Listy Polaków do zżydłaconych waadz Polin

PB: W liście do Dudy nie wymieniono największej zbrodni żydłackiej: reżyseria i wykonanie Holokaustu Słowian i Szoa Żydów przez ich wspólplemieńców: żydobanksterię i globalnych syjonistów, w tym syjo-hitlerowski reżim i żydobanderszczochy. Podobne od wschodu poprzez żydoNKWD i od wewnątrz przez V kolumnę żydłacką i żydoubecję.

…………………….

List otwarty do Prezydeta RP dotyczy jego narodowości,

W trybie ustawy Prawo Prasowe, ustawy o dostępie do informacji publicznej, oraz przede wszystkim w oparciu o art. 63 Konstytucji RP zwracam się do Pana prezydenta jako Głowy Państwa, osoby publicznej, z następującymi pytaniami:
Informacje o tekście
Typ tekstu:    PiS inaczej
Autor:    Zbigniew Nowak
Źródło:    raportnowaka.pl
Publikacja:    2006-09-09 11:48:34
Czytano:    1871 razy
»    Narzędzia
»    Poleć stronę RaportNowaka
»    Drukuj ten tekst
»    Załączniki do artykułu
List otwarty do Prezydenta RP
plik PDF, 89 kB
Redakcja:
WWW.RAPORTNOWAKA.PL                POLEĆ TĄ STRONĘ DALEJ
Pan Lech Kaczyński
Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej

Szanowny Panie Prezydencie!  (list w formacie PDF)
W  trybie  ustawy  Prawo  Prasowe,  ustawy  o  dostępie  do  informacji publicznej, oraz przede wszystkim  w oparciu o art. 63 Konstytucji RP zwracam się do Pana prezydenta  jako Głowy Państwa, osoby publicznej, z następującymi pytaniami:
1.   Jakiej  narodowości   jest  Pan  prezydent   oraz  Pana małżonka –  Maria  Kaczyńska   z  domu Macewicz;  jeżeli  są Państwo  chrześcijanami  wyznania  rzymsko – katolickiego, to proszę podać miejsce chrztu oraz jego  datę.
2.   Jaka jest data i   miejsce  urodzenia Marii Kaczyńskiej, data repatriacji rodziny Macewiczów, region z którego nastąpiła repatriacja oraz osobę wiodąca w czasie czynności repatriacyjnych, pierwszy punkt etapowy, również  to, w jakiej dacie rodzina Macewiczów przybyła do Rabki Zdroju?
3.   Jaka jest data i miejsce urodzenia rodziców Pana prezydenta, tj. Jadwigi Kaczyńskiej oraz Rajmunda Kaczyńskiego; jakiego pochodzenia są i były te osoby?
4.   Gdzie i kiedy urodziły się  oraz zmarły, gdzie są pochowane,  oraz  jakiego wyznania były następujące osoby:
a)      dziadek i babcia ze strony matki Jadwigi Kaczyńskiej?
b)      dziadek i babcia ze strony ojca Rajmunda Kaczyńskiego?
5.   W jakiej dacie do Warszawy przybyli z Baranowicz  rodzice Rajmunda Kaczyńskiego;   czy była to powojenna repatriacja, czy też przyjazd nastąpił wcześniej – np. przed wojną?
6.   W jakim oddziale lub pododdziale służył w czasie postanie Warszawskiego Rajmund Kaczyński?  W jakich instytucjach pracował w okresie 1950 do emerytury Rajmund Kaczyński?
7.   Czy  Pan,  Pana  rodzice lub  dziadkowie  zmieniali  kiedykolwiek  nazwisko; jeżeli tak, to proszę    podać  każde,  w  szczególności  jeżeli  były zmieniane więcej niż jeden raz. Czy Pan lub ktoś   z Pana przodków nosił kiedykolwiek nazwisko  – Kalkstein? Ten sam wniosek dotyczy Marii Kaczyńskiej z domu Macewicz.
8.   Czy rodzice Jadwigi Kaczyńskiej mieszkali w dzielnicy ORŁOWO w Starachowicach; jeżeli   tak, to dlaczego Gazeta Starachowicka na początku br. podawała, że na koniec 1945 roku Jadwiga Kaczyńska zamieszkiwała w leśniczówce w dzielnicy Bugaj?
9.   Czy Pan prezydent posiada jakąkolwiek rodzinę w województwie kieleckim, noszącą nazwisko  – Szydlowski, w tym w szczególności  proszę podać, czy prokurator   Jacek Szydlowski  w jakiejkolwiek linii bocznej  jest   z Panem prezydentem spowinowacony?
10. Czy Wilhelm Światkowski, prezes NSW, urodzony w rejonie Odessy, był jakąkolwiek rodziną do Pana przodków; podobnie Henryk Świątkowski, pierwszy powojenny minister Sprawiedliwości? Jeżeli tak, to w jaki sposób?
Szanowny panie Prezydencie, zdaje sobie z tego sprawę, iż postawione Panu pytania mogą w Pana odczuciu  być nietaktowne, ale  jest Pan prezydentem RP, i z tego powodu uważam, że ma Pan obowiązek odpowiedzieć   na w.w pytania. Pozwolę sobie zauważyć, ze w przypadku braku odpowiedzi wystąpię o zobowiązanie Pana do podania tych informacji na drogę sądowa.
Z poważaniem
Zbigniew NOWAK
[email protected]  lub anonimowo ze strony (kontakt z nami)
Redaktor naczelny wydawnictwa: www.raportnowaka.pl

