[dyskusja] Komuny nie ma od ćwierć wieku. Trza tropić ż-agenturę mosiadu i CIA

Andrzej Szubert: Piotrek – idioci to ci co te bzdety kolportują. Nie przypuszczam, aby to robił Ciesielczyk osobiście. Jeszcze więksi idioci to ci, co nimi się epatują i chodzą na te idiotyczne prelekcja agenta Ciesielczyka.

Polska ginie, rozszabrowana przez żydo-kapitalizm i żydo-banksterską /izraelską agenturę, a ten agent ludziom we we łbach miesza polowaniami na agenturę SB. Która przerażona nosa z mysich dziór nie wychyla. Poza przewerbowanymi przez Mosad i CIA – ci bezczelnie szkodzą Polsce. O wiele bardziej niż jako agenci SB. Ale o tym Ciesielczyk ani słówkiem nie piśnie.
I czemu podczas prelekcji nie powie agent Cieszelczyk, że za komuny fabryki stawiano a nie niszczono, że bezrobotnych nie było i szpitale nie bankrutowały. I że oświata i opieka zdrowotna bezpłatne były. I że nie czekało się 15 lat na operację.

Ciekawi mnie też, kto finansuje Ciesielczykowi te eskapady zawracając głowy Polonusów pierdołami. Przecież to kosztuje – samoloty, noclegi, wynajmowanie sal. Panie Ciesielczyk – kto panu to finansuje – CIA czy Mosad?

I jeszcze jedna sprawa. Nie cierpię kapusi, donosicieli. Na mnie SB też takich nasyłała. Najbardziej gorliwym był mój były kolega Zeniu – TW ps. “Rakieta”. To była wyjątkowo nachalna gnida.
Ale… Jeśli jakiś kapuś donosił SB-kom na takich jak Bolek, Kalkstein, Michnik, Kuroń, Bartoszewski (etatowy agent Izraela), Geremek, Sikorsky, Tusk, Bul Komorowski, Macierewicz/Singer i resztę tej żydowskiej opozycji to tak po prawdzie taki kapuś nie działał na szkodę Polskiej Racji Stanu! Skodził żydowskiej opozycji. Za co więc takich piętnować i szczuć na nich?

Za samo kapusiostwo należy ich potępić. Za szkodzenie żydowskiej opozycji pochwalić !!!

PB: Andrzej, od kiedy agentura to idioci, hę? *:-B nerd

Panie Ciesielczyk, reklamuję za darmo *:D big grin już od czasu wybiuruf *:)) laughing Napisałem w Anatomia zniewolenia Polin: Mosze Kukiz czyli kto płaci jego rachunki

Niniejszym biorę na publiczny dywanik szabas-goja, dra Marka Ciesielczyka, wielkiego entuzjastę “Kukiza” i JOW: albo się pan wytłumaczysz z ewentualnej pomyłki, albo szukaj pan kariery bezpośrednio u żydobanksterii LOL Drogę do KneSSejmu masz pan przesraną, Razwiedka66 zadba o to:) A jak Tarnowianie zorientują się, kogo wybrali do samorządu, będziesz miał pan podobnie w Tarnowie…

Także niedwuznacznie, ode mnie *:P tongue i in. obserwatorów życia *>:) devil politycznego w Polin:

Ratuj się kto może w Polonii– poplecznik żulika Kukiza bierze się za polonijnych kapusiów

Kukizowy boJOWnik dr Ciesielczyk otacza się agenturą, by wejść do KneSSejmu

🙂 Wszyscy, w tym obecna agentura, mają służyć kukiz-owcom

[dyskusja] Kukiz & Co. skończeni, w tym Bugajski

Razwiedka666: Dr Marek Ciesielczyk mógł być szkolony przez mosiad wraz z Seremetem, obaj z Tarnowa

Walka o Polskę: Dr Ciesielczyk zdeklasował popis i wypromował Goldberga (JKM)!!!

Piotr Bein: Bądźcie wdzięczni za doskwierających krytyków

Przydupasy ‘antysytemowca’ żulika Kukiza żrą się między sobą.

:))) Grypa666 leci na zjazd Oburzonych kukizowców

*^#(^ it wasn't me Żałośnie wyglądasz pan po ‘pouczeniu’: Panie, Bein, szanując Pana odmienność widzenia świata, uważam, iż to własnie Paweł Kukiz jest jedyną szansą na jakąś pozytywną zmianę fatalnej sytuacji, w jakiej znajduje się Polska. Mówiąc szczerze Pana wywody są na tak niskim instelektualnie poziomie, iż ponownie proszę o nieprzysyłanie mi swoich mail. [dyskusja] Szabas goj chce pouczać „O wyższości JOW nad obecną, ‘najgłupszą na świecie’ ordynacją wyborczą”  *:^o liar

Zapewniam, że rosądny Polonus na gawędy Ciesielczyka nie pójdzie. Singer/Macierewicz spalił się w klubach giepe, to Ciesielczyka wysyła. Większość jak w Polin ma głemboko w dópie wasze przepychanki szabas-gnojne przy ż-korycie. Zapraszam do Vancouver w każdym razie, jeszcze pan nie masz szlabanu jak ożydzacze z Polin. Masz pan okno między SF a LA… pareset $ extra na bilet z SF… Zorganizuje tu panu 1-osobową widownię nieśmiertelny dinozaur hasbary, Mark Jaworski LOL

