronili się przed oderwaniem Chorwacji od Jugosławii, która gwarantowała im bezpieczenstwo w sąsiedztwie ludobójców z II wojny światowej: Chorwatów, muzułmanów bośniackich i ekstremy albańskiej w Kosowie. Obawy serbskie spełniły się: największe straty ponieśli Serbowie, przy odnowieniu zagojonych ran przez „Zachód” i globalny islamizm.
 • Przemilczenie faszyzmu, rasizmu i ekstremizmu nowego reżimu chorwackiego, przyczyny obaw i akcji obronnych Serbów od czasu dojścia do władzy Tudźmana, który wprowadził w życie antyserbski terror ustaszy z II wojny światowej. Patrz rozdział Wśród chorwackich braci.
 • Negacja serbskiego prawa do ziem wewnątrz Republiki Chorwacji, nadanego przez Habsburgów dla obrony Europy przed nawałą turecką. To ci wdzięczność katolików i in. chrześcijan, którzy byliby dziś zislamizowani, żeby nie serbskie przedmurze!
 • Rzekomo legalna deklaracja suwerenności Chorwacji, niby bez wystąpienia z Jugosławii. Secesja była nielegalna, wbrew konstytucji zapewniającej pokojowy proces secesji republik w razie woli większości. z zachowaniem praw mniejszości. Jeśli Chorwacja zrobiła to pokojowo i nie miala zamiaru wystąpić z federacji, po co zwalczała armię federacji, JNA? To tak, jakby Śląsk chciał autonomii niemieckiej i walczył z armią RP broniącą konstytucji i praw Polaków.
 • Przyrównanie oderwania od Serbii kolebki Serbów, Kosowa, do walki etnicznych Serbów w Chorwacji o swe prawa oraz zarzut obu „błędów” Miloszewiciowi jako Wielko-Serbizm. On miał tyle do Serbów w Chorwacji, co Komorowski ma do Polonii nowojorskiej.
 • Przedstawienie ludności chorwackiej na terenach serbskich w Chorwacji jako niewinnych ofiar awanturnictwa i rozboju serbskiego. Ludność chorwacka partycypowała od późnych l. 1980-ych w szykanach, prześladowaniach,  mordach i okrucieństwach na Serbach, powtórce działań ustaszy z II wojny światowej. Samoobrona jak poprzez akcje Tygrysów Arkana była skierowana przeciw tym mającym poparcie reżimu Tudźmana, paramilitranym akcjom ludności chorwackiej.
 • Przemilczenie zaplanowanego charakteru Operacji Błysk i Burza jako ludobójczej czystki etnicznej, przy tajnym wsparciu „Zachodu” i Watykanu. Tajność była niezbędna wobec prawa międzynarodowego o zbrodniach wojennych, przeciw ludzkości i ludobójstwa. Chorwacją złamała je wszystkie, przy zapewnieniu kompleksu jot o bezkarności, co sprawdziło się: propaganda jot lansuje Kłamstwo Srebrenickie m.in. dla odwrócenia uwagi od chorwackiego ludobójstwa, Chorwacji oficjalnie nie potępiono, najwyżsi sprawcy (także „zachodni” pozostają bezkarni, a Serbowie nie mogą powrócić na utracone własności ani dostać rekompensat.

Sam oceń koment Bronka, porównaj z komunikatem od neo-faszysty, prezydenta neo-ustaszowskiej Chorwacji, Tudźmana, we fragmencie poniżej. Korzystać z tego rodzaju źródeł to tak, jak sięgać do prac Grossa o rzekomym współudziale Polaków w zbrodniach hitleryzmu. Bronkowi wtórowała żona Ela, też dla obrony „swego” katolicyzmu, używając wyświechtanych klisz zamiast zrozumienia Bałkanów. A mnie zarzucała stronniczość i wybiórczość! Odpisałem m.in.

jestes stronnicza, nazywajac te zrodla antykatolickimi; zrodla wybralem po analizie serbskich, chorwackich oraz zachodnich pozbawionych oznak stronniczosci; fakt opisu czy krytyki patologii z katolickiej Chorwacji nie czyni danego zrodla antykatolickim; z Bronkiem kwestionujecie z tego powodu moj patriotyzm, sugerujac rusofilie itp bzdury niegodne chrzescijan; […] ty ani maz niewiele wiecie o Balkanach, a wyzywacie od oszustow kogos kto poswiecil 10 lat na studiowanie tej skomplikowanej czesci Europy; moje wnioski nie odbiegaja od wnioskow wiodacych badaczy ludobojstwa = automatycznie ich nazywacie oszustami; […] badalem temat dlugo i doglebnie, nie mogac uwierzyc ze takie zbrodnie moglyby miec miejsce w II wojnie swiatowej i na mniejsza skale w l. 1990-ych u chrzescijan; nie bylem wtedy uprzedzony religijnie (nie bylem wierzacy w zadna strone), narodowo, rasowo ani w jakikolwiek inny sposob = szukalem prawdy;

wasze insynuacje i oszczerstwa sa nikczemne, ujawniaja jakis wasz kompleks na tle religijnym, nie wiem dlaczego, bo nigdzie nie twierdze ze caly katolicyzm jest zly, ani ze wy jestescie ustaszami, tylko probuje wyniesc na swiatlo dzienne udokumentowane patologie;

wlasnie takie reakcje nt. zahaczajacy o religie martwia mnie, bo jak na Balkanach wskazuja na latwosc manipulacji przez wroga w celu wywolania konfliktow;

Nie musiałem długo czekać. Fałszywy patriotyzm i religionizm wyszły z niektórych Przepolskich w wybiórach na prezydenta Polski. Okrzyknięto mnie i innych Nicpolskich „zdrajcą narodu”, agentem wpływu, „antysemitą”. Sterowany fanatyzm bazujący na emocjach i religii, łatwo obrócić w poważne konflikty i wojny domowe, jak uczy nas historia Bałkanów. Skoro kompleks jot wykorzystał to w błahej sprawie wyborów prezydenckich, wykorzysta to i w poważniejszych sprawach.

