[dyskusja] Rothschildowie i NWO wyjaśnione w 5 minut

Andrzej Szubert: Na Chiny mają żydo-bansterzy jeden sposób – wywołać światowy kryzys gospodarczy. Chiny mają ogromną nadprodukcję i zalewają zachód swoim towarem. Jeśli załamie się handel Chin z zachodem, z dnia na dzień będzie miał Pekin setki milionów bezrobotnych. i to będzie koniec kontrolowanego kapitalizmu i cudu gospodarczego Chin.
as
Ale niezapominajmy, że ż-banksteria potrafi z najbardzie3j skomplikowanej sytuacji wyjść na swą korzyść. Np. gdy Chiny odkują się na wiodące mocarstwo światowe, może się okazać, że osiodłali je ż-banksterzy.
Andrzej Szubert: Potęga i dominacja finansowa Rotszyldów na żydo-zachodzie nie ulega wątpliwości. Ale nie jest prawdą, że kontrolują oni poza Koreą płn. Iranem i Kubą wszystkie pozostałe banki centralne.
Weźmy taką Rosję – obecna szefowa Banku Centralnego Rosji to bliska i zaufana współpracownica prezydenta Putina.
http://forsal.pl/artykuly/862526,kobieta-ktorej-putin-ufa-bezgranicznie-jak-nabiullina-uratowala-rosyjska-gospodarke.html
I to on przeforsował ją na to stanowisko. Słucha ona swojego rozumu, a nie Rotszylda i wszystkie decyzje konsultuje z prezydentem Putinem. A nie z Rotszyldem. Ponadto w październiku 2014 roku Putin zarządzeniem prezydenckim wymusił na banku centralnym odprowadzanie 75 % zysków do budżetu federalnego.
To jaki to jest bank Rotszylda, jeśli rządzi nim podkomendna Putina a 3/4 zysków ląduje w budżecie Rosji?

Ponadto Rosja i Chiny odeszły we wzajemnym handlu od dolara. Gdyby Rotszyld kontrolował banki centralne Rosji i Chin, za Chiny by na to nie pozwolił. Tak więc w Rosji, Chinach i sporej ilości innych państw (choćby Białorusi, Kazachstanie i Boliwii) Rotszyld ma gówno do gadania w sektorze bankowym i w sprawach banków centralnych.

………………….
Rothschildowie i Nowy Porządek Świata wyjaśnione w 5 minut

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/