Syndrom oszołomski: Syndrom sztokholmski Zarządu Głównego ONR

PB: Wynaturzona pisownia żydłacka nie dyktuje reguł jęz. polskiemu.

WSZYSCY ż/Żydzi byli tacy? Zasymilowani też?

Mój przyjaciel w Polsce, spolszczony Rosjanin, pisze polak — nie z pogardy tylko wg zasad pisowni ruskiej. Może Litwacy pochodzący z Rosji carskiej, którzy znaleźli się w II RP po odzyskaniu niepodległości i ziem kresowych (na które car podczas zaboru powyrzucał nieznośne żydłactwo), na tej samej zasadzie pisali żyd.

Polacy wytykający wzrost plemiennizmu w II RP to nie antysemici. Zaraził cię żydzizm, Krzychu, ale asekuracja :))) na czasie Syjonistyczna panika w internecie

K. Cierpisz: TRZEBA BYĆ TROCHE HISTORYCZNYM.  Panie Piotrusiu Doktorze Inżynierze.  Wzrastająca rola środowisk żydowskich pasożytujących na Dawnej Polsce sprawiła, że  antysemici zaczęli głosić oskarżenia mówiące o tym, że żydzi budują państwo w Państwie i są żywiołem narodowym szkodliwym społecznie. Żydzi zaś odpowiadali: ale skąd? ….. my nie jesteśmy narodem, to jedynie kwestia religii, my jesteśmy Polakami.

Antysemici stali przy swoim i pisali o tej grupie Żyd (dużą literą), a żydzi przy swoim i pisali słowo (żyd) małą literą.

Kwestia ta jest wyłożona w jednym ze starodruków zamieszczonych gdzieś w Gazecie Warszawskiej.  Może tam,  a jeżeli nie tam to gdzieś podobnie. Warto przeczytać ten „Antysemityzm………..”, dużo tam o książkach, których już nie ma bo żydzi to wszystko zniszczyli. Jedyny oryginał tej książki znajduje się  w UW i jest tak źle skopiowany aby nie można było go czytać, a to przecież  celowe. Warto przeczytać wszystkie pozycje Bartoszewicz, chociaż to filosemita.

PB: Bizoń do niczego jeszcze nienawoływał; sam pisze że agitacja nie jest jego chlebem blogowym.

Krzychu, nie można uregulować dekretem zachowania się ludzi wobec nieszczęścia bliźniego. A jeśli katolactfo swego rozumu nie ma i słucha ż-politykuf i ż-Watykanu, to będzie ginąć w doborze naturalnym.
Były przypadki jak Ulmów: wrednej zdrady przez Żyda, który otrzymał pomoc. Były prowokacje z premedytacją przez żydłackich agentów. Były i normalne: wdzięczności dozgonnej, zagłuszanej zgiełkiem syjo-hasbary.

K. Cierpisz: J Bizon nawołuje do ludobójstwa na Polakach. Szerzy przy tym nowy kult religijny – kult żyda, gdzie Polacy mają składać w ofierze swoje dzieci na ołtarzu tego kultu.

Wieś Markowa jest formalną inicjacją tej religii, która ma wejść do polskich domów pod przykrywką „katolicyzmu”.

Propagowanie „pomocy żydom”, gdzie naraża się życie osób trzecich jest przestępstwem kryminalnym.

A tam, gdzie naraża się życie osób najbliższych jest to aż przerażające.

Jakim bydlakiem był ten Ulm, gdzie żydzi byli dla niego więcej warci niż własne dzieci?

Ktoś kto to wszytko głosi i propaguje jest albo żydem albo obłąkanym cpunem.

PB: Cierpiszowi odpowiedział? skatował ad hominem kato-licznik buhaha

Wreszcie mówi do rzeczy… choć podpierdując — trudno starych nawyków się pozbyć buhaha
Mój cel z “góry założony” LOL (nazywa się to w mowie niekatolackiej Prawdą Historyczną), zbieżny z tym co z wielkim opóźnienienm głosi Bizoń, próbując zdewaluować moją wieloletnią pracę Judeocentrycy i masowe zbrodnie i poniżająco insynuując rzecz jasna.
Plewy i ziarno w każdym narodzie – patrz np. onanistyczne ożydożercy i żydozjady polackie.
Uciekli forsiaci ale i rozsądni, np. rodzice Idy Haendel. Większość Żydów zasymilowanych w obozach zagłady to w miarę zamożni z Europy Zach. Syjusie powiedzieli im, że jadą budować obozy przejściowe dla Żydów w tworzeniu ojczyzny na nowej ziemi. To i zabierali ochoczo swe dzieci w świetlaną przyszłość. Dziś żydłactfo pozywa Francuzów, że zsyłali pociągami nawet dzieci o zgrozo!
Pomoc prześladowanemu wynika z człowieczeństwa. Tylko katolak może napisć jak Bizoń poniżej. Prawosławni Serbowie wyróżnili się podobnie jak Polacy w ratowaniu swych Żydów, sami pod okupacją i pod groźbą kary śmierci.
Dobrze, że tylko dokumentujesz i fotoszopisz durackie składanki, bo takie koneczne zmyślenia dyskwalifikują cię od czegoś więcej.

