Andrzej Szubert: Obżydliwy bełkot dwóch kanalii – Chojeckiego i Kowalskiego

PB: Obecnie gromady uchodźców to cywile uciekający przed zgotowanym im przez cywilizację zachodu “piekłem” w ich krajach. — Miglance to żadni uchodźcy w potrzebie. Normalni Syryjczycy, Irakijczycy, Afgańczycy zostają w swym kraju walczyć o wyzwolenie spod najazdów żydłackich. Większość miglanców w jewropie to pokręceni przez wahabizm/sunnizm: bojówki ISIS (ochronili najlepszych przed bombami Putina) i potencjalni jego poborowi, zwabieni kampanią ż-suszp podobną do Wiosny Arabskiej — przez komórki, z ogromnym wsparciem logistyczno-finansowym od żydłactfa, w tym otwarte ramiona lokaja nr. 1 żydłactfa w jewropie — Mutti Merkel.

Otylia Zigman: MANIPULACJA SPOLECZENSTWEM PRZERASTA WSZELKIE MOZLIWOSCI!!

POTEGUJE SIE z DNIA na DZIEN, PRZY POMOCY WYNAJMOWANYCH do TEGO CELU OSOBNIKOW!
BADZ SWIADOMYM POLAKIEM, nie DAJ SOBA MANIPULOWAC.
Andrzej Szubert: Próbowałem przesłuchać ten bełkot.Wytrzymałem do 15 minuty. Po czym z obrzydzeniem ten bełkot wyłączyłem. Garść uwag… Na początku cała trójka (prowadząca też) rozbawieni, w świetnych humorach. Nic to, że Polska zgnojona, że ginie – towarzycho ma szampański humor.

Poważniej (choć nie do końca) zrobiło się, gdy poruszono sprawę domniemanego gwałtu na jakimś dziecku, dokonanym rzekomo przez jakiegoś Irakijczyka. Otóż od czasu gdy sam zdemaskowałem oszustwo z domniemanymi sylwestrowymi “gwałtami” w Kolonii, podchodzę do takich “wieści” jak do jeża. Być może są prawdziwe. Ale być może podobnie są wyssane z palca jak te w Kolonii. Nie takie “historie” wymyślała już zachodnia propaganda.

Gnida kanalia Chojecki o uchodźcach powiedział “barbyrzyńcy”. Bredził też o obronie przed barbarzyńcami zachodniej cywilizacji.

A ja pytam w tym miejscu – czy to muzułmańscy “barbarzyńcy” najechali zbrojnie, podbili i zniszczyli kilka krajów zachodnich, zamordowali ich prezydentów, wymordowali kilka milionów cywili i totalnie zniszczyli dziesiątkom milionów ludzi podstawy egzystencji? Czy było na odwrót? I czy to muzułmańscy “barbarzyńcy” dronami mordują ludność krajów zachodnich, czy mordowali ją bronią fosforową i zubożonym uranem? I czy zrabowali i sprywatyzowali “bogactwa naturalne” (np. ropę) zachodu? Czy było na odwrót? Kto więc jest tu barbarzyńcą?

Wracając do sprawy domniemanego gwałtu – dlaczego skurwione media zachodu, oraz gnidy kanalie Chojecki i Kowalski nie pochwalą się gwałtami dokonywanymi przez NATO-wskich zwyrodnialców na kobietach a nawet dzieciach w Iraku i Afganistanie?
Amerykański dziennikarz śledczy Seymour Hersh, który odegrał kluczową rolę w ujawnieniu cząstki prawdy o tym, jak oprawcy amerykańscy znęcali się nad więźniami irackimi w Abu Ghraib, na spotkaniach na Uniwersytecie Chicagowskim i w Amerykańskiej Unii Swobód Obywatelskich w czerwcu i lipcu 2004 roku ujawnił również, że świat, oglądając słynne zdjęcia, “nawet nie zaczął oglądać zła”, zarejestrowanego w tym więzieniu na taśmach wideo. Hersh opowiedział słuchaczom, że na taśmach, które władze amerykańskie ukryły przed opinią publiczną, m.in. zarejestrowano przerażające gwałty dokonywane przez więziennych oprawców na dzieciach więzionych kobiet irackich.

