Przetrzymując Dra Piskorskiego, Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów uczestniczy w globalnym spisku przeciw ludzkości

PB: Romku, zaiste żałosne!

Piszemy tam, skąd pouczono dziennikarza Andrzeja Dziąba tak, jakby nie był dziennikarzem i nie znał przepisów w tym względzie.

Rzecznik nie odniosła się do ogólnej kwestii udziału SW w zbrodni ludobójstwa, cytując ustawę o ochronie danych osobowych Pana Dra Mateusza Piskorskiego, więzionego na wyssanej z palca podstawie. Toż to c.d. niepoważnego traktowania publiki!

Z braku odpowiedzi nadal twierdzę, że SW uczestniczy w zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim, przetrzymując Mateusza Piskorskiego, który z mandatu publicznego działał, by zapobiec wojnie, będącej śmiertelnym zagrożeniem dla Polski (i świata).

Jestem zmuszony opublikować niedorzeczną odpowiedź Rzecznik SW.

Z “klawiszem” jeszcze nie zaczęliśmy rozmowy. Po kolei… Na razie wysondowaliśmy, czego lękają się służby terrroru państwowego. Na pytania dziennikarskie do in. organów państwa wmieszanych w farsę wokół Mateusza Piskorskiego i Zmiany przyjdzie czas. Liczymy na twą ekspertyzę.

Roman Kafel: Szanowni Panstwo… piszecie do klawisza..jakby klawisz wsadil pana Piskorskiego..skoro, tak wyslijcie na Berdyczow. I Podpiszczie sie Na..d P…ski.
Zalosne

…………………………..

Mjr Elżbieta Krakowska
Rzecznik Prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej
[email protected]
 
Szanowna Pani Major
   Dziennikarstwo
 
Proszę podać, kto spełnia definicję dziennikarza.
 
Pan Andrzej Dziąba dostarcza opracowania dziennikarskie, więc uważam go za dziennikarza. Media niezależne bez formalnej legitymacji wypełniają lukę wobec korupcji mediów głównego nurtu przeciw Suwerenowi — Narodowi Polskiemu, wbrew prawom i woli którego władze aresztowały Posła na Sejm, Pana Dra Mateusza Piskorskiego na absurdalnej podstawie domniemanego szpiegostwa i rzekomego propagowania rosyjskich interesów, za co jakoby miał otrzymywać wynagrodzenie.
Podobne oskarżenia spotykają niezależnych dziennikarzy. Prawem naturalnym każego człowieka jest dociekanie prawdy, dążenie do sprawiedliwości oraz dzielenie się informacją i opiniami ze społeczeństwem, co zapisano w Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki, podobno przykładzie demokracji dla Polaków oraz przywódcy histerii o “agresji” Rosji.
 
Dzięki mediom niezależnym Polacy widzą, że aresztowanie ma na celu neutralizację działań partii przeciwnej wojnie. Udział służb “bezpieczeństwa” w tej farsie potwierdza agenturalność aparatu okupacyjnego Polski.
 
