O prezydenturę bez żydów

PB: Nie podpisałbym, bo nie głosuję od lat w farsach wybiurczych w Polin ani Canadzie. Nigdy nie nazwałbym krypto-srula mniejszym złem… Żydłactfo wydutkało na strychu katolików, jak zawsze — od Blecha po Dudę. (Spoko, przywoitki, skrót od wystrychnąć na dutka LOL)
Katolicy mają to, na co sami zasłużyli… a Rosjanie mają Putina LOLLOLLOL
WalerianDąbrowski: @ Krzysztof C. Ale Pan wywija jak ze średniaków a raczej z maluchów. Nigdy nie wybiera się mniejszego zła a tylko i wyłącznie dobro. Nawet najmniejsze ale dobro. Wybrał Pan zło i do kogo teraz żale?

…………………………………..
W dniu 18 maja 2016 03:43 użytkownik Krzysztof Cierpisz

+++

Prezydent Andrzej Duda

List otwarty

O prezydenturę bez żydów

 

Szanowny Panie Prezydencie.

Jako przedstawiciel środowiska Gazety Warszawskiej – ja niżej podpisany – składam Panu życzenia w Jezusie Chrystusie: owocnej prezydentury w Państwie i narodzie katolickim.

Popieraliśmy Pana a Pan wygrał i w ramach tego przedsięwzięcia – my mali udziałowcy tego sukcesu – mamy prawo do dywidendy tego zwycięstwa. Prawo do napisania tego listu niech będzie tą dywidendą. Dywidendą podwójną, bo podobnie popieraliśmy kandydata na prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Gazeta Warszawska przez pewien znaczny okres kampanii – ale nie od samego początku – popierała Pana, jako kandydata na prezydenta, ale nie dlatego, że byłby Pan dobrym kandydatem, ale dlatego, że – w naszym przekonaniu – w stosunku do Komorowskiego był Pan mniejszym złem.

 http://gazetawarszawska.com/pugnae/1939-prezydent-andrzej-duda-list-otwarty

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/