Prof. Wolniewicz przejrzał krypto-żyda, frankistę Singera/Macierewicza lata temu

PB: Racja, ale tytuł jest ode mnie. Zamieścilem by pokazać, że są nawroty świadomości, powolne ale są, tylko na podst. rozumowania. Wolniewicz miał dawno nosa jak rzadko który zwolennik PiS. W tej i in. pogadankach, profesor wyraźnie mówi uczciwie jak rzadko który PiSuarczyk, że się zawiódł na PiS i że oszukali elektorat w ostatnich wyn=biurach. Takiego Polaka nie  wrzucę do kosza.

Gdyby na własnej skórze Wolniewicz przekonał się również o 11 IX, najeździe miglanckim, podżeganiu ścierwomediów na muzułmanów hurtowo  itp. — to wystąpiłby z podobną analizą. Te rzeczy nieraz skrytykowalem u niego — niestety on nie czyta Grypy666.

Andrzej Szubert: Piotrusiu… Podałeś kompletnie mylący tytuł:  “Prof. Wolniewicz przejrzał krypto-żyda, frankistę Singera/Macierewicza lata temu“.

Wolniewicz nic nie wspomniał o krypto-żydostwie i frankizmie Singera. Nazwał go “tylko” rozbijaczem i wręcz typowo polskim warchołem, czyli uważa go za Polaka, a nie za krypto-żyda.

Wolniewicz cierpi na starczy uwiąd rozumu:

– propaguje wybitnie szkodliwe media rebe Rydzyka,

– jest pisdzielcem i sympatykiem triumwiratu Kalkstein/Dóda/Szydło. Z nimi wiąże nadzieje na “ratunek” dla Polski. Tego, że oni Polskę dobiją już nie dostrzega.

– Przeciwstawia im tylko “rozbijacza” Singera. Ciekawe, że do sklerotycznego mózgu profesora nie dociera to, że bez woli i zgody Kalksteina Singer nie byłby ministrem obrony.

– Ani słówkiem nie wspomniał o tym, że polskie wojsko robiło w Afganistanie za pomagiera w bandyckiej zbrodniczej i kompletnie nielegalnej (bez mandatu ONZ) okupacji Afganistanu. Ani słóweczkiem nie potępił Wolniewicz tej bandyckiej banksterskiej okupacji. Powinien wysłuchać uczciwego Żyda Aarona Ruso.

Jedynie w sprawie banków centralnych Ruso wygaduje głupoty (jak typowy usraelski antykomuch) – pierwszy bank centralny powstał półtora wieku przed manifestem komunistycznym i z nim ani z Marksem nie miał nic wspólnego. Inna rzecz – Marks chciał banki upaństwowić, co by odebrało żydo-banksterom podstawy ich dominacji nad żydo-zachodem. Za to wypowiedzi Ruso o “wojnie z terroryzmem” są jak najbardziej wiarygodne – i z pierwszej ręki – bo od Rockefellera.

Wszyscy biorący udział w bandyckiej okupacji Afganistanu powinni stanąć przed sądami za zbrodnie przeciwko ludności cywilnej. Wszyscy! A nie tylko tamtych kilku. A dla inicjatorów i naganiaczy do tej okupacji powinien być stryczek.

– A już o mało nie spadłem z krzesła, gdy Wolniewicz beknął, że polskie wojsko walczyło w Afganistanie z “imperializmem islamskim”. Co ten sklertotyk bredzi??? Czy to Afganistan napadł na Polskę budując imperium muzułmańskie, czy to hordy zachodu napadły na Afganistan. A to, że tammci się bronią – to jest normalne.

– Wolniewicz ubolewa nad żondem Olszewskiego/Oksnera. A ministrem finansów był u Oksnera etatowy w latach 90-tych bilderbergowiec Olechowski, ojciec założyciel PO. I to w czasach Oksnera podpisano konspiracyjnie, w tajemnicy przed Polakami,  “umowę stowarzyszeniową” III Rzydopospolitej z jewrounią nie pytając Polaków, czy tego chcą czy nie. Dopiero potem reklamowano jewrounię i zrobiono hucpiarskie “referendum”. Niepotrzebne, bo umowa stowarzyszeniowa już dawno była podpisana.

W sumie oceniam to wystąpienie Wolniewicza na dwóję na szynach – jest to młyn na żydo-pis z potępieniem jedynie Macierewicza. O tym, że Kalkstein to jeszcze gorsza gnida, profesor sklerotyk nie wspomniał. Bo to prezes Kalstein w knessejmie ryczał w 2003 roku: “wojna w Iraku to nasza wojna”. A czyja ona była – wiemy. Sypnął to pobratymcom jego braciszek.

W sumie w moim przekonaniu szkoda czasu na “rewelacje” Wolniewicza o “polskim warchole” Singerze/Macierewiczu. Zbyt wiele bezmyślnych propisowskich bredni i zbyt wiele żydo-banksterskich dezinformacji.

…………………………………

Prof. Wolniewicz przejrzał krypto-żyda, frankistę Singera/Macierewicza lata temu

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/