[dyskusja] Grossowska żenada prezydęta Polin w rocznicę fałszywej flagi w Kielcach

PB: Proponuję: Krzych Kornatowicz naszkicuje list do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy :)))
Duda-obłuda to przykład Polaka, który służalczo podkłada się pod żydłackie spiski. Podobni mu, za żydokomuny ustawili bezbożnych szeregowych tajniaków, milicjantów i “katolickich robotników z łomami” do odegrania “pogromu” fałszywej flagi
 
Krzychu, bierz na SIEBIE odpowiedzialność za żydłackie fałszywe flagi wykonane na konto Polaków. Sugestie antysemityzmu schów se… Sprawcą było żydlactfo i ono odpowiada. Tak jak za najazdy i genocyd przez Mongołów — potomkowie Mongołów. A za Szoa i Holokaust w ogóle — jego planiści i wykonawcy: syjoniści i ż-banksteria, nieraz rękoma odurnionych  gojów, tak jak zawładnęli ci mózgiem i skierowali przeciw Polakom, ofiarze żydokomuny i sprawców Kielc. To jest “sprawiedliwość” z Talmudu, a nie ze Słowa Chrystusowego.

Krzychu, kompromitujesz się nieznajomością faktów. Przedmiotem “pogromu” kieleckiego byli Żydzi z ZSRR, przebywający w Polsce w drodze do Palestyny. Piszę w cudzysłowie, bo pogrom to zbrodnia na Żydach z planu gojów. W Kielcach plan był żydłacki, wykonany przez ich służby, które nazwali “katolickimi Polakami”. Z żydłackiej zbrodni w Kielcach próbujesz zrobić genocyd przez Polaków na Żydach w Jedwabnem. Czy jest gorsza antypolska postawa?!

Jeśli wyważone, skrupulatne opracowanie Pogonowskiego niedociera, to nie wiem co dotrze. Pominął parę kluczowych faktów… to dopiero dostaniesz napadu wściekłości ignoranta :))) Patrz  podsumowanie Kielc w: https://piotrbein.net/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
 
Chciałbyś mieć liczący się głos i wykazać się skutecznością działań, zacznij od samo-edukacji.  Zrozumiesz, że z dintojrą ani ż-skarbówką nie wygrasz za chiny, a z demonstracji Polaków i ze szczelcuf żydłactfo się śmieje.
 

Udowodniłeś, że bez podwyższonej świadomości nie ma co nawet myśleć o kontr-środkach na żydłackie zniewolenie. Więc zacznij od siebie.

PB: Krzychu, jesteś przykładem ciągle informowanego, a mimo to żenująco niedouczonego (Kielce).

Rozsyłki nt. Kielc spowodował twój faworyt Duda, sorka Pan Zżydłacony Prezydęt Polin Andrzej Duda.
Wygłosił tak służalczą, hańbiącą Polaków mowę, że obcinacz paznokci sam się w kieszeni otwiera :)))
Pokaż co i jak rozsyłać, żeby wyedukować i wyzwolić Polaków.
Krzysztof Kornatowicz: Edukować potrzeba , a nawet należy – ALE NIE CIĄGLE TYCH SAMYCH , WYEDUKOWANYCH , BO OD NADMIARU CHLEBA I CHLEBEM MOŻNA KOGOŚ ZATRUĆ !
PB: Haniebnie występują zastępy polskich (?) luminarzy… Komiczne zestawienie nt. Brexit:

Poniższe [wycięte – pb] aktualnie napopularniejsze WSZYSTKIE dotyczą żydłactfa jako pierwotnych sprawców. Proszę Krzycha Kornatowicza o debatę, skoro zarzuca tu zbytni nacisk na ż. Wiadomo, że bez szabas gojów i użytecznych durni nieszłoby srulom tak gładko. W każdym razie pozostają pierwotnym sprawcą. Edukacja w tym może zmniejszyć liczbę gojowskich pomagierów, na pewno nie zaszkodzi. Bez precyzyjnej diagnozy problemu, próby jego rozwiązania spelzną na niczym, jak dotychczas od wieków. […]

