RZEKOMA “ZBRODNIA ZDRADY PAŃSTWA” Dra Piskorskiego

On Thursday, August 11, 2016 1:25 AM, Zbigniew Juźków:

 

                                    Szanowni Państwo,
    Zapraszam uprzejmie do obejrzenia nowego filmu, na moim kanale na youtube.
Oto adres filmu:
“ZBRODNIA ZDRADY PAŃSTWA” RZEKOMO DOKONANA PRZEZ DR MATEUSZA PISKORSKIEGO, WARSZAWA 23.08.2014 R.
skrót adresu filmu:  http://tinyurl.com/zmt887f
Pozdrawiam serdecznie, życząc owocnego oglądania.
                Zbigniew Juźków
P. S.
A oto opis filmu:
W dniu 10. sierpnia 2016 roku na wniosek prokurator Anny Karlińskiej z Mazowieckiego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, przedłużył o kolejne trzy miesiące areszt lidera partii Zmiana, doktora Mateusza Piskorskiego.
W dalszym ciągu akta są utajnione, a więc nikt nie zna szczegółów sprawy.
Jednak jest prawnik, który kontaktuje się z zatrzymanym i pewne szczegóły, dotyczące zarzutów, stawianych dr Piskorskiemu, są znane.
Otóż jednym z takich zarzutów jest: „nawoływanie do federalizacji państwa Ukraina, podczas demonstracji przy ambasadzie tego państwa w Warszawie“.
Ocena tego zarzutu dokonana, przez jednego z internautów, jest następująca:
————————————————————————————————————–
„Ostatni zarzut jest chyba najbardziej absurdalny, ponieważ dotyczy on organizacji pod ambasadą Ukrainy demonstracji na rzecz federalizacji Ukrainy. Polska bezpieka chyba nie ma świadomości, że federalizacja jest jednym z ustaleń mińskich porozumień, które oprócz Putina podpisali tez polscy sojusznicy, Holland i Merkel. Chciałoby się zapytać panią prokurator – co ma piernik do wiatraka? Co przedstawione powyżej negatywne polityczne oceny proamerykańskiej partii PiS mają wspólnego z ciężkimi oskarżeniami – w rzeczywistości jawnymi pomówieniami – wytaczanymi przeciwko Piskorskiemu“?
————————————————————————————————————–
Czy można sobie wyobrazić taki zarzut, który prokuratura jakiegokolwiek państwa europejskiego stosuje wobec własnego obywatela ?
Wyobraźmy sobie sytuację, że w państwie będącym sąsiadem Polski, prokurator wsadza za kratki obywatela tego państwa, pod zarzutem próby doprowadzenia do federalizacji Polski !
Takie rzeczy tylko w Polsce…
W związku z tym, aby zaspokoić ciekawość organów tzw. sprawiedliwości w Polsce, sił tajnych, a mrocznych oraz wszystkich obywateli interesujących się tą sprawą, udostępniamy materiał filmowy, po obejrzeniu którego dowiadujemy się, co naprawdę pod ambasadą Ukrainy w dniu 23. sierpnia 2014 roku powiedział dr Mateusz Piskorski.
Zapraszam zatem do obejrzenia filmu z tej manifestacji pod ambasadą Ukrainy, zorganizowanej przez Samoobronę i środowisko reprezentujące Xportal.pl.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/