Rusofoby mają ż-pomieszane z ż-poplątanym

PB: Panie Makowski, To tak jak mówić Śląsk czy Mazury są niemieckie, powinny należeć do Niemiec. Jak miliony odurnionych Polaków, jesteś pan użyteczną ofiarą hasbary (lub hasbarnikiem, na jedno wychodzi). Podkręcasz pan nienawiść do Rosjan, którzy sami byłi ofiarami (najliczniejszymi!) żydosowietyzmu i syjo-hitleryzmu.  Podobnie w  PRL prali nam mózgi, przekłamując winę za II wś. na Niemców, podczas gdy to żydłactfo napuściło ich na Żydów, Słowian i do wszczęcia obu wojen światowych, a po 1942 dołączyło jako “sowieci” do genocydu na narodzie Polskim.

Krym jest od wieków etnicznie, politycznie i prawnie częścią Rosji. Ukraina, przez ONZ nieuznawana jako państwo po rozpadzie ZSRR, była administratorem Krymu. Rosjanie wywalczyli mieżdunarodnyj ugawor, by zachować parę baz na Krymie i 20 tys. wojsk.
Przy okazji żydłackiego puczu pn. Majdan, oliparchat ukradliński z globalnym żydłactfem próbowali anektować Krym; na szczęście razwiedka ruska była szybsza. Żydowica Timoszenko była tak wściekła, że groziła zbombardować Putina i Rosję atomówkami. Potem musiała publicznie przepraszać przed opinią światową.
Wolą większośći rosyjskiej na Krymie, półwysep dołączył do FR., z pełnym zachowaniem prawa. Gdzie był pan, gdy trza było gromić prawdziwą kradzież:  od wieków serbskiego Kosowa?
Pan wygógli “Sheik Imran Hosein” i posłucha uczonego islamu o regionie czarnomorskim i czemu żydłactfo koniecznie musi mieć Krym…
O nienawiści do Rosji i o rusofobii, zaszczepianych Słowianom przez żydłactfo od wieków, poczyta pan tu: Judeocentrycy i masowe zbrodnie
Obecne hucpy ż-banderszczochów to c.d. odwiecznej sagi jątrzenia wśród Słowian, a pan dołączasz ochotniczo.
Bitwa Warszawska była z żydo-sowietami, a nie z Rosjanami!
PRL był reżimem żydłackim, a nie rosyjskim!!!
Teraz też wmawiacie, że rządzą w Polin Rosjanie!
WSZYSTKIE zabory wykorzystały patriotyzm Polaków w powstaniach “narodowych” za wolność żydłactfa i na naszą zgubę. We WSZYSTKICH żydłactfo wymanipulowało zabiorcze mocarstwa na naszą szkodę. Akurat zabór rosyjski przyniósł Polakom największe korzyści: autonomię gospodarczą, rozkwit kultury (U. Warszawski…).
Zaś w zaborze pruskim i później na rdzennie polskich ziemiach nieodzyskanych po I wś., Niemcy zgermanizowali trwale i wymordowali do II wś. nieznaną dotąd liczbę Polaków. Gdyby mieli Syberię, zesyłaliby tam.  A użyteczni jak pan nadają wyłącznie mantrę o sybirze.
Obecnie mamy zabór jerwropejski (też żydłactfo), a wroga widzi pan na wschodzie! Więc  wy_laj pan do żydłactfa. Nienawiścią do naszych braci i sióstr słowiańskich pasujesz pan tam jak ulał.