Otylia Zigman: A wiec teraz jest odpowiedni moment aby nie zostawic w spokoju Prez. Dody za to oskarzenie Polakow za pogromy kieleckie. Musi sie dowiedziec taki marionetkowy prezydent, ze Polacy doskonale znaja historie pogromow, mordow w Jedwabnym, i cala historie podlosci znamy, jaka to chazarscy zydzi podstepem kreowali wobec nas i dalej to czynia. Powinno byc wystosowane pismo bezposrednie do Prezydenta Dudy, przez grupe srodowiska inteligencji polskiej, teraz po tym odwaznym klamstwie! Jezeli takie haniebne oskarzenia Polakow, od zawsze uchodza zydom bez konsekwencji i jawnego wytlumaczenia sie przed Narodem Polskim z tych klamstw, to, tylko bedzie coraz gorzej. Nie mozna przejsc po tym celowym -antypolskim wystapieniu do porzadku dziennego! Cos takiego jest badaniem spoleczenstwa na ile jest juz zniewolone i wystraszone. Racja jest po naszej polskiej stronie i domagamy sie tylko prawdy od Prezydenta dwoch narodow!!!

Nawet jezeli adresaci wyszczegolnieni tutaj mysla, ze taka reakcja nic nie zmieni, to i tak jest koniecznoscia oficjalnego naglosnienia listem otwartym, takze skierowanym do Prez. Dudy.
Krzysztof Kornatowicz: Zapoznałem się z rozszerzonym wywodem prof. Pogonowskiego i co ? Co mi z tego bigosu okołożydowskiego Pani przekazała ?
Czy gdy dziś sieją nienawiść do PiS , oraz wywodzącego się z tego ugrupowania politycznego Prezydenta Polski , ja chwycę za siekierę i będę rąbał głowy PiSiorom ?!  Gdyby tak dziś ziajali skrajną nienawiścią do Żydów jacyś polscy faszyści , utworzyli obozy zagłady , spędzili by tam ukrytych w Polsce Żydów , ja bym na ochotnika poleciał zatrudnić się do obsługi jakiegoś krematorium , żeby z lubością palić w nim dzieci żydowskie ?!!! Czy gdyby dziś w Gdańsku , lub Kielcach jakiś skrajny bydlak podburzał społeczeństwo do zmasakrowania grupy ludzi , bo sa Żydami i jako ci Żydzi dokonują całe zło na całym świecie i trzeba każdego z nich zmasakrować , to ja w takich Kielcach stałbym biernie , zamiast zaatakować słownie takiego bydlaka , lub bym uległ jego namową i mordował jakiś ludzi , bo są Żydami ?!

Co ma piernik do wiatraka ?! Tępi , bierni chrześcijanie nie odważyli się zablokować i uciszyć skurwysynów , co przyczyniło się do masakry niewinnych istot ! Czy ta masakra była , czy nie była sterowana , bierny człowiek , który nie reaguje na zło staje się zła uczestnikiem !

Obowiązkiem każdego prawego człowieka , bez względu na wyznanie , na światopogląd , jest przeciwstawiać sie złu . Nawet , albo i w szczególności złu sterowanemu ! Bez tej bierności zło kieleckie nie mogłoby zebrać swojego żniwa !

Co ma do tego sterowanie zewnętrzne ?! Po to mamy w głowach mózgi , po to przyswoiliśmy sobie w kościołach jakieś prawości zasady , żeby nie stać biernie , jak dzieje się niesprawiedliwość i krzywda . Jeśli natomiast żadnej odwagi w obliczu zła sobie nie przyswoiliśmy , to znaczy , ŻE NAUCZYCIELE O PRAWDZIE , SZLACHETNOŚCI , STWÓRCY , ODWADZE I SENSU BYTU SĄ JOŁOPAMI NIE NADAJĄCYMI SIĘ DO UCZENIA INNYCH I DO GŁOSZENIA IMIENIA PAŃSKIEGO !!!

W dołączonym wywodzie do tych prawd nie odnosi się prof. Pogonowski . Miesza wszystko , całe aspekty historyczno-polityczne w jednym garncu i w zasadzie w nieczytelny sposób próbuje zwalić całą winę na szuje , które kierowały pogromami .

Otóż , bez biernego przyzwolenia ludzi , bez tych ludzi również i aktywności żadnego pogromu nie dało by się wprowadzić w czyn ! I to jest wina biernego , leniwego umysłowo , wierzącego w Boga i leniwie , biernie przyglądającego się złu społeczeństwa !!!

