:)) [dyskusja] Ratuj się kto może przed takimi trybunami

Walerian Dąbrowski do listy: Mogę podrzucić parę groszy abyście przestali ogłupiać i naciągać ludzi za Ich własne pieniądze.

PB: Ratuj się kto może przed takimi trybunami…

Kto popadnie może wejść do samozwańczej grupy? Niedziwota że potem durnota…


Kolejne zjeby: Makowieccy i Piotr Trznadel

[uaktualniana dyskusja z Gen. Grudniewskim] Grudniech ze szczelcami popierają żydłackie neo-końskie (z Waszyngtonu) drażnienie ruskiego niedźwiedzia

[dyskusja] Zdrada w Monachium — Ryszard Opara

Kazimierz Styrna vel Husarz z Kęt stracił wiarygodność

Lex Nostra czyli polityczne przedszkole lub zbieranina użytecznych idiotów… — Maciej Lisowski

Ale imprezka, wszyscy zalani w sztych… a Kukiz ogłupia — Iwona Możejko

Na 73 osoby aż 9, o które się otarłem, a większości pozostałych nie znam… Kto wtyką neo-ubecji???
Był już Światowy Ruch Polaków z Adamem Jagłą, który szyderczo zasugerował mi utworzenie sądu koleżeńskiego na osądzenie mej własnej skargi pod adresem ożydzaczy w SRP: Dąbrowski, Głogoczowski, Maśliński… Suszpy wypuściły z wariatkowa scyropolskich węszycieli
pb

…………………………………………….

From: “TADEUSZ PIECZONKA”
Date: July 5, 2016 7:25:31 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: Państwo będzie nasze- i muzyka KUKIZA z KORNELEM- Odp: Trybunał Narodowy
ďťż
Państwo będzie nasze.
A JEST czyje ???
pieczonka tadeusz – 724866256
 
AD VOCEM:::
 waldek
– CZUJ się wybranym TRYBUNEM.- http://www.kazimierzdolny.pl/tagi/waldemar_deska/ = [email protected]
https://wdeska.wordpress.com/category/korespondencja-urzedowa/page/2/
Waldemar Deska Kazimierz Dolny – Puławy naszemiasto.pl

pulawy.naszemiasto.pl/tag/waldemar-deska-kazimierz-dolny.html
Waldemar Deska, współtwórca zespołu Daab, społecznik który walczy o dom zbudowany w Kazimierzu Dolnym, został kandydatem do fotela prezydenta RP z …
 
####################
Dnia 5-07-2016 o godz. 14:40 Grzegorz Niedźwiecki napisał(a):
ďťż

Trybunał Narodowy

Szanowni Państwo,

Nikt normalny nie ma już złudzeń, że partyjniacy, parlamentarzyści, urzędnicy, funkcjonariusze nas oszukują, krzywdzą. Oni nie są zainteresowani służeniem i przywróceniem państwa obywatelom. To są rządy hien nad osłami. Robimy pospolite ruszenie.

Sprawa jest banalnie prosta. Uwierzcie, że jesteście orłami

A co z SĘPAMI dwugłowymi

, suwerenem i zacznijcie decydować o swoim losie, swoim domu. Tworzymy ruch społeczny. Federację stowarzyszeń i podmiotów obywatelskich, działaczy patriotycznych.

Tylko koalicją organizacji i osób niezależnych możemy stać się największą siłą polityczną w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość planuje demontaż samorządów i obsadzenie ich swoimi ludźmi. Nie dla przywrócenia demokracji. Akceptacja status quo to legalizacja zła.

Żadna kanapa polityczna nie ma szans na przeciągnięcie ludzi i stworzenie większości. Tylko zjednoczenie oburzonych, niepokonanych, zmielonych, wojowników może wygrać z bandą czworga. Trzydzieści lat głupa rżnięcia wystarczy. Czas na bezpartyjny blok obywatelski.

Każdy może i powinien działać w swoim stowarzyszeniu, fundacji. To jest istotna siła wspólnoty i strategiczna. Każdy może naprawiać swoje gniazdo będąc jednocześnie koalicjantem w ramach wielkiego, ogólnopolskiego ruchu społecznego. Waszą wartość mierzy się tym, co dajesz innym.

Trzeba wyzbyć się aspiracji osobistych i skupić się na osiągnięciu celu. Trzeba zreformować państwo i naprawić system. Państwo nie funkcjonuje. Trzeba zbudować struktury w każdym okręgu wyborczym. Trzeba zebrać się w centralnym miejscu Polski i założyć komitet ruchu. Nie potrzeba wielkiego trybuna, oratora, lidera, tylko demokratyczny, nieparzysty zarząd.

Potem trzeba zrobić masową manifestację, konferencję âWymiar sprawiedliwości i obywateleâ przed Ministerstwem Sprawiedliwości. To nie ujdzie uwadze opinii publicznej. To zauważą media publiczne. To zmusi do pokory i do upadku państwa w państwie. Państwo będzie nasze.