Burzę wyprzedził niemniej zbrodniczy, majowy Błysk. Zainteresowani znajdą więcej o tym w rozdziale Błysk i Burza mojej książki, z którego przytaczam pozostałe fragmenty w niniejszej serii. Na temat zbrodni chorwackich były już na grypa666:

++++++++++++++++++++++++++++++

Powybiórcze pranie brudów

Powybiórcze pranie brudów

Piotr Bein 4.7.2010

Z nowym lokatorem Belwederu, po ogłuszającej ciszy wybiórczej, można wreszcie pohałasować o paru wstydliwych sprawach, przy których bledną oszustwa mendialno-wybiórcze. Mianowicie okazuje się, kto zdradził polską rację stanu: burżuj, pachołek Putina, sługus banksterów ze swymi wszystkimi trzema synami – Bein, do tego antysemita!

……………

Gonić antysemitę!

Pod tym hasłem patryjota Zenobiusz tępi oszusta, hohsztaplera w handlu malarstwem i sklepikarstwie scypionkowym, pseudo-naukowca, nienawistnika katolików, manipulatora nastrojami i opinią Polaków, agenta banksterów – Beina. Ale o tym następnym razem, jak Zenobiusz przywróci pod-strony wg prawa usunięte na czas zgiełku wybiórczego, no bo przecie Bein kandydował na prezia. Będzie to zgrabne przejście (nareszcie!) do głównego tu tematu: kompleks jot.

………………

Powybiórcza vendetta

Dostałem dziś następującą e-pocztę od szanowanego przeze mnie za rozsądek Konrada „In”, tego od hipotezy fałszywych radiolatarni 10 IV:

Witam, W zwiazku z tym, ze dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu prosze o usuniecie z blogu grypa666 wszelkich sladow mojej bytnosci. Choc milo wspominam pobyt na blogu to nie chce byc laczony w zaden sposob z kims kto przyczynil sie w posredni lub bezposredni sposob do tuszowania morderstwa smolenskiego. Licze na szybkie usuniecie wszelkich moich artykulow, odnosnikow jakichkolwiek sladow mojego pobytu na blogu grypa666. — Z powazaniem Konrad, In, Twórca bloga Ndb.

Odpisałem drapiąc się w głowę, co naszło rozsądnego Konrada:

Witam, Skad te idee? Nie wygladaja mi na pochodzace od racjonalnego Konrada.

1. Nie nawoluje za ani przeciw jakiemukolwiek kandydatowi, tylko zamieszczam info o ich dzialalnosci, do oceny i wlasnej decyzji wyborczej czytelnika. Czy nie takie zadanie niezaleznych srodkow przekazu?

4.6.2010 zamiescilem np. filmik z silnymi glosami za kandydatura Kaczynskiego. Nie raz stwierdzilem na blogu, ze z racji korupcji systemu nieistotne jest, kto zostanie wybrany. Sugestie pewnych kregow, ze jest to poparcie dla wiekszosciowego kandydata (Komorowskiego) jest chybione, poniewaz obu glownych kandydatow lansuje sie rozmaitymi socjo-technikami od 10 IV, a sugestia ta wzmacnia te manipulacje. Zauwaze, ze sugestia zostala wielokrotnie wyrazona w kontekscie mej osoby, co jest forma posredniego nacisku, aktem siania nienawisci do mnie i mojej niezaleznej dzialalnosci.

2. W jaki sposob przyczynilem sie do tuszowania morderstwa smolenskiego? W kwietniu-maju kiedy sie zajmowalem tematem, przedstawialem rozmaite punkty widzenia, z naciskiem na potrzebe znalezienia prawdy. Wiesz sam, poparty przeze mnie pod-strona na grypa666 oraz dobrymi zyczeniami i dalszym poparciem, kiedy usamodzielniles sie. Ostatni artykul na ten temat zamiescilem, poniewaz zawiera dokumenty sprzed 10 IV, wartosciowe bez wzgledu na opinie wyrazone przez autora.

3. Wobec powyzszego nie widze uzasadnienia usuniecia czegokolwiek. Wrecz przeciwnie, przy eskalacji niedorzecznych zarzutow jak ponizsze od ciebie oraz rosnacej liczby oszczerstw i obelg od innych, mam wiecej powodow zeby zachowac blog nienaruszony jako dowod i chronic go przed dalszymi wlamaniami.

Wkrótce przychodzi poszlaka od … Bronisława Hotały, fanatycznego oszczercy Beina:

Przyłączam się tez do tego apelu do grypa666   Pan PB działał Pan na szkodę Polski szkalując Jarosława Kaczyńskiego. Nie chcę być łączony w żaden sposób z kimś kto przyczynił się do tuszowania morderstwa Smoleńskiego. Przyczynił się Pan do klęski Polski. Proszę usunąć wszystkie moje wpisy pod nickiem Bruno jak również krolowapokoju . proszę tez usunąć wpisy pod nickiem mojej żony szach. Mysle że szybko Pan przychyli się do mojej prośby.

Konrad ani ja nie wysłaliśmy poczt na ten temat do Bronka ani jego klubu, więc skąd to „przyłączenie”? Rzut oka na giewu wyjaśnia „szukanie winnego” 10 IV i zgnilizny systemowej zwanej „Rzeczpospolita Polska”: wygrał komor o całe 5%! Z mapki poparcia jasno wynika, że zaważył wpływ agentów KGB działających z dzwonnicy cerkwi szczecińskiej parafii Beina.

Teraz serio. Bronku, czy chodzi ci o oszczercze wpisy twoje i twej małżonki u mnie? Wpisów nie usuwam, bo są dowodem działalności tak autorów jak i komentujących. Przysłałeś swe uprzejme żądanie, klikając na mój list z 23.6.2010 do ciebie i małżonki:

Niniejszym zawiadamiam, że na blogu będącym własnością Państwa:

dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

oraz na blogu grypa666.wordpress.com jako komentujący Królowa Pokoju i Bronek, wraz z małżonką Elżbietą (nick Szach)

zamieściliście informacje, które naruszają moje dobra osobiste.

