Śledczy P. Moskwy na fałszywym tropie?

PB: Spoko Deix i X2 :)))

Razwiedka666 jest pewna Marka Podleckiego, a że na forum folguje zjebom, agenciurom itp. chłamowi to inna sprawa.

Beina też opluliście wrogiem narodu, członkiem czy cuś “mafii krakowskiej” za wytknięcie durnego stwierdzenia P.  Moskwy nt. Rosji: Piotra Moskwę i teraz srule za nos powiodą

I powiedli… rzucił się na Podleckiego buhaha

Jeśli chcecie zachować wiarygodność, odnieście się do powyższego poniżenia Beina, nie szafujcie durnymi ocenami bez znajomości ludzi i spraw. Panie Piotrze Moskwa, szanuję Pana za karyzmę, zapał patriotyczny, ale niech to nie będą puste słowa:

„Ja osobiście i moi dziennikarze dotrzemy wszędzie i ujawnimy każdą prawdę !
Rzeczą wpisaną w misję dziennikarską jest dotrzeć do źródła i pokazać szerokim masom publiczności wszelką prawdę w nim znalezioną.

Rzuciliście na mnie oszczerstwem, żądam wyjaśnienia ww. poniżenia mnie. Do tego czasu wstrzymuję zamieszczanie waszych zajawek.

Nie rozumiem, po co szukać tożsamości piesdonimów — jest na żądanie sądu z zapisów internetowych, jeśli Podlecki odmówiłby podania. Wystarczy założyć sprawę.

Wzajemnie oskarżacie się o agenturyzm mosiadowy, eskalujecie potrzebny tylko neo-ubecji konflikt z Podleckim, dobrym chłopem, może czasem szajbniętym ezoteryką i sensacją, ale patriotą, bez którego igły by wam w dupy wkłuwali ze scypionką na świnioka.

A o co was Jachnik boli?

…………………………

Dziennikarskie Biuro Śledcze: Kim jest katerina404 z 3obieg.pl ? – Ktokolwiek to jest zostanie ujawniony ! – Apel o pomoc

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/