:) [dyskusja] DO ROBOTY ZATEM! — INSTRUKCJA WOJENNA DLA INTERNAUTÓW

Andrzej Szubert: Jaki jest powód kopania gówna? im bardziej Pan kopie , tym bardziej się Pan ochlapie. Odpowiem słowami Sokratesa, któremu zarzucano włóczenie się po obskurnych cuchnących winiarniach: Słońce zagląda do latryn, a nieczystościami się nie ubabra. A ów “zaszczyt” to nagroda za owe pielgrzymki i medialne wspieranie żydłackiego arcybiskupa, który współpracuje właśnie z kościołem wschodnim. Który kk zwalczał wściekle przez wieki. Jak widać kasa jest dla a-biskupa ważniejsza niż odcinanie się od “heretyków” bezbożników nie uznających dominacji papiestwa. Czyli mówiąc słowami Wespazjana – pieniądz nie śmierdzi.
No i ma Pan problem – prywatnie nazywa Pan jawizm w wydaniu dla gojów (chrześcijaństwo) wytrzepaną z kutasa azjatycką sektą. Jeśli Pan “zaszczyt” przyjmie – będzie Pan bił dodatkową kasę na wspieraniu wytrzepanej z kutasa azjatyckiej sekty. Bo na owych oszukańczych pielgrzymkach ogłupiających ludzi już Pan zarabia: Edward Maciejczyk pielgrzymkowy geszefciarz.

Edward Maciejczyk: Panie Andrzeju. Podziwiam Pana za determinację w walce z “gównojadami” ale pytam o powód? Jaki jest powód kopania gówna? im bardziej Pan kopie , tym bardziej się Pan ochlapie.

Wywalam do SPAM wszystkie wypociny shizoli i ciągle dostaję nowe których nawet nie czytam tylko natychmiast wywalam. Teraz sensacja w miom życiorysie. Wróciłem ze spotkania na którym zaproponowano mi pracę jako PR Wschodniego Kościoła Katolickiego, jeszcze jestem na wdechu bo takiego zaszczytu się nie spodziewałem nawet w Słowiańskim Raju po śmierci
Andrzej Szubert: Jak dokopać gównojadowi to porządnie… Gównojad Brzeski pisał: Przygotowując globalne przywództwo Związku Sowieckiego, KGB miało na swych usługach tysiące dziennikarzy na całym świecie…
Dlaczego jednak ten gównojad nie wspomniał o CIA-owskiej operacji Mockingbird? Przy czym wiki łże – CIA miała tysiące a nie setki prestytutek na usługach. Badałem kiedyś tę sprawę. W latach 70-tych rocznie na pensje dla prestytutek CIA płaciła 265 milionów dolarów. Rocznie!!! Mimo oficjalnego zakończenia tej nielegalnej operacji w 1976 roku jest ona naturalnie kontynuowana. Na jej trop wpadł m. in. Steve Kangas. Gdy zaczął o tym pisać, znaleziono go w 1999 roku nieżywego z raną postrzałową głowy.
Insynuacje, jakoby zlikwidowała go CIA są insynuacjami wrednego KGB. Wiadome jest powszechnie, że to tylko Putin i KGB/FSB morduje dziennikarzy a nie CIA.W tym miejscu jeszcze nadmienię, że to cia-owskie prestytutki po “zamachu” na JPnr 2 nagłaśniały tzw. bułgarski ślad. Chodziło oczywiście o zwalenie winy na bułgarską bezpiekę podlegającą tej wrednej KGB. W międzyczasie jednak ujawniono dokumenty, w których KGB ostrzegała władze Bułgarii o szykowanej prowokacji zalecając trzymać się Bułgarom jak najdalej od Watykanu. Płatne prestytutki CIA nigdy natomiast nie poinformowały, że Agca był członkiem tureckiego odprysku CIA-owskiech tajnych armii (Gladio):

O „zamachu” na JP nr 2… Była to w całości inscenizacja made in CIA. Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku Gladio – Counter-Guerilla.  Wspomina o tym niemieckojęzyczna wiki.

