Inwazja Islamu na Europę – dr Ewa Kurek

PB: Dr Kurek okazuje się frajerką, niewiadomo czemu zapraszaną na rozmaite fora patriotyczne. Jej poglądy na spisek żydłacki w antykulturowej wojnie neo-marksizmu z Białymi uszedłby sklepowej Lusi, ale nie pani doktor historii! I to specjalizującej się w historii żydostwa, odkrywszy wszawe “tajemnice” takie jak syjusiowy spisek przeciw nędznyn współplemieńcom w Szoa.

Z jej hostem, fircykiem wypranym hasbarą, nie zająknęli się, że Europa zalana przez muślimów jest na rękę Putinowi. Co Rosja robiłaby z jewropą tak osłabioną żydłackim spiskiem, że nie ma siły samostanowić? Wjechałaby czołgami do Lizbonyy wraz z ISIS? Uprawiała pola jewropejskie muślimami? Kupowała haszysz od muślimów z Eurabii? Mają swój, albo z Afganistanu.

Oboje ubolewają nad ignorancją Merkel, jakby niewiedzieli, że Niemcy od wieków są na smyczy żydobanksterii (sfinansowanie rozbioru pruskiego, 2 wojny światowe, rozpętanie antysłowianizmu i antysemityzmu europejskiego), a każdy kanclerz musi podpisać USraelowi i żydłackiej “Brytanii” lojalkę, zanim zacznie urzędowanie.

Jej naiwność stawia pod znakiem zapytania jej prace badawcze nt. stosunków polsko-żydowskich. W jednej z prelekcji wyrażała się z aprobatą o krypto-żydzie, nieustannym zdrajcy Polskiej Racji Stanu, Singerze/Macierewiczu. Dawała go za przykład czystopolskiego, bezinteresownego patrioty!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SPkRLoeOEME?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/