Józef Bizoń: Panie Bein, Panu Cierpiszowi już odpowiedziałem, a teraz odpowiadam panu na pana manipulację.

Otóż nie jest tak jak pan podajesz pod swoje z góry założone cele – co i co rusz to widać.
Żydów Hitler mordował dlatego, że nie mogło być dwóch narodów wybranych, więc jeden musiał iść do piachu, a tym samym jego jego kultura.
Żabotyński w 1938 roku ostrzegł Żydów w Polsce, że będzie ich zagłada i wzywał do ich ucieczki. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ze%E2%80%99ew_%C5%BBaboty%C5%84ski
Ci co mieli forsę to uciekli za wodę, a biedota żydowska pozostała, no i się stało.
Zaś pomoc tym, którzy zostali wynika wprost z religii katolickiej, no chyba, że się jest katolikiem na niby. Inną rzeczą jest to jak się niektórzy Żydzi odwięczyli za to Polsce i narodowi polskiem.

PB: ZG ONR tego nie robi, ale kaja się wobec żydów pisząc słowo „żyd” wielką literą, a co jest sprzeczne z zasadami języka polskiego, jak i jest błędne pojęciowo, a to razem w jednym. — Gdzie mgr inż. Cierpisz uczył się polskiego? Piszemy członków religii, wyznania z małej litery (odmiennie niż w jęz. angielskim), np. katolicy, świadkowie Jehowy… Zaś członków plemienia, narodu — z dużej (odmiennie niż w jęz. rosyjskim): Rosjanie, Polacy, Żydzi, Polanie, Wiślanie…
Czemu pisanie zgodnie z zasadami języka polskiego jest błędne pojęciowo?

O merytoryce historycznej. Ochrona Żydów tępionych przez syjo-hitlerowców i pomoc im były jak najbardziej moralne i sprawiedliwe z Polskiej Racji Stanu. Przedmiotem prześladowań i eksterminacji hitlerowskich byli ż/Żydzi niechętni syjonizmowi i emigracji do Palestyny gdzie mieli wypełniać rotszyldowski plan tworzenia przyszłego Izraela, lotniskowca kompleku jot w świecie powojennym: Judeocentrycy i masowe zbrodnie jak widać np. z niekończącego się serii fałszywych flag mosiadowych począwszy od Kielc i powojennego Iraku, poprzez zamachy Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie, po udział Izraela w 11IX, Masakrze Odesskiej, tworzeniu i działaniach ISIS, inwazji miglanckiej…

Drańscy Żydzi byli oprawcami powyższych mas żydowskich — wiernych jak i zsekulularyzowanych, zasymilowanych w Europie. Byli w wierchuszcze hitlerowskiej, w SS, w obozach zagłady (np. Eichmann) swych współplemieńców i Słowian.

Krzychu Cierpisz, dorzuć jeszcze w bezmyślnej nienawiści, że ż/Żydzi niegramotni w muzyce:

SZOK dla żydozjadów co mówią, że Żydzi nieumni muzycznie

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yy6y4_eaZ18?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

większość oddziałów ONR jest na Facebook.  I zachodzi pytanie: gdzie ci bojowcy mają rozum, że kontaktują się między sobą za pomocą pejsów? — A Cierpisz korzysta z netu niezależnego od żydłactfa? Je żarcie niespaprane ż-GMO? Wyznaje religię nieskorumpowaną przez ż-masonerię w Watykanie? Używa bitcoina zamiast pinionca?

Dobrze że przez ż-net ogłaszają wszem i wobec iż nie są żydojadami. A czy mają konspiracyjny środek porozumiewania się, to jak widać niewiemy. I niech tak zostanie…

………………………………

 Syndrom sztokholmski  Zarządu Głównego ONR

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/