Dalej pisze gównojad Brzeski: …dzięki czemu mogło prowadzić koronkowe operacje dezinformacyjne rozpisane na kilka lub kilkanaście krajów. Skutki tych operacji wracają echem nawet dzisiaj, jak choćby „działania aktywne” Służby A Pierwszego Zarządu Głównego KGB z lat 80-tych XX wieku obliczone na zrzucenie winy za pojawienie się wirusa HIV na amerykański program wojny biologicznej. Sfabrykowaną w Jaseniewie pod Moskwą historię AIDS przedrukowała w pierwszym półroczu 1987 roku prasa ponad 40 krajów rozwijających się. Na fabrykację KGB dały się nawet wziąć konserwatywny dziennik londyński Daily Express, brytyjski kanał telewizyjny Channel 4 oraz niemiecka Deutschland Rundfunk…
A tymczasem wszystko wskazuje na to, że HIV to faktycznie usraelska broń biologiczna. 
I tak gównojad Brzeski daje dupy usraelitom. I uprawia parchatą wojnę informacyjną…
PB: Skorzystam z okazji i dokopię szajsozjazdowi drowi Brzeskiemu.
Wywiad, zmylanie, propaganda, info-wojna to stare sztuki o których pisał już starożytny chiński mistrz wojny Sun Tse czy jakoś tak. Banksterzy dostosowali do wymogów swego lichwiarsko-rozbójniczego biznesu, potem przeszczepili do swych suszp — od CIA po BND.
Gdy zacząłem interesować się polityką po napadzie NATO na Jugosławię w 1999 r., odkryłem użycie tam radioaktywnej broni uranowej. Po nitce do kłębka odkryłem zwierzę zwane info-wojną. Na “zachodnie” źródła znalazłem podręczniki Pentagonu i NATO — szczęka mi opadla, następnie publice (działacze przeciw wojnie uranowej), przed którą wygłosiłem referat na konferencji w Manchester.
Headquarters, Department of the Army, Field Manual 100-6: Information Operations, USGPO, Washington DC, 27 August 1996
Joint Chiefs of Staff, Department of Defense, JCS Publication 1, Glossary Department of Defense Military and Associated Terms, 1987
Office of the Chairman of the Joint Chiefs of Staff, Joint Publication 3-53, Joint Doctrine for  Psychological Operations, USGPO, Washington DC, 10 July 1996
…Musi co zerżnęli od KGB buhahaha.
Tylko odurnionemu przez wieki polactfu można wciskać szajs jak to robią Brzeski, Michalkiweicz, Braun i wielu in. Narodowych Gawędziarzy. Najlepsza jest ich “cudowna transformacja” — z wściekłych rusofobów na odradzaczy wojny z Rosją buhahaha Zaczęli w gacie walić zobaczywszy detrerminacje i broń Rosji w Syri? LOLLOLLOL
Kto ma e-adres dra Brzeskiego, proszę mu podesłać. Czas, by rozsądni Polacy zaczęli rozliczać tych zjebów narodowej dezinfo.

Andrzej Szubert: W “apelu” polecano Brzeskiego i jego agenturalny wykład o wojnie informacyjnej. Znam ten jego  tekst od lat (czytałem go w 2007 r.). co tam pisał gównojad Brzeski? Ano prawie wyłącznie o KGB z czasów ZSRR. Tylko to wstrętne KGB prowadziło wstrętną wojnę informacyjną – tak wynikało z wypocin Brzeskiego. A “wolny” i “demokratyczny” żydo-zachód to nic tylko prawda, prawda, uczciwość i obrona przed wstrętnym KGB i jego “dezinformacjami”. Ta gnida ani słowem nie wspomniała o zachodniej żydo-propagandzie i żydo-banksterskiej wojnie informacyjnej ogłupiających cały żydo-zachód. I stąd uważam Brzeskiego za gównojada! A tak właśnie nazywała KGB użytecznych idiotów. Tyle że Brzeski jest gównojadem nie KGB a Mosadu, CIA i ich przybudówek (MI6, BND, ABW i inne).

Kolejny gównojad może zalecać wykłady gównojada Brzeskiego.

Andrzej Dziąba: Panie Andrzeju! Proszę wybaczyć, że merytorycznie się nie przyłączyłem, ale nie wynikało to z koniunkturalizmu, a tym bardziej serwilizmu. te postawy są mi obce. Nie wiem, co powoduje Janem Sposobem, że kolportuje takie bzdury? Nie podejrzewam go o działania celowe, ale go nie rozumiem. Kiedyś zaproponowałem mu działania realne, ale on woli wirtualne. Gdyby były nieszkodliwe, nie byłoby problemu, ale fałszywe informacje czynią zamęt. Może o to chodzi? W pełni popieram Pana stanowisko oraz Piotra Beina.