Ww. artykuły i komentarze zarzucają, mnie i członkom mojej rodziny, wykroczenia, przestępstwa i zbrodnie przeciw ludzkości, więc oficjalnie wnoszę o usunięcie wszystkich waszych wpisów i komentarzy dot. moich dóbr osobistych na stronach bloga dzieckonmp.wordpress.com oraz o sprostowanie swych oszczerstw wyrazonych w komentarzach na grypa666.wordpress.com, chyba ze przedstawicie dowód racji waszych poważnych zarzutów pod moim adresem. Wnoszę też, byście zażądali usunięcia swych tekstów od właścicieli innych blogów, które naruszyły te dobra zamieszczając lub reprodukując wasze komentarze i artykuly.

Ww. teksty wartościujące naruszają me dobra osobiste oraz reputację, dobre imię i zaufanie do mojej osoby, niezbędne do prowadzenia mej działalności społecznej i badawczej.

Wyłączenie odpowiedzialności cywilnej i karnej, gdy okaże się, że komentarz pochodzący od użytkownika ma charakter bezprawny na podstawie art. 14 ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.) obowiązuje tylko do chwili otrzymania przez administratora urzędowej lub wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze wpisu, co niniejszym czynię. Utrzymywanie nieprawdziwej informacji na dzieckonmp.wordpress.com i waszych tekstów na innych forach może prowadzić do odpowiedzialności jako pomocnika, wg art. 422 Kodeksu Cywilnego. — Piotr Bein, Vancouver, Kanada

Czy mam rozumieć, że jeśli usunę wasze oszczerstwa i obelgi na grypa666, to ty usuniesz oszczerczy artykuł i komenty pod Miłosiernym Spojrzeniem Theotokos? Fajnie by było: dowody waszych przestępstw znikają, a Bein zostaje w świetle reflektorów jako zdrajca Polski. Jedź do Księdza Natanka w swe rodzinne strony, pokaż mu fakty i przekaż nam, co ci poradził ten uduchowiony człowiek, którego obaj poważamy.

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wybióry i „agenciury”

Na tropie „agenciurów”

Piotr Bein 23.6.2010

agenciura = agent cywilizacji śmierci działający na szkodę Cywilizacji Zycia (agent + ciura, jak w „panowie i ciury”)

Wpisałem się na blogu Tadeusza Kisiela z Bydgoszczy (e-nick Zenobiusz). Niektóre komenty przenosi na pod-stronę „Chińskie małpki”. Lądują tam wyrwane z kontekstu, często z ubytkiem lub wstawką tak, że nie wiadomo kto co napisał. Także bez rygoru Kisiel kopiuje teksty oszczercze (krucjata pt. „Piotr Bein bojownik”) czy historyczne (o pieśni Bogurodzica) bez podania autora i źródła, a na egzotyczne tezy ma chwiejne dowody. Czy czytelnicy mają rozumieć, że wstawione przez Kisiela niepodpisane oszczerstwa są jego?

od pb: Pytanie do wlasciciela bloga, Zenobiusza, znanego mi jako Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy:

Co oznacza zastapienie komenta napisem „chinskie malpki”? Czy przeniesienie na pod-strone o tej nazwie? Jest to rownoznaczne z klasyfikacja delikwenta jako agenta, lub insynuacja tego, wg wstepu do tej pod-strony. To jest zadanie chwalebne i nielatwe, sam od ponad 10 lat tropie agenciury na moich forach i w miejscu dzialalnosci — patrz np.

http://piotrbein.net/2010/06/05/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

– inne na http://piotrbein.net/2010/06/05/piotr-bein-publicationspublikacje/

https://grypa666.wordpress.com/2010/05/29/szewczyk-pravde-ci-powie/

https://grypa666.wordpress.com/2009/12/16/przedostatnie-plukanie-brudow/

https://grypa666.wordpress.com/2009/12/06/plukanie-brudow-szewczyka-dratewki/

A ty jakie masz juz osiagniecia z tego „tropienia”? Bo z tekstow i komentarzy twych i podobnych nic jeszcze nie wynika, poza ciagla kompromitacja wlasciciela niniejszego bloga, autorow przytaczanych tekstow szkalujacych i oszczerczych oraz osob dopisujacych sie pod nimi. Natomiast dales obfite dowody, zarejestrowane na kopiach zdjetych z twych stron, do zgloszenia na policje przeze mnie oraz udowodniles powazne naruszenia dobr osobistych w stosunku do kilku juz osob.

Na jakich zasadach przenosisz komenty na pod-strone „Chinskie malpki”? Przenoszac, wyrywasz komenty z kontekstu (wg netykiety, powinien byc link do miejsca skad je wyrywasz oraz link do komenta do ktorego sie odnosza). Czesto z okazji przenosin kaleczysz orginal, dobierasz cytaty jak pasuje, mieszasz ze swymi slowami nie do rozpoznania, kto co napisal i po co.

Softbot wordpressa uplasował kiedyś blog Kisiela wśród najlepszych polskojęzycznych. Takie miałem nadzieje, kiedy niesforny Zenobiusz, po 2-krotnym zbanowaniu u mnie za nietematowość i obrażanie forumowiczów, utworzył swoje własne forum do omawiania inwazji Annunaków, dział orgonowych, czy wojny Polska – Chiny. Niestety, w próbach chorego uwiarygodnienia i określenia się właściciela, blog Kisiela wybija się brukową szmirą, umieszczoną przez softbot wordpressa na liście popularnych! Jeśli już, to słynny z linczowania wyznaczonych osób na pręgierzu pt. agenciura, blog tego maniaka z symptomami mitomanii i zaburzeń pasywno-agresywnych powinien znaleźć się na czarnej liście za poważne oszczerstwa i złośliwe ujawnianie danych osobowych. Zapytam o to wordpressa.

