[dyskusja] ZDECYDOWANE NIE dla forsowanej MIGLANCJI!!!

PB: Włączam Józka Bizonia, bo się nudzi… :))) Brauna i Michalkiewicza, bo siedzą wyrzuceni na bezludną wyspę bezrusofobną hihihi Wyczekuję umyślnego od Dąbrowskiego LOL

Miglanców napchać na pontony i jazda z powrotem! (zero naszego wpływu).
Prawdziwym uchodźcom należy pomóc (też zero wpływu):
– zaprzestać ż-wojnen w ich krajach
– selekcjonować na miejscu
– zorganizowany transport bez ryzyka
– przyjmować kobiety, dzieci, starców… reszta ma bronić swych ojczyzn od ż-najazdów, odbudowywać, siać pola
– wtedy uchodźcy schodzą z naszego garnuszka, wracają do ojczyzn i rodzin.
Trza rozbijać hasbarę (robię to od lat, podczas gdy Bizoń podpierduje, a Narodowi Gawędziarze jej przytakują) siejącą nienawiść do całego islamu na przykładzie zjebów wahabickich, opłaconych przez ISIS i Sorosa;
– sojusze z muzułmanami nie-wahabickimi
– promocja uczonych islamskich jak szejk Imran Hosejn (eschatologia zbieżna z chrześcijańską, nazywanie wspólnego wroga po imieniu, potępienie inwazji miglanckiej, ISIS i w ogóle dżihadu niesprawiedliwego…)
– demaskowanie antyislamskich polackich Narodowych Gawędziarzy i użytecznych przywutcuf…
Nie będę jak użyteczny idiota pomagał żydłactfu w zalewie nas ciapatymi — niech pchają se zjebów muślimskich do Izraela, krypto-żydowskiej Arabii Saudyjskiej, City of London i Wall Street.
W Kanadzie doskonale widać, w co gra Jew World Order = rozmywanie Białych chinolami, ‘Syryjczycy’ tylko muślimy, żydosqrviony premier Trudeau…
W II wś. niemogliśmy zaatakować żydobanksterii, borykaliśmy się z ich syjo- hitlerowcami, ż-sowietami i banderszczochami… Teraz też możemy jedynie bronić się od ich najemników.
W 2012 niedziałał jeszcze pełną parą plan inwazji miglanckiej, który wodowano na dobre w ubr.:
– zgiełk ścierwomedialny
– retoryka polityków-żydolokajów,
– bezprecedensowe fale miglanców
– pszetstawienia “chwytające ze serce”
– świetnie zorganizowane wsparcie i poparcie od sorosiaków
– włączenie się USraela i Watykanu
– farsa “negocjacji”, frymarczenia miglancami między krypto-żydłakami Merkel i Erdoganem…
ZDECYDOWANE NIE dla forsowanej MIGLANCJI!!!
Nie dałeś się zgermanizować, a dupy dajesz islamizacji! żydłackiej!

To dopiero popieprzyli ci we łbie!!!

Andrzej Szubert: Piotrek – czy jest sens to ciągnąć?
Już o tym pisałem – wcale nie cieszę się z napływu uchodźców. Ale nie dam się na nich naszczuć żydowskim prowokatorom. Nie będę ich użytecznym idiotą. A co się tyczy chrześcijańskich uchodźców – 40 000 jest obecnie w obozach. Znacznie więcej już normalnie funkcjonuje w dojczlandii. W 2012 roku (gdy jeszcze o uchodźcach nikt nie robił wrzawy) chrześcijanie z Syrii stanowili 15 % wszystkich szukających azylu między Renem a Odrą. Traktowano ich w uporzywilejowany sposób. Ich wnioski załatwiano w pierwszzej kolejności. Wspierały ich niemieckojęzyczne żydłackie kościoły protestancki i katolicki (jak widać dla chrześcijan też są równi i równiejsi uchodźcy), załatwiały im błyskawicznie sprachkursy, mieszkania i pracę. I to na długo przed obecną medialną zadymą o islamizację jewrounii.

