[dyskusja] Jacek Bartosiak: koniec UE i walka Chin o globalną dominację

PB: mądrzy ludzie mają sposób wyrażenia bez narażenia, np. filozof z klasą, Ks. Prof. Dr Guz

Bartosiak w tej samej kategorii co ględziarze narodowi: owijają w bawełnę, nie mają wiedzy, często głoszą propagandę na rękę systemowi (np. rusofobia)

do tych ostatnich zaliczyli się ostatnio Chojecki i Kowalski (niestety, bo dobrze gadał w kampanii prezydęckiej)

czym się naraził Polskiej Racji Stanu Abp. Wielgus?

ETS: Tu sie zgadzamy,mysle ze Bartosiak o tym wie, ale nie wszystko mozna oficjalnie powiedziec i wskazac,nie zapominaj rowniez ze wszystkie religie na swiecie sa takze w ich rekach za pomoca ktorych steruja i otumaniaja ludzi.

PB: Bartosiak uważa się za naukowca od geostrategii, a wydaje się ignoruje fakt w niej najważniejszy: karty rozdają i sterują wydarzeniami nie mocarstwa-państwa, tylko wierchuszka kompleksu jot: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Np. o Brexit zadecyduje nie lud brytyjski tylko ż-banksteria. A Chiny tak łatwo mogą znaleźć się pod jej kontrolą  jak Francja od rewolucji francuskiej, Rosja od bolszewickiej, Brytania z chwilą umocnienia się rotszyldziaków w Londynie, a USA wkrótce po założeniu.

Z pktu widzenia suwerenności narodów, wywody Bartosika są więc małej wartości. Pokazują jedynie, jak zmienia się geograficznie konstelacja wpływów kompleksu jot na globie. Ignoruje on największe zagrożenia biologiczne dla narodów i ludzkości, zupełnie już poza ich kontrolą: GMO, radiacja, scypionki, systematyczne trucie wody, leczenie raka, “leki” i “medycyna”, antykultura, korupcja religii…

Obojętne mi, jakie państwo dominuje — oby dało mi po ludzku żyć. Geostrategia to takie gry komputerowe dla dorosłych:  ślepe na największe zagrożenia… i odwracają uwagę od nich, a każdy poza wierchuszką władzy światowej może pobawić się, bez  wpływu na rzeczywisty rozwój wydarzeń.

Dajmy na to Polska zostanie wepchnięta do jakiejś wojenki z Rosją i zginie 30 tys. szczelcuf.  Tyle ginie Polaków na drogach przez ok. 10 lat, a w parę miesięcy — na raka. W Izraelu tysiące razy mniej na raka, czyli rak jest praktycznie uleczalny w większości przypadków, tylko nie dla gojów.

Wojny z “terrorem” zabiły ok. 10 mln ludzi. W tymże czasie (15 lat) na raka zmarło ok. 100 mln. osób, a w ochronie ludzkości przed radiacją (kasacja energii i broni atomowej) nie zrobiono nic i energię A wpycha się nam na siłę, a tuszowanie fatalnych skutków od czasu Fukuszimy okazuje się totalne!

Bo “myślą” za nas ‘wyspecjalizowani’ buce jak Bartosiak z klapami na oczach, wykształceni przez system zaplanowany na wykończenie gojów.

…………………………

http://mediumpubliczne.pl/2016/04/warsaw-przeciw-wojnie-jacek-bartosiak-wieszczy-koniec-ue-walke-chin-o-globalna-dominacje/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/