Ja sam oglądałem w sieci kilka wstrząsających filmów (parę godzin później już były skasowane) pokazujących zbiorowe brutalne gwałty zachodnich okupantów na kobietach w Iraku i Afganistanie. Nagrywali je koledzy gwałcicieli. Najbardzie wstrząsające były nieludzkie ryki gwałconych zbiorowo i niezwykle brutalnie muzułmańskich kobiet i dziewczyn. A skurwysyńsko załgani Chojecki i Kowalski zachowują się tak, jak gdyby tylko “barbarzyńcy” muzułmańscy byli zwyrodnialcami-gwałcicielami.

Gnida Chojecki nieuczciwie przyrównuje uchodźców do marszu Osmanów na Wiedeń. Wtedy szło wojsko tureckie podbijać kolejny europejski kraj. Obecnie gromady uchodźców to cywile uciekający przed zgotowanym im przez cywilizację zachodu “piekłem” w ich krajach. I aż dziw mnie bierze, że te kanalie tak powołują się na chrześcijaństwo – wszak ich idol nakazywał głodnego nakarmić, spragnionego napoić a obcego przyjąć pod dach. Tak to oni słuchają i naśladują ich żydowskiego “syna bożego”.

I taka to jest chrześcijańska moralność… Kalego…

Zastanawia mnie ponadto rola, jaką odgrywa Kowalski. Na pierwszy rzut oka to typowy mięśniak bezmózgowiec, były wykidajło, silny i głupi. Za głupotą jego przemawia fakt, że dał się wypchnąć na “kandydata” na prezydęta niszowego RN. Inne tuzy RN (Winnicki, Bosak, Zawisza) wiedzieli, że start w tej farsie skończy się dla dowolnego kandydata RN kompromitacją (0,5 % głosów) i dlatego wypchnęli do tej farsy Kowalskiego. Wcześniej Kowalski był kilkanaście lat (1993-2009) w partii UPR żydowskiego proroka prywatyzacji Goldberga/JKM. Wielokrotnie deklarował się jako katolik: Zawsze byłem i jestem tradycyjnym katolikiem ale mam krytyczny stosunek do tego episkopatu choćby za pojednanie z cerkwią Putina…

Jego skumplowanie się z pastorem, liderem mikroskopijnej sekty żydo-protestanckiej, musi wywołać na barykady żydo-katolickich fundamentalistów. I tak też się stało: Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.

Uwaga na marginesie – fundamentalista żydo-katolicki, autor tego tekstu napisał: Protestantyzm jest (…) zawsze antynarodowy,,, A co z katolicyzmem? Przypomnę “patriotyczną” wypowiedź innego katolickiego fundamentalisty – Wielomskiego: Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może. To kosmopolityczny katolicyzm jest antynarodowy, znacznie bardziej niż protestantyzm.

Wracam do Kowalskiego, którego na lokalną “niezależną” i “antysystemową” gwiazdę polityczną pomogły wykreować publiczne radio Lublin i lokalna lubelska gadzinówka. Kowalski szydził z owego radia, że śmieszne i żałosne. Jeśli tak, to po co w nim zabierał głos?

W co gra Kowalski, wcześniejszy człowiek i poplecznik Ozjasza Goldberga? Czy obecnie jego zadaniem jest popędzanie katolików nie tylko na muzułmanów ale i zapędzanie ich na kolejną fałszywą barykadę – barykadę walki z “heretykiem” Chojeckim? Co tej ostatniej gnidzie jedynie zresztą przysporzy popularności. A przede wszystkim odwróci uwagę fundamentalistów katolickich od spraw zasadniczych i fundamentalnych dla Polski, skupiając ich uwagę na walce z “herezją i heretykami”.

Aż taki głupi, na jakiego ten mięśniak wygląda, Kowalski nie jest… Jego wieloletnia wierność Goldbergowi jest dla mnie najbardziej podejrzana. Zastanawiam się, czy on nie jest z tych samych Kowalskich, co Sergiusz, członek zarządu B’nai B’rith. Po jego podejrzanej, pseudopatriotycznej działalności nie można tego wykluczyć .

…………………………..

On Saturday, May 28, 2016 10:29 PM, Piotr Beinr

Kolejna ofiara zmyły popisdzielnej i Narodowych Gawędziarzy: Marian Kowalski potakuje zmylonemu hasbarą pastorowi Chojeckiemu

On Saturday, May 28, 2016 7:23 PM, Otylia Zigman:

BOMBA we Wrocławiu – koniec polskiego “świętego spokoju”? Kowalski & Chojecki 20.05.2016

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/