Z Kanady tego nie widać. Ale tu na miejscu już tak…

PB: wiadomości zmyłkowe dla gojów :)))
uchodźca a miglanc — uchodźca nie wybredza, nie przebiera, gdzie lepszy socjal, zostaje w 1-ym kraju po drodze, wdzięczny za schronienie…
na dobrze ponad 10% chrześcijan w Syrii, do dojczlandii wpuścili procentowo mniej niż pół %
w USA od miesięcy  ta sama historia: ciurkiem tylko muślimy — SUNNICI!!! a gdzie alawici, szyici?
papiusz nawet żadnego nie przemycił w swym letadle i każe się Europejczykom krzyżować 🙂 z muślimami
powinieneś Andrzej pracować dlań w has… znaczy w katoli-komediach
dla Merkel w kuchni dla “uchoćcuf”, dla Sorosa w łataniu pontonów, dla korporacji w znajdywaniu roboty miglancom poza ISIS, dragami i sex-zniewalaniem, a dla ż-bansterii w zbieraniu podatku  na “migrantuf”

Andrzej Szubert: oglądam reportarze z różnych źródeł — Ja też, ale nie łykam wszystkich “informacji”.
praktycznie wszyscy do jewropy i Ameryki to nie-chrześcijanie — Masz zaległości informacyjne. W Dojczlandii też sporo uchodźców syryjskich to właśnie chrześcijanie: Viele Christen fliehen vor dem syrischen Bürgerkrieg nach Deutschland  (Wielu chrześcijan ucieka przed syryjską wojną domową do Niemiec). To słowa Rady Centralnej Orientalnych Chrześcijan w Niemczech. Z tego co wiem, w obozach dla uchodźców w niemieckim jewrobaraku liczba chrześcijan sięga ok. 40 tys.

PB: Niczego nie udaję, oglądam reportarze z różnych źródeł, w tym amatorskie. Obyś miał rację, ja na zimne dmucham, ż-ustawka jest oczywista. Praktycznie wszyscy do jewropy i Ameryki to nie-chrześcijanie, podczas gdy w samej Syrii jest ich ponad 10%.
Mnie miglance w ogóle nie wzruszają: pchają się na żydłacką obietnicę raju, w wahabickiej/sunnickiej ideologii mają nienawiść do i zniszczenie infideli, czeka na nich dodatkowe wynagrodzenie z ISIS (jeśli już tam nie robią) na ż-wojnach przeciw Dobru jak w Syrii.
Żydłactfo zawsze przemyca gojom co chce odwracając uwagę… Koincydencja z TTIP o niczym nieświadczy — w tym samym czasie zmylili Amerykanów pszetstawieniem z Trumpem, Monsanto kupiły Niemcy, Fuku sączy się niezastopowane, Kanadzie wepchali dodatkowe gatunki żarcia GMO i inwazję chinoli, w USraelu i jewropie ukryli duże katastrofy A…

Andrzej Szubert: Repotraży ze szturmów granic nieoglądał? — Piotrek, nie udawaj naiwniaka. “Niezależne” reportaże kręcone przez “niezależnych” manipulantów w celu zapędzania na fałszywą barykadę prawiczkuf są tak samo obiektywne, jak “informacje” żydo-TVP Info o Rosji.

Pforzheim to nie wszystkie miejsca przechowania. — Tylko nie mów, że specjalnie zwieziono tu kobiety i dzieci, aby mnie wprowadzić w błąd.

A gdzie pół mln ‘znikniętych’? — A skąd wiesz, że “zniknęli”? Policzyłeś wszystkich na wszystkich przejściach granicznych? Czy może bazujesz na “informacjach” i “liczbach” z “niezależnych źródeł” ogłupiających jewropejczyków w odwrotną stronę?

