:)) Rozmowa nocna Polaków o żydzizmie

PB: Podałem szczegółowo, gdzie nie masz wiedzy i jaką znam…

Prawdziwi żydzi … rekrutują się dziś ze wschodniej Europy. Są ateistycznymi Slowianami…
Z żydłactfem tak możesz dyskutować, bo nie mają w mózgu ani duszy koncepji prawdy, kierują się przeważnie emocją pt. “co jest dobre dla Żydów” (hormon oksytocyna).
Mylisz się też, że wyrzucenie żydłactfa załatwia sprawę: załatwia tylko problem szeregowych mas sajanów, a krypto-wtyki zostają albo wrócą… a newt jeśli nie, to problemem nr 1 stają się szabas goje… Żydłactfo i szabas goje żerują na znacznie liczniejszych użytecznych idiotach… musiałbyś wydalić ponad 95% mieszkańców. Jak zabiezpieczysz się, że nie zrobią swego zza granicy?
Polski znam z jesziwy  🙂 w tym “prąć”.

Muszek: Nie wierzysz w me mozliwosci. Do dzis nie znaazl sie zyd ktory by mnie przezydzil. Zajelo mi to kilka lat ale wypracowalem memes z Warszawskiego Getta.  Rzeczownik Prąć nie istniej, jest tylko moim haczykiem na zainteresowanych, a niedouczonych.

Jakie luki masz na mysli?  Ja dzialam na podswiadomosc zydowska upuszczajac gazu z nadetych cmokow.  Tu nie o fakty chodzi, lecz gleboko zakorzenione leki, czysto zydowskie.  Poniewaz Polacy maja tak zla opinie lansuje  teraz teze ze obrzezany Polak to zyd.  Wiec gdy Brytyjczyk na jakims czacie pisze

PB: Masz spore luki w wiedzy, a chcesz przegadać żydowicę na forum jako Obrzezany Prąć :)))

Niejednego ta z kapućką w poprzek widziała 🙂 …i przegadała, bo to profesjonalistki z jesziw mosiadu. Chyba że trafiłeś na stujądętkę w Tel Awiwie na kontrakcie dorywczo dla Nietenjahuja.

Masy żydowskie są posłuszne, odurnione, pod ścisłą kontrolą od czasów rabinatu talmudycznego, z kombinacji niskiej inteligencji (karmieni manną) i terroru rabinów (od XIX w. także syjusiów).

Dziś, żydłactfo nie zaistniałoby na globalnej scenie zbrodni przeciw ludzkości, gdyby nie setki milionów szabas-gojów i miliardy użytecznych idiotów.

Zaraza żydzizmu stała się pandemią i nie ma już sensu mówić wyłącznie o żydłactwie. Na szabaśnych wirus jest prosty: pazerność i rządza waadzy. To są dzis jelity, orwellowskie odwrócenie pojęcia klasa najinteligentniejszych, robiąca dla racji stanu danego narodu. Z judaizacją wszystkich społeczności, klasa jelitowa robi dla wybrańców Antychrysta…

Zaś na użytecznych durakow trza stosować wymyślniejsze sposoby, np.: aspartamiki chlor i fluor, bezwartościowe,trujące i odurniające ż-żarcie (odpowiednik mannej na pustyni synajskiej), masowa kontrola mózgów zaawansowanymi metodami elektromagnetycznymi zgranymi z chemikaliami, zarazami, scypionkami… no i oczywiście ż-“religie” jak chrześcijański syjonizm (w tym katolacyzm), protestantyzm, wahabizm…

Toteż nie klep jak polactfo braunowsko-michalkiewiczowskiej sztampy. Żydłaki są koczownicze aszkenazisty i frankisty z jewropy, sefardyjskie krypto jak Erdogan,”chińskie” Haka (podobni w Pakistanie, Indiach) i semickie “Araby” jak ż-Saudowie z “islamskim” wahabizmem.

Jewropejczycy (w tym ty, Słowianin) centrują analizy pod się, a wichura przyjdzie z Azji, Afryki — największych tam narodów i religii, urabianych przez żydłactfo w zastraszającym tempie.

Żadna religia, w tym nasze prastare słowianowierstwo, nie zdołała oprzeć się globalnej ekspansji żydzimu. Rosyjskie i pokrewne prawosławie wydaje się zdobywać przyczółki za rządów Putina. Ale jak tylko żydłactfo osiodła Chiny i Indie, koniec Rosji Putinowskiej.

Muszek: No i nic.   Bo nikt nie chce podjąć debaty na temat kto jest zydem.  Definicji jest tyle co zydow.  Jedna pozostaje niezmienna
Żyd to zawód. Prawdziwi żydzi to zawodowcy których zadaniem jest utrzymać w posłuszeństwie głośną, bezwiedną i bezpostaciową żydo-masę. Ci żydzi rekrutują się dziś ze wschodniej Europy. Są ateistycznymi Slowianami z małą domieszką genów semickich i hazarskich tak jak Benjamin Mielikowski, Meir Dagan et al, Niektórzy z nich jak np Ze’ew Żabotyński pochodzą z kryminalych dzielnic Odessy (Moldowanka). Inni mogą dopatrzeć się swoich korzeni w kahałach Wschodniej Europy tak jak Ilia Ehrenburg. Zawodowy żyd jest podmiotem operującym na nieustannie zmiennym plemiennym objekcie wyposażonym w silne instynkty stadne z niskim poczuciem wartości wynikającym z 2000-cznej rywaliacji z wyższą greko-rzymską cywilizacją.
PB: No i co? Jak fakty przeszkadzają koczownikom, to do diabła z faktami.
Amok wśród polactfa, gdyby badali każdego z ożydzaczy i potwierdzili chazarskie korzenie u 55% z nich… Z analizy samych nazwisk stwierdziłem prawdopodobne żydowskie korzenie u WSZYSTKICH moich ożydzaczy, prócz jednego, którego nazwiska nieznam
 
Jestem dosc stary by pamietac gdy przyjechalem do Stanow w 1977 roku w Waszyngtonie toczyla sie w sejmie debata czy finansowac Human Genome Project.  Dwie grupy temu byly przeciwne.  Murzyni i Zydzi.  Kazda z tych grup z innych powodow.   Jakich?
 
Nie przesadzaj z ocena DNA.  To dosc skomplikowane, ale nie glupie. Zauwaz ze taka firma jak Ancestry.com nie moze dzialac w Izraelu bo to co oni sprzedaja to pie-chart.  Z niego wynikalo by ze nie ma czegos takiego jak zydowska DNA ale istnieje haplogrupa J1, czyli semicka, ktorej w Izraelu jest jak na lekarstwo jesli wylaczy sie Palestynczykow.

PB: testy dna o dupę otrzeć: można znaleźć co się chce u przemieszanych ludów jak w Europie

jak kto chce być koniecznie żydem, to mu znajdą i rabin podstempluje 
rozumiem, że większość Żydów ucieka jak się da od tego przeklętego pochodzenia

55% Polaków ma chazarską haplogrupę a1H1

Muszek: Piotrze, Wczoraj na YT trafila mi sie zydowka z ktora tocze publiczna dyskusja kto jest glupszy.  Moj “meme”  to zydzi sa durnymi Polakami i na dodatek brakuje im istotnych czesci ciala.  Nic by z tego nie wynikalo gdyby nie reklama  AncestryDNA™   w telewizorze gdzie ci mowia jaka jest twoja etnicznosc.  Jak 100% zyd ma przelknąć fakt ze za $100 dowie sie ze jest w 30% wschodnio-europejczykiem. To az sie prosi o proces sadoway o znieslawienie.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/