“Wschodząca Gwiazda” Jabłonowski — jak to je polactfo

PB: ps. Jabłonowski niby wojak, a bredzi, że do fałszywej flagi potrzeba stacjonowania obcych wojsk w Polsce. Np. zestrzelenie ruskiego pasażerca nad Synajem obyło się bez tego, podobnie zestrzelenie MH17 nad Donbasem. Rosja ma taki wywiad satelitarny, że co do metra i ułamka sekundy pokaże miejsce i czas wystrzelenia pocisku fałszywej flagi. Jabłonowski to patentowy histeryk.

PB: Wyjąłem ze spamu, jako że dotyczy ważnej sprawy Polaków, a nie onanizmu ożydożercy. Gazu tyle się nazbierało po niedawnym łomocie ożydozjada, że Bizon musi popierdzieć hihihi

Pisałem w jednym z poprzednich mejli: Jabłonowski odnotował parę rzeczy prawilno:

1. Żadnych obcych wojsk, baz, tarcz, wspólnych ćwiczeń na terenie Polski ani połączonych batalionów.
2. Potępienie rusofobii.
3. Nie można liczyć na żadnego przywódcę, bo ulegają agentom-wpływu lub sami są tacy:

Kolejna ofiara zmyły popisdzielnej i Narodowych Gawędziarzy: Marian Kowalski potakuje zmylonemu hasbarą pastorowi Chojeckiemu

Pozostałe chybił, a nikczemny Bizoń ignoruje to:
– Oszołom Jabłonowski pochlebnie mówi o hitlerku Cichockim

ALARM Naganiacze syjusi w Polin:

– Nadużywa słowa Amerykanie. Co powiedziałby, gdyby Amerykanie twierdzili: Polacy popierają żydłacką wojnę z Rosją — hę? Tak właśnie mówią o nas, Polakach *zamiast o polactfie i żydłactwie u ich steru) w artykule www.unz.com poniżej. Amerykanie potencjalnie największą siłą w przypadku rewolucji globalnej, bo jak rzadko który naród są silnie uzbrojeni cywilnie i świetnie wyszkoleni wojskowo-obronnie. To dzięki Amerykanom, a nie polactfu, USrael z Izraelem i żNATO jeszcze nie napadli na Iran czy Rosję.
– Histeria wojny z Rosją… Właśnie odparlem Pani Otylii, że się daje zemocjonalizować jak Jabłonowski, bo nikt rozumny na świecie nie pójdzie na wojnę z Rosją:
i poprzednie:
Prezydęt nie chce ale prezes i Singer chcą Duda przeciwko zimnej wojnie NATO i Rosji
– “Erudyta” polowy 🙂 Jabłonowski liznął PNAC sprzed 20 lat — od 10 lat zastąpiony konstelacją gorszych — i uważa, że już wszystko wie i ma misję wobec Polaków.
– Twierdzi, jakoby neokoni potrzebują terenu Polski do wojny. Wojna z Rosją rozegra się w powietrzu, kosmosie i z ubotów: pociski hyperdżwiękowe balistyczne i naprowadzane, broń elektromagnetyczna i atomowa… Na Polskę niespadnie ani jeden zestrzelony ruski pocisk, bo ruska broń penetruje bez problemu archaiczne tarcze “Amerykanów” . Żadne czołgi nie mają znaczenia po naszej stronie ruskiej granicy, bo Rosji nie w głowie wysyłać tu swoje czy podbijać jewropę. Mózg, zaplecze, produkcja  i zaopatrzenie pocisków balistycznych są głęboko w Rosji, leopard niedojedzie, a żydoNATOwskie letadło niedoleci, zestrzelone z S-500 wkrótce po starcie.
Tyle do połowy gniota, nie mam czasu na wodolejstwo i anegdoty w wykonaniu pół-ignoranta. Gafy można gadule wybaczyć, ale ne te 2 pierwsze.
Jak polactfo pójdzie na wojenkę z Rosją za 500 zł i wróci w worach jak z Donbasu, to lepiej dla Polaków, Rosjan i ludzkości w ogóle.
Polactfo lubieje jak ktoś efektowny za nich “myśli”. “Wschodząca Gwiazda” robi w zastępstwie niewiarygodnych już Michalkiewicza i Brauna, latami nakręcających rusofobię. Zresztą Jabłonowski “ruska kurwa” niedosięgnie wieloletniego produktu Narodowych Gawędziarzy, bo polacka choroba jest nieuleczalna…
Miejmy tylko nadzieję, że emocjonalny Jabłonowski nie skończy tak, jak skończył Bizoń z wiechciami brzozowymi:
I kto tu za żydłacką racją stanu, srając na Beina przy byle okazji?
Na każdą anegdotę w gniocie, Bein miał naukowe opracowania, książki, artykuły, komenty i posty na czasie, alerty, alarmy i super-alarmy na swych blogach.
A co zrobił Bizoń zamiast uświadamiać rodakuf? Tropił “żydów”, nie zdemaskowawszy ws. bieżących ani jednego nowego żydłaka, ani jednego z milionów szabas gojów!!! Dołączył też do użytecznych idiotów i neo-ubecji w nagonakch na “żydów”, tj. najskuteczniejszych przeciw żydłactfu!!!
Szacunku więc, podły ożydzaczu! Jeśliś jeszcze niepanjał aluzij: jak niezdolnyś, ustąp lepszym od siebie 😛
Bo naprawdę oberwiesz w czapę, zamiast e-obrywać. Razwiedka666 ma długie ręce buhahaha
Tylko Prawda, Cała Prawda nas wyzwoli.
…………………………………
On Saturday, May 21, 2016 3:48 AM, J. Bizoń <[email protected]> wrote:
Jeśli chodzi o to ponad 2 godz. narganie
https://www.youtube.com/watch?v=x_3YgdZ7DyY&feature=youtu.be 
Aleksander Jabłonowski prowokacje wojenne USA. Fałszywa flaga
to z punktu widzenia interesów Izraela w Polsce alarmistyczne wrzaski P. Beina są w pełni uzasadnione.
JB
—– Original Message —–
To: ===
Sent: Saturday, May 21, 2016 4:49 AM
Subject: Re: Odp: PROWOKACJE WOJENNE USA>FALSZYWA FLAGA<POLAK JUZ NIE TAKI GLUPI………….
B. ważne, dotyczy filmiku z Jabłonowskim, rozsyłanego przez Panią Otylię parę dni temu. On nakręca histerię pn. wojna z Rosją, podgrzewaną, by podtrzymać durną rosofobię.
NATO nie pójdzie na to. Zdrowy na umyśle Pentagon już od dawna odmawia tego żydłackim politykom. Po przemowie Dudy, nawet Waszczykowski spuścił z tonu.
Żydłactfo NIE MA SZANS, nawet gdyby zaatakowało siły Rosji, gdziekolwiek.