Pod miłosiernym spojrzeniem Theotokos

Praktyki u Kisiela przypominają wybiórcze praktyki na Królowa Pokoju, blogu Bronka H. spod Lublina. Obaj właściciele blogerzy (ten ostatni z małżonką Elżbietą nick Szach) domagali się jednak u mnie specjalnych przywilejów i wyjątków od reguł wersalskich. Ich żądania były proporcjonalne do stopnia złamania netykiety i niemożności obalenia tez z moich badań nad ludobójstwem i in. zbrodniami przeciw ludzkości przez ustaszy, neo-ustaszy oraz hierarchów i kleru katolickiego Chorwacji wmieszanych w to. Bronka H. i jego żonę powiadomiłem:

From: Piotr Bein   Date: June 23, 2010 2:32:22 AM PDT (CA)   To: nkallegro@gmail.com Cc: Pl all  Subject: zawiadomienie o naruszeniu dobr osobistych

Niniejszym zawiadamiam, że na blogu będącym własnością Państwa:

dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

oraz na blogu grypa666.wordpress.com jako komentujący Królowa Pokoju i Bronek, wraz z małżonką Elżbietą (nick Szach) zamieściliście informacje, które naruszają moje dobra osobiste.

Ww. artykuły i komentarze zarzucają, mnie i członkom mojej rodziny, wykroczenia, przestępstwa i zbrodnie przeciw ludzkości, więc oficjalnie wnoszę o usunięcie wszystkich waszych wpisów i komentarzy dot. moich dóbr osobistych na stronach bloga dzieckonmp.wordpress.com oraz o sprostowanie swych oszczerstw wyrazonych w komentarzach na grypa666.wordpress.com, chyba ze przedstawicie dowód racji waszych poważnych zarzutów pod moim adresem. Wnoszę też, byście zażądali usunięcia swych tekstów od właścicieli innych blogów, które naruszyły te dobra zamieszczając lub reprodukując wasze komentarze i artykuly.

Ww. teksty wartościujące naruszają me dobra osobiste oraz reputację, dobre imię i zaufanie do mojej osoby, niezbędne do prowadzenia mej działalności społecznej i badawczej.

Wyłączenie odpowiedzialności cywilnej i karnej, gdy okaże się, że komentarz pochodzący od użytkownika ma charakter bezprawny na podstawie art. 14 ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.) obowiązuje tylko do chwili otrzymania przez administratora urzędowej lub wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze wpisu, co niniejszym czynię. Utrzymywanie nieprawdziwej informacji na dzieckonmp.wordpress.com i waszych tekstów na innych forach może prowadzić do odpowiedzialności jako pomocnika, wg art. 422 Kodeksu Cywilnego. — Piotr Bein, Vancouver, Kanada

Podobne powiadomienie poszło wczoraj do Tadeusza Kisiela drogą komentarza na jego blogu, ponieważ e-adres z którego wysyłał komenty na grypa666 nigdy nie odpowiadał.

Nie ma tego złego co by na dobre…

Z bałaganiarskiej składanki Kisiela (trudno to nazwać „artykułem” podobnie jak oszczerstwo na Beina u Królowej Pokoju) nijak nie wiadomo, czym niejaka Germaina zasłużyła na pręgierz dla agenciur. Znam ją z dyskusji na grypa666 jako Vismaya (od nazwy swej witryny). Ma na imię Wiesława. Tej miłej i szanowanej w Vancouverze osobie pisałem na moim blogu, co sądzę o New Age. Może w niewłaściwy sposób, bo wzięła to za oskarżenie o agenciurstwo. Sprawdziłem archiwa i nie znalazłem mego posądzenia jej o to. U Kisiela natomiast ryczy to z nagłówka wyeksponowanego przez wordpressa, z insynuacjami (o ile zrozumiałem), że Germaina zakradła się w zaufanie jego blogowiczów, by zaatakować jak ten Agent Zła z fresków na lotnisku w Denver, zamiast zająć się prewencją okropności z tych fresków.

W swej walce ze Złem, Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy (adres zamieszkania, e-adres i IP znane grypa666) ujawnił dane osobowe Germainy i przypisał jej vancouverski domek (większość Kandyjczyków mieszka w domach), na który jej nie stać. Tak jak w przypadku ujawnienia danych o Beinie, Kisielowi widocznie chodzi o rozbudzenie pasji proletariatu, tak jak żydobolszewia podburzyła durnych Rosjan do rjewoljucjii, a przedtem żydomasoneria – do Rewolucji Francuskiej przeciw arystokracji i koronie. Dlatego przez takich głupców dziś rządzi kompleks jot i ich banksterzy.

O jakości pismactwa Kisiela świadczy również jego „porada” dla Germainy, by wybrała się do Denver „osobiście zbadać sprawę,jest tyle rzeczy godnych uwagi,tylu ludzi czeka na wiarygodne informacje”. W swej manii bezmyślnego kopiowania z netu, Kisiel zamieścił z google odległość od Vancouveru do Denver. Tylko że z Vancouveru w stanie Waszyngton przy granicy z Oregonem, a nie Vanvouveru w Kanadzie, gdzie skromnie mieszka Wiesława w bloku mieszkalnym na parterze, z małym ogródkiem, który ją dodatkowo łączy z Boskim Stworzeniem. Zachęcona do kontaktu w moim komentarzu pod pręgierzem Kisiela, zdzwoniliśmy się wczoraj. Oto jej wrażenia.

Dzisiaj rozmawiałam osobiście z Panem Piotrem Beinem. Dużo ludzi go zna z blogu grypa666, w sporej grupie ludzi wywołał mieszane uczucia i muszę przyznać ja też byłam w jakiś sposób do niego uprzedzona.