Dziś mamy do czynienia z takimi samymi cymbałami !!! Dziś każdego dnia wiesza się kilkanaścioro Polaków z powodów ekonomicznych ( oficjalnie dostępne dane ) . To jest ten kielecki dzisiejszy pogrom ! A my co ? O dupie Maryny w koło Macieju , jak to Żydzi od 100 lat rozgrywają Polaków , a ci Polacy , niemoty , idioci , biernie , walkowerem oddają Polskę , nie interesując się w ogóle tysiącami samobójczych śmierci rocznie , oraz dziesiątkami tysięcy zamęczonych na śmierć naszych braci , w kolejkach do lekarza specjalisty , zamordowanych wylewem , zawałem po męczącym , denerwującym życiu !

Co żeście wygęgali przez te kurwa ostatnie lata ?! DO CZEGO ŻEŚCIE DOSZLI POLITYCZNIE < że zawracacie mi gęganiną głowę ?!!! Kto was znajet , rozpoznawajet na ulicy ? Kto zna wasze organizacyjki i waszych liderków , skoro działacie – wy działacze nadęci , tyle lat ?!

Wypierdalać mi z mojej poczty !!! Szczuć do pogromów na Żydach i na Rosjanach innych !!!

DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJECIE ! WASZE PODJUDZANIA , SZCZUCIA , ZACHĘCANIA DO KOLEJNYCH POGROMÓW KIELECKICH NA MNIE KURWA NIE ZADZIAŁAJĄ !!!

Prezydent Polski Andrzej Duda uczcił pamięć pomordowanych w Kielcach . należałoby sprowokować uczczenie pamięci tych niewinnych , których oskarżono i zamordowano za tamtą zbrodnię . To można wytknąć ekipie prezydenta , że się do tych faktów nie odniosła ( o ile się nie odniosła , bo to trzeba wiedzieć na pewno ) .

DOŚĆ SIANIA NIENAWIŚCI !!! CZAS DZIAŁANIA , NIE GĘGANIA TYCH SAMYCH IDIOTÓW DO KILKUDZIESIĘCIU TYCH SAMYCH ODBIORCÓW !

Piszczie , jak zalęgnie wam się pomysł na walkę z ludożercami . Ale nie piszcie mi tu ciągłego gęgania o krzywdzie , beznadziei , niemocy , bo Żyd was pozbawił mózgu !

Kornatowicz do Zigman: To , co Pani nazywa ” kolportowaniem ” jest zwyczajnym nękaniem CIĄGLE TYCH SAMYCH KILKUDZIESIĘCIU ODBIORCÓW . Znalazła się bojowniczka !

Proszę iść , jak ja dzisiaj , na protest KODu i , tak jak ja , na całą mordę uświadamiać ten motłoch o braku sądów w Polsce , a w szczególności Trybunału Konstytucyjnego , należytej ochrony praw obywateli , zapisanych w ustawach zasadniczych , z którymi stoją w sprzeczności ustawy do nich wykonawcze . Proszę po tej stronie oceanu , z polskiej ziemi zaatakować rozliczający Panią Urząd Skarbowy , zastosować zuchwale i odważnie argumentami mafię sprawującą władzę i , tak jak ja to zrobiłem , odmówić jej posłuszeństwa !!!
Proszę zaangażować się w kilka protestów bezpośrednich pod parlamentem , jak ja to zrobiłem . Proszę stworzyć jakiekolwiek dzieło skierowane do szerokiego ogółu , a nie do nękanych kilkudziesięciu tych samych osób , z projektami gospodarczymi , pomysłami na konsolidację siły , precyzyjnie skierowanych i z wartością intelektualną .

Taka jak Pani aktywność przynosi odwrotny skutek od zamierzonego . Uświadamianie uświadomionych tysiącami zbędnej korespondencji elektronicznej jest nękaniem ,zanękaniem , po którym nie chce się chcieć .

Pani aktywność szkodzi sprawie ! Proszę ze swoim uświadamianiem wyjść do mas , a nie do tych samych Kornatowiczów !

Do pogromu kieleckiego odniosę się później , po zapoznaniu sie z dołączonym materiałem .

