Jeszcze jeden żart miesiąca, ws. Piskorskiego

PB: Poniżej kopia wniosku do dinojrii, by sama się osądziła 🙂 Jedyna kopia, jaką mam, bo inicjator wysłał do waadz bez finalnego zatwierdzenia przez sygnatariuszy i bez dw. do nich w momencie, gdy konsultowałem inicjatywę u mecenasa. Jego ocena zbieżna była z moją, sygnalizowaną inicjatorom od początku. Po tym wycofałem mój podpis i nie ma być go na papierowej wersji, przygotowywanej do dintojri pocztą ślimaczą. Opinia mecenasa najpierw.

…………………………………….

On Tuesday, August 16, 2016 8:40 PM, Roman Kafel do PB:

To zle pismo i nie zostanie przyjete z braku kompetencji Prokuratury. Jest wadliwie sporzadzone.
Grupa chce zaistniec medialnie czy rzeczywiscie cos zrobic????
To puszczanie baniek nosem.
Piszecie do Prokuratury oskarzajac ja o bycie przestepcza banda:-)))))
Jak juz to mozna pisac doniesienie do nadzorujacych dzialanosc prokuratury, czyli do Ministra Sprawiedliwosci, z prosba o nadzor nad postepowaniem i interwencje, bo uwazacie, ze nastapilo wszczete z naruszeniem powaznym przepisow prawa zwlaszcza- Praw ludzkich i obywatelskich….z powiadomieniam Instytucji Miedzynarodowych nadzoruyjacych przestrzeganie praw ludzkich,.

RomanK

From: Piotr Bein
To: Roman Kafel
Subject: Fw: Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego
Date: Wed, 17 Aug 2016 03:05:02 +0000 (UTC)
____________________________________________________________

On Monday, August 15, 2016 11:24 PM, Andrzej Szubert <[email protected]> wrote:

Prokurator Anna Karlińska

Mazowiecki Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji

Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego

My niżej podpisani wnosimy o wszczęcie postępowania przygotowawczego/śledztwa przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej odpowiedzialnej za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Członkami tej zorganizowanej grupy przestępczej są – prokuratura, sąd i funkcjonariusze ABW odpowiedzialni za zatrzymanie a następnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, oraz ich polityczni mocodawcy.

Uzasadnienie.

Jednym z zarzutów stawianych Mateuszowi Piskorskiemu jest rzekome nawoływanie przez niego do federalizacji Ukrainy. Tymczasem w polskim prawie nie ma paragrafu, który uznawałby nawoływanie do federalizacji Ukraiiny za przestępstwo. Tak więc gdyby nawet Mateusz Piskorski nawoływał do tego, nie łamałby przez to prawa. Prokuratura jest po to, aby ścigać ludzi za łamanie prawa, podając przy tym konkretne paragrafy, które ścigany rzekomo czy rzeczywiście złamał czy naruszył. Zarzucając Mateuszowi Piskorskiemu nawoływanie do federalizacji Ukrainy prokuratura ma  obowiązek przytoczyć adekwatny konkretny paragraf zakazujący tego. Ale, jako że w polskim KK nie ma paragrafu zakazującego nawoływania do federelizacji Ukrainy, zarzucając to Mateuszowi prokuratura sama łamie prawo, ścigając niewinną osobę za coś, co nie jest łamaniem prawa. Ponadto w kryminalny sposób pozbawiła prokuratura i sąd wolności Mateusza Piskorskiego (a na to są paragrafy w KK i prokuratura sama je zna) pod zarzutem czynu, który zgodnie z prawem nie jest przestępstwem i nie może za to być ściganym, a tym bardziej aresztowanym. Tak więc także i sąd, który wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego na podstawie absurdalnych oskarżeń o czyny które nie są karalne, w przestępczy sposób złamał prawo, które rzekomo reprezentuje i chroni.

W związku z powyższym wnosimy o wdrożenia postępowania przygotowawczego przeciwko stanowiącym zorganizowaną grupę przestępczą wszystkim odpowiedzialnym za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego (którego jedyną winą jest to, że nie kocha USA a za to lubi Rosję). Są to:
– funkcjonariusze ABW, którzy go zatrzymali,
– prokuratora wnioskującą przy pomocy absurdalnych zarzutów o areszt tymczasowy,

– sąd który areszt tymczasowy zasądził,

– polityczni mocodawcy ABW, prokuratury i sądu (sprawna i czujna niezawisła prokuratura zapewne do nich dotrze).

Andrzej Szubert
Niemcy
Bloger i niezależny publicysta
https://opolczykpl.wordpress.c om/

Piotr Bein
Kanada
Niezależny badacz ludobójstwa https://piotrbein.wordpress. com/

https://grypa666.wordpress. com/

Dariusz Kosiur

Wierni Polsce Suwerennj

Andrzej Dziąba

Ruch Społeczny “Nowa Polska”

Zygmunt Białas
Bloger, niezależny publicysta
http://zygmuntbialas.blog.pl/

 

Powyższy wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej odpowiedzialnej za uwięzienie Mateusza Piskorskiego otrzymują ponadto:

– Prokuratura Krajowa
– Minister Sprawiedliwości
– Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw CzłowiekaPrasa papierowa i internetowa

 

**********************************
Panowie

Myślę, że nie ma sensu zwlekać z wysłaniem wniosku. Powyższa forma jest ostateczna.

Panie Andrzeju, Pan niech powyższe przeleje na papier i wyśle pocztą papierową. Ewentualne odpowiedzi zeskanuje Pan i wyśle wszystkim sygnatariuszom.

Niech Pan także wyśle wniosek pocztą elektroniczną. Ma Pan adresy i prokuratury krajowej, i ministra, i tej komisji.

Wniosek można od tej chwili publikować w sieci. A każdy z nas niech go dodatkowo roześle do co najmniej kilku gazet i portali w sieci.

 

Do dzieła.

 

Pozdrawiam wszystkich — as [Andrzej Szubert]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/