   Areszt Śledczy uczestniczy w globalnym spisku przeciw ludzkości
Skandal z ABW wokół Dra Piskorskego i Partii Zmiana jest wyrazem korupcji i służalczości wobec globalnej władzy wrogiej ludzkości: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.  Skandal ten stawia Polaków i Europejczyków jak Pan Poseł Dr Mateusz Piskorski w rzędzie wzorców do naśladowania w całej UE i bloku NATO, a Polaków popierających Go — wśród sprawiedliwych świata.
Organy państwa polskiego reprezentują ww. wrogie, obce interesy i realizują działania wrogie Polskiej Racji Stanu. Zatrudnieni w tym urzędnicy otrzymują wynagrodzenie. Ilu z Was siedzi za to w areszcie śledczym?
W III Rzeszy, 1-szą ofiarą obozów zagłady byli sprawiedliwi Niemcy przeciwni  hitleryzmowi. Przykładowy koment publiki zagranicznej nt. represji wzgl. Piskorskiego i Zmiany: To może czekać każdego i wszędzie. Gdy Hitler i Mussolini robili taki szajs, to chociaż było kilka narodów na Ziemi, które przeciwstawiły się. Dziś cisza. Niedobrze to wygląda.
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów jest takim obozem we współczesnej Polsce. Będąc w aparacie zniewalania, kontroli i manipulacji Narodem Polskim, Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów bierze udział w antypolskiej kampanii, przeciw Polskiej Racji Stanu, jak i pokojowi i bezpieczeństwu na świecie.
   Wypełnić Areszty Śledcze prawdziwymi podejrzanymi
Panowie Kaczyński, Kukiz i inni poparli Majdan, a przedtem kolorową rewolucję w Kijowie — zorganizowane przez ww. moce wrogie Ukraińcom, Polakom i Słowianom. Rosja Putinowska nie okazała wrogości Suwerennemu Narodowi Polskiemu. Nie ma żadnych agresywnych wobec Polski zamiarów, wbrew kłamstwom medialnym i wypowiedziom polityków. Ci ostatni  podżegają do wojny z Rosją pod pozorem obrony przed jej rzekomą agresją.
Ww. osoby  pobierały/pobierają za to wynagrodzenie. Czy są w areszcie Warszawa-Mokotów do czasu zakończenia śledztwa o ich wrogiej Polakom działalności i udziału w najcięższej zbrodni — podżegania do wojny?
Władze Warszawy zezwoliły na budowę meczetu finansowanego przez ośrodki wahabickie z krypto-żydowskiej Arabii Saudyjskiej, wplątanej w ataki fałszywej flagi 11 IX 2001 r., w tworzenie i wspieranie ISIS, w ludobójcze wojny na Bałkanach, a teraz w Jemenie… Meczety te w Europie i Ameryce radykalizują muzułmanów, wylęgają terrorystów, wykorzystywanych przez służby rządów do zniewalania swych społeczeństw. Czy władze Warszawy i służby bezpieczeństwa siedzą za tę zdradę w Areszcie Śledczym Warszawa-Mokotów?
   Kłamstwo podstawą nielegalnego aresztowania
O motywie obławy ABW świadczy kradzież przez nie flag Polski z lokalu Zmiany, by nie mogły być użyte w protestach przed szczytem NATO, ludobójczej pięści globalistów, od czasu inwazji l. 1990-ych na Bałkanach i fałszywej flagi ataków “islamistów” na WTC i Pentagon w 2001 r.
Na chwałę Polakom przeciw wojnie z Rosją, a na hańbę rządowi pozującemu za reprezentanta Polaków, skandal rozpowszechnia się globalnie. Powstają też przekłamane zajawki, np. In Poland, the arrested leader of the pro-Russian party, which justified the annexation of the Crimea (Polska: aresztowany lider partii pro-rosyjskiej, która  usprawiedliwiała anektację Krymu).
Rosja “zaanektowała” prawnie, historycznie i etnicznie JEJ Krym, odbierając go, wedle woli Krymian, Ukrainie w jarzmie oligarchatu żydowskiego wspieranego przez globalistów… Ukraińców ściągano siłą w sferę globalistów hollywoodzkim horrorem Majdanu, z udziałem bandytów neo-banderowców oraz snajperów (na pewno nie rosyjskich), którzy zabili “niebieską sotnię” po obu stronach barykady gwoli “wartości europejskich”. C.d. wojny hybrydowej, po paru dekadach prania mózgów Ukraińcom przez V kolumnę Sorosa, przy 5 mld $ wydanych przez paredziesiąt lat, wg Victorii Nuland, żony Roberta Kagana wiodącego neokonów, stojących za ciągiem ludobójczych “wojen z terrorem” po 11 IX 2001 r., które kosztowaly ludzkość już ponad 10 mln ofiar cywilnych — od Afganistanu po Syrię i Jemen.
Rosja-“agresor” wstawiła się za suwerennym narodem Syrii, kolebką chrześcijaństwa i przykładem państwa z większością islamską, odporną na radykalizację i skutecznie odpierającą agresję państw NATO i jego obłąkanych najemników — ISIS.
ISIS
Suwerenny “agresor” rozsądnie reaguje na zadziorne poczynania NATO 150 km od St. Petersburga i 600 km od Moskwy. Prowokacje NATOwskie wystawiają nas na ryzyko ataku obronnego Rosji na terytorium Polski, a wynikła wojna atomowa byłaby nieodwracalną katastrofą globalną. Głos rozsądku Europy, Dr Mateusz Piskorski doskonale zdaje sobie z tego sprawę i z takim motywem działa, dla dobra nie tylko  Polaków.

http://www.docinek.com/upload/images/large/2016/06/my-polacy-jestesmy-doceniani-przez_893310035.jpg