PB: Kompletna żenada prezydęta Polin, Dudy-obłudy, który popełnił kolejną haniebną zdradę Polskiej Racji Stanu, zniżył się do poziomu Grossa!!!
Kielce zorganizowało żydłactfo sowieckie i należy potępić żydłactfo a nie Polaków. Większość zamordowanych (?) była Żydami z ZSRR w tranzycie do Palestyny, a nie obywatelami polskimi.
Ponizej więcej faktów zebranych z rozmaitych źrodeł.

„Pogrom” kielecki [232]

Oficjalna wersja jest niespójna. [233] Ofiary nie były przedwojennymi mieszkańcami, którzy wrócili do Kielc, ale emigrantami którzy zatrzymali się w budynku mieszczącym również śmietankę kieleckiego UB oraz partii komunistycznej, wielu pochodzenia żydowskiego. Pogrom wziąłby za cel obie grupy, ale zaatakowano tylko emigrantów. Wskazuje to na wiedzę żydokomuny o planie, opartym na sfałszowanej historii chłopca, którego Żydzi mieli porwać, zabić i użyć jego krwi w rytuale. Ojciec, agent UB Walenty Błaszczyk powiadomił policję dopiero 3 dni po zaginięciu syna i dzień po „ucieczce” z piwnicy, gdzie był przetrzymywany. Jeden szczegół niepasował: budynek nie miał piwnicy. Przechodnie zastanawiali się, dlaczego niezwykle duży, 14-osobowy patrol policji zachęca ich do przyłączenia się do antyżydowskiego protestu, ponieważ nawet zgromadzenie 2-3 osób było karalne. Żołnierze i jednostki UB byli już na miejscu, gotowi do akcji przeciw Żydom, którzy „więzili i mordowali dzieci”.
NKWD zaplanowało wydarzenia w Kielcach. NKWD-owiec ds. Żydów, mjr Dyomin przybył parę miesięcy przed, a wyjechał 2 tygodnie po zbrodni, którą dowodził przedwojenny agent NKWD, później agent NKWD i Gestapo, mjr Władysław Sobczyński-Spychaj. Adam Humer z NKWD przybył do Kielc, by zdefraudować referendum wyborcze. Podczas „pogromu” pouczał swoich ludzi, kogo aresztować, by potem skazać na śmierć, telefonował do ministra bezpieczeństwa wewn. i do Bermana. Obaj NKWD-owcy powiedzieli Bermanowi, by udaremnił starania o powstrzymanie przemocy w Kielcach, [234] co świadczy, że żydokomuna nie zawahała się zabijać Żydów dla sowieckich celów. Kąkolewski rozmawiał z Humerem, zanim tego skazano (l. 1990-te) za zbrodnie komunistyczne, ale nie za Kielce. Kąkolewski wie o sowieckiej roli: „Moskwa planowała i przygotowała morderstwo. Wykonawcami byli Polacy z UB, policja oraz rezerwowe jednostki policji. Sowieccy żołnierze także uczestniczyli, ponieważ ich wojskowi i ochrona byli tam obecni […] co najmniej 395 funkcjonariuszy z różnych formacji.” Tylko jednego z nich sądzono, mimo że nie był winny nawet zranień. W czasie „pogromu” kieleckiego, Proces Norymberski badał katyński mord dziesiątek tys. polskich oficerów i intelektualistów, za którą sowieccy oskarżyciele bez skutku próbowali obwinić Niemców. Wg Kąkolewskiego, Moskwa musiała przedstawić jakieś szokujące wydarzenie, dla wyrównania tej przegranej. Wersja sowiecka mówiła o „tłumie” tysięcy „Polaków”, lecz żadna taka grupa nie brała udziału w zdarzeniu. Rano, grupa policjantów przyprowadziła 100-120 przechodniów na miejsce zdarzenia, gdzie stali w pewnej odległości, ponieważ ulicę zablokowano dla przeprowadzenia operacji. Żaden polski tłum, tylko UB oraz inne formacje splądrowały i okradły pomordowanych Żydów. Kieleccy cywile nie mogli wejść do budynku chronionego przez funkcjonariuszy.
Tuż przed 60-tą rocznicą Kielc, polscy profesorowie i stowarzyszenia apelowali do polskiego rządu i IPN, by zakończyć śledztwo i odtajnić dokumenty, dla „przyjaznych relacji i jedności” oraz dialogu. [235] Ale Adam Michnik [236] nazywa Kielce największą polską zbrodnią. Minister spraw zagranicznych pokomunistycznej Polski, Dariusz Rosati przeprosił Żydów w 50-tą rocznicę Kielc, kosztem Polaków rozgrzeszając żydokomunę i sowieckich kierowników. Artykuł towarzyszący w polskiej prasie załączył sfałszowane zdjęcie z kieleckiego „pogromu”, w rzeczywistości z pogromu na Litwie w 1941 r. [237] Oficjalne zdjęcia wydarzeń z Kielc znaleziono w archiwach poza Polską; „ciała” w kostnicy wyglądają jednak na specjalnie ułożone lub nie mają