Edward Maciejczyk pielgrzymkowy geszefciarz

PB: Znój mozolny ożydzacza

szabas-goja ciężka praca.
Edek gada w radio swoje,
rozwijając reklam zwoje.
Filmikami, do pielgrzymek
zgania religiozny ludek.
A Polonia brać nieumna,
pcha mu forsę za te gumna. :(((
Autobusów tylko sześć,
dolców krocie z tego jest.

KK wali się na łeb;

Maciejczyka w tym jest chleb. :(((
Ed krytka ożyduje —
za to z zachowania dwója!
Bójka z Beinem się opłaca?
— to dylemat ożydzacza :)))

Dowie się Polonii zgraja,

powieszą Edka za jaja. :(((
Tacy nam ożydzacze są:
skopani milczą, cycka ssią.
Silny w gębie, szlocha potem,
publikę kładąc pokotem :)))
Z ich knowania tylko rzygi
— finał podłej ich intrygi.
2016-05-18 2:31 GMT+02:00 Piotr Bein:
Czemu znów Bein pierwszy demaskuje gnidę pasożydującą na Polakach w aurze pro-polskiego redaktora i publicysty? I naraża się na lawinę ożydozjactfa od polactfa i katolactfa — zobaczycie buhahaha
Maciejczyka ogoniasty opętał, adrenalina mu do kutasa uderzyła buhahaha
Jaki chrześcijanin tak się wyraża o Wierze Chrystusowej! Toż to jak seksualnie zboczona mowa talmudycznych rabinów nienawistnych Chrystusowi i Jego wybrańcom — chrześcijanom! 
Plugawego bluźniercy niezauważyli przykładni katolicy Bizoń ani Wiechowski!?
Bżydzę się takim hipokrytą, bluźnierczym obłudnikiem, który jedno mówi, a drugie robi dla zbicia mamony, żerując na ludzkiej potrzebie Boga.

Naturalnie podstawowym warunkiem powrotu do normalności jest powstanie z kolan i wywalenie na zbity pysk wszystkich sekt sterowanych przez koczownicze ścierwo które przez wieki wyhodowało pokaźne stado zbaraniałych pojebów czekających na “raj” po śmierci. — Sam te sekty wspiera organizując pielgrzymki i kolportując religiozne materiały w swoich filmikach i w radio. Krypto srul, frankista?

Cuda robią media i tu koło się zamyka bo media to kontynuacja ambony z której od wieków azjatyckie parchy szczały Polakom na łby Sam ma merdia i odurnia Polaków buhaha Prawosławnego Beina ożydza pod polacko-katolacą publiczkę.
Stare pokolenie wisi na krzyżu i popierduje w rytm “zdrowasiek”  – A pryk Maciejczyk na tym żeruje.
daje się jebać od tylca bez pocałunku azjatyckim skurwielom w czapkach św. Mikołajów. — A on to wspiera LOL.

Jedyną radą w tej sytuacji jest powtórka z “Merlina” i zupełne olanie zabobonów wytrzepanych z żydowskich kutasów.Ale dla mamony kleci filmy z “cudownym” objawieniem i reklamuje, organizuje “pielgrzymki”.
 
Powstańcie z kolan bo na kolanach daleko nie zajdziecie. — Schizofrenik? Sam zapędza na kolana… i “daleko” z diabłem zaszedł LOL

Lepiej umrzeć z honorem niż jako baran wyjebany przez Żydów, bo zamiast “raju” zobaczycie środkowy palec Lucyfera Jahwe. — A sam “honorowo” wspiera judeokatolicyzm i kolportuje wypowiedzi arcybiskupa.

Wspomnijcie wówczas słowa Słowianina, który wam mówi “Chuj wam w zdewociałe dupy” — Przecie po to organizuje, by pielgrzymów-potomków uduchowionych Słowian, zubażano duchowo i ograbiano z mamony LOLLOLLOL

Zacznijcie myśleć zanim Jahwe zaifekuje wam odbytnice z okazji 1050 rocznicy wyjebania Polski od tylca bez pocałunku. — To po co organizuje pielgrzymki? Wyjebania Polski nie było.

ale zawsze jest to wsadzanie koszernego kutasa w Europejską dupę, należy takich kundli tępić powrotem do Słowiańskich tradycji i Normalności — Organizowanie i reklamowanie pielgrzymek przez talmudycznego bluźniercę od diabła, redaktora Edwarda Maciejczyka, wzmacnia zabobony wytrzepane z żydowskich kutasów, odwracając od Słowiańskich tradycji i Normalności.
Następny do poczetu…. patry-jotycznych i katolickich publicystów/blogerów Wiechowskiego (Marucha), Roberta Brzozę, Józefa Bizonia (SursumCorda) i Bronka Hotałę (KrólowaPokoju):

