[uaktualniana dyskusja z Gen. Grudniewskim] Grudniech ze szczelcami popierają żydłackie neo-końskie (z Waszyngtonu) drażnienie ruskiego niedźwiedzia

PB: Nie uważam Pana Generała Grudniewskiego za rozmyślnego agenta. Jest ofiarą masowej manipulacji umysłami Polaków.

Ks. Prof. Guz wyjaśnia, jak rozpoznać, czy stoi się po stronie prawdy, czy może  bezumnie postępuje za autorytetami wątpliwej reputacji i chorego ducha:

Jak widać nie wszyscy katolicy ulegli manipulacji. Prof. Guz jest wg mnie wiodącym filozofem polskim w dziedzinie oporu takiej mega-manipulacji społecznej. Jak kiedyś wyjaśnił, wszedł w rolę orędowniczą zamordowanego śp. Księdza Popiełuszki, batyfikowanego 6.6.2010 r.

Polecam także jego wspaniałą przemowę w podziemiach Wielicznki nt. anty-człowieczego charakteru Unii Europejskiej:

Proszę spojrzeć na liczbę odsłon i porównać z codziennymi popisami na you tube M. Kowalskiego z Chojeckim… albo z milionami widzów na lekkostrawnych filmikach Pyta.pl…

Prof. Guz słusznie kwestionuje bezduchową mentalność Polaków. Ale jest nadzieja, kwestia wychodzi na top bloga.

Zapraszamy do dyskusji Pana Ministra Antoniego Macierewicza, motor drażnienia niedźwiedzia, oraz zreformowanych (dzięki Bogu!) Gawiędziarzy Narodowych, Panów  Stanisława Michałkiewicza i Grzegorza Brauna.

