Sytuacja b. groźna dla Europy Śr.-Wsch. i Rosji: wirus ASF/afrykański pomór świń produktem CIA/Mossad

On Friday, September 9, 2016 8:30 PM, Michał Jarzynski <[email protected]> wrote:
Z cyklu PIS-dzielski rząd sieroty Jarka
PIS -dzielski rząd sieroty Jarka , idącego na smyczy CIA/Mossad w trosce o Nasze “zdrowie” /czytaj : śmierć / przy współudziale kamaryli sejmowej /od lewego do prawego , dodatkowo przy wsparciu ojca Rydzyka/ zaoferował Narodowi Polskiemu nową tzw. specustawę ze szkodą dla Naszego Narodu, a szczególnie chłopów /ludności wiejskiej.
http://agrobiznes.money.pl/artykul/specustawa-o-asf-przyjeta,147,0,2151827.html
Pod pretekstem grożącej Polsce epidemii afrykańskiego pomoru świń / w starożytnym Egipcie kapłani faraona straszyli lud zaćmieniem księżyca jako końcem świata, sami grzechów żadnych nie mieli/ niszczone będzie/jest polskie , podstawowe stado hodowlane, co spowoduje już całkowitą zależność Narodu Polskiego od kaprysów okupanta, który jak zechce to weźmie Nas głodem, bo mając taką ustawę i ją realizując sami siebie pozbawiamy wolności , suwerenności żywieniowej.
Wzywam Naród Polski, w tym szczególnie ludność wiejską /chłopską do bojkotowania tej specustawy.
Tytułem uzupełnienia :
Sytuacja jest bardzo groźna
Wirus ASF/afrykański pomór świń/  jest produktem spółki CIA/Mossad skonstruowanym w ich tajnych laboratoriach. Jest bronią biologiczną przeznaczoną   do walki z przeciwnikiem , nota bene bronią zakazaną przez wszystkie międzynarodowe konwencje , lecz kto zapyta zwycięzców o racje / Hiroszima , Nagasaki,  Tokio , Drezno, Berlin / . 
Z tą jednakże różnicą  , iż obecnie nie będzie zwyciężonych. Będą tylko przegrani,  czego , prący na siłę  do wojny , tępogłowi neokonserwatyści zza oceanu nie wychwytują i nie ogarniają z uwagi na zawężone pole spostrzegania ,  brak krytycyzmu poznawczego , uleganie syndromowi zbiorowego myślenia /kupą mości panowie/, psychopatyczny /według psychologa Andrzeja Łobaczewskiego -ponerologiczny/ stosunek do otoczenia.
Nie przypadkowo terenami zagrożonymi przez ASF są tereny wschodnie, bowiem miejsce to z militarnego punktu widzenia jest najdogodniejsze do przerzucenia tego wirusa na Rosję w celu jej zaatakowania bronią biologiczną .
Tym samym Polska dla CIA/ Mossad stała się poligonem doświadczalnym i forpocztą do takiego podstępnego uderzenia  w Rosję.
W tej sytuacji mówienie o jakichkolwiek korzyściach dla polskich rolnikówh , co robią niektórzy komentatorzy na forach jest fantasmagorią i banialuką.
…………………….

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/