zranień, o których mówili „świadkowie”. [238] 60-tą rocznicę Kielc upamiętniła książka Grossa [239] „pełna faktograficznych błędów i bibliograficznych przeoczeń”. Wspierają one jej stalinistyczne tezy,  metodą „wytnij-wklej”, w której autor „tylko wybiera to, co pasuje jego opinii”, [240] by ukryć zbrodniarza. Wszystkie instytucje, które nie są ateistyczne, komunistyczne oraz socjalistyczne (chrześcijaństwo oraz katoliccy hierarchowie i kler), ale tradycyjne i definiujące polski naród (Podziemie, antykomuniści, harcerze), Gross piętnuje złem antysemityzmu, tj. rzekomą przyczyną polsko-hitlerowskiej współpracy i powojennych pogromów. [241] Gross posiadał dokumenty na Sobczyńskiego-Spychaja, ale nie odnotował (s. 73-80), że ten oficer UB/NKWD był zamieszany w „pogrom” w Rzeszowie (1945), gdzie nie udało się eskalować przemocy, ale Żydzi uciekali, jak z Kielc.
Media judeocentryczne wychwalają grossowską „naukowość” „profesora historii” i jego Strach oparty na „nieskazitelnych źródłach”. Sceptycy, głosiciele prawdy są „antysemitami”, „negatami” Holokaustu. Judeocentrycznie obwiniając [242] Polaków, ofiary bolszewicko-hitlerowskiego i komunistycznego terroru, Gross twierdzi, że żydokomuna to mystyfikacja „uwikłanych Polaków dla rozmycia własnej winy w przyczynieniu się do triumfu komunizmu”. Stalin zniewolił Polskę oraz wygnał miliony z Kresów, ale Gross nazywa wejście Armii Czerwonej „wyzwoleniem” (s. 7), okupowaną Polskę „niepodległą” (s. 82), a wygnanych „repatriantami” (s. 22). Konfiskata ziem jest wg niego „redystrybucją, która naprawdę przynosiła zyski ich odbiorcom” (s. 18), podczas gdy w rzeczywistości chłopi odmawiali przejmowania działek. Po 1944 r. Polacy opierali się komunizmowi, ale Gross wierzy (s. 246, bez odnośnika), że ludzie nie żywili „zapalnej nienawiści do komunizmu, gotowej wybuchnąć z niszczącą furią przy najbliższej okazji”. Gross ignoruje badania nt. Podziemia („różnych gorących głów, niedostosowanych, oraz działających na własny rachunek oportunistów” s. 21). Pisze on o „wojnie domowej” w powojennej Polsce (s. 28, 35), tylko po to, by stwierdzić w sowieckim stylu, że Kielce były największym europejskim pogromem w czasach pokoju. Zaniża liczby polskich ofiar II wojny światowej do 2 mln, przez kopiowanie b. i post-komunistycznych badaczy Krystyny Kersten, Czesława Madajczyka i Czesława Łuczaka. Marksistowsko-stalinistycznie, Gross oskarża polskie elity o intelektualne i moralne wsparcie dla rzekomego morderstwa Żydów i plądrowania przez polską „niższą klasę średnią” w czasie wojny. [243] Bohaterscy wieśniacy, którzy szmuglowali żywność do zagłodzonych miast i gett, są czarnymi owcami, a powojenne pogromy wywodzą się ze zduszonego strachu o polskie sprawstwo Holokaustu i Żydów powracających do swoich domów oraz zawodów. Ignorując inne badania [244] do czasu „alternatywnych wyjaśnień”, Gross utrzymuje (s. XIV, 164, 247-248, 258), że pogromy spowodowała autoagresja z powodu wcześniejszych polskich zbrodni.
Doniesienia o masowym, niestalinistycznym potępieniu Kielc cenzurowano, a śledztwa Sejmu nigdy nie było. [245] Gross powiela hipokryzję zależnej od sowietów „śmietanki polskiej inteligencji”, np. apologetów antypolskiego terroru, którzy sprzeciwiali się antyżydowskiej przemocy, ale nie antypolskiemu terrorowi. Za potępienie Polaków oraz oddzielenie ich od polskich wartości, paradygmat Grossa oferuje polskiej inteligencji stalinistyczną, wyłączną sprawiedliwość. „Wyłoniwszy się z intelektualnej pustyni” wykluczającej własne poszukiwania, postkomunistyczni intelektualiści na ogół podążają za Grossem, niezdolni do odwrócenia matactwa. Reformy systemowe wypełniły intelektualną próżnię zachodnim sekularyzmem; polskim historykom nie ufano, a cokolwiek pozytywnego o Polsce uznawano za nacjonalistyczne, podczas gdy komunistyczni naukowcy „wciąż dominowali, przekształceni w liberałów, jak klony propagujący swą miernotę, kontrolujący w sowieckim stylu machinę ‘nauk’ humanistycznych w Polsce”. [246]

