Niesamowite brednie i grafomania: WRZÓD NA D….E EUROPY CENTRALNEJ PĘKA

PB: Niesamowite brednie i grafomania:
„deportacje” czasu PRLu (Akcja Wisła), właśnie mianem „ludobójstwa”
 
Dokładnie tak, wg Konwencji o Ludobójstwie…   ale to nie oliparchate następcy zbrodniczych banderszczochów mają prawo rościć odszkodowania, tylko etniczni obywatele RP, w ktorych uderzyła żydokomuna dla rozproszenia elementu prawosławnego… W ostatnich latach ci ostatni powrócili z Ziem Zach. na ścianę wsxh.; znam wielu z nich w środowisku prawoslawnym, zakorzenili się po Akcji Wisła i pozostali w Szczecinie, Wrocławiu… los podobny do milionów Polaków po II wś. Odszkodowania nie od Polski, tylko od następców prawnych żydokomuny i ich mocodawców: Izrael, City of London. Wall Street, międzynarodowi sujusie…
Takim pisaniem autor wzmacnia ż-programowaną nienawiść do Ukraińców i Białorusinów… w nich niesprawiedliwie uderzyła Akcja Wisla.
Amerykańskie marionetki z PiS żydłackie marionetki.
 
Kiedy na dodatek do opinii publicznej docierają informacje o roszczeniach terytorialnych w stosunku do Polski, oraz zbrodniach kijowskiego reżimu dokonywanych obecnie w tajnych więzieniach na Ukrainie[ii] [iii], jeszcze trudniej będzie uspokoić społeczeństwo, że „nasi ukraińscy bracia” nie wrócą niedługo do swego ulubionego zajęcia, jakim zawsze było „rjezanie Lachiw”.
Autor kretyn użyteczny dla odwiecznej hasbary wymierzonej w stosunki Ukraińcy-Polacy…. Banderszczochy mordowały i nadal mordują uczciwych  Ukraińców. Na Ukrainie spotkałem się z życzliwością od wielu Ukraińców.

 

Ich poprzednicy z PO przesadzili w służalczości w stosunku do Niemiec i UE — zmiana warty w tej samej stajni, inne instrukcje od tych samych bossów wg aktualnych planów żydobanksterii: konflikt z Rosją i hucpa “ukraińska”…
Wszystko wskazuje na to, że nasi zachodni okupanci zmuszeni będą szukać na gwałt kolejnej „zdrowej i rozumnej siły politycznej” do zainstalowania w Warszawie.  — Bzdura, jelity w Polin robią dokładnie co trza zyłactwu, bez wzgl. na wolę wybiurcuf. 
Jednak dla mieszkańców unijnych kolonii z obszaru byłych „krajów demokracji ludowej”  prawdziwy problem stanowią dwie „bomby”, które już eksplodują na wschodzie i południu Europy.  Są nimi Turcja i wspomniana już Ukraina. Ta pierwsza pogrążą się coraz bardziej w wojnie domowej z Kurdami, oraz w chaosie konfliktu syryjskiego i tylko sprawą czasu jest „wielkie tąpnięcie”, które wyśle do nas  miliony tureckich i arabskich uciekinierów.
 
Turcja i oliparchat kijowski są tam marionetkami. Jedyny problem dla b. demoludów — żydłactfo: Judeocentrycy i masowe zbrodnie. Turcja nie pogrąża się w żadnej wojnie domowej z Kurdami, tylko robi ż-maskirowkę wg planów ż-suszp — patrz np.
Miglance nie zalewają jewropy z Syrii, tylko nasyłają ich ż-suszpy z całego świata arabskiego.

określa Lwów mianem polskiego miasta — więc Szczecin i Gdańsk są dojczlandskie :)))

ponieważ alternatywą jest konflikt nuklearny — strachy dla gojów na żydlackie zamówienie…
 
………………………………………

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/