Andrzej Szubert: Panie Andrzeju, krew mnie zalewa gdy pocztę zawala mi taki bzdurny propagandowy bełkot, na który krytycznie tylko PB odpisuje. Reszta milczy albo i łyka ten bełkot jako “prawdę objawioną”.

Jakim durniem trzeba być aby taki bełkot kolportować – i to rzekomo dla dobra i ratowania Polski.

Andrzej Szubert: Wyjątkowo zacznę od ordynarnegoi bluzgu – do kurwy nędzy – proszę mi takiego gówna nie przysyłać !!!

Nie tylko kolportuje się w nim wojnę dezinformacyjną agentów i idiotów Brzeskiego, Brauna czy obłąkanego Natanka, to jeszcze dołącza się jako załączniki takie brednie (cytuję na czerwono fragmenty z własnym komentarzem):

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/04/17/plan-dla-polski-a-d-2016-czy-politycy-sa-gotowi/

1.STWORZENIE GRUPY PAŃSTW SOJUSZNICZYCH MIĘDZYMORZA – nie mylić z JUDEOPOLONIĄ

Judeopolonią toto nie będzie. Ale nadal będzie toto żydowskim międzymorzem.

2.INTRONIZACJA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI,

Katodebilne brednie! Po co nam jakiś żydek jako “król”. Zresztą katodebile już jego mamuśkę od wieków uważają za “królową” Polski. I co ta żydówa dla Polski zrobiła? Wielkie Gówno! Bo co może żydowska atrapa…

3.ODZYSKANIE NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO,

Nie odzyskanie a stworzenie. Bo ten obecny nie jest ani narodowy, ani polski.

4.REFERENDUM W SPRAWIE WYJŚCIA POLSKI Z UNI

Po diabła referendum.  Ogłaszamy wystąpienie z jewrounii, oponentów wysyłamy z wilczym biletem do Brukseli i po krzyku.

5.RESET PRAWA W POLSCE – To byłby przełom na skalę światową!

Jak można bezprawie nazywać prawem. Prawo należy utworzyć od zera.

6.PRZEPROWADZENIE ZMIAN USTROJOWYCH, STRUKTURALNYCH I GOSPODARCZYCH  W POLSCE.

Pelna zgoda. Oto gotowe pomysły:

Postulaty polityczno – gospodarcze:
1. Wystąpienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
4. Likwidacja złodziejskich giełd.
5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.
10. Oddanie lokalnym samorządom i wiecom maksimum władzy i kompetencji. Decyzje dotyczące codziennego życia każdej lokalnej społeczności podejmuje suwerennie ona sama.
11. Regionalne i centralne władze mają jej tylko tyle, na ile to jest konieczne. Polska silna silnymi wspólnotami lokalnymi.
Postulaty kulturowo – społeczne:
1. Odbudowa i otoczenie opieką państwa naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji, kultury i tożsamości.
2. Oddanie Rodzimowiercom wszystkich zagrabionych przez katolicyzm pogańskich miejsc kultu.
3. Zakaz finansowania przez państwo kościołów i religii wrogich kulturze słowiańskiej.
4. Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli żydowskich religii monoteistycznych, wrogich Duchowi Słowiańszczyzny.

ETAP PIERWSZY

STWORZENIE GRUPY PAŃSTW SOJUSZNICZYCH MIĘDZYMORZA (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Rumunia, Białoruś, Republiki Bałtyckie i inne)

Brednie! Proponuję Międzymorze wymierzone przeciwko imperializmowi żydo-banksterskiego NATO – od Bałtyku po morza Ochockie i Berlinga (Polska, Białoruś, Rosja, Chiny i inne). I co za idiota myśli, że Łukaszenka przystąpi do tej żydowskiej hucpy?

– nie mylić z JUDEOPOLONIĄ (to czy w Polsce będą nami rządzić Polacy czy Żydzi zależy od nas – społeczeństwa. To MY jesteśmy idiotami jeśli pozwalamy ludziom obcej narodowości, religii i obyczai rządzić w Polsce).

Bełkot.

Wydaje się że ten proces tworzenia sojuszu państw międzymorza Prezydent Duda tworzy i chwała mu za to.

Dóda Obłuda tworzy właśnie Judeopolonię.

Chodzi o to, abyśmy mieli alternatywę dla uni europejskiej

Mamy – sojusz z Rosją!

oraz wsparcie na dyplomatycznym polu miedzynarodowym podczas przeprowadzania radykalnych zmian wewnątrz Polski.

