Odwołać Hankę w poprzek walcowaną

From: OBURZENI <[email protected]>
Date: September 4, 2016 1:16:45 AM PDT (CA)
Subject: TVP o sobotniej demonstracji OBURZONYCH

OBURZENI składają wniosek o referendum ws. odwołania  Gronkiewicz-Waltz

Demonstracja przeciw wymiarowi niesprawiedliwości w czasie Kongresu Sędziów  i Mazowiecki Sejmik Antysystemowy Oburzonych w Warszawie

Tutaj relacja filmowa z demonstracji i sejmiku:

Wczoraj, 3 września stowarzyszenie Oburzeni wraz z sojusznikami zorganizowało w Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki –  w czasie trwającego tam Kongresu Sędziów Polskich – demonstracje przeciw wymiarowi niesprawiedliwości.

W głównym wydaniu Wiadomości TVP1 ukazała się relacja z demonstracji, którą próbowali zakłócić KOD-owcy, otoczeni szczelnym kordonem policji.

Przemawiał m.in. Przewodniczący stowarzyszenia OBURZENI Antoni Gut. W demonstracji wzięli udział także przedstawiciele stowarzyszenia Niezłomni oraz działacze stowarzyszenia Iskra z Lublina.

Wiceprzewodniczący OBURZONYCH Marek Ciesielczyk z Tarnowa poinformował zebranych, iż w poniedziałek stowarzyszenie to składa wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Po demonstracji odbył się kolejny – tym razem Mazowiecki Sejmik Antysystemowy Oburzonych. Tego typu terenowe zebrania OBURZONYCH odbyły się w ostatnich tygodniach  już prawie we wszystkich województwach – z wyjątkiem opolskiego i lubuskiego. Prosimy OBURZONYCH z tych właśnie części Polski o zorganizowanie jeszcze we wrześniu swoich antysystemowych sejmików wojewódzkich.

W załączniku kolejny wywiad z wiceprzewodniczącym OBURZONYCH dr. Markiem Ciesielczykiem w „GAZECIE KRAKOWSKIEJ” – tekst można powiększyć myszką.

________________

TO WAŻNE!
Paweł Kukiz i jego posłowie akceptują na stanowisku dyrektora biura swego klubu parlamentarnego Dariusza Pitasia, mimo, że znają jego kryminalną przeszłość – patrz tutaj:
http://pitaswachowski.salon24.pl/686814,dariusz-pitas-wczoraj-kryminalista-dzis-wachowski-kukiza

www.oburzeni.pl

tel. 601 255 849
e-mail:  [email protected]

[reklama oportunisty, Dra Ciesielczyka, wycięta — pb]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/