Sprawa Roberta Brzozy – WYDANIE SPECJALNE [Wiechowskiego też]

:))) Recydywista św. Józef z Boguchwały

[2010] Bronek (Królowa Pokoju) sieje ignorancję, niezgodę i ścieli pod majdan warszawski

Od początku wejścia na polską scenę publiczną mówię: Polakom potrzeba dźwigu moralnego, wyleczenia duszy.
Bez tego, kryzys w KK ani suwerenność Polaków nie mają szans polepszenia.

———- Forwarded message ———-
From: Edward Maciejczyk <edwardmaciejczyk@gmail.com>
Date: 2016-05-12 14:03 GMT+02:00
Subject: Re: Matka Boska w Sejmie Polski 12 maja godz 12
To: Andrzej Szubert

Panie Andrzeju

Sytuacja jest zła ale nie beznadziejna.
Naturalnie podstawowym warunkiem powrotu do normalności jest powstanie z kolan i wywalenie na zbity pysk wszystkich sekt sterowanych przez koczownicze ścierwo które przez wieki wyhodowało pokaźne stado zbaraniałych pojebów czekających na “raj” po śmierci.
Patologia jest tak głęboko zakorzeniona w Europie że ja sam nie widzę wyjścia poza jakimś cudem.
Cuda robią media i tu koło się zamyka bo media to kontynuacja ambony z której od wieków azjatyckie parchy szczały Polakom na łby..
Stare pokolenie wisi na krzyżu i popierduje w rytm “zdrowasiek” a młodzi mają już wszystko w dupie, pozostaje jedynie napisanie tych kilku zdań informujących o pandemii zwanej Syjonizm i Judaizm dla następnych pokoleń które na podstawie DNA będą miały łatwiejszą drogę do normalności, eliminując parchatą zarazę z życia publicznego..
Dzisiaj gdyby zrobiono testy DNA w k.k i wśród władców Europy to okaże się że 100% stanowią bezduszne kundle spłodzone przez Azjatyckich koczowników ,
Im starszy Polak, tym bardziej przyrośnięty do żydowskiego Jahwe ponieważ każdy domorosły “filozof” czując jak wącha go śmierć, ucieka w abstrakcje i daje się jebać od tylca bez pocałunku azjatyckim skurwielom w czapkach św. Mikołajów.
Śledząc historię Europy dojdziemy do wniosku że im większy skurwysyn tym wyżej wywindowany przez Watykan  jako “święty” i tu wszystkie żarty się kończą.
Jedyną radą w tej sytuacji jest powtórka z “Merlina” i zupełne olanie zabobonów wytrzepanych z żydowskich kutasów.
Powstańcie z kolan bo na kolanach daleko nie zajdziecie.
Lepiej umrzeć z honorem niż jako baran wyjebany przez Żydów, bo zamiast “raju” zobaczycie środkowy palec Lucyfera Jahwe..
Wspomnijcie wówczas słowa Słowianina, który wam mówi “Chuj wam w zdewociałe dupy”
Zacznijcie myśleć zanim Jahwe zaifekuje wam odbytnice z okazji 1050 rocznicy wyjebania Polski od tylca bez pocałunku.
Król na kolanach to nie król tylko zdewociała pizda nie warta kopnięcia w dupę jak Duda odpalający menorę w Pałacu prezydenckim.
Pojawiają się coraz to nowi “kaznodzieje” z pejsami , którzy jedno kłamstwo zastępują drugim ale zawsze jest to wsadzanie koszernego kutasa w Europejską dupę, należy takich kundli tępić powrotem do Słowiańskich tradycji i Normalności.


W dniu 12 maja 2016 03:08 użytkownik Andrzej Szubert:

Pozwolę sobie na kilka uwag.

“Akt Woli Narodu zawiera oddzielenie wszystkich religii od prawa świeckiego”

Pełna zgoda.