Dosyć manipulacji narodem. Dosyć służalstwa. Mamy listę siedmiuset wkurzonych, ambitnych ludzi. Wybrałem siedemdziesięciu najbardziej aktywnych, cieszących się w pewnym stopniu zaufaniem społecznym. Nie uwzględniłem na niej niewidocznych, szaleńców, pazerniaków, cwaniaków, fanatyków, destruktorów, lawirantów, wygładzaczy, dupolizów, pluralistów i próżniaków. Lista pierwotna może dojść do stu osób, część niewłaściwych ludzi można wykreślić, a bardziej zasadnych można dodać. Tylko nie metodą Lecha Wałęsy. Nie dajmy się mamić. Dotrzemy się między sobą w środku i niektórych pieniaczy ucywilizujemy, usocjalizujemy lub wyrzucimy. Upieczemy dobre ciasto, nie będzie tu miejsca na zakalca. Kto będzie na forum publicznym krytykował ideę, będzie wyautowany. Agenci, kolaboranci, zazdrośnicy sami się zdyskredytują. Kto chce naprawy Rzeczypospolitej, ten podniesie tą rękawicę.

Zrobimy rewolucję. Kilkadziesiąt czy kilkanaście osób podpisze akt utworzenia federacji organizacji społecznych. Będziemy sukcesywnie ujawniać listę organizacji wchodzących w skład federacji. Nie można poważnego związku zrobić zaocznie, trzeba się zebrać w odpowiedniej sali. Tak, żeby konferencja prasowa była i komunikat społeczny poszedł w eter. Taki wariant, wiąże się z zebraniem funduszy na salę. Założyłem âsubkontoâ bankowe w stowarzyszeniu Demokracja i Sprawiedliwość. Bezpieka będzie oczywiście kombinować, trzeba się z tym liczyć. Partyjniacy zaś, będą przy słabnięciu, liderów ruchu przekupywać. Stworzymy związek zawodowy bezpartyjnych. Niech każdy wpłaci chociaż złotówkę, będziemy silni. Może mafia nawet wpłacać, ja nie jestem w stanie zweryfikować kto jest darczyńcą. Wpłacajcie pieniądze tytułem âTrybunał Narodowyâ, będzie sala i będzie PR.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.: 20203000451110000004285690

Trzeba stworzyć krótki, spójny dekalog (program), najważniejsze cele społeczne ruchu. Głównie: zniesienia immunitetów i niezawisłości; wprowadzenia osobistej odpowiedzialności urzędników i funkcjonariuszy za błędy; wprowadzenia ław przysięgłych; wprowadzenia realnej równości wszystkich wobec prawa; wprowadzenia zmian systemu kontroli; wprowadzenia obywatelskiego nadzoru i odwołań kolegialnych od orzeczeń; wprowadzenia realnego, Społecznego Rzecznika Praw Obywatelskich; ograniczenia biurokracji; zniesienia dofinansowania partii politycznych; zmniejszenia diet poselskich i ograniczenia ilości kadencji z rzędu; obniżenia progu wyborczego i frekwencyjnego; wprowadzenia demokracji bezpośredniej; obligatoryjności referendum; wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatków; wprowadzenia minimum socjalnego i zabezpieczeń przed wykluczeniem społecznym. Głównym celem jest obrona praw człowieka. Rozliczymy łobuzów i zreformujemy kraj do gruntu. Zlikwidujemy bolszewicki ustrój i wprowadzimy normalny. Żadne osobiste, organizacyjne projekty nie będą generalnie forsowane. Nie będzie tu miejsca też na antysemickie teksty. Żelazne zasady. Nie może być mega programu i eureki.

Potem rozpowszechniamy kampanię ruchu na swoim terenie i budujemy regionalne struktury. Trzeba usprawnić komunikację społeczną i pozyskać media. Następnie wygrywamy wybory samorządowe lub sejmików wojewódzkich. PiS chce wygrać wybory 2019 marchewką. Jałmużną i niewolnictwem. Nie ma takiej opcji. Będą obiecywać gruszki na wierzbie, wielkie zmiany. Pic na wodę fotomontaż. To są ruchy polityczne. Tylko groźba utraty mandatu PiS, zmusi ich do realnej reformy wymiaru niesprawiedliwości i do właściwej pracy organów ścigania. Czasu na populizm i na dywagacje nie ma. Okupacyjna władza musi czuć bata nad sobą. Finalnie wygrywamy wybory parlamentarne i zmieniamy konstytucję. Osiągniemy to jednością, sprawiedliwością, uczciwością, szczerością i dobrocią. Na końcu robimy audyt, lustrację i rozliczenie układu zamkniętego. Ruszamy do boju. Pierwsze zgłoszenia już są. Scenariusz jest opracowany.