W Niemczech są setki miejsc “oczekiwania na azyl”.  —  To nie była oczekiwalnia na azyl a tymczasowy obóz.
Odwiedziłeś, gdy buhaje muślimscy byli na “szkoleniu sexualnym”  — Skąd wiesz o takich szkoleniach? Byłeś na nich? Czy powtarzasz wyssane przez dezinformatorów bzdety? Muzułmanów ponadto nie potrzeba seksualnie szkolić. Oni wiedzą jak “to” się robi. Dzieciaków u nich skolko ugodno – buhahaCIA i Soros toto wpychają do jewropy – na pewno koszernie! — Po to aby zapędzić prawiczkuf na fałszywą barykadę i za ich plecami wcisnąć im TTIP i przeróżne “ustawy antyterrorystyczne”. I ślepy by dostrzegł, gdyby tylko chciał.
Masz koment nt. werbunku nielegalnych miglanców do policji niemieckiej? — Podaj niepodważalny dowód że to prawda. Nie kolportuj bezmyślnie wszystkich plotek i sensacji. Monitorka i tak nie przelicytujesz. Ponadto z tego co wiem do pracy w niemieckiej policji nie można przyjmować ludzi nie posiadających obywatelstwa niemieckiego. Uciekinierzy nie mają więc szans na pracę w policji. A to, że część z nich być może współpracuje z policją to insza inszość. Ale nie są policjantami a co najwyżej czymś w rodzaku ochotniczych “ORMO-wców”.Aby nie było niejasności – ja wcale nie cieszę się z napływu uchodźców. Uważam to za tragedię zwłaszcza dla nich samych. Jest to oczywiście celowa prowokacja żydo-banksterów mającą naszczuć jewropejczyków na islam oraz zapędzić miliony prawiczkowych jewropejczyków (krystowiercuf, narodofcuf) na fałszywą barykadę. Po to, aby w tym czasie przepchać TTIP i inne bandyckie ustawy.
Zauważ, że np. “sylwestrowe gwałty” sfabrykowano w momencie, gdy w Niemczech nasilały się protesty przeciwko TTIP. A po Sylwestrze o TTIP nagle niemieckie prawiczki zapomnieli. Bo zaczęli walkę  w obronie ich kobiet przed domniemanymi gwałcicielami brudasami Arabami. I tak właśnie Soros i CIA robią was w balona.Beze mnie. Mnie na żydowskiej fałszywej barykadzie nie znajdziesz. Na żadnej!!!A teraz dalej szczuj na uchodźców obrażając ich (“miglance”). Robisz to co chciał osiągnąć ten żydowski prowokator.

PB: W Niemczech są setki miejsc “oczekiwania na azyl”. Odwiedziłeś, gdy buhaje muślimscy byli na “szkoleniu sexualnym” buhaha CIA i Soros toto wpychają do jewropy – na pewno koszernie! Masz koment nt. werbunku nielegalnych miglanców do policji niemieckiej?

Repotraży ze szturmów granic nieoglądał?
Pforzheim to nie wszystkie miejsca przechowania. Zostali w nich “niezrzeszeni”.
A gdzie pół mln ‘znikniętych’?

Andrzej Szubert: Piotrek, powtarzasz brednie za takimi jak gnidy Chojecki i Kowalski. Byłem w przejściowym (na okres zimy) obozie dla uchodźców w Pforzheimie. Widziałem głównie kobiety, dzieci i ludzi starszych, Młodych silnych było niewielu. Nie każdy jest bohaterem walczącym z okupantem. Są tacy, co mają dość i uciekają. Zwłlaszcza jeśli stracili dom, pracę.