pb

Otylia Zigman: WSZYSCY WROGOWIE POLAKOW SLOWIAN WESZLI na TEN CZAS do KOSCIOLA  ABY w NIEWIARYGODNY SPOSOB SZERZYC TAM
DESINFORMACJE , KLAMSTWA i  MANIPULACJE!! POLACY, JESTESMY
OSACZENI PRZEZ SILY NAJBARDZIEJ  ANTYPOLSKIE nie TYLKO w
KOSCIELE. GLOWNIE w POLSKO JEZYCZNYCH MEDIACH i W INNYCH
MIEJSCACH PRANIA MOZGOW, CHODZI O TO, ABY nie ODROZNIAC
DOBRA od ZLA i TO ZLO, NIE TYLKO AKCEPTOWAC ale i POPIERAC,na
WLASNA ZGUBE!!
PB: [Mejl PB do: Gen. Grudniewski, Krzysztof886, Eugeniusz Sendecki, Otylia Zigman, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Antoni Macierewicz… Proszę rozesłać do swych rozdzielników, sprawa zbyt ważna dla bezpieczeństwa Polaków, żeby ściągać ją do rynsztoka ad hominem.]
Panie Generale Grudniewski,
Odparł Pan ad hominem Pani Otylii Zigman, która rozesłała mą rzeczową krytykę: Grudniech ze szczelcami popierają żydłackie neo-końskie (z Waszyngtonu) drażnienie ruskiego niedźwiedzia. .
Takoż będziecie bezmyślnie, odruchowo strzelać do “wroga”, wyznaczonego przez obcą agenturę, ekspolatującą “uczucia religijne” Polaków. To już uny osiągnęli na Ukrainie, wywołując krwawą tragedię naszych wschodnich braci i sióstr słowiańskich po Majdanie (dziesiątki tys. zabitych za interesa oliparchatu “ukraińskiego” i globalnego).
Nie raz Pan i podwładni daliście dowód politycznej użytecznej durnocie… Nie odpowiedzieliście na rzeczowe krytyki od wielu osób, na pewno nie opłacanych, jak Pan sobie bzdura, i nadzwyczaj zdrowych na umyśle:
https://piotrbein.net/2015/02/20/wyprany-rusofob-grudniewski-szykuje-miecho-armatnie/
https://piotrbein.net/2016/04/21/niepodoba-mi-sie-ks-miedlar-wiec-jestem-wrogiem-polski/
https://piotrbein.net/2015/03/01/jak-rozumuje-uzyteczny-durak/
https://piotrbein.net/2015/02/27/piotr-bein-witam-szpanstwa-w-kw-pana-grzegorza-brauna/
https://piotrbein.net/2015/02/27/piotr-bein-krytyka-kandydackich-oswiadczen-grzegorza-brauna/
Mam też materiały w Pana obronie, gdzie taka należy się:
https://piotrbein.net/2015/02/05/roapowszechniac-wrod-gornikow-i-rolnikow-samouwlaszczenie/
Bycie Polakiem, katolikiem, porządnym lojalnym patriotą (Pan w wywiadzie dla Sendeckiego) jak widać nie gwarantuje odporności na wpływy na podświadomość. Jest Pan przy tym przywódcą tysięcy Polaków podobnie myślących — zestaw cech na użytecznego, nieświadomego tego, agenta wpływu,. Najlepszego z możliwych, bo święcie (dosłownie!) wierzącego w swą pracę dla Polskiej Racji Stanu, podczas gdy działa przeciw niej.
NIE JEST POLSKĄ RACJĄ STANU przyłączać się do nagonki na Rosję i drażnienia jej przez aparat miltarno-propagandowo-polityczny banksterii (kompleks jot), która steruje wydarzeniami, nienawidzi Rosjan (i Słowian w ogóle) od wieków: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
Inspiracja Pana do bezmyślnej żydłackiej rusofobii, Narodowi Gawędziarze Michalkiewicz i Braun zmienili retorykę wobec śmiertelnego zagrożenia Polaków i ludzkości drażnieniem “agresywnego” niedźwiedzia przez ww. kompleks władzy światowej.
Co do Pana szlachetnego celu obrony terytorialnej — jak widać wróg wykorzystał to przeciw nam — do boju z ruskimi. Ponadto, strzelanie nie jest najważniejszą umiejętnością w wojnie hybrydowej z jej głównym elementem, info-wojną. Naród polski został już poddany okupacji i ludobójczym ustawkom od strony “Zachodu”, a Pan kosy ostrzy na ruskich, popiera debili jak JKM za GMO i grabieżą ziemi i majątku narodowego Polaków pn. Prywatyzacja, wychwala naczelnego agenta neokonów waszyngtońskich na Polin: Macierewicza/Singera.
Pan i strzelcy, którzy idą za Panem, uosobiacie sromotną porażkę w info-wojnie, walce o świadomość. Jako chrześcijanin powinien Pan wiedzieć, że ogoniasty włazi najłatwiej w “święcie przekonanych”. Wszyscy pracujemy dla Polskiej Racji Stanu (tak chcielibyśmy myśleć) bez zapłaty. Niektórzy modlą się przy tym, prosząc o łaskę oświecenia od Boga.
Mam nadzieję, że w końcu odpowie Pan MERYTORYCZNIE Polakom zainteresowanym losem Ojczyzny w przełomowych czasach, grożących wojną światową z Polską jako celem 1-ych ruskich hiperdźwiękowców, wystrzelonych w obronie własnej na odurnionych słowiańskich braci wciągniętych w zgraję “Zachodu”, służącego naszym odwiecznym wrogom.
Do Krzysztofa 886: bełkot niezasługuje na ripostę, ale skoro chcesz…
1. Czemu “izolować nieprzyjaciół”? To jest żydłacka taktyka. Tylko dialog zapobiega nieszczęściom. Tylko Putin nalega na dialog w beznadziejnie zaognionej sytuacji światowej: https://theuglytruth.wordpress.com/2016/06/22/putin-warns-of-nuclear-war/
2. Kto osądza kto jest kto? Boicie się prawdy?
3. Pani Otylia i Bein występują przeciw ż-banksterii, a Grudniech i 886 ZA jej interesami. Więc kto jest kto?
4. Jak niewiadomo czemu, to dla ż-banksterii. Wszystko jedno, czy agenturalnie (troll-klakier podgrzewający “uczucie religijne”), czy jako durnie użyteczny ochotnik…
z Bogiem
Piotr Bein
https://grypa666.wordpress.com/2016/06/19/na-dzien-taty/

