ALARM Życie Dariusza Komorowskiego zagrożone, trzeba go ratować

Andrzej Dziąba: Dziękuję Panie Andrzeju. Dwa lata temu zapowiedź zorganizowania demonstracji 22 lipca 2014 r. pod Zakładem Karnym w Barczewie spowodowała, że Dariusz Komorowski został zwolnimy z więzienia.

Zapowiedź demonstracji w Kamińsku to tylko jeden z elementów naszych działań.  Pozdrawiam.

Andrzej Szubert: W pełni solidaryzuję się z Dariuszem Komorowskim. Niemniej uważam, że owa demonstracja okaże się stratą czasu. Nie tylko będzie nieliczna, ale takimi demonstracjami okupant kompletnie się nie przejmuje. A wręcz przeciwnie (o tym za chwilę).

Pisanie i dzwonienie do klawiszy w Kamińsku czy sędziny w Olsztynie to także strata czasu. Są oni nic nie znaczącymi “kółeczkami zębatymi” bezdusznej machiny okupacyjnego systemu. Ich działanie opiera się o przepisy, paragrafy, zarządzenia itp. Na wszystko mają podkładki i przeróżne “furtki” służące bezprawnemu gnębieniu społeczeństwa.

Niestety, dokąd w Polsce funkcjonować będzie system okupacyjny podległy Telawiwowi, Fashingtonowi i Brukseli (oraz naturalnie żydo-banksterom) nic się nie zmieni – jeszcze tysiące niewinnych ludzi wyląduje w więzieniach czy psychiatrykach, dziesiątki tysięcy doprowadzonych zostanie do samobójstw, pozbawionych zostanie dorobku życia, wyląduje na ulicy, pod mostem czy w przytułkach. Miliony zostaną wywłaszczone ze wszystkiego i wpędzone w biedę.

Dopiero gdy rozsypie się żydobanksterska jewrounia, bandyckie NATO i USrael, dopiero wtedy być może uda się wyprowadzić miliony na ulice. I dopiero wtedy z obecnego bandyckiego systemu nie pozostanie kamień na kamieniu. A uczciwi ludzie odetchną z ulgą.

Nagłaśniać sprawę Dariusza Komorowskiego naturalnie należy. Choć naszym piskliwym głosikiem dotrzemy co najwyżej do tysięcy ludzi. Zginie on w natłoku dezinformacyjnego jazgotu prokurowanego przez okupanta zachodu.

Przypadki takie jak ten z uwięzieniem Dariusza Komorowskieg to celowe działania okupanta. Służą wciąganiu nas w nieustanne jednostkowe działania w obronie pojedynczych ludzi, przez co nie możmy spokojnie skupić się na metodycznej samoorganizacji. Ale o to właśnie chodzi okupantowi – mamy cały czas być zajęci takimi właśnie jednostkowymi działaniami. Bo wtedy systematyczna i metodyczna “praca organiczna”, od podstaw, samoorganizowanie się w silny ruch oporu zajmujący się  sprawami zasadniczymi i fundamentalnymi – odzyskanie wolności i suwerenności społecznej, państwowej, politycznej, militarnej, gospodarczej i finansowej – stają się praktycznie niemożliwe.

Niemniej, mimo moich wątpliwości co do celowości demonstracji pod więzieniem, ponownie z naciskiem wyrażam moją solidarność z Dariuszem Komorowskim.

………….

Zgłoszenie demonstracji w obronie Dariusza Komorowskiego

Od: Andrzej Dziąba <[email protected]>
Data: 8 sierpnia 2016 21:24
Temat: Zgłoszenie demonstracji w obronie Dariusza Komorowskiego
Do: [email protected]

Urząd Gminy

Górowo Iławeckie
11 – 220 Górowo Iławeckie
ul. Tadeusza Kościuszki 17
Uprzejmie informuję, że Ruch Społeczny “NOWA POLSKA” zamierza 22 sierpnia 2016 r. zorganizować demonstrację przed siedzibą Zakładu Karnego w Kamińsku w obronie głodującego Dariusza Komorowskiego. W załączeniu przekazuję scan potwierdzenia zgłoszenia do ewidencji stowarzyszenia oraz oryginał regulaminu.
Z poważaniem.
Ruch Społeczny “NOWA POLSKA”
PREZES
mgr inż.Andrzej Dziąba

…………………………..

Od: Andrzej Dziąba <[email protected]>
Data: 7 sierpnia 2016 15:10
Temat: Dariusz Komorowski syn Mariana
Do: [email protected], SSO Leszek Motyka <[email protected]>, [email protected]

Dariusz Komorowski syn Mariana

Zakład Karny w Kamińsku
XXX-Lecia PRL 1
11-220 Górowo Iławeckie
Tel./Fax: tel.: (89) 761-74-00 / fax: (89) 761-70-77
E-mail: [email protected]

Głoduje od 29 czerwca 2016 r., kiedy został zatrzymany w Warszawie przez Policję. Ta sytuacja zagraża jego zdrowiu i życiu. Trzeba go ratować.

Zakład Karny w Kamińsku narusza jego prawo do odwiedzin oraz moje do informacji jako męża zaufania. Nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi na pismo w sprawie stanu zdrowia Dariusza Komorowskiego i możliwości odwiedzin.

Potrzebna jest zdecydowana społeczna reakcja. Proszę pisać i dzwonić do Zakładu Karnego w Kamińsku oraz Sądu Okręgowego w Olsztynie: [email protected], SSO Leszek Motyka <[email protected] pl>

W razie potrzeby proszę o kontakt: Andrzej Dziąba numer tel.514 699 182, e-mail; [email protected]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/