Kryzys KK — diagnoza chybiona

PB: diagnoza chybiona.

Watykan pływa w mamonie, a jak nie, to upłynni parę obrazów i kielichów.
Pływa też w żydomasońskim szambie, jak widać bez cienia wątpliwośc z poczynań Franciszka ws. miglanców. Toteż do ww. dochodzi po prostu telefon do banksterii.
W Polin, kryzys KK poza korupcją hierarchii przez żydłactfo, spowodował duchowy upadek wiernych, wskutek judaizacj wartości chrześcijańskich w połączeniu z ignorancją i durnotą. Mówią o tym np. ks. profesor Guz i ks. dr Natanek. Ożydzanie itp. przez katolików na tym i podobnych e-listach, durna rusofobia, przekonanie o konecznej wyższości i wybraństwie Narodu Polskiego oraz wodzenie za nos katolickich wyborców w popisdzielnych szopkach są tego dowodem. 
Normalni katolicy istnieją. Z osobistych obserwacji, nie mają oni zdolności, nawet z rosądnym klerem, przeciwstawić się tendencjom upadkowym, użytecznie wspomaganym przez katolactfo. 
Żydłactfo tak zaplanowało upadek KK jak II wś. i inwazję miglancką: cokolwiek zrobisz, oni wygrają. Bo mają silnego ducha diabelskiego, a my — za słabego Boskiego. 
Niezdolność postawienia celnej diagnozy też jest oznaką upadku ducha. Rozwiązanie problemu zaczyna się od jego zdefiniowania. Goska zboczył na zjudaizowaną definicję — mamona!

…………………………….

On Thursday, May 19, 2016 4:28 AM, Goska:
Brak ludzi i ich datkow spowodowal kryzys Koscola Katolickiego. Nikt tak duzo na kosciol nie dawal jak Polacy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/