Czujesz to, Macierewicz? …gówno, które w ciebie leciało i tak już pozostanie do ciebie przylepione i żadna siła nie jest w stanie tego zmienić

HIPER-ALARM dla Polonii: W przypadku wojny z Rosją, Ameryka będzie zniszczona

Razwiedka666 radzi: bezpieczniej w Polsce i w Rosji, Putin daje obywatelstwo i ziemię potomkom kresowiaków.

NATO bazyPutin: Tarcza antyrakietowa w Europie może być wykorzystana przeciw Rosji

HIPER-ALARM Polacy usunąć się z rejonu baz USA i ruchów NATO

Razwiedka66 radzi: usunąć rodzinę w rejon bezpieczny, żądać pokrycia kosztów przez żont okupacyjny we W-szawie.

 

http://www.docinek.com/upload/images/large/2016/06/my-polacy-jestesmy-doceniani-przez_893310035.jpg

SUPER-ALARM Skończyć z totalitarnymi metodami, Polacy przeciw NATO i wojnie z Rosją!!! Społeczne poparcie Mateuszowi Piskorskiemu

Plik:Osama pis laden.jpg

ALERT Osama PiS Singer w amoku: Poszukiwacze terrorystów terroryzują niewinnych i bezbronnych Polaków!

………………………………

On Wednesday, June 22, 2016 5:08 AM, krzysztof886 <[email protected]> wrote:
Witam PANA Generała PDS, pozdrawiam, dziękuję za starania formujące rozkojarzone, skonfliktowane osobowości w społeczeństwo ochrzczonych Chrześcijan, zorganizowane do izolacji pola walki, świadome potrzeby współpracy rodziny rodzin ojczyzny w ramach przyjaznego państwa.
Działania przeciwne, Szatańskie to rujnowanie państwa, społeczeństwa do stanu obecnego sekt, skłócania wzajemnego przykładowo Goi, Żydów, rozczłonkowania do osób “h..-d…”,  oraz infrastruktury do stanu “kupy kamieni”, pod płaszczykiem “owieczki” Otylii machającej mało widocznym “kosmatym ogonem”, ze szlachetnym sercem na przykładzie opieki “zielonych” nad przyrodą. Jak nie wiadomo dlaczego, to wiadomo, dla łapczywej mamony, srebrników, krzyżowania, depopulacji wszelkimi działaniami poza Chrystusem, Nowym Testamentem .
Więcej, potrzebna jest /Otylia/ izolowana obserwacja skutków działania Szatana abyśmy brzydzili się grzechu i prosili Chrystusa o Miłosierdzie.
Pani /?/ Otylia czuwa z “akumulatorami” pełnymi nienawiści, jak to na służbie Szatana aby swoimi listami powodować uczucia wymiotne do RP.
Słowianie, Lechia, Polacy, RP to historia zorganizowanych 1700 lat p.n.e, zahartowanych walką z Szatanem. Przykładem wygrane bitwy z Cesarstwem Rzymskim załącznik oraz https://www.youtube.com/watch?v=5OzFtRr6xI4  i https://www.youtube.com/watch?v=cL4T6HWti_0
Z wyrazami współczucia dla Pani /?/ Otylii i jej towarzystwa, którzy nie wiedzą że tracą życie wieczne.
Króluj nam Chryste w sercu, rodzinie, Ojczyźnie, Obczyźnie. Tak czuję.
Krzysztof
P. S. Proszę rozesłać jak w tytule listu do drogich przyjaciół i żołnierzy /raczej izolując donoszenie nieprzyjaciół/ bo mam słabą skrzynkę e-mail. Dziękuję.
W dniu 2016-06-22 10:43:01 użytkownik Grudniech <[email protected]> napisał:
Pani Otylio
jeżeli Pani jest naprawdę Kobietą, to przepraszam bo nie chciałbym urazić damy
ale muszę powiedzieć Pani Prawdę, bo sądzę że pani jest mężczyzną
Jest Pani głupia jak stary zdezelowany but u bezdomnego alkoholika.
Pisze pani durne opinie o ludziach którzy działają na swój koszt dla dobra Ojczyzny Polski
narażając się na psucie im opinii, przez takich stukniętych pseudopatriotów jakiego pani.
Wiem, że to nie dotrze do pani, ale może ta prawda dotrze do  słuchaczy z pani listy wysyłkowej.
Życzę zdrowia bo na rozsądek chyba już za późno.
Komendant Naczelny PDS
Jan G. Grudniewski  herbu Grzymała.
Otylia Zigman: JA NIE WYTRZYMUJE TAKICH WIADOMOSCI !
PB: Grudniech ze szczelcami popierają żydłackie neo-końskie (z Waszyngtonu) drażnienie ruskiego niedźwiedzia, co może zakończyć się wojną atomową jeśli nie zniszczeniem baz USA-NATO (i szczelcuf miejmy nadzieję) w Polin.