Dzisiaj muszę w tym miejscu przeprosić Pana P. Beina za wszystkie niuanse z mojej strony pod jego adresem, tak wyszło, że i on mnie przepraszał bo padło zbyt dużo niepotrzebnych słów. Pan Piotr ma zupełnie inną mentalność i ja ją rozumiem, zbyt długo mieszka w Canadzie a tutaj życie jest inne. Ludzie są delikatniejsi, bardziej wyrozumiali i mają otwarte umysły na różne poglądy. Pan Bein kiedy zderzył się w Polsce z tym grubym żelazno-betonowym murem obłudy, kłamstwa, oszczerstwa i zwykłego braku osobistej kultury, chciał nie chciał musiał zareagować czasami może zbyt  ostro, a że ja nie lubię ostrej jazdy toteż i moja reakcja nie była zbyt wyszukana.
Poniekąd wiem jak to wygląda ta nasza polska wymiana poglądów bo jestem codziennie narażona na takie rzeczy na swojej stronie. Ja już się co nieco zahartowałam na tą naszą polską gościnność, chociaż nie jest to łatwo usiąść do stołu i spokojnie porozmawiać z naszymi rodakami. Uwierzcie mi, to jest ciężka dyskusja oparta na nieustannym podważaniu czyjegoś autorytetu, dorabiania życiorysu i perfidnego psychicznego znęcania się nad drugim człowiekiem, które tutaj w Canadzie jest mocno karane. Nie mogę się doczekać aż taka ustawa zapadnie w W-wie, oj jest w tym kraju b. potrzebna, bardziej niż chleb i woda  !!!!!!!
Podobną sytuację przeżyłam kilka dni temu. Obudziłam się rano i dowiedziałam się z blogu Zenobiusza, że jestem większa niż Mata Hari bo akurat tak się komuś w nocy umyśliło !!!! Ot to jest przykład robienia w Polsce dobrego i rzetelnego materiału, wkładanie na okładkę i wciskanie kitu naiwnym ludziom.  I  ktoś tu krzyczy, że historia zakłamana, a jaka ma być jak „historyk” pała do całego świata nienawiścią. Trzeba być naprawdę głupcem aby komuś żenić taki kit, jakby te największe elity świata nie mieli lepszego narybku, jakby nie mieli narzędzi do podglądania, szpiegowania … etc? I nie wiem czy dzisiaj trzeba mieć takich agentów do podglądania ludzi skoro ja przez google mogę sobie pooglądać kwiatki w mojego brata ogródku, który mieszka na drugim końcu świata? Ale skoro tak jest jak Zenobiusz przekazuje, to panie i panowie głowy do góry, świat idzie ku lepszemu bo skoro zatrudnili taką agenturę jak ja,  siedźcie sobie spokojnie i dalej twórzcie swoje brednie, don’t worry, jestem więcej niż pewna, że włos wam z głowy nie spadnie !!!

I to jest ciekawe i dziwne, i jak widać może zdarzyć się nie w Chinach czy w środku Afryki tylko w demokratycznej w Polsce, gdzie tak mocno wojuje się o ład, sprawiedliwość i prawdomówność, a jednak jest możliwe, że można osądzić i skazać człowieka za parę niewinnych zdań napisanych na blogu, bo właściciel bloga szuka sensacji albo nie wiem… z  jego głową coś nie tak ?  I tak  w trybie doraźnym rejonowy sąd w Bydgoszczy podpisany przez Tadeusza K. wydał na mnie wyrok skazujący na publiczne skompromitowanie i wywalenie moich danych osobowych na cały świat,…  to i tak miałam szczęście, że nie wysłano mnie na banicje na księżyc  tylko do Denver. …  a co tam …  ja babie pokażę, kim jestem i kto tu rządzi i jak rządzi i że mi g… zrobi ?  Ano pokazał i bardzo zachwycił świat !!! Tego jestem pewna w 100%.

Dorobił mi wspaniały wizerunek (co tylko świadczy o jego wysokiej kulturze i i iście pełnej wyszukanego artyzmu diabelskiej inteligencji) jak będę wyglądać po tym jak mnie zeżrą chińczycy kiedy wejdą do Vancouver,….  i wysłał mnie do Denver,…  i podał namiary bym się w Ameryce nie zgubiła… oj dobrze, dobrze, że mamy te google, można błysnąć yntelektem ile to mil  z Van. do Denver.  …  i po co?  Abym chore malunki oglądała ? …  Sorry, uczęszczam na trochę zdrowsze galerie. Panie sędzio, przerabiałam już dłuższe i głębsze podróże niż Denver, o których jeszcze nawet nie śniłeś i długo nie wyśnisz i co gorsza nie znajdziesz na google. Hmm, chyba, że na moich stronach. Ale to zatruta strzała, więc niech se uważa i tam nie zagląda !!!

Panie Tadeuszu K. zapamiętaj to na zawsze, komu co ofiarowujesz to do ciebie wraca dziesięciokrotnie, czytaj Biblie, tam jak wół to stoi !!!!!

Pozdrawiam moich oskarżycieli i sędziego i życzę trochę więcej oleju w głowie, bo bez tego ob. T.K. nawet do Denver nie dojedziecie. To mój ostatni komentarz na ten temat, bo ktoś taki nie zasłużył sobie na taki zaszczyt abym aż tyle czasu poświęcała jego osobie.

Mata Hari

Dziś „Mata Hari” dosłała mi:

Zapomniałam ci wczoraj powiedziec, ze juz w pierwszej dobie po tym co Zenobiusz zrobił na swoim blogu wywalająć moje dane miałam włam na computer i nadal widzę ktoś próbuje się tu dostać, mój klucz zabezpieczeń mi to pokazuje, spyware i to ostatniego stopnia. Dobrze, że mam w miarę dobry system zabezpieczeń ale jak ktos już zaczął krecią robotę to wcześniej czy pózniej znajdzie drogę. Możesz w swojej info o tym napisać i przestrzeć ludzi, że takiemu gościowi nie podaje się swoich personalnych danych, bo to gówiarz i nie umie po dorosłemu się bawić tylko rzuca dane na cały świat. Dzisiaj jestem ja a jutro będzie każdy jeden, który się z nim nie zgodzi ito  jego dane rzuci na pulpit. Ludzie muszą o tym wiedzieć, że ten pan nie jest wiarygodny i zbyt łatwo robi ludziom krzywdę. Aby udowodnic swoje racje i zgnoić człowieka pójdzie po trupach.