Otylia Zigman:  A WIEC PANIE L.MAKOWSKI JESLI MA PAN TAKIE PRZEKONANIE, ZE TA WOJNA JEST SLUSZNA i DOBRA DLA POLAKOW aby WYSLAC POLSKIE WOJSKO, to

PAN POWINIEN w PIERWSZEJ KOLEJNOSCI i W PIERWSZYM RZEDZIE STANAC 
do TEJ WOJNY!!!  ZABRAC SWOJE DZIECI i SWOICH UKOCHANYCH RAZEM i
ISC JAK DURNY POLAK WALCZYC i GINAC w NIEPOLSKIEJ SPRAWIE a SPRAWIE
BANKSTEROW, KTORZY ZDOBYWAJA SWIAT, KROK PO KROKU WOJNAMI i
NA TO POSWIECAJA  ZYCIA  LUDZKIE, NISZCZAC WSZYSTKO w CELU GRABIERZY i BUDOWANIA GLOBALIZMU SYSTEMU TOTALITARNEGO>JAKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYLO!!!  Pan musi poddac sie egzorcyzmowi!!!
PB: Panie Makowski, Po co niby Putin miałby najeżdżać na Polin?
Leszek Makowski: PANI OTYLIO i Pani poniżsi korespondenci – Coraz gorsze odpady myślowe polskiego społeczeństwa mi Pani podsyła! Nic patriotycznego a raczej wskroś patriotyczna to sprawa wyjść na ulicę jak ci oto nawoływacze i mówić do i tak skołowanego narodu polskiego takie bzdety jak ten mówca z tubą, że – MY POLACY NIE CHCEMY IŚĆ NA WOJNĘ Z ROSJĄ – OCZYWISTE – za to Putinowska Rosja pójdzie i da nam lanie! Oni już nie raz pokazali co potrafią, a ci młodzi ludzie na tym wideo (na szczęście w małej grupce) nie wiedzą lub grają głupa! Czyżby nie słyszeli o zaborach (najokrutniejszy był rosyjski bo wysyłał Polskich patriotów na Sybir), czy nie słyszeli o Powstaniach, Bitwie Warszawskiej, ciemnogrodzie PRLu i latach niedoli łącznie do dziś jako, że Komuchom dobrze dzieje się! Ten z ‘sowiecką tubą’ krzyczy, że zagarnięcie Krymu było słuszne!!! NIECH ON SPADA I WYNOSI SIĘ DO ROSJI, A JA DOPŁACĘ MU DO BILETU W JEDNĄ STRONĘ. Tyle – CZEŚĆ. Leszek M z Antypodów.

Otylia Zigman: Prosze Panstwa, prosze zwrocic uwage, kim moga byc atakujacy mnie i ublizajacy mi, kiedy ja kolportuje prawde historyczna czy prawde obecna. Jest to bardzo przykre jesli sa Polakami! Poniewaz nie interesujac sie, ani nie dochodzac prawdy w wiadomym, ogromnym zaklamaniu prawdy historycznej jak i politycznej, ot tak, bez zastanowienia, gotowi sa, najczesciej jeszcze z pewna doza zlosliwosci, rzucac obelzywe slowa.

Oczywiscie swiadczy to o poziomie danego delikwenta po pierwsze, ale moze to byc ktos pracujacy dla okupacyjnych sil Polski i Polakow!  My Polacy-slowianie dzisiaj podporzadkowani wrogim mediom publicznym nie mamy mozliwosci gloszenia prawdy na wieksza skale. Niedouczonych, z pokretna wiedza i swiadomoscia, tylko ta droga mozemy wprowadzac na uczciwa droge prawdy, dotyczacej naszej historii i naszych spraw bierzacych. A wiec nie rezygnujmy, pomimo atakow kontynuujmy wszelkie dobre
poczynania dla Narodu i nie dajmy sie prowokowac, a w przypadku potrzeby wzajemnej pomocy, musimy stawac solidarnie i wszyscy razem w obronie przed oszolomami. Dodam tylko: Jesli pozna sie solidnie prawde, przez zainteresowanie i dociekanie tej prawdy, nikt nie jest wstanie juz pomieszac w glowie! A wiec prawde zawsze szukac trzeba w pewnych sprawdzonych zrodlach, napewno nie w mediach ogolnodostepnych! 
Makowski Leszek: CZY PANI UPADLA NA ZMYSLACH I PLECIE ?
Otylia Zigman: A KTO???  TA POLITYKA OSZUSTWA CIAGNIE SIE JAK TASIEMIEC…

………………………

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/