Wstawiam SUPER-ALARM dla Polonii w Ameryce *:-O surprise

*=)) rolling on the floor Wytknąłem Ciesielczykowi: w logo Oburzonych jest CIA-owska pięść kolorowych rjewoljucji, a on nic, tylko że współwybrał logo. Dostają za tę pięść dolę od CIA? Czy może podróże po USraelu i Kanadzie (niegdyś) pachnącej żywicą, a dziś radioaktywne po Fuku? Nawdycha się pan radiacji, którą i Polakom zaserwujecie za 10 tys. $/(p)osła. Nażre się też pan GMO, które  za tyleż przepychacie Polakom w KneSSejmie. Nagapi na inwazję chinoli (wziąć rozmównik chiński, inaczej nie pajedziosz po Vancouver). A jak się poszczęści, to  musowy zastrzyk na żika dostanie na lotnisku. *:-/ confused

Na zdrowie, panie Ciesielczyk. Serdecznie zapraszam! — pb *:-h wave

Andrzej Szubert: Proszę mi takich idiotyzmów nie wysyłać !!! Idioci ! Komuny nie ma od ćwierć wieku. Teraz należy tropić żydowską agenturę Mosadu i CIA, bo to ona szkodzi Polsce. Zresztą większość czynnych nadal byłych agentów SB przewerbowała się i służy żydowskim interesom. I ci są obecnie groźni. Tyle, że są oni dzisiaj “nietykalni”. Nimi się zajmijcie – idioci!  Jednym z nich jest dr. Ciesielczyk – żydowski agent wpływu. Kolejnym jest Michalkiewicz – ogłupiacz i dezinformator. I całe hordy im podobnych…

A żulikowcy żulika Kukiza to także żydowska agentura. Walczą o restytucję żydowskiego mienia: No i właśnie – co jest tutaj grane? Dlaczego „antysystemowy” Tyszka z bandy żulika Kukiza upomina się o to samo, co Jerusalem Post? Czyli o „restytucję (głównie żydowskiego) mienia zabranego/”zagrabionego” im przez Niemców (podczas wojny) oraz pod rządami komunistów”. Na marginesie tylko przypomnę – najonalizacji mienia dokonała po wojnie żydo-komuna. Niech więc Żydzi rozliczają się z potomkami żydo-komuchów. Co nam Polakom do tego? A za mienie „zagrabione” przez Niemców niech rozliczają się z Merkel. A nie z Polską.

Ponadto przypominam, że władze PRL w czasach Gomułki wypłaciły odszkodowania za znacjonalizowane majątki prywatne. O czym agent żydowskich interesów Tyszka udaje że nie wie. Ile razy do kurwy nędzy mamy za to samo Żydom bulić? I ciekawe jest – kto lepiej wyjdzie na tym interesie – czy Polacy, jeśli okupant zwróci im zagrabione 150 miliardów (to zresztą jest tylko kropla w morzu z tego, na ile Polacy zostali po 1989 roku ograbieni i nadal codziennie są ograbiani)? Czy też  Żydzi, którzy dostaną żądane przez nich 170 tys. nieruchomości.

Po tym upominaniu się przez Tyszkę o „restytucję mienia” najłacniej jest poznać – czyim interesom służy wicemarszałek knessejmu Tyszka z bandy żulika Kukiza.

Idioci !!!

…………………………..

2016-05-31 15:06 GMT+02:00 ANTYPARTIA <[email protected]>:

Czy komunistyczni agenci SB będę deportowani z Ameryki
– wykłady dra Marka Ciesielczyka w czerwcu w San Francisco, Los Angeles, Phoenix, Bostonie, New Britain i Toronto
Przekaż tę informację krewnym i znajomym w USA i Kanadzie
Miejsca i daty prelekcji – patrz także załącznik –
San Francisco
sobota, 4 czerwca, godz. 11:oo am – 6 pm
20 Twin Pines Ln. Belmont, CA
niedziela, 5 czerwca, godz. 12:15 pm
909 Mellus St.  Martinez, CA
Los Angeles
sobota, 11 czerwca, godz. 7:oo pm
3999 Rose Dr.  Yorba Linda, CA
Phoenix
niedziela, 12 czerwca, godz. 10:oo am  &  12:oo pm
2828  W. Country Gables Dr.  Phoenix, AZ
 
Boston & New Britain
środa, 15 czerwca, godz. 8:oo pm
655 Dorchester Ave.  Boston, MA
czwartek, 16 czerwca, godz. 7:oo pm
112 Grove St.  New Britain, CT
Toronto
sobota, 18 czerwca, godz. 6:oo pm
71 Judson St.  Toronto, Kanada
niedziela, 19 czerwca, godz. 3:3o pm
4260 Cawthra Rd.  Mississauga, Kanada

 

________________

 
TO WAŻNE!
Paweł Kukiz i jego posłowie akceptują na stanowisku dyrektora biura swego klubu parlamentarnego Dariusza Pitasia, mimo, że znają jego kryminalną przeszłość – patrz tutaj:
http://pitaswachowski.salon24.pl/686814,dariusz-pitas-wczoraj-kryminalista-dzis-wachowski-kukiza

www.oburzeni.pl
tel. + 48 601 255 849

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/