Piotr Bein: Jacy są Ukraińcy

PB: Znów bzdury. Kto ci, Goska, to podszeptuje i Ukraińcach?

Masz skrzywiony obraz rzeczywistości, nie tylko Ukraińców.
Byłem na Ukrainie, widziałem masy wiernych w cerkwiach i monastyrach. Na ścianie wschodniej Polski, duży procent wiernych  to etniczni Ukraińcy. W tamtej podróży rowerem, miałem niezapomniane do dziś spotkania z dziećmi na wsi i w miasteczkach — niezepsute judaizacją, ze słowiańskimi odruchami przyjaźni, zaufania do obcego, dzielenia się najlepszym kęskiem. Ile znich musiało ppotem iść na front donbaski, na kalectwo i śmierć… za żydłackie interesa.
W 2009 w Lublinie chodzilem przez parę mies. na niedzielną liturgię, cerkiew zawsze naładowana ponad pojemność. W Wielkim Vancouverze mamy kilkanaście kościołów i cerkwi ukraińskich.
W wizytach z Kanady w Szczecinie spotkałem paru zatrudnionychsja prywatnie – ludzie mili, uczciwi, pracowici, porządni. Najlepsi członkowie parafii cerkwi szczecińskiej to etniczni Ukraińcy.
Wojna po-majdańska pokazała, ilu jest normalnych, uduchowionych Ukraińców — to oni protestowali na werbunek i wyjazdy poborowych na ludobójczo-samobójczy front donbaski, oni stanowią ludową opozycję oliparchatu. Pooglądaj, Goska, mnóstwo filmików o tym na Grypa666.
Umęczony przez żydlactfo podobnie jak Polacy, wspaniały naród naszych słowiańskich braci i sióstr!
W II podróży po Egipcie spotkałem licznych Ukraińców na kanikułach i kontraktach. Zapewniałem ich, że normalny, niewyprany Polak nie ma żadnych roszczeń do ziem Ukrainy. Chwaliłem za wypędzenie Chazarów przez Ruś Kijowską. Współczułem rusofobii, podobnej do polackiej, wywołanej przez to samo żydłactfo. Życzyłem wyzwolenia spod oliparchatu, bo silna Ukraina to  silna Polska i Słowiańszczyzna.
…………….
Goska: [Bzdety o Ukraińcach, mejl przepadł w czeluściach jewhoo]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/