Zbrodnie i katolicy

Prymas Polski, kard. Hlond przypisał Kielce „Żydom, którzy dzisiaj zajmują przywódcze pozycje w rządzie oraz usiłują wcielić strukturę rządową, której większość Polaków nie życzy sobie”. [247] Żydzi mają tendencję być mniej religijni niż chrześcijanie i agnostyczni. [248] Hlond jest „antysemitą”, bo nazwał (1936) Żydów „wolnomyślicielami, awangardą bolszewizmu”. Nazwawszy Żydów komunistami (np. Karol Marks), żydowski autor podobnie generalizuje, ale kręcąc na korzyść plemienną: „jest żydowską tradycją zwracać się ku krytycznym i reformującym tendencjom i mieć wspólne cele z wykluczonymi.” [249]
Potępienie Kielc przez bpa Teodora Kubinę (7.7.1946; „w świetle boskich i ludzkich praw, podczas gdy wszelkie plotki o żydowskich rytualnych mordach są kłamstwem”) oraz Hlonda (11.7.1946; „Przemoc w Kielcach nie zrodziła się z rasizmu, ale z zupełnie innych bolesnych i tragicznych przyczyn”) [250] przeczą przekazowi Strachu („instytucjonalna elita kościoła katolickiego zadecydowała całkowicie ignorować powojenny antysemityzm w Polsce”, s. 152). Propaganda sowiecka, żydokomunistyczna i kompleksu jot nasiąknęły pogardą i kłamstwami nt. Kościoła, duchownych i wiernych. Gross odwraca stalinistyczną prowokację „pogromów” – „mord rytualny”, popełniany „za każdym razem kiedy żydowskie dziecko było chrzczone bez wyraźnej prośby oraz autoryzacji jego lub jej rodziców” (s. 162). Ten katolicki „rytuał” ratował Żydów podczas wojny. Rozszerzając pomawianie z Sąsiadów, Strach twierdzi, że „religijne pozory” polskiego kleru były „łatwe do obnażenia przez wspólne z ludem uprzedzenia i chciwość” (s. 261).
Przed 60-tą rocznicą Jedwabnego, warszawski rabinat zaprosił kard. Glempa do wspólnej żałoby „po tragedii jaka dotknęła cały świat”; Glemp potwierdził chęć wspólnych modlitw za ofiary z Jedwabnego, Katynia, Dachau, Oświęcimia, oraz z „Rwandy, Bałkanów i między sąsiadami w Palestynie”, ale odrzucił narzucanie narodowej winy, w analogii do „Niemców, spośród których wyłonił się nazizm w swej najpełniejszej formie. Nie można też rozciągać na cały polski naród żadnego zaślepienia sprowokowane u osób z Jedwabnego i okolic”. [251] Prosząc Żydów o wybaczenie, Jan Paweł II oznajmił, że chrześcijanie potrzebują odpokutować za grzechy, ale w oparciu o prawdę. Watykańskie Pamięć i pojednanie podkreśla, że ustalanie grzechów przeszłości wymaga prawidłowego historycznego werdyktu. Wcześniej, wysokiej rangi politycy nawoływali, by Kościół „przeprowadził powszechne modlitwy w Jedwabnem, żałował za swoje grzechy i prosił o przebaczenie za dokonane ludobójstwo”. [252] Bp Stefanek dodał: „są grupy ludzi specjalizujące się w sabotowaniu, prowokacjach, kłamstwie, niszczeniu dokumentów oraz mystyfikacjach, udających badania historyczne”. [253]
NKWD aresztowało ok. 250 Polaków, w tym organizatorów polskiego ruchu oporu: księdza parafii Jedwabne, Mariana Szumowskiego i innego księdza. Gross zmyślił obecność Szumowskiego podczas masakry, bo ten od dawna nie żył, będąc ofiarą egzekucji w 1940 r. [254] Żydowski Midrasz wydawany w Polsce zapytał księdza parafii w Jedwabnem, Edwarda Orłowskiego, czy odprawił pokutną mszę za polską zbrodnię. Ten b. wikariusz Józefa Kemblińskiego [255] odpowiedział, że modli się za wszystkich żywych i zmarłych w Jedwabnem – Polaków, Żydów, Rosjan, Niemców; „kiedy wyjdzie prawda, inne modlitwy mogą okazać się właściwe.”
Wg Grossa, ok. Wielkanocy katoliccy księża, „ideologowie zbrodni”, przypomnieli „obraz Żyda jako zabójcy Boga”, by zachęcić do prześladowań. Nowak wskazuje księży, którzy zapobiegli carskim pogromom (1881, 1905 i 1931) we Lwowie. [256] Polska Katolicka Agencja Informacyjna obnażyła kłamstwa Grossa o księżach. [257] Bp Stanisław Łukomski rzekomo przyjął srebrny kandelabr od żydowskiej delegacji, jako zapłatę za zapobieżenie masakrze, ale nie dotrzymał obietnicy. W swych wspomnieniach pisze z przerażeniem o niemieckim unicestwianiu Żydów, a w czasie domniemanego spotkania z żydowską delegacją krył się przed sowietami. Poinstruował ks. Łupińskiego nie rozgrzeszać Polaków, którzy pomagali Niemcom zabijać Żydów.