PB: Obecnie gromady uchodźców to cywile uciekający przed zgotowanym im przez cywilizację zachodu “piekłem” w ich krajach. — Miglance to żadni uchodźcy w potrzebie. Normalni Syryjczycy, Irakijczycy, Afgańczycy zostają w swym kraju walczyć o wyzwolenie spod najazdów żydłackich. Większość miglanców w jewropie to pokręceni przez wahabizm/sunnizm: bojówki ISIS (ochronili najlepszych przed bombami Putina) i potencjalni jego poborowi, zwabieni kampanią ż-suszp podobną do Wiosny Arabskiej — przez komórki, z ogromnym wsparciem logistyczno-finansowym od żydłactfa, w tym otwarte ramiona lokaja nr. 1 żydłactfa w jewropie — Mutti Merkel.

Andrzej Szubert: Obżydliwy bełkot dwóch kanalii – Chojeckiego i Kowalskiego. Wytrzymałem do 15 minuty. Po czym z obrzydzeniem ten bełkot wyłączyłem. Na początku cała trójka (prowadząca też) rozbawieni, w świetnych humorach. Nic to, że Polska zgnojona, że ginie – towarzycho ma szampański humor.
Poważniej (choć nie do końca) zrobiło się, gdy poruszono sprawę domniemanego gwałtu na jakimś dziecku, dokonanym rzekomo przez jakiegoś Irakijczyka. Otóż od czasu gdy sam zdemaskowałem oszustwo z domniemanymi sylwestrowymi “gwałtami” w Kolonii, podchodzę do takich “wieści” jak do jeża. Być może są prawdziwe. Ale być może podobnie są wyssane z palca jak te w Kolonii. Nie takie “historie” wymyślała już zachodnia propaganda.
Gnida kanalia Chojecki o uchodźcach powiedział “barbyrzyńcy”. Bredził też o obronie przed barbarzyńcami zachodniej cywilizacji.
A ja pytam w tym miejscu – czy to muzułmańscy “barbarzyńcy” najechali zbrojnie, podbili i zniszczyli kilka krajów zachodnich, zamordowali ich prezydentów, wymordowali kilka milionów cywili i totalnie zniszczyli dziesiątkom milionów ludzi podstawy egzystencji? Czy było na odwrót? I czy to muzułmańscy “barbarzyńcy” dronami mordują ludność krajów zachodnich, czy mordowali ją bronią fosforową i zubożonym uranem? I czy zrabowali i sprywatyzowali “bogactwa naturalne” (np. ropę) zachodu? Czy było na odwrót? Kto więc jest tu barbarzyńcą?
Wracając ds. domniemanego gwałtu – dlaczego skurwione media zachodu, oraz gnidy kanalie Chojecki i Kowalski nie pochwalą się gwałtami dokonywanymi przez NATO-wskich zwyrodnialców na kobietach a nawet dzieciach w Iraku i Afganistanie? —  Amerykański dziennikarz śledczy Seymour Hersh, który odegrał kluczową rolę w ujawnieniu cząstki prawdy o tym, jak oprawcy amerykańscy znęcali się nad więźniami irackimi w Abu Ghraib, na spotkaniach na Uniwersytecie Chicagowskim i w Amerykańskiej Unii Swobód Obywatelskich w czerwcu i lipcu 2004 roku ujawnił również, że świat, oglądając słynne zdjęcia, “nawet nie zaczął oglądać zła”, zarejestrowanego w tym więzieniu na taśmach wideo. Hersh opowiedział słuchaczom, że na taśmach, które władze amerykańskie ukryły przed opinią publiczną, m.in. zarejestrowano przerażające gwałty dokonywane przez więziennych oprawców na dzieciach więzionych kobiet irackich.
Ja sam oglądałem w sieci kilka wstrząsających filmów (parę godzin później już były skasowane) pokazujących zbiorowe brutalne gwałty zachodnich okupantów na kobietach w Iraku i Afganistanie. Nagrywali je koledzy gwałcicieli. Najbardzie wstrząsające były nieludzkie ryki gwałconych zbiorowo i niezwykle brutalnie muzułmańskich kobiet i dziewczyn. A skurwysyńsko załgani Chojecki i Kowalski zachowują się tak, jak gdyby tylko “barbarzyńcy” muzułmańscy byli zwyrodnialcami-gwałcicielami.
Gnida Chojecki nieuczciwie przyrównuje uchodźców do marszu Osmanów na Wiedeń. Wtedy szło wojsko tureckie podbijać kolejny europejski kraj. Obecnie gromady uchodźców to cywile uciekający przed zgotowanym im przez cywilizację zachodu “piekłem” w ich krajach. I aż dziw mnie bierze, że te kanalie tak powołują się na chrześcijaństwo – wszak ich idol nakazywał głodnego nakarmić, spragnionego napoić a obcego przyjąć pod dach. Tak to oni słuchają i naśladują ich żydowskiego “syna bożego”. I taka to jest chrześcijańska moralność… Kalego…
Zastanawia mnie ponadto rola, jaką odgrywa Kowalski. Na pierwszy rzut oka to typowy mięśniak bezmózgowiec, były wykidajło, silny i głupi. Za głupotą jego przemawia fakt, że dał się wypchnąć na “kandydata” na prezydęta niszowego RN. Inne tuzy RN (Winnicki, Bosak, Zawisza) wiedzieli, że start w tej farsie skończy się dla dowolnego kandydata RN kompromitacją (0,5 % głosów) i dlatego wypchnęli do tej farsy Kowalskiego. Wcześniej Kowalski był kilkanaście lat (1993-2009) w partii UPR żydowskiego proroka prywatyzacji Goldberga/JKM. Wielokrotnie deklarował się jako katolik: Zawsze byłem i jestem tradycyjnym katolikiem ale mam krytyczny stosunek do tego episkopatu choćby za pojednanie z cerkwią Putina…