Ponadto, żądam wyrzucenia żydowskiej menory z Sejmu i Senatu

Moim zdaniem wszystkie symbole religijne, także rzymska szubienica (krzyż) z żydowskim “mesjaszem” nie ma w budynkach publicznych nic do szukania. Tym bardziej że jest ona żydogenna i to ona a nie menora zżydziła mentalność Polaków kultem żydowskiego “zbawiciela”. Przestrzeń publiczną należy oczyścić ze wszystkich żydowskich i żydogennych symboli religijnych. Ich miejsce jest nad Jordanem.

a winnych jej tam wprowadzenia, przykładnego powieszenia np. na szubienicy przed Sejmem POLSKI na ul. Wiejskiej


Wystarczy ich wywalić nad Jordan. Tam jest ich miejsce. Nie bądźmy mściwi i zbrodniczy jak oni. Bo czym będziemy się od nich różnili?

pod jurysdykcją talmudyczną

Nie ma “jurysdykcji talmudycznej”. To wymysł katolików odwracających uwagę od tego, że “prawo żydowskie” jest biblijne, bazuje na biblijnym “prawie mojżeszowym”, a Talmud jedynie je sprecyzował. Także rasizm żydowski jest biblijny a nie talmudyczny. Katolicy chcąc odwrócić uwagę od biblijnego rasizmu i zbrodniczości judaizmu, mających korzenie w ich ukochanym “piśmie świętym starego testamentu” zwalają wszystko co złe w judaizmie na talmudyzm. A to w żydobiblii jest czarno na białym o tym, jak Jahwe (katolicki bóg-ojciec) zapędzał Izraelitów do rzezi i czystek etnicznych. To żydowska biblia jest zbrodnicza i rasistowska. Talmud zaś to tylko komentarze i uzupełnienia “pisma świętego starego testamentu”.

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Nie będą Nam rdzennym POLAKOM masoni/żydki/jezuici i inne chazarskie kanalie, swojej popapranej/chorej psychicznie ludobójczej polityki uskuteczniać u NAS, rdzennych POLAKÓW (Słowian), na terytorium POLSKI!!

Problemem Polski są nie tylko krypto-żydzi, potomkowie żydowskich przechrztów. Za biologiczne zażydzenie Polaków, zwłaszcza szlachty, winę ponosi hierarchia kk. To pod naciskiem biskupów i jezuitów Zygmunt III Waza wprowadził w 1588 roku zapis w statucie litewskim: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”. I w ten sposób setki tysięcy żydowskich przechrztów stało się “polską szlachtą”. Polaków zżydzono nie tylko biologicznie, ale przede wszystkim duchowo – kultem żydowskich idoli i kultem żydowskiej biblii. To katolicyzm zrobił z “naróconych” nań Polaków duchowych Żydów.

Dalej…

Znam osobiście całkowicie zasymilowanych Żydów, którym dobro Polski leży na sercu. Tych należy zostawić w spokoju. Natomiast porządek należy zrobić z hordami usłużnych polskich szabas-gojów wysługujących się okupantowi.

as2016-05-12 9:30 GMT+02:00 Krystyna Trzcińska:
Oczywiście popieram:

“Akt Woli Narodu zawiera oddzielenie wszystkich religii od prawa świeckiego”.
Ponadto, żądam wyrzucenia żydowskiej menory z Sejmu i Senatu, a winnych jej tam wprowadzenia, przykładnego powieszenia np. na szubienicy przed Sejmem POLSKI na ul. Wiejskiej.
Widok dyndających szubienic z żydowskimi księżmi (biskupami), byłby symbolem dla wiecznego przykładu, aby żydki pod jurysdykcją talmudyczną, w tym i ich przebierańcy “chazary” i żydowscy tzw. księża, już nigdy więcej nie mieszali się do POLSKIEJ POLITYKI, aby nie wymuszali wprowadzania nakazów/zakazów Talmudu do POLSKIEGO prawodawstwa!
Na którym to terytorium POLSKI, żydzi muszą siedzieć cicho, jak przysłowiowa “mysz pod miotłą”, czekając na ich skuteczne wypędzenie z terytorium POLSKI, przez rdzennych POLAKÓW!!
Nie będą Nam rdzennym POLAKOM masoni/żydki/jezuici i inne chazarskie kanalie, swojej popapranej/chorej psychicznie ludobójczej polityki uskuteczniać u NAS, rdzennych POLAKÓW (Słowian), na terytorium POLSKI!!


W dniu 12 maja 2016 05:38 użytkownik Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com> napisał:

Akt Woli Narodu zawiera oddzielenie wszystkich religii od prawa świeckiego,

DOTARŁO?Jeżeli tak to AMEN i to po wsze czasy.