 

A jak zginie przy tym zgraja debili polackich to lepiej dla Polaków; rzezie prawosieków przez Donbasiaków wyszły Ukrainie na dobre.
 
Sam zachęcałbym durackie polactfo rusofobiczne, by szło na tę wojenkę. Np. Leszek Jaworski z Vancouver konecznie powinien posłać swego syna. W 1-ej linii  Michalkiewicz z Braunem, prof. A. Nowak itp. użyteczni idoci super-agenci wpływu, którzy latami całemi podżegali do rusofobii, a teraz udają roztropnych LOL Generałem polowym  Macierewicz/Singer, a adiutantami Kalksztajn i Waszczykowski…
 
Nie potrzeba byłoby szwadrońow śmieci 🙂 Cichockiego buhaha 
E-wódz Tadeusz Cichocki — na dywanik!
 
Na sanitariuszki polowe — bez kamizelek Siostrzyczki Łowi(e)ckie i Trzcińska:
Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia
Do Pani Krystyny Trzcińskiej, Der Stürmer, filia W-szawa, Polin
 
Jabłonowski jest emocjonalny i udowodnił, że do najmądrzejszych nie należy. Pogubiłem mejle we flakach jewhooo, nie odtworzę z pamięci, dodam tylko NIEZWYKLE WAŻNE, świadczące o tym że Jabłonowski to efekciarz.
Jabłonowski wspomniał pochwalnie w prelekcji Cichockiego, szajbę dyktatorską a la Hitler: chce obalić Sejm i Senat, sądy… objąć absolutną waadzę. Dekretuje Polakom tworzyć szwadrony śmierci na żydłactfo, które umknie pierwszym lepszym tutkiem, zostawiając za sobą miliony szabas gojów do przetrzymania waadzy do momentu powrotu.
Toteż ofiarami szwadronów śmieci padną “żydzi” Bein, Szubert, Zigman LOL na co wskazywałby bojowy ton mejlii najnowszych od Sióstr Łowi(e)ckich LOLLOLLOL
 
Miejmy nadzieję, że Jabłonowski przeczyta program Cichockiego i się opamięta, zaczynając rozliczenia od siebie — użytecznego duraka.

Oto prawdziwe zagrożenie natychmiastowe (daję tego typu zajawki jako HYPER-ALARM):

HYPER-ALARM duracki: Cipcie zapraszają do meczetu, odurnione krypto-żydo-saudyjskim wahabizmem (“religia” zjebów żydoISIS)

A tu skąd się bierze agresja muślimska i żydłacka:

REWELACJA: Muzułmanie i Żydzi agresywni z jednakowego powodu — obrzezanie napletka!

Czy Maciejczyk i Biozń obrzezani, skoro przejawiają mikroagresję wobec ożydzonych adwersarzy jak i chrześcijan?

Edward Maciejczyk pielgrzymkowy geszefciarz

:))) Recydywista św. Józef z Boguchwały
Natomiast pszepolski Korab-Karpowicz raczej nie, bo mliczy arystotelesowo, ożydziwszy zwięźle Bein to nie Polak tylko “Żyd”
Farsa wybiurcza za progiem: prosor Korab-Karpowicz apjać robi kefir polactfu

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/