Mam w dupie  “wsparcie dyplomatyczne” jewrobaraków, także tych z owego planowanego żydowskiego “międzymorza”. A radykalne zmiany dokonamy tylko posiadając parasol ochronny Rosji. Bez niego żydo-banksterski zachód prędzej nas wymorduje niż pozwoli nam na suwerenność.

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/

Musimy też mieć sojuszników przeciwko Rosji, jeśli ta chciałaby nas zaatakować.

Eh wy kanalie… Udajecie patryjotów a Rosją straszycie. Tylko Rosja, a raczej sojusz z nią może Polskę uratować.

Natura nie lubi próżni. W momencie kiedy wyjdziemy spod kurateli Niemiec,

Hehehe – “spod kurateli Niemiec”… Hehehe. Słuchajcie kanalie – Polska jest pod żydowską okupacją, Niemcy zresztą jest. To żydowska agentura wpływu w ramach wojny informacyjnej wmawia Polakom “kuratelę niemiecką” czy “kondominium rosyjsko-niemieckie”. Po to, aby ukryć fakt żydowskiej okupacji Polski, jewrounii i USraela.

to znaczy kiedy unia się rozpadnie lub my dobrowolnie z niej wyjdziemy, z pewnością zechce zainstalować się u nas Rosja,

Prezydencie Putin – serdecznie zapraszamy!!!

chyba że w międzyczasie to Polska stworzy swoją grupę państw sojuszniczych i stanie się liderem w Europie środkowej.

I sama poprowadzi owo miendzymoże na Rosję. Eh wy kurwa głupole. Ale wam łepetyny obrzezano.

ETAP DRUGI

INTRONIZACJA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI – ten akt, powinien drogą pokojową pozwolić na usunięcie z polskiego terytorium lichwy. Bo jeśli będziemy się rządzić prawami królestwa Chrystusowego, to w tym prawie lichwa jest zakazana.

Kompletny żydogenny odlot – żydek królem Polski. A co do lichwy i praw królestwa tego żydka – przypominam jego przypowieść o talentach (przypominam też że “pan” czy “gospodarz” w jego przypowieściach to żydowski bóg-ojciec):

“Odrzekł mu pan jego: “Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. 27 Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. 28 Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. 29 Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. 30 A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”.
http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/25.php

No i właśnie – czy nie jest aprobatą lichwy to: Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. A czym jest to: Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. Jest to współczesny żxydo-banksterski kapitalizm budowany zgodnie z nauką “chrystusa”.

bo będzie ona wtedy obligowała rząd do tworzenia takiego prawa, które byłoby zgodne z prawami boskimi.

“Prawa boże” żydowskiego demona Jahwe mam w dupie. Akceptowały one niewolnictwo, kamieniowanie za byle pierdoły i masowe eksterminacje gojów.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Owe biblijne “prawa boże” to wymysł żydowskich szowinistów-ekstremistów.