W dniu 11 maja 2016 19:47 użytkownik AKT WOLI NARODU <kpuzyna@gmail.com> napisał:


2016-05-11 15:55 GMT+02:00 Andrzej Szubert:

Udawanie religii, udawanie nabożeństw, udawanie pobożności moim zdaniem w niczym rzeczywistym nie skutkuje. Uważam, że tylko regularnie, uczciwie praktykujący mają osobiste korzyści.

Jakie? Unikną wyssanego z palca piekła” i pójdą do wyssanego z palca “nieba”?————————

A.Sz.:  To po co ten niepoważny nick (Akt Woli Narodu). Nie jest Pan Narodem i uzurpacją jest rozsyłanie żydokatolickiej propagandy  w imieniu “Narodu”. I to jako  “Akt Woli”.
————————
K.P.: Faktycznie dla mojego emaila to jest nowa nazwa użytkownika. Zmieniłem login po latach, gdyż ludzie piszą, że o petycji Akt Woli Narodu nikt nic nie wie. Tak to jest bez pieniędzy i ludzi.
Aktualnie pod nazwą Akt Woli Narodu mamy konto na Twitterze i na FB, a teraz zmieniłem mój osobisty login dla Googla i YT też na Akt Woli Narodu. http://www.petycjeonline.com/akt
Jesteś pierwszy, który z powodu, że robię reklamę dla Aktu Woli Narodu mnie krytykuje.

————————
A.Sz.:  Domniemany, mitologiczny “chrzest Mieszka” jest katolickim kłamstwem i kościelną propagandą.
————————
K.P.: Wszystkie fakty historyczne, doczytałem sobie by znaleźć jakieś wnioski na przyszłość. Historykiem nie jestem, natomiast dowody mają obie strony. Wyczytałem, że szlachta polska powstawała z przechrztów na nową religię. Ci zdrajcy byli nagradzani przywilejami, stanowiskami, nadaniami. Cała polska arystokracja powstała z ludzi o nastawieniu kolaboranckim, giętkich duchowo, potrafiących szybko wyczuwać skąd wiatr wieje. Zdrajcy jako polska arystokracja od samego początku państwa polskiego! Natomiast, ci wierni starym obyczajom, starej wierze i swoim plemionom wymierali w zapomnieniu.
 
————————
K.P.: Ciekawe, ile świętopietrza płacili komuniści Stolicy Apostolskiej w czasach PRL-u?
————————
A.Sz.: A dlaczego PRL miał utrzymywać tych pasożytów?
————————
K.P.: Z Wikipedii wynika, że Świętopietrze wznowił papież Pius XI jako daninę zwyczajową w 1871.
Zdaję sobie przypominać, że za komuny w latach 60-tych, w czerwcu zbierano raz do roku na papieża. A może się mylę?

————————
 
K.P.: Udawanie religii, udawanie nabożeństw, udawanie pobożności moim zdaniem w niczym rzeczywistym nie skutkuje. Uważam, że tylko regularnie, uczciwie praktykujący mają osobiste korzyści.
————————
A.Sz.: Nie ma “fałszywych” i “prawdziwych” katolików. Bo w tym rozbitym środowisku każdy odprysk żydo-katolików siebie nazywa “prawdziwymi”, a wszystkich pozostałych “fałszywymi” katolikami. I żrą się o to pomiędzy sobą. A Polska tymczasem ginie.
A.Sz.: Jakie? Unikną wyssanego z palca piekła” i pójdą do wyssanego z palca “nieba”?
————————
Tu widać, że najważniejszego aspektu religii: wymiaru duchowego nie znasz, lub w Polsce w kościołach nie bywasz. Trzeba zresztą wcześnie wstać. Bywałem w kościołach na mszach o 6: 30, czy o 7 rano. Do dzisiaj jestem pod wrażeniem, ludzie idą przed pracą do kościoła i modlą się. W kościołach w których bywałem zawsze było pełno! I to o 7 rano! Resztę trzeba samemu przeżyć. Przypuszczam, że wymiar duchowy dotyczy milionów katolików praktykujących, modlących się do Matki Boskiej.
O tu dochodzimy do sedna misji dr Natanka.
 
Praktykujący codziennie wierni, modlący się do świętej Maryi jako Królowej Polski stwarzają wymiar czyszczący, który faktycznie posłom wszelkich kierunków i charakterów dobrze zrobi, więc zrobi też dobrze Polsce!
 

Ksiądz Natanek chciałby obrazem Matki Boskiej, przy pomocy praktykujących wiernych czyścić Sejm RP – Jestem za!
 

Krzysztof Puzyna

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/