Nie dopuszczam pieniactwa, dzielenia ludzi, rozbijactwa, nieuzasadnionej krytyki, wybijania się do pierwszego szeregu, kolaboracji z władzą. Jeśli komuś nie pasuje skład i inicjatywa, to może nie wchodzić do ruchu. Nie jest to furtka dla prywatnego interesu, tylko forma dla działania wspólnego, ogólnonarodowego. Nie ma tu miejsca dla karierowiczów. Kto jest za, niech roześle to do członków konferencji âKonstytucja â wymiar sprawiedliwości i obywateleâ (może kogoś pominąłem), do ludzi zaufanych i tworzymy odwróconą piramidę. Lawina się wtoczy pod górę, a potem zmiecie krwiopijców. Wyrosłe owoce dobra, spadną na wszystkich obywateli RP. Wskażcie poważnych ludzi w nieuwzględnionych okręgach. Nie wolno przejmować się prowokacjami i agenturalną krytyką inicjatywy, struktur. Trzeba ignorować złość i ataki. Niezależnie od tego, budujemy platformę oburzonych, solidarną masę obywatelską. Duży może więcej. Duży może wszystko. Tworzymy realny ruch w obronie praw człowieka. Macie na wyjazd do Sejmu, to będziecie mieli na wyjazd pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Pomoże wam BlaBlaCar. Mam jeszcze kilka ciekawych pomysłów, ale nie chcę się wystrzelać.

Czekam na zgłoszenia kolejnych organizacji oraz ludzi i liczymy szable. Innej drogi nie ma. Zbudujemy nowy dom i będzie nam się wszystkim w nim szczęśliwie żyło.

Grzegorz Niedźwiecki, tel. 791830093

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/o-mnie/

Potencjalni członkowie Trybunału Narodowego

1.    Tadeusz Bartold Warszawa
2.    Mariusz Bączkiewicz Szczecin
3.    Barbara Bączkowska Toruń
4.    Barbara Berecka Lublin
5.    Bogusław Biedrzyński k/Augsburga
6.    Tadeusz Byrdak Opole
7.    Maria Bzura Białystok
8.    Mariusz Cysewski Katowice
9.    Konrad Daniel Gdańsk
10.  Waldemar Deska Puławy/Kazimierz Dolny
11.  Ryszard Gasparski Koluszki
12.  Adam Gizicki Legnica
13.  Marek Głogoczowski Zakopane
14.  Bogdan Goczyński Rusiec, Nadarzyn
15.  Łukasz Gojke Gniew
16.  Ryszard Gołowicz Łysieniec
17.  Krystyna Górzyńska Kraków
18.  Jan Gustaw Grudniewski Warszawa-Rudnik
19.  Antoni Gut Warszawa
20.  Adam Jagła Poznań
21.  Zdzisław Jankowski Rychwał
22.  Zygmunt Jankowski Wrocław
23.  Jan Jączek Katowice
24.  Piotr Kaczmarek Lublin
25.  Henryk Kamiński Szklarska Poręba
26.  Marian Wojciech Kibitlewski Bełchatów
27.  Dariusz Komorowski Dziurków, Warszawa
28.  Krzysztof Kornatowicz Gdańsk
29.  Kordian Korytek Rybnik
30.  Marek Krasnopolski Kraków
31.  Jerzy Książek Wadowice
32.  Stanisław Kujawa Lublin/Zamość
33.  Marek Kubala Wałbrzych
34.  Rafał Krzyształowski Szczecinek
35.  Maciej Lisowski Warszawa
36.  Andrzej Marek Police
37.  Zygmunt Miernik Częstochowa, Katowice
38.  Piotr Moskwa Szczecin
39.  Iwona Możejko Olsztyn/Kielbark Wielkopolski
40.  Grzegorz Niedźwiecki Jelenia Góra- GRZEŚ, a gdzie pani BOŻENA
41.  Zenon Ryszard Nowak Warszawa
42.  Jerzy Jan Nowakowski Ostrołęka
43.  Lech Obara Warszawa
44.  Ryszard Opara Warszawa
45.  Michał Otręba Piaseczno
46.  Bogusław Owoc Olsztyn
47.  Anna Orzechowska Warszawa
48.  Jarosław Pawłowicz Brzeziny, Skierniewice
49.  Romuald Piątek Londyn/Anglia
50.  Jerzy Pietrzyk Lublin
51.  Zbigniew Jacek Puchnowski Augustów
52.  Ryszard Raczek Częstochowa
53.  Zdzisław Raczkowski Sanok
54.  Danuta Radwańska-Vollus Kraków
55.  Renata Ramos Zbąszyń
56.  Mirosław Rój-Sarnecki Gdańsk
57.  Wojciech Sawicki Płock
58.  Jan Sposób Lublin/Radzyń Podlaski
59.  Kazimierz Styrna Kęty
60.  Bogusław Andrzej Sułkowski – Maśliński Morąg
61.  Henryk Swół Wrocław
62.  Piotr Trznadel Pobórka
63.  Zbigniew Antoni Wesołowski Szczecin
64.  Józef Wieczorek Kraków
65.  Tadeusz Woch Radom
66.  Piotr Wolf Wrocław
67.  Dariusz Wolniakowski Łódź
68.  Lucyna Wrzosek Warszawa
69.  Ryszard Stanisław Zieliński Poznań
70.  Roman Zawiślak Zielona Góra
71.  Sławomir Ziembiński Gdańsk
72.  Michał Ziębiński Solin
73.  Andrzej Żuromski Warszwa/Kielce

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/