WĄTPLIWOŚCI CO DO ZAPLANOWANEJ WOJNY GLOBALISTÓW z ROSJĄ

PB: Skąd wniosek, Pani Otylio? Uważam inwazje krawaciarzy za groźniejsze, bo układają następne etapy wdrażania Jew World Order i to oni decydują ws. jak podchody militarne pod Rosję i Chiny. Durny naród, który latami połykał rusofobię pod to, co się teraz dzieje im na podwórku,  przesraszył się ruchami i ćwiczeniami wojsk ż-NATO, a przeoczył groźniejszą inwazję:

:) Polska osaczona globalistami: Bilderbergi w Dreźnie, WEF w Krakowie

i pojęcia nie ma o totalnej wojnie hybrydowej, w tym wojna z jego mentalnością i duchowością: [dyskusja] Niespodziana gwiazda Krzysztof Karoń.
Jak zwykle walczy o nas garstka niezależnych dziennikarzy. a nasz fotelowy bój kończy się na klawiaturze. Gdzie pociągi z Polakami — nie na Majdan czy do Orbana w Budapeszcie, tyko do Drezna, panie prezesie kalksztajn, hę?! Gdyby w Dreźnie i Krakowie stanęło kilkaset tys, zagłuszyliby obrady i orgie ludożerców (jak ż-ludobójców nazywa Krzysztof Kornatowicz).

“Morderca!” Kissinger potępiony idąc do bilderbergów + Globaliści-miliarderzy w łowach reporterów + Reporter goni gen. Petraeusa + Peter Thiel bredzi prasie niezależnej

Na wojnę z Rosją trza znacznie wiekszej koncentracji sił i to nie żołnierzyków z zabawkami na rajdach NATO, tylko baz rakietowych.
Miejmy nadzieję, że ruski zniszczą budowę w Radzikowie jednym hiper-dźwiękowcem. Zadanie łatwe do wykonania, w Rumunii też. Putin byłby frajer, gdyby tego nie zrobił. A frajer on nie jest… Putin do Turcji: zostawić Syrię w spokoju albo przywrócimy chrześcijaństwo do Konstantynopola

HIPER-ALARM Polacy usunąć się z rejonu baz rakietowych USA

Razwiedka66 radzi: usunąć rodzinę w rejon bezpieczny, żądać pokrycia kosztów przez żont okupacyjny we W-szawie.

Srachy z koncentracją wojsk służą:
– upustowi choroby umysłowej ż-neokonów w USraelu
– uzasadnianiu astronomicznego budżetu na ż-NATO
– badaniu przeciwnika (Rosja skorzysta więcej, będąc bliżej z infrastrukturą szpiegowską… brawurowe loty ruskie koło okrętów i letadeł szpiegowskich USraela mogą być po to, np. beczka wokół szpiega lepiej odwzorowuje jego wnętrzości)
– zmuszaniu Rosji do nakładów militarnych zamiast np. budowy niezależnej gospodarki
– “przekonywaniu:” durnych społeczeństw jak polactfo, że jest z jednej strony zagrożenie od ruskich, a z drugiej — fałszywe bezpieczeństwo w ramionach ż-struktur “atlantyckich”…
Nieczyta Pani Grypy666 :)))

HIPER-ALARM dla Polonii: W przypadku wojny z Rosją, Ameryka będzie zniszczona

Razwiedka666 radzi: bezpieczniej w Polsce i w Rosji, Putin daje obywatelstwo i ziemię potomkom kresowiaków.

SPOKO Rosja gotowa na III wś.

Naród w miarę suwerenny odprawia rajdy ż-NATO na granicy państwowej: NATO próbowało inwazji na Mołdawię, naród zapobiegł
Zaś w Polin, psycholne żydłactfo tłamsi podobne w zarodku:

STOP WOJNIE z ROSJĄ! UWOLNIĆ PISKORSKIEGO!!!

http://www.docinek.com/upload/images/large/2016/06/my-polacy-jestesmy-doceniani-przez_893310035.jpg

Próby patriotycznych kontr-działań, SUPER-ALARM Skończyć z totalitarnymi metodami, Polacy przeciw NATO i wojnie z Rosją!!! Społeczne poparcie Mateuszowi Piskorskiemu użyteczni ożydzacze typu prosorek Korab-Ka, PatriociPolscy i świenty Józef z Boguchwały sabotują szkalowaniem pt. “wroga szajka dezinformacyjna”.
Otylia Zigman: CZYLI NIE MA ZADNEJ WATPLIWOSCI CO DO ZAPLANOWANEJ WOJNY GLOBALISTOW z ROSJA!!!
………………………………..

Takiej koncentracji wrogich sił u granic Rosji nie było od czasów II wojny światowej – Gazeta Warszawska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/