++++++++++++++++++++++++++

Echa zdemaskowania agenta Beina

Echa zdemaskowania agenta Beina

Reporter sądowy, ekskluzywnie dla grypa666, 31.5.2010

Oskarżenie

 1. współudział z banksterami w globalnym spisku ocipienia, celem opodatkowania Ziemian od oddychania w szerszym programie globalnej eugeniki;
 2. zmyłka z bronieniem ludzkości od świnioka, podczas gdy scypionki na H1N1 były tajnym patriotycznym programem POPiSu przeciw ruskim chemtrailsom, o czym Bein doskonale wiedział jako naczelny designer tych oprysków;
 3. podczas gdy służył unym w zbrodniach przeciw ludzkości polskiej i zagranicznej (patrz oskarżenie nr 2), uwiarygadniał się na nadchodzące wybory po 10 IV, w ktorych miał kandydować na Prezydenta RP, wg planów jego mocodawców z 1773 r.;
 4. zbieranie środków finansowych na powyższe szkodliwe społecznie cele przez jego blog i sklepik, udając biedaka i wyciągając od każdej wizyty wbrew woli blogowiczów, środki przeznaczone przez nich na chleb;
 5. wiele innych, dla których nie ma tu miejsca na wyliczanie.

Dowody

Ad 1. Bein robił w Canadzie przy zmianie klimatu i nie kracze wraz z e-bracią przeciw ocipieniu, więc jest agentem banksterów. To oni chcieli w Kopenhadze dokonać eugeniki na ludzkości przez opodatkowanie oddychania. W spisek zamieszani są “synowie Beina”, którzy spotkali się z banksterami za zamkniętymi drzwiami ws.  liczników emisji CO2, jaki Ziemianie będą nosić na twarzy wraz z bio-cipem.

Ad 2. Jw. oraz to, że zmarły już setki tysięcy niewinnych Polaków od ruskich chemtrailsów.

Ad 3. Nie wymaga uzasadnienia, wszyscy wiedzą. Na swym blogu grypa666, Bein nie poparł kandydata większości prawdziwych patriotów, Jarosława Kaczyńskiego, tylko promował siebie i sobie podobnego zdrajcę Narodu, Andrzeja Leppera.

Ad 4. Nie wymaga uzasadnienia, wszyscy wiedzą.

Przebieg procesu

Wzorem swego ideologa komunistycznego Miloszewicia, Bein bronił się sam. Dowody przeciw Beinowi były tak obezwładniające, że Sąd podjął decyzję pozamykać drzwi przed rzeszami świadków, w tym poszkodowanych przez Beina: patriotycznej polskie młodzieży, wiodących polskich profesorów i in. wartościowych ludzi. I bez tego Bein nadaremnie troił się w krzyżowym ogniu pytań. Sąd orzekl co najmniej potrójne agenciurstwo a nie pojedyncze, postulowane przez Prokuraturę.

Nie mógł przybyć na proces nasz największy patriota Pan Bohdan Szewczyk, z powodu uroczystości otwarcia  następnego ufundowanego przez siebie sierocińca dla Polonii Kanadyjskiej. Nie mogła też przybyć, z kolei przez pył wulkaniczny, również poszkodowana przez Beina, Frau Jane Burgermeister.

W tym najdonioślejszym w nowożytnej historii (nie tylko Polski) procesie, oskarżony dopuścił się wypowiedzi tak kryminalnych jak jego działalność na szkodę polskiej racji stanu. Nieznani Sądowi wspólnicy Beina, podający się za delegatów Pana Bohdana Szewczyka, wykradli następnego ranka z akt sądowych ww. wypowiedź obronną Beina, nr akt http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/#comment-3348

Wasz korespondent zrobił przed kradzieżą fotokopię dokumentu, którą wkleja poniżej.

Bein w swoim wrednym stylu nazywal wielu patriotycznych świadków “agenciurami”, np. świadka dla własnego bezpieczeństwa oznaczonego IX. Sąd zbadał na poczekaniu DNA i dane osobowe IX, stwiedzając, że jest to czystej krwi Polka-katoliczka, więc może rozpowszechniać publicznie dane osobiste Beina, tym bardziej że sama by tego nie chciała doznać na sobie. Sąd oddalił również błaganie Beina o odrzucenie decydujących w sprawie, zarzutów IX pod adresem Beina bez uzsadnienia, bo wszystkim wiadomo, kim jest Bein.

Werdykt

Co najmniej potrójny agent NWO — orzekli naczelni sędziowie Szach i Królowa Pokoju po ciągnących się do białego rana sprawozdaniach prokuratorów ludowych, uzupełnionych przesłuchaniami świadków z całego świata, nie tylko Polonii i Polski, na których szczególną szkodę Bein działał pozorując patriotę i eksploatując ich uczciwe organizacje.

Wyrok

Sąd oddalił okoliczności łagodzące przedstawione przez mecenasa obrony, wyznaczonego z urzędu na koszt polskich patriotów.

Sąd skazał Beina na dożywotnie prowadzenie bloga grypa666, bez pomocy i bez możliwości chamskiego dopisywania się pod komentami forumowiczów, gdyż fora grypa666 będą odtąd zamknięte. Sąd nakazał wykluczyć z tematyki bloga  następujące:

–       korupcja Kościoła Katolickiego przez element zewnętrzny;

–       sprawy chorwackie w temacie bałkańskim, szczególnie z czasów II wojny światowej i lat 1990-ych.

Sąd nakazał również odebranie mienia Beina i rodziny, zagrabionego patriotom, w tym kilka domów wraz z budami dla psów (wartość rynkowa ok. pół mln dolarów każda) w najbogatszej dzielnicy w Vancouver. Ze względów humanitarnych, na prośbę Marka Podleckiego, Sąd zwrócił Beinowi zarekwirowaną przed procesem podartą koszulę i zardzewiały rower.

Od wyroku nie ma odwołania, ponieważ wydał go sąd najwyższej instancji patriotycznej. Wyrok nabrał prawomocności pod miłosiernym spojrzeniem Przenajświętszej na blogu Królowa Pokoju.

Z OSTATNIEJ CHWILI: korespondent w Vancouverze donosi, że żona Beina wystąpiła o rozwód dowiedziawszy się o nieślubnych dzieciach zbrodniczego męża, do tego kolaborantów banksterów, jak ustalił Sąd.

…………………..