Państwo należy budować kierując się wiedzą, rozsądkiem i rozumem. A nie bredniami, sorry – rzekomymi naókami żydowskiego “zbawiciela”  z żydowskich ewangelii.
Dalszego belkotu już nie czytałem. I takie brednie wypisuje “akademia polityczna” czyli żydowska akademia odurniania Polaków. Nie życzę sobie zalewania mojej poczty takimi żydowskimi bredniami!!!
Jan Sposób: PILNE! INSTRUKCJA WOJENNA DLA INTERNAUTÓW I NIE TYLKO!
Posted on 23 aprile 2016 by biuletyninspiracyjny
(Dostałem od facebooka ostrzeżenie przed rozpowszechnianiem tej informacji.
Z uwagi na możliwośc zablokowania stron które prowadzę, umieszcza
m to tutaj – uwaga moja- J.S.)
Szanowni Państwo,
Jesteśmy w stanie wojny – WOJNY INFORMACYJNEJ. To jest najnowsza generacja wojny.
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, lub nie wie o co chodzi, to zachęcam do przeczytania książki pt. „Wojna informacyjna” Rafała Brzeskiego.
Lub zapraszam na jego wykłady. Tu link:
Czasu jednak jest bardzo mało. Liczy się każda para rąk i każdy komputer.
Mamy kilka dni na zablokowanie ustawy antyterrorystycznej i troszkę więcej czasu na zablokowanie sprowadzania do Polski obcych wojsk!
Jesteśmy w PUNKCIE KULMINACYJNYM TEJ WOJNY INFORMACYJNEJ.
Za dwa miesiące będzie już posprzątane! Albo wygramy albo nas NIEPOSTRZEŻENIE unicestwią!
W tej chwili gra toczy się o ŚWIADOMOŚĆ POLAKÓW, co przełoży się na przyszłą sytuację naszego kraju.
Chodzi o to, że z ludźmi nieuświadomionymi można zrobić wszystko,
nawet wmówić im że sprowadzanie obcych wojsk na teren naszego kraju jest dla ich dobra!
To w naszym polskim interesie jest, aby jak najwięcej Polaków dowiedziało się prawdy, aby jak najwięcej Polaków dowiedziało się, jak mogą potoczyć się losy Polski, jeśli sprowadzi  się do nas obce wojska oraz uchwali ustawę antyterrorystyczną.To czy uda nam się poinformować (uświadomić) i jaką część społeczeństwa polskiego, wpłynie na efekt końcowy tej wojny informacyjnej. Jeśli uda nam się uświadomić znaczną część społeczeństwa, które w sposób pokojowy zablokuje te zgubne dla nas przedsięwzięcia (sprowadzanie obcych wojsk na teren Polski oraz ustawa antyterrorystyczna) to WYGRAMY tę wojnę informacyjną i… PRZEŻYJEMY jako NARÓD.
Jeśli przegramy tę wojnę informacyjną to… ZGINIEMY na prawdziwej wojnie, która jest już zaplanowana na terenie Polski.
Celem wrogiej polityki światowych mocarstw, jest doprowadzenie do skłócenia ze sobą i z Polską, naszych słowiańskich sąsiadów (np. Ukraina, Białoruś, Rosja, itd.) i doprowadzenia do wojny między nami. Chodzi o wybicie jak nawiększej ilości narodów słowiańskich i zajęcia naszych terenów…. bo okazuje się że tutaj u nas w Polsce będzie się robić najlepsze interesy na świecie…. w następnych dekadach….
Czy po raz kolejny damy się oszukać, damy się wyzabijać i pozwolimy wkręcić się w nie naszą wojnę?
TO ZALEŻY OD NAS TERAZ!
CO ROBIĆ?
Trzeba promować wszędzie gdzie się da, poniższe filmiki, bo one w pigułce wyjaśniają najważniejsze dla nas teraz kwestie:
“Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce”
„Polsce grozi wojna. Fałszywa flaga – Saudowie, USA, Rosja, Izrael”
„Dr Zbigniew Kękuś: szykują Polakom Holocaust jeszcze w tym roku”
“Grzegorz Braun – Nie dla obcych wojsk w Polsce”
“Grzegorz Braun ostrzega przed radami Brytyjczyków”
“Pytanie do rządu: gdzie chcecie rozpocząć III wojnę światową? ”
“Rząd Polski dąży do konfrontacji z Rosją”
Coś na dodanie otuchy: “Banksterzy Dopadniemy Was”
Coś dla tych którzy mają czas. Dla nas ważna 28 minuta: „Ameryka Od Wolności Do Faszyzmu-Film Dokumentalny Aarona Russo.”
Temat przyszłości polskiego prawa: „RESET PRAWA W POLSCE APEL DO POLITYKÓW Iza Rostworowska”
Ustawa_antyterrorystyczna. Ten filmik pozostawiam Waszej indywidualnej ocenie:
“Walka z terrorem to bujda na resorach – Ostatni wywiad z Aaronem Russo zamordowanym przez Iluminatów”
INSTRUKCJA JAK DZIAŁAĆ NA INTERNECIE:
Oto ogólne zasady – w komentarzach zaproponujcie swoje:
1. zapisujecie się do wielu grup, szczególnie tych patriotycznych, ale nie tylko. Dobrze żeby te grupy były liczebne.
