Oświadczenie P. Beina nt. Infoniusa i Piotra Moskwy

PB: Proszę wypisać mnie z listy! Dostaję bezpośrednio.

Infonius i Piotr Moskwa niewiarygodni:
Obie sprawy znam z 1-ej ręki… Pomyłki (czy intrygi prowadzone przez neo-ubecję?) są 100%.

Widzę to tak: Infonius i P. Moskwa uwiarygadniaą się prawdziwymi reportarzami, jakiś ułamek natomiast to czyste bzdety (szmata dot. mnie podparta porno neo-ubeckim!!!). Zatem duża szansa prowadzenia Infoniusa i P. Moskwy przez neo-becję. Tomek StopSyjonizmowi (tera WolnaPolska) dał się podobnie wciągnąć dla mamony — neo-ubecja wykorzystała jego fanatyzm rusofobiczno-żydozjatczy.

Aż Infonius i P. Moskwa wyjaśnią ww. oszczerstwa, nie wiadomo w czym jeszcze się mylą. Toteż nic już od nich niezamieszczam i nie chcę mieć z nimi nic do czynienia, wg uprzedniej zapowiedzi publicznej wysłanej im na e-adresy.
Piotr Bein
On Thursday, May 26, 2016 8:05 AM, Z Polski bez cenzyry ! <[email protected]> wrote:

Cześć !
Przeczytaj teraz i prześlij dalej… bardzo ciekawe wiadomości, które doszczętnie rozwalają miejską sitwę w Szczecinie. Moje zadanie polega na tym, aby dostarczyć Tobie rzetelne informacje z różnych wiarygodnych źródeł, w ważnym interesie Narodu Polskiego, zgodnie z Konstytucją RP. Na listy nie odpowiadam, nie komentuję treści etc. Pomyśli ktoś: Dlaczego to robię ? Jest tylko jedna odpowiedź:
„Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.” – Roman Dmowski, fragment z książki pt. Myśli Nowoczesnego Polaka (zaczerpnięte z ‘Wydawnictwo Historyczne’ Manufaktura https://www.youtube.com/watch?v=B_OB2MF5hJo)

Pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Polaków. Patriota z Polski

Dnia 26 maja 2016 13:46 Impuls 24 – Głos Prawdy <[email protected]> napisał(a):

Witamy !

Przekazujemy Państwu bardzo ważne informacje dla Polaków w Polsce i na Obczyźnie. Prosimy o dalsze rozsyłanie…

Piotr Krzystek Prezydent Szczecina prowadzi od lat politykę niemiecką w mieście i prywatę. Jest zajadłym wrogiem interesów Polski i Polaków

Piotr Krzystek Prezydent Szczecina prowadzi od lat politykę niemiecką w mieście i prywatę. Jest zajadłym wrogiem interesów Polski i Polaków

Piotr Moskwa: Krytycznie o zdradzie interesów polskich […]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/