Mowa obronna Beina, wykradziona z akt sądowych przez jego tajnych wspólników:

(na żądanie wysyłam kopie wszystkich aktów sądowych, ściągniętych przeze mnie na screenach na wypadek dalszych kradzieży akt sądowych)

http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/#comment-3348

Bronku (Krolowa Pokoju)

Na poczatku swego tekstu piszesz ze Bein „nie omieszkał zarzucić komentującej Pani Ewie zarzucić że to ona oddychając przyczynia się do globalnego ocieplenia” i ze w odpowiedzi do niej rzekomo Bein „nawet nie wie kto to są ONI”.

Jasno we wklejonym przez ciebie komentarzu Beina stoi napisane:

„Pani przyczynila sie do efektu cieplarnianego, jak kazdy z nas, emitujac gazy cieplarniane w konsumpcji energii.” Gdzie tu mowa o oddychaniu? Konsumpcja energii wytwarzanej z weglowodorow emituje gazy cieplarniane, np. CO2 z paliwa podczas jazdy autem czy autobusem. Nie wiem kogo definiuje Ewa jako ONI i pytam – a ty zakladasz co ktos mysli bez wyklarowania z ta osoba. Zdefiniowalem „ONI” w slowniczku, raportach naukowych wystawionych na blogu, w dziesiatkach artykulow oraz setkach komentow na blogu. Twa sugestia, ze ja „nie wiem” podczas gdy klaruję u osoby wypowiadajacej sie, swiadczy o tobie, nie o mnie.

Dalej piszesz o Beinie: „Oczywiście staje w obronie IPCC tak jak ma nakazane przez swoich mocodawców którym służy.”

Skad ta oczywistosc? Komu wg ciebie sluze i co mi nakazali? Bronie stanowiska naukowego o zmianie klimatu, z ktorym zapoznalem sie profesjonalnie ok 10 lat temu przez dobre kilka lat jako naczelny ekonomista planowania transportu w rzadzie Kolumbii Brytyjskiej, potem 2 lata w rzadzie federalnym na placowce badawczej. Praca wymagala biezacej znajomosci raportow i referatow badawczych. W miedzyczasie zwiekszyla sie aktywnosc sloneczna (efekt ku oziebieniu) i odkryto kilka nowych rzeczy, z ktorymi jestem niezaznajomiony, bo zmienilem dzialalnosc na patriotyczna i antysystemowa. Wiem jednak np. z raportow w Kanadzie, ze topnienie wiecznej zmarzliny nie ustalo, w sezonie zimowym przedwczesnie topnieja drogi lodowe w polnocnej Kanadzie i sa inne oznaki postepujacego ocieplenia, przynajmniej w tym regionie.

Nie moge wiec odrzucic tezy o ociepleniu i antropogennej przyczynie. Pisalem nie raz na forach grypa666, ze nie bylo sledztwa ws domniemanego oszustwa naukowego, wiec nie moge przylaczyc sie do hurtowych oskarzen naukowcow IPCC. Postawilem rowniez jasno sprawe, ze banksterzy probuja wykorzystac zmiane klimatu do nastepnego opodatkowania i to jest dranstwo. W reakcji na proby banksterow zorganizowano akcje potepienia w czambul dociekan naukowych IPCC nt. ocieplenia — byc moze sfalszowanych, ale na pewno nie za wiedza wszystkich paru tysiecy naukowcow. Nie dowiedziono oszustwa, bo sledztwo sie nie skonczylo o ile wiem.

Pozwol ze ja zapytam: jakie masz kwalifikacje zeby brac na spytki naukowcow, skoro w tym ani w innych tematach nie potrafisz wykazac podstawowej wiedzy, rygoru naukowego ani nawet interpretacji prostego tekstu jak moj koment do Ewy? Nie rozumiejac tematu, podpierasz sie komentami innych – a czy masz wiedze i zdolnosci ocenic je? Wiesz np ze „glosowanie” za tym czy mamy ocieplenie czy oziebienie odbywa sie na forach gdzie wiekszosc ma niewiele wspolnego z klimatologia? Metode nacisku i ‘upolitycznionej nauki” probujecie z zona zastosowac w debacie nt zbrodni ustaszy, neo-ustaszy i sil chorwackich w l. 1990-ych.

Powiedz dlaczego mialbym w ogole odpowiadac na twoje i twej zony „wyzwanie”, zapowiedziane w formie szantazu, motywowane checia zemsty za wasza niemoznosc debatowania w sposob zdyscyplinowany na inne tematy? Nawet pomijajc to — kim ty i twa zona jestescie, zebyscie w atmosferze konfliktowej żądali odpowiedzi na oszczerstwa ws. zmiamy klimatu i zwiazanej poliytyki, ktore znacie b. powierzchownie, z komentow i propagandowych gotowcow? Nie boicie sie Boga? Tylko wzglad na nasza przyjazn w przeszlosci sklonil mnie odpowiedziec. Kto inny po prostu by was zignorowal.

Jesli potrzebowales wyjasnienia sprzecznosci mych opinii z czytanymi na necie, mogles poprosic w innej atmosferze i dostalbys odpowiedz jeszcze bardziej wyczerpujaca niz tu bo zamiast parac sie pyskowkami mialbym czas na bardziej produktywne rzeczy.

Przyznajesz dalej: „Gdy w czasie afery ze świńską grypą pod koniec 2009 roku miałem możliwość długich rozmów z Piotrem dziwiło mnie że jest tak bardzo zaangażowany w bronienie tezy p globalnym ociepleniu wywołanym przez ludzi.” Dziwilo cie bo nie sposob wytlumaczyc tego w rozmowie przy stole kuchennym, a ty nie znasz podstawy naukowej, nie czytales tych raportow po kilkaset stron kazdy co kilka lat i referatow w tle. Ja tez nie bardzo juz rozumiem co sie dzieje w polityce zmiany klimatu i nie mialbym czasu tego rozgryzac – ale to nie powod zeby rzucac oczerniajace sugestie na adwersarzy ktorzy mi podpadli w innych tematach.

Nastepnie ujawniasz informacje osobiste, ktore moga byc wykorzystane przeciw bezpieczenstwu Beina, osoby publicznej, i jego rodziny. Czy chcialbys zebym ujawnil informacje jakie mi podales nt. podatkowy swego biznesu? Chcialbys, gdybys byl zagrozony zamachem, zebym podal szczegoly o twej rodzinie, miejscu zamieszkania itp?