16 maja 2016r.

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa

Szanowny Pan Prezydent RP Andrzej Duda

Polonia amerykańska została ostatnio zbulwersowna informacją, że młodzież żydowskiej szkoły średniej pod przewodnictwem rabina Friedmana urządziła w dniu 5 maja 2016r. demonstrację przed Konsulatem RP w Nowym Jorku.Uczestnicy tej demonstracji w bezczelny, niedopuszczalny sposób oskarżali Polskę i Naród Polski o Holocaust, mordowanie Żydów w „polskich” obozach koncentracyjnych a nawet o wywołanie II wojny światowej.

Jesteśmy ciekawi czy biorąca udział w demonstracji mlodzież żydowska wie np. o tym, że Amerykanie nie wpuścili do swojego kraju prawie 1000 Żydów, którzy przybyli statkiem z Europy na początku II wojny światowej.

Polonia nowojorska w kategoryczny sposób protestuje przeciwko temu wyrachowanemu wybrykowi szowinizmu żydowskiego, skierowanego przeciwko Narodowi Polskiemu. Ta żydowska demonstracja jest kolejnym przykładem w jaki sposób Żydzi na spółkę z Niemcami uprawiają przekłamywanie historii oraz kampanię oszczerstw przeciwko Polsce. Próbujemy zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim i stawiamy sobie pytanie czy nie jest to przejaw żydowskiego nacjonalizmu?

Dlaczego milczy się o masowych zbrodniach popełnionych na Polakach przez żydowskich oprawców z NKWD oraz UB? Mrożące krew w żyłach sceny z przesłuchań opisuje w swoich książkach Albin Siwak, były minister do spraw związków zawodowych. Wprawdzie był on kiedyś działaczem PZPR, ale jest uczciwym i prawdomównym Polakiem. Pani Profesor Ewa Kurek, wybitny historyk z KUL’u,  pisze wprost, że Żydzi nigdy nie pokażą Polski w korzystnym świetle.

Nie możemy również ignorować zbrodni popełnianych współcześnie przez Żydów na Palestyńczykach oraz przywłaszczania sobie ich rdzennych ziem!  Podobnie jak przemilczania takich faktów jak np.  śledztwo prowadzone przez FBI w sprawienielegalnej sprzedaży  ludzkich organów do USA przez 23 rabinów. Niestety nasze poprzednie władze nie zareagowały na te fakty w taki sposób jak zrobił to rząd szwedzki, uznając Państwo Palestyńskie.

Nasz obecny rząd powinien doprowadzić do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem, aby wykazać kłamstwa strony żydowskiej a były prezydent Aleksander Kwaśniewski (Stolzman), który przepraszał w imieniu Polaków za Jedwabne, powinien osiedlić się w Izraelu. Wyniki tej ekshumacji mogą zadać ostateczny cios kłamstwom pseudo-historyka Grossa, które niestety firmuje nasz ZNAK, a które krytykował nawet Kardynał Stanisław Dziwisz. Nienawiść Gross’a w stosunku do Polaków przybiera wręcz wymiar patologiczny.

Ciekawe gdzie w czasie wspomnianej demonstracji była Pani Konsul RP w Nowym Jorku. Czy nie powinna wyjść do demonstrującej młodzieży żydowskiej i przypomnieć jej o Judenratach lub o działalności licznych żydowskich kapo w nazistowskich obozach koncentracyjnych?! Nasuwa się pytanie czy w organizacji tej demonstracji nie maczał palców sam ambasador RP w Waszyngtonie, niejaki Schnepf, którego dotychczas nie potrafił odwołać z placówki sam Pan Minister Waszczykowski?

