Czarowanie gojów w USraelu, Polin i dojczlandii

PB: Od zamerykanizowanego Polaka dostałem filmik nt. Clintonowej,  z cizią niby antysytemową. Polak wzdechnął,  że jest nadzieja w 2. poprawce do Konstytucji USA i że pogromy przywrócą utraconą równowagę. Odpowiedziałem:
Żydłactfo dawno się podtarło gojowskimi konstytucjami, widać jak “obowiązują” w najbardziej zniewolonych krajach: W. Brytania, USrael, dojczlandia, Polin… oni nam dali demokrację i oni wyznaczają zakres naszej “wolności”, np. ż-farmacja, a goj ufa, niepotrafi sprawdzić skutków ubocznych i nie szuka alternatywnego leczenia!
Filmik pasuje do kompletu farsy z Trumpem… pederaści, komuniści, tylko nie żbanksteria i syjoniści, którzy obok Clintonowej mają 10 in. kandydatów (w tym Trump), żadnego od gojów.
Clintonowa ma żadne zasługi z ISIS, które zaprogramowało ż-CIA. State dept jest tylko fasadą, a Clintonowa plemienną wykonawczynią poleceń od ż-banksterii.
Zaś korupcja otacza każdego prezydęta USraela, bo jest on posłusznym pionkiem w diabelskich gierkach opartych na załganiu i brudnych zagrywkach.
Cizia poleca po żydłacku odesłać Sorosa do Rosji, jakby stamtąd się wziął i stał na szczycie kompleksu jot
Cizia sama jest produktem ż-przeróbki Zachodu (cycki w amuletach wpycha do kamery).
Problemem nie jest podział bogaci-biedni — zawsze byli w historii; trza tylko hamować, żeby bogaci nie zniewolili reszty w nędzy; temu miała służyć Konstytucja USA — i co? Mimo hasbary o rzekomym dobrobycie w USraelu, przybysz zobaczy nędzę, deprawację, beznadzieję ludzką.
Problem nie tylko w Ameryce jest natomiast wiecznie odgrzewana żydłacka dialektyka: proletariat-burżuazja, narody-imperia, starzy-młodzi, sektor państwowy vs. prywatny, państwa narodowe-kołchoz unijnych baraków, religie, rasy, płcie…
Żydłactfo dawno przechwyciło USA, Amerykanie od lat obiecują odebranie władzy, a ta wzmacnia się. Nieco za późno już na powstanie, uny wycisnęli Amerykę jak cytrynkę, została do załatwienia Azja… A tę łatwo przechwycić po osiodłaniu Chin, na co się zanosi…
Dlaczego i po co mieliby odbierać Amerykanom broń cywilną? Odurnili ich, zużyli młodzież na wojny, okradli, dali żarcie GMO, trucizny i ż-medycynę, destruktywną antykulturę i bezboże… a Amerykanie biorą to za najlepszą w świecie ambrozję…
Brexit gotowi przemeblowanko, przeprowadzkę z USraela, głównej kwatery globalnego żandarma i ośrodka wykonawczego kompleksu jot; do Chin wpław z tą bronią niedostaniecie się, żydlactfo pozostanie nieuchwytne dla zbuntowanych, zresztą nie będziecie mieć sił ani ochoty, walcząc z V kolumną miglanców “syryjskich” i latynowskich o survival.Po to wam żydłactfo zostawiło broń cywilną. Take tylko różnica między gojem amerykańskim a miglanckim, że ten ostatni dostanie broń od socjalu, a wy musicie wybulić i na jego broń. Karabiny, naboje produkuje żydłactfo, wAmeryce doją za młotek kilkaset dolców od rządu… tylko dlatego, że młotek do produkcji broni, a nie np. w budowlance.
Pogromami zawsze sterowało żydłlactfo, nikt z nich nie ucierpiał, co najwyżej masy żydowskie (a często był to wymysł do manipulacji durnymi gojami i żydostwem).
Tu bardziej drastyczne czarowanie, przekłamane jak w żydłackiej wersji Auschwitz Uwe Bolla: Kazanie na niedzielę: eschatologia wg Chojeckiego po kielichu
…………………………………………
https://www.youtube.com/watch?v=7ZxpyjaFAqo

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/