Wysługuje się agenturze żydłackiej, a święcie przekonuje w ględzeniu religioznym, że jest za wyrugowaniem wszelkich obcych suszp z Polin.

Grudniech nierozumi wojny hybrydowej: nie masz szczelcuf przeciw takim broniom jak hiperdźwiękowce i głowice atomowe, antykultura, mind control, ścierwomedia. Sam jest przykładem Żałosnego wyprania mózgu uźytecznemu durakowi patryjotyczno-religioznemu.

Szczelcy i obrona terytorialna  co najwyżej na wypadek inwazji, a taka już jest i to nie przez ruskich, nawet nie przez wojska. Putin na głowę nie upadł, żeby zajmować kraj pełen durni modlący się do pżywutcuf narzuconych perzez jakie bilderbergi.

……………………………

On Monday, June 20, 2016 5:12 PM, Grudniech <[email protected]> wrote:

Drodzy Przyjaciele. Dowódcy Oddziałów PDS 

W dniach 3-5 czerwca odbył się w Ostródzie na Mazurach  Kongres Organizacji Proobronnych Państw  NATO
w którym wzięli udział przedstawiciele organizacji paramilitarnych i militarnych Polski Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii. Jednym z głównych tematów było przedstawienie koncepcji Obrony Terytorialnej forsowanej przez Ministra Obrony Polski Antoniego Macierewicza. W tym Kongresie brali udział także przedstawiciele naszej organizacji Polskich Drużyn Strzeleckich. W tym  15 minutowym filmie zrealizowanym przez naszego medialnego przedstawiciela Pana redaktora Mirosława Chandrałę  przestawiliśmy kilka ważnych myśli związanych z obronnością i budzeniem Ducha Narodowego Polaków.
Zapraszam do wsłuchania się w skupieniu w myśl przewodnią idei obrony Polski, na tle Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie oddalonego od Ostródy o ponad 20 km, gdzie w Domu Pielgrzyma nocowaliśmy. Rankiem odbyliśmy pielgrzymkę do świętego źródełka oraz  wzdłuż Gietrzwałdzkiej Drogi Krzyżowej z której nagraliśmy interesujący  i refleksyjny film.
Komendant Naczelny PDS
Gen. ds. Jan G. Grudniewski                       Warszawa 20 czerwca 2016 r.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/