[dyskusja] Plaga nr 1 — rak

[…] Dajmy na to Polska zostanie wepchnięta do jakiejś wojenki z Rosją i zginie 30 tys. szczelcuf.  Tyle ginie Polaków na drogach przez ok. 10 lat, a w parę miesięcy — na raka. W Izraelu tysiące razy mniej na raka, czyli rak jest praktycznie uleczalny w większości przypadków, tylko nie dla gojów. […]
Filmik mówi o 100-krotnie mniejszej umieralności w Izraelu, lecz większość przypadków śmiertelnych stanowią tam nie-Żydzi, tj. wśród Żydów umieralność na raka wynosi tysiące razy mniej niż wśród nas!!!
I co stosują? Medycynę antyrakową NIEMIECKĄ!!! Być może i metodę POLAKA, Dra Stanislawa Burzyńskiego.
Zabrać gojom najlepsze, co wymyśli ich geniusz, a wepchnąć diabelstwo żydłackie na ich zgubę…
Nawet gdyby stosować te skuteczne metody na raka, żydłactfo ma na nas parę rzeczy nie do odparcia:
– GMO (potworne raki u szczurów karmionych paszą GMO…)
– radiacja
– zupa elektromagnetyczna i mikrofalowa w eterze…
Nawet jak uprawiasz własną żywność (spróbuj dziś w Kanadzie znaleźć paszę nie-GMO choćby dla kur!!!), to dopadną cię 2 następne ż-świnstwa. Naturalnymi procesami reprodukcji, wszystkie spożywcze gatunki roślin, zwierząt, owoców morza mogą zostać zaświnione genami GMO, które produkują dewastującą życie toksynę bt.
Toksyna bt szkodzi także drobnoustorojom w naszym organizmie (każda osoba ma unikalną florę drobnoustrojow). Im zawdzięczamy zdrowie fizyczne i umysłowe. Uczeni odkrywają coraz więcej powiązań chorób człowieka z zaburzeniem populacji pożytecznych drobnoustrojów w organizmie: stwardnieie rozsiane, fibromialgia, otyłość…
Mnóstwo u Vismayi (oplutej przez katolactfo jak żydłactfo przykazało).
Jasne, że walka z “terroryzmem” (państwowym!) jest na baaardzo dalekim miejscu (niecałe 30 tys. ofiar w ubr. globalnie) na liście zagrożeń narodów i ludzkości. A jednak otrzymuje główną uwagę.
Otylia Zigman:  TEN TEMAT JEST DZISIAJ NAJWAZNIEJSZY DLA NAS.
BEZ WIEDZY NIEWIELE MOZEMY SOBIE POMOC. MEDIA WROGIE POLAKOM OPROCZ KLAMSTW i MANIPULACJI, NIC WIECEJ NAM NIE OFERUJA!!!

………………………………

PLAGA 1 RAK HD

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/