Zatrzymanie Piskorskiego — Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi

PB: Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.

Żydłactfo nie ma szans z Rosją, kolejny akt bezsilności.
A tymczasem jakie ustawki ludobójczo-zniewalające przeciąga KneSSejm? Kogo tu na liście obchodzą scypionki, GMO, radiacja, chemizacja = to jest prawdziwa wojna przeciw gojom, giną miliony ludzi od tego globalnie co rok.
Piskorskich zamkną i wypuszczą. Bataliony utworzy Macierewicz/Singer z użytecznych durniów polackich  i zginą one od zdalnych pocisków ruskich. Skomasuje się żNATO pod ruskimi granicami i odjedzie do domu we własnej hańbie. Tarcze zaczną budować i przerwą albo zdemontują, bo nie mają szans przy ruskiej broni…
On Saturday, May 21, 2016 1:36 AM, Andrzej Szubert:
PS

Zatrzymanie Mateusza Piskorskiego zapewne jest także zemstą okupanta za publiczne antykapitalistyczne, anty-NATO-wskie i anty-USraelskie manifestacje organizowane przez Zmianę. Partia Zmiana jest zagrożeniem dla interesów żydowskich. I dlatego okupant chce nas zastraszyć.

https://www.youtube.com/watch?v=wk8PmMckkbw

https://www.youtube.com/watch?v=oNvWo1FHEOc

2016-05-21 9:14 GMT+02:00 Andrzej Szubert:

http://polska.newsweek.pl/abw-zatrzymano-lidera-partii-zmiana-mateusza-piskorskiego,artykuly,385868,1.html

To co mnie w sprawie zatrzymania Mateusza Piskorskiego najbardziej bulwersuje to skurwysyństwo żydo-PiS!!!

Żydo-PiS czyli “Prawo i Sprawiedliwość” pokazuje, czym jest Prawo i Sprawiedliwość w Polsce pod jego żydowską okupacją. Zatrzymanie byłego posła, obecnie lidera partii Zmiana, Mateusza Piskorskiego nastąpiło przede wszystkim w związku z jego obecną działalnością polityczną i prezentowaną przez niego sympatią wobec Rosji. Jest to po prostu polityczne polowanie na czarownice. Nie ma to zatrzymanie lidera Zmiany bezpośredniego związku z jego wcześniejszą działalnością poselską i dlatego oficjalnie nie doszło do złamania artykułu 105 konstytucji. Choć zemsty na byłym “Lepperowcu” jako dodatkowego motywu represjonowania Mateusza Piskorskiego wykluczyć nie można. Ale nie to jest najgorsze w tej sprawie. Najbardziej obżydliwe w niej jest to, że  zamieszany w ten bandytyzm jest kryminalista ułaskawiony przez Obłudę Dódę – Kamiński!

Minister koordynator służb potwierdził informację o zatrzymaniu Mateusza Piskorskiego. Mariusz Kamiński dodał, że były poseł Samoobrony ze Szczecina jest podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji.
http://radioszczecin.pl/1,337829,minister-potwierdza-zatrzymanie-piskorskiego-bed&s=1&si=1&sp=1

To jest  ten sam kryminalista Kamiński, który sfabrykował wymierzoną w Andrzeja Leppera “aferę gruntową”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/22/doda-obluda-czyli-praworzadnosc-i-sprawiedliwosc-po-pisowsku/

Został za nią skazany, przez Dódę ułaskawiony i dalej uprawia swój kryminalny, przestępczy proceder.

Teraz widzimy czym jest Prawo i Sprawiedliwość pod rządami żydowskiej mafii “Prawo i Sprawiedliwość” – służący żydowskim interesom kryminaliści ścigają służących polskim interesom niewinnych Polaków.

A co zakrawa dodatkowo na farsę III Rzydopospolitej – nadal są agenci wpływu bredzący o tym, że Polską rządzi “ruska agentura”. I nadal są tacy, którzy w to wierzą. Ale gdyby Polską nadal rządziła ruska agentura, to sympatyk Rosji Piskorski dzięki jej wpływom byłby senatorem, ministrem, marszałkiem sejmu albo i premierem. A Kalksteiny, Kamińskie, Macierewicze i Waszczykowskie siedzieliby jak mysz pod miotłą. Albo i za szkodzenie Polsce zapierdalaliby w kamieniołomach.

Niech żyje Prawo i Sprawiedliwość w Judeopolonii pod żydowską okupacją Prawa i Sprawiedliwości.

Andrzej Szubert

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/