 
   Konwencja o ludobójstwie
Ww. moce zewnętrzne stojące za akcjami jak obławy i więzienie sprawiedliwych, by tłumić demokrację, suwerenność i prawdę, mają niewątpliwie zbrodnicze cele i ludobójczy charakter. Pracownicy Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów uczestniczą w działaniach tych mocy. Norymberga pokazała, że nie ma usprawiedliwienia “wykonywałem rozkazy”.
Działania rządowe takie jak wobec Zmiany i Dra Piskorskiego są ludobójstwem z Art. II a, b, c,  Konwencja ONZ ws. zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa.
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów uczestniczy w ludobójstwie na Narodzie Polskim, a na to nie ma żadnego usprawiedliwienia (Art. III e, Art. IV).
Z poważaniem,
 
Piotr Bein, MScE, PhD, PEng
niezależny badacz ludobójstwa
 
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com
On Tuesday, June 14, 2016 7:30 AM, Andrzej Dziąba <[email protected]> wrote:

Szanowni Państwo!

Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych mógłby nawiązać kontakt z Rzecznikiem Prasowym Dyrektora Generalnego Służby Więziennej w Warszawie w trybie prasowym w sprawie Mateusza Piskorskiego? Szczegóły znajdują się w zamieszczonej korespondencji. W razie potrzeby jestem do dyspozycji pod moim adresem elektronicznym oraz pod telefonem numer 514 699 182.

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

 

———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Od: Andrzej Dziąba <[email protected]>
Data: 14 czerwca 2016 16:19
Temat: Fwd: Fwd: W sprawie dr Mateusza Andrzeja Piskorskiego syna Jerzego
Do: [email protected]

 

Szanowna Pani Rzecznik!
Uprzejmie dziękuję za informację. Wiedziałem o tym, o czym Pani pisze, ale ważniejsza była dla mnie troska o los Mateusza Piskorskiego. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź od Dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie Mokotowie. Skieruję do Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie stosowne pismo.
Aby uczynić zadość Pani uzasadnionemu pouczeniu w zakresie prawa prasowego, poproszę znajomych dziennikarzy niezależnych mediów o .kontakt z Panią w sprawie tymczasowo aresztowanego dr Mateusza Andrzeja Piskorskiego syna Jerzego..
Z poważaniem.Andrzej Dziąba.

 

 

Szanowny Panie Prezesie
Rzecznik Prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu. Pana prośba nie spełnia takich kryteriów, nie zawiera ponadto pytań dotyczących działań Służby Więziennej.  Z pozyskanych przeze mnie informacji wynika, że otrzymał Pan już odpowiedź na prośbę skierowaną do Dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie-Mokotowie.
Z poważaniem;
…………………………………………………………………………………
mjr Elżbieta Krakowska

 

Rzecznik Prasowy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej
tel: kom. 723 663 029
tel: 22 640 86 60
fax: 22 640 96 62
Centralny Zarząd Służby Więziennej
02-521 Warszawa ul. Rakowiecka 37a
SW_bezTla
Ten dokument zawiera informacje poufne, które mogą być również objęte tajemnicą  służbową lub handlową. Jest on przeznaczony do wyłącznego użytku adresata. Jeśli nie są Państwo jego adresatem lub jeśli otrzymaliście Państwo ten dokument omyłkowo, to wszelkie rozpowszechnianie, dystrybucja, reprodukcja, kopiowanie, publikacja lub wykorzystanie tego dokumentu czy też zawartych w nim informacji jest zabronione. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nami oraz usunięcie tej wiadomości z Państwa komputera.
cid:image001.jpg@01CE77CE.9B6A8220zanim wydrukujesz tego maila, pomyśl o środowisku naturalnym.

 

———- Wiadomość przekazana dalej ———-

Od: Andrzej Dziąba <[email protected]>
Data: 12 czerwca 2016 09:47
Temat: W sprawie dr Mateusza Andrzeja Piskorskiego syna Jerzego
Do: [email protected]

 

Dyrektor

Aresztu Śledczego
w Warszawie Mokotowie
płk Bogdan Kornatowski
Uprzejmie proszę o przekazanie dr Mateuszowi Piskorskiemu wyrazów poparcia i solidarności ode mnie oraz członków Ruchu Społecznego “NOWA POLSKA“. Jeżeli dr Mateusz Piskorski sobie tego życzy, możemy na podstawie art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk przystąpić do toczącego się przeciwko niemu postępowania jako organizacja społeczna. W załączeniu przekazuję scan potwierdzenia zgłoszenia do ewidencji i oryginał regulaminu naszego Stowarzyszenia.
Z poważaniem.
Ruch Społeczny “NOWA POLSKA
PREZES
mgr inż. Andrzej Dziąba

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/