2. z fałszywych profili z fałszywymi danymi (facebook blokuje za byle co) wklejacie link do powyższych filmów video na te grupy. Jeśli się boicie – możecie poczytać o VPN i serwerach proxy. Ważne, by używać tylko jednego i tego samego, w miarę stabilnego i szybkiego serwera proxy. Inaczej facebook szybko dokona blokady konta. Najlepiej jest używać fałszywego konta z fałszywym IP (serwer proxy). Absolutne ZERO prawdziwych i prywatnych danych! Inaczej narażacie się na odwet lokalnych islamistów, pozwy sądowe, blokady Waszych kont. Te fałszywe konta i tak będą co jakiś czas blokowane, więc z pokorą przywyknijcie do tego.
3. gdy już umieścicie post z filmem video w takiej grupie, niech Wasi wtajemniczeni w plan znajomi dodadzą kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt komentarzy pod nim. Wtedy treść ta dotrze do większej ilości osób (taki mechanizm facebookowy).
4. dodajemy wpisy w godzinach 19:00 – 21:00, bo wtedy jest najwięcej osób w internecie.
5. możecie dodawać daną treść w jednej grupie jeden raz na dobę. Więcej razy nie ma i tak sensu, ważne by dodać w tych godzinach 19:00 – 21:00. Poza tym, może to zostać potraktowane jako spam.
6. ściągnijcie te filmy video z serwisu You Tube na dyski twarde Waszych komputerów. Mogą one zniknąć. Czasami się to zdarza.
7. chyba najważniejsze.. Wykażcie się, własną inwencją twórczą, opisując filmik który wrzucacie. Bardzo dobrze by było, gdybyście poznali tajniki PR (public relations), NLP, socjotechniki. To potężna wiedza i można i trzeba wykorzystywać ją dla Jasnej Strony Mocy.
Inspirację do powyższej instrukcji (zmieniłam ją dostosowując do sytuacji) zaczerpnęłam ze strony: https://wirtualnapolonia.com/2016/04/18/podaj-dalej-bardzo-wazny-material-ten-film-uratuje-polske-od-islamskiej-inwazji-wideo/
DO ROBOTY ZATEM!
EFEKTY NASZYCH DZIAŁAŃ ZOBACZYMY JUŻ WKRÓTCE!
Zobaczymy też, czy jesteśmy wystarczjąco silną armią internetową żeby… ruszyć do walki na międzynarodowym polu internetowym.
To jest kolejny etap jeśli wygramy  w Polsce! Trzeba się spieszyć, ratować nasz kraj! Działajmy póki nie odetną nam internetu.
Sugeruję również zacząć zbierać numery telefonów stacjonarnych od naszych znajomych, bo jak wrogie siły przypuszczą na nas atak siłowy, to wtedy odetną nam internet, wyłączą prąd, oraz mogą wyłączyć również wieże telefonii komórkowej, a w telewizji cyfrowej serwować kłamstwa. Z tego co wiem, to straż pożarna ma analogiczny system kontaktowania się między sobą. Można by było również bez problemu włączyć z powrotem telewizję analogową… problemem może być jednak … brak starego typu telewizorów… Nie wyrzucajmy zatem na śmietnik starych telewizorów, bo mogą być jeszcze przydatne. Zastanawiam się dlaczego teraz nie możemy korzystać z tej telewizji analogowej, skoro technicznie jest to możliwe.  Nie mam nic przeciwko Ochotniczej Straży Pożarnej, ale i tu trzeba uważać, bo wcale nie wiemy ilu obcych agentów jest wkręconych w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej.  Słyszałam takie plotki?, że były, a może i są naciski na OSP żeby połączyła się ze Strażą Państwową. Ja nie rozgryzałam tego tematu, więc jeśli ktoś wie coś więcej to niech napisze jak NAPRAWDĘ sprawy się mają pomiędzy OSP a Strażą Państwową, żebyśmy byli świadomi, kto NASZ a kto WRÓG. Podobno, w  ostatnich czasach OSP została unowocześniona ale warunkiem tego było ….. stworzenie składających się z młodych chłopaków, drużyn piłkarskich w każdym oddziale. Kto tak naprawdę stoi za OSP tego ja nie wiem. Mam nadzieję,  że za OSP stoją prawdziwi polscy patrioci, dlatego jeśli jest inaczej i ktoś ma inne informacje na ten temat, to niech to upubliczni, abyśmy w razie czegoś, nieuświadomieni, nie wysyłali w ramach BRATNIEJ POMOCY z ramienia OSP, naszych chłopców do walk w nie naszym polskim interesie, poza granice naszego kraju np. Na Ukrainę, pod przykrywką pomocy poszkodowanym….  Jest dosyć Ukraińców w naszym kraju, niech zatem w razie konieczności oni jadą do pomocy swoim rodakom na Ukrainę.
INSTRUKCJA WOJENNA DLA INTERNAUTOW W PDF
TG
Informacje dodatkowe:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/08/19/program-amerykanow-dla-polski/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/