To właśnie Polacy spośród wszystkich narodów europejskich najczęściej ginęli za ukrywanie Żydow, czego przykładem może być rodzina Ulmów, zamordowana w bestialski sposób przez hitlerowców. Tymczasem Żydzi już od dziecka uczeni są, że Polacy ”wyssali antysemityzm z mlekiem matki.” Tymczasem prawda jest taka, że to wlaśnie żydowskie dzieci wysysają nienawiść do Polaków z mlekiem swoich matek. Wiele na ten temat mogłyby powiedzieć Polki służące u nowojorskich rodzin żydowskich jako opiekunki i sprzątaczki.  Nawet małe żydowskie dzieci obrażają je nazywając „gojkami.”

Czy Żydzi się w końcu opamietają?  Skoro Polacy wyrządzili im rzekomo tak wielką krzywdę, to po co się do Polski pchają? My w imieniu Polonii amerykańskiej oczekujemy od naszego Rządu, aby podać do sądu wszystkich szubrawców za rozpowszechnianie nienawiści do Polaków i oczernianiu Polski a nie przyjmować ich z honorami, jak to robią żydowscy przebierańcy udający Polaków.

Oczekujemy od Pana Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy oraz od naszego Rządu a w szczególności od Pani Premier Beaty Szydło, Ministra Sprawieliwości Pana Ziobry oraz Minstra Spraw Zagranicznych Pana Waszczykowskiego, że
1.      Zabiorą Żydom zasiłki wypłacane z naszych podatków za rzekomy udział w Holokauście, z którym my Polacy nie mieliśmy nic wspólnego.
2.      Czas zażądać od Niemców zwrotu poniesionych dotychczas kosztów odszkodowań, płaconych przez nas, zamiast prawdziwych agresorów, czyli nazistowskie Niemcy.
3.      Zażądać od Niemców miliardowych odszkodowań za poniesione przez Polskę w czasie II wojny światowej straty.  Już najwyższy czas, aby świat otrzymał dowody na  niewinność Polski!

Miejscowi polonijni działacze, tacy jak Janusz Sporek oraz Witold Rosowski z Solidarni 2010 organizowali już demonstracje przed konsulatem Niemiec w Nowym Jorku, za co im chwała, ale teraz powinni zgromadzić polonijnych demonstrantów przed ambasadą Izraela w Nowym Jorku, którzy będą protestować przeciwko szkalowaniu Polski przez Żydów. My wszyscy chętnie weźmiemy w tym udział. Dlaczego dotychczas obydwaj milczą? Szczególnie apelujemy do Pana Janusza Sporka, który co niedzielę chodzi do polonijnego kościoła Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie i przyjmuje tam komunię, aby zademonstrował swoje przywiązanie do wartości polskich i katolickich, organizując demonstrację przed konsulatem Izraela.

Niestety, ale dotychczas obydwaj panowie rownież nic nie zrobili, aby przeciwstawić się miejscowym „szkodnikom” wśród Polonii nowojorskiej, którzy niszczą polonijne organizacje takie jak Centrum Polsko-Słowiańskie (Pani Prezes Bożena Kamińska) oraz Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa (Pan Krzysztof Matyszczyk, którego członkowie chcą pozbawić funkcji społecznej Prezesa w oparciu o wyrok Sądu). Ubolewamy rownież nad tym, że Pan Przeydent Andrzej Duda spotkał się ze skorumpowaną Radą Dyrektorów Polsko Słowiańskiej Unii Kredytowej na Greenpoincie w maju 2015 roku, co uznali oni za rodzaj wsparcia i wykorzystują obecnie jako reklamę w czasie wyborów do władz Unii. Chcielibyśmy nadmienić, że informowaliśmy Biuro Pana Prezydenta o mafijnej grupie Prezesa Krzysztofa Matyszczyka.  Pan Prezydent Andrzej Duda otrzymał rownież te kompromitujące Prezesa Matyszczyka materiały w czasie swojej wizyty w USA w ramach prezydenckiej kampanii wyborczej. Podobne materiały dotyczące Krzysztofa Matyszczyka otrzymał również Pan Minister Antoni  Macierewicz w czasie swojego spotkania z Polonią w Clerk (New Jersey).

Polonia nowojorska oczekuje odpowiedzi od najwyższych władz polskich w tej bulwersującej sprawie.Tym bardziej, że Pan Prezydent Andrzej Duda i Rząd Polski obiecał ścigać tego typu kłamliwe przestępstwa i oczernianie naszego kraju na świecie prze stronę żydowską.

Z poważaniem

POLONIA NOWOJORSKA
[email protected]

Nowy Jork: protest Żydów przed konsulatem RP. Oskarżają Polaków o współudział w Holocauście [+VIDEO]
https://wirtualnapolonia.com/2016/05/06/nowy-jork-protest-zydow-przed-konsulatem-rp-oskarzaja-polakow-o-wspoludzial-w-holocauscie-video/comment-page-1/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/