Jego skumplowanie się z pastorem, liderem mikroskopijnej sekty żydo-protestanckiej  musi wywołać na barykady żydo-katolickich fundamentalistów. I tak też się stało: Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.
Uwaga na marginesie – fundamentalista żydo-katolicki, autor tego tekstu napisał: Protestantyzm jest (…) zawsze antynarodowy… A co z katolicyzmem? Przypomnę “patriotyczną” wypowiedź innego katolickiego fundamentalisty – Wielomskiego: Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.To kosmopolityczny katolicyzm jest antynarodowy, znacznie bardziej niż protestantyzm.

Wracam do Kowalskiego, którego na lokalną “niezależną” i “antysystemową” gwiazdę polityczną pomogły wykreować publiczne radio Lublin i lokalna lubelska gadzinówka. Kowalski szydził z owego radia, że śmieszne i żałosne. Jeśli tak, to po co w nim zabierał głos? W co gra Kowalski, wcześniejszy człowiek i poplecznik Ozjasza Goldberga? Czy obecnie jego zadaniem jest popędzanie katolików nie tylko na muzułmanów ale i zapędzanie ich na kolejną fałszywą barykadę – barykadę walki z “heretykiem” Chojeckim? Co tej ostatniej gnidzie jedynie zresztą przysporzy popularności. A przede wszystkim odwróci uwagę fundamentalistów katolickich od spraw zasadniczych i fundamentalnych dla Polski, skupiając ich uwagę na walce z “herezją i heretykami”.

 

Aż taki głupi, na jakiego ten mięśniak wygląda, Kowalski nie jest… Jego wieloletnia wierność Goldbergowi jest dla mnie najbardziej podejrzana. Zastanawiam się, czy on nie jest z tych samych Kowalskich, co Sergiusz, członek zarządu B’nai B’rith. Po jego podejrzanej, pseudopatriotycznej działalności nie można tego wykluczyć .

……………………..

On Saturday, May 28, 2016 10:29 PM, Piotr Bein <[email protected]> wr

Kolejna ofiara zmyły popisdzielnej i Narodowych Gawędziarzy: Marian Kowalski potakuje zmylonemu hasbarą pastorowi Chojeckiemu

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/