Otylia Zigman: Prof. I.C. Pogonowski: “Pogrom kielecki” w 1946 roku jako ogniwo w łańcuchu aktów terroru – Gazeta Warszawska      Panie Kornatowicz, prosze zapoznac sie z prawda o pogromie kieleckim, ze to nie nienawisc powodowala te zbrodnie jak Pan napisal, a podstep, manipulacje, perfidia, dzialanie pod falszywa flaga!! Ten “wyuzdany czlek” z godnosci ludzkiej, postepuje tak podle wobec Goim jak tylko historia niesie!! Po tym co Pan napisal znaczy, ze nie zna Pan tej historii o zydowskich pogromach, a wiec jest okazja aby zapoznal sie Pan z ta wazna historia!!

A to dlatego, poniewaz bez tej historycznej prawdy, takze nie rozumie Pan wcale, na co stac chazarskich zydow dzisiaj, ktorzy tylko i wylacznie morduja pod falszywa flaga, bez zenady, bez wstydu, choc caly swiat wie, ze to sa ich zbrodnie!!  A jesli chodzi o nieswiadomych Polakow to, nie wie Pan ze media od Michnika do Rydzyka sa w rekach bandy zbrodniarzy??

A w dodatku ta banda majac Panskie pieniadze namnozyla, zatrudnila setki dezinformatorow kolatajacych sie po calej Polsce, jak np. Andrzej Nowak jezdzi po calej Polsce i niewiarygodnie az! pierze mozgi perfidnymi klamstwami!! A czy Pan, czy ktokolwiek z nas moze sobie pozwolic na takie wojaze i wyklady zbaranialym rodakom, przez oszustow, zlodziei i kryminalistow?? Przeciez ogolocili nas celowo, abysmy nie mogli sie ratowac w zaden sposob. A PAN z nienawiscia wytyka, wszystkim Polakom, ze nic nikt nie zmienil? Czytajac Panskie wywody o nieudolnosci Narodu, nasuwa sie pytanie; a co Pan zrobil Panie Krzysztofie Kornatowicz?? Ja to chociaz kolportuje prawde z dobrych patryjotycznych Portali, aby uswiadamiac, za co Pan mnie strofuje.
Polacy nie maja w sobie nienawisci, a tylko bardzo racjonalne odczucia w stosunku dowroga, ktory zalozyl eksterminacje na Narod Polski, a to jest juz swiadoma reakcja.