„Chwalił się że ma zaproszenie do Kopenhagi na konferencję ale nie może pojechać i że sa na tej konferencji jego synowie.”

Nie „chwalil sie” Bein tylko informowal partnera Bronka, u ktorego goscil kilka miesiecy, o mozliwosci wyjazdu na konferencje w Kopenhadze. Mialem zaproszenie od grup ekologow, ktorzy odrozniaja to co ty i wielu tutaj zagubilo: zmiana klimatu postepuje pod znacznym wplywem czynnikow antropogennych, a banksterzy probuja wykorzystac to do nalozenia nowych podatkow. Grupy te znaja moje doswiadczenie w strukturach globalnych (banksterzy) jak i i nauce i polityce zmiany klimatu. Dlatego uwazaly moja obecnosc w Kopenhadze za potencjalnie doniosla. Zrezygnowalem, bo nie mogli zapewnic zwrotu kosztow podrozy ani pobytu.

A propos „synow”, moja zona chce sie rozwodzic bo twierdzi ze ukrylem przed nia jakies nieslubne dzieci = niech ci to bedzie odpowiedzia na twa rzetelnosc w przekazaniu prywatnej rozmowy do wiadomosci publicznej (co samo w sobie jest naganne).

Sugerujesz zaraz potem lokajstwo Beina i jego „synow” jakiejs grupie: „Czyżby Piotr Bein służył grupie trzymającej władzę nad światem walcząc z tymi co sprzeciwiają się tej tak bzdurnej teorii która w niedługim czasie może doprowadzić do depopulacji globu ziemskiego??”

Odpowiem pytaniem: „Czyzby Bronek (twego nazwiska nawet nie znam, bo w konspiracji nie zapisujemy ich ani adresow i nr telefonu) z ta sugestia sluzyl agenciurom wscieklym na Beina od czasu „pandemii”, wiec jest on podwojnym agentem ktory gral patriotyczne zaangazowanie udajac ze broni narod przed scypionkami?”

Jak widzisz na forum, twa sugestia padla na podatny grunt osobom ideologicznie i mentalnie podobnym. Postawic wredne sugestywne pytanie kazdy glupi potrafi. Udowodnic zarzut – niewielu.

Sugerujesz znow negatywnie jesli nie destruktywnie: „Piotr propagując Andrzeja Leppera też ma pewne zadanie wyznaczone przez kogoś, każdy może się domyśleć.”

W ktorym miejscu (artykul, data, link, cytat) robie to? Jakie znowu zadanie mam wyznaczone i przez kogo? Nawet gdybym mial, to nie wolno popierac Leppera? Piszesz to bo skrytykowalem dzialalnosc braci Kaczynskich i uzasadnilem? Czy wszyscy musza zgadzac sie z toba i twa zona na wasze opinie polityczne i religijne? Jak wam nie odpowiadaja, po prostu ich nie czytajcie. Czy kąsacie czy nie, ludzie beda mieli rozne od was opinie i swym fanatyzmem tego nie zmienicie tylko zrazicie do swoich pogladow.

Jak by ci sie podobalo przeczytac o sobie: „Bronek ma zadanie wyznaczone wiadomo przez kogo zeby promowac wiadomo kogo.” Jestem wolnym czlowiekiem, mam prawo do swoich pogladow, mysle sam, w odroznieniu od ciebie i wielu tutaj, ktorzy kopiujecie komenty innych zamiast wlasnych slow, wasze wlasne slowa sa oszczerstwami i potrzebujecie autorytetu z zewnatrz (Monitorpolski) zeby was wyprowadzic z bledu.

Na koniec przypominasz: „Bein niszczył wielu cennych ludzi między innym dzisiaj wpisem Bohdana Szewczyka a o tym że także Jane Burgemaister kobiętę która wykryła spisek związany ze świńską grypą to pewnie nikt nie wie.”

W jaki to wg ciebie sposob, znany wsrod Polonii oszust i agent Bohdan Szewczyk jest „cennym czlowiekiem”? Napisalem pare artykulow uzasadniajacych moja opinie o nim. Nie znam twego ani innego tekstu z przeciwna teza.

Co do Burgermeister napisalem mysle dosc na obu moich blogach w samoobronie przed wstretnymi prowokacjami (m.in. przez osoby ktore wymieniaja tu forumowicze jako pokrzywdzonych przez Beina), ale jesli musisz cos dorzucic to chetnie poczytam.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał znany grypa666 anonim 30.5.2010: Spodziewałem się takich dyskusji. Polska ma wiele pęt na szyi ale wpierw musi się uwolnic z pięta komunizmu i SB-cji. Boli mnie to bo teraz jak nigdy potrzebna jest jednosc, ale nic nie mogę zrobic. Teraz nie czas na takie kłótnie i myśle,że ten co najbardziej miłuje polskę powinien zacisnąc zeby,odwrócic sie na piecie i zajac sie ratowaniem polski. nie mozna tracic czasu na takie spory. W takich sporach nikt nie zyskuje a wszyscy traca.

Nadesłał Andrzej Szubert 30.5.2010: Jesteś zbyt poważną firmą, aby przejmować się […] Dakowski atakuje maruchę , a marucha to olewa. Nie rozmieniaj się na drobne… Psy szczekają, karawana idzie dalej…

Nadesłał Adam 30.5.2010: kiedys znajomy cysters powidzial mi, ze gdy czlowiek stara sie zrobic cos naprawde dobrego dla innych, a w dodatku efektywnie i bezinteresownie, to wczesniej czy pozniej, ale zawsze! diabel stara sie mu w tym przeszkodzic i „macha ogonem”. Szkoda, ze Twoja tak cenna energia rozprasza sie na riposty adwersarzom, ale stapasz po kruchym lodzie i nalezalo sie tego spodziewac. Zrobiles dla innych wiecej niz wiele instytucji i uniwersytetow, i dlatego beda Cie chcieli osmieszyc, zdyskredytowac i zniszczyc Twoje dzielo, ale Prawda i tak zwyciezy.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/