Krzysztof Kornatowicz: Nie Duda , a Prezydent Polski Andrzej Duda !

Prezydent Polski został wybrany dzięki spreparowanej ordynacji wyborczej , braku pieczy nad przestrzeganiem Konstytucji Polski w części odnoszącej się do wyłaniania reprezentantów do parlamentu , przez odpowiedzialne za jej przestrzeganie Trybunał Konstytucyjny , Komisarzy Wyborczych , sądów , a przede wszystkim na skutek żałośnie niskiej świadomości politycznej społeczeństwa polskiego , które swoją biernością , lenistwem umysłowym i brakiem inteligencji w samoorganizacji oddaje walkowerem władzę w Polsce mafiom politycznych ludożerców .

I to do tego biernego społeczeństwa należy przede wszystkim mieć pretensje o ten stan rzeczy !

Do organizacyjek obywatelskich i ich liderków trzeba mieć przede wszystkim pretensję , że przez całe lata nie potrafią opracować fortelu , aby uwieść te bierne masy i zorganizować sie w samoobronie . Nie potrafią całymi latami stać się liderami dla mas !!! Są żałośnie słabi , naiwni , mało błyskotliwi i beznadziejnie pomysłowi , ale za to pyszni , zarozumiali i głupi ! Z takimi liderkami i z tak strasznie niską świadomością przeciętnego Polaka ojczyzna nasza musi zginąć i zginie marnie !

W obliczu takiej strasznej zbrodni , sprowokowanej przez szefów miejscowej policji , wojska i Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego polski prezydent oddał hołd bestialsko pomordowanym Polakom , żydowskiego pochodzenia . Zrobił, to tak , aby zaznaczyć w umysłach ewentualnych przyszłych naśladowców ludożerców jak będzie odbierane zatracenie się w nienawiści .

Właśnie zatracenie się w zaszczepionej nienawiści każe doszukiwać się w każdym geście , nakryciu głowy , stosownym do sytuacji , wypowiedzianym słowom , maniakalnie doszukiwać się kolaboracji z Żydami , niszczeniem dobrego imienia państwa , brakiem szacunku do nas – Polaków . To czysta nienawiść , taka sama , jak nienawiść , która doprowadziła zbrodniarzy w Kielcach do zbrodni !!!

Zdzisław Jankowski: Pozbawienie Polski 95% sektorów strategicznych, banków, gdzie straciło ponad 10 mln. ludzi pracę, wymusiły na polskiej młodzieży emigrację zarobkową, zlikwidowały około jednego miliona gospodarstw rolnych, zadłużyły kraj, niszczą kulturę, rodzinę.  To jest piekło bezkarnych afer holokaustu żydowskiego “Okrągło Stołowego” na  Polakach.  Dlaczego się nie unieważnia projektu ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, czy ustawy 1066 i innych antynarodowych ustaw. Przykro o tym pisać, kiedy, gdzie by nie spojrzeć niemal wszystko jest niszczone ustawami zbrodniczymi, które zabijają Polskę, Naród Polski i Polską gospodarkę, nadal. Kiedy zostanie ustalony dzień pamięci holokaustu ustrojowego, zniewolenia Narodu Polskiego, ludzi, którzy  utracili pracy, wysłanie tysięcy ludzi na śmierć z powodu braku pracy i pieniędzy na chleb i na lek. Oraz zamordowanych ponad 250 tyś patriotów Polaków w latach 1945 -1956 przez zbrodniarzy żydowskich Bermanów, Radkiewiczów  i innych do nich podobnych (inf. z IPN).  Panie Pezydencje Andrzej Duda? Otworzyć szeroko proszę oczy. Czy czasem te wszystkie obchody rocznicowe o holokaustu żydów, to nie jest mydlenie oczu Polakom, czyli procesami wydziedziczania Polaków przez Żydów? Czy to nie jest powiązane z prywatnymi interesy, czyli korupcją, która stała się motorem całej ustrojowej transformacji albo zmowa w gabinetach rządowych, czy samorządowych do ograbiania Polaków? Pisałem parę listów do najwyższych władz RP, które są bez odpowiedzi.

……………………………………………..

W dniu 2016-07-04 o 15:47, Krzysztof Cierpisz pisze:

Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/