[uaktualniona dyskusja] Jak to tam panie z tym ż-hitleryzmem było

PB: nic nie odbiłeś; ze Słowianani nie musieli się liczyć, a ze swoimi to co innego

ze świadomością było  odwrotnie: Słowianie od początku (i z historii) widzieli na własnej skórze, co jest grane, Ż/żydzi zaś do ostatniej chwili ufali syjusiom
jak mówiłem, sposób mordowania nie gra roli, cyklon to jest fałszywy trop, co najmniej pół mln swoich zagłodzili syjusie w gettech, oczekujących na ziemię obiecaną (którą miała być Palestyna z planu rotszyldziaków)
Andrzej Szubert: Nie mam czasu na odbijanie piłeczek. Tym razem krótko:

(1) Tylko idiota wyłożyłby ludobójczy plan i to przed wielomilionowym żydostwem, które miało służyć sprawie w izraelskim syjonizmie i w realizacji NWO globalnie.

Planów ludobójstwa Słowian nie ukrywali. A konferencja w Wannsee była w “gronie zamkniętym” i powziętych uchwał nigdzie publicznie nie drukowano. Były wręcz objęte tajemnicą. Dlatego, gdyby chcieli żydowską biedotę eksterminować, byłaby o tym wzmianka. A nie było. Ponadto Hitler nadal wierzył wtedy w “Endsieg” i w tysiącletnią Rzeszę i nie miał powodów ukrywania się przed nikim  z ew. planem wymordowania Żydów cyklonem B (który do trucia ludzi nie nadawał się a służył wyłącznie do dezynsekcji).
To właśnie ogromna ilość pojemników po cyklonie B znalezionych we wszystkich obozach koncentracyjnych dała żydowskiej propagandzie “dowód” na trucie Żydów w komorach gazowych. A cyklon B do gazowania ludzi nie nadaje się.

PB: Z Twoich może i wynika, ale należy podać podkładkę z odnośnikami do materiałów źródłowych…
jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż Ostjuden — syjusie nienawidizili zubożałych ortodoksów — Ostjuden, Betteljuden przeznaczonych do zagłady dla chucpy “6 mln”. Zwrot znaczy: nawet gojowska krowa na miejscu w przyszłym Izraelu jest więcej warta niż bezużyteczny, zacofany, nędzny żyd ortodoksyjny przeciwny syjonizmowi jak mu zapajęczyniona religia przykazuje.
możliwości wykupienia tysięcy Żydów — były, celowo duszone przez żydłactfo żeby osiągnąć “6 mln” i status narodu-męczennika, wybielić się podświadomie ze zbrodni bratobójstwa i móc manipulować gojami pedagogiką winy za genocyd z rąk żydłackich, nie tylko na współplemieńcach, co Słowianie znakomicie wiedzą, choć są ogłupieni zakłamaną historią. “Naziści” mieli ilu chcieli niewolników nie-Żydów do roboty, burdeli, doświadczeń “medycznych”…

nie padło ani słowo o fizycznej eksterminacji Żydów
(1) Tylko idiota wyłożyłby ludobójczy plan i to przed wielomilionowym żydostwem, które miało służyć sprawie w izraelskim syjonizmie i w realizacji NWO globalnie. Za  wyłożenie ludowi żydowskiemu w knidze Rabina Schonfelda bodajże, nakład poszedł na przemiał.
(2) Nie takie rzeczy zostały utajnione, są prawdopodobnie w archiwach w dojczlandii, Rosji i u in. Aliantów. To co było jeszcze kilkanaście lat temu np. w Muzeum KL Auschwitz, zostało “przekazane” do dojczlandi, a wiadomo kto tam żondzi = ci sami co u in. “zwycięzców” II wś. Jedyna nadzieja w Rosji, a ta trzyma to jako atut do strategicznyvh rozgrywek.
Historia pozornego zwrotu w Wansee — możemy się tylko domyślać. Żydłactfo nie durne, żeby zostawiać inkryminujące dowody. Natomiast bez wątpienia:
– rotszyldziaki z talmudycznym syjonistycznym rabinatem od dawna planowali zdobycie Palestyny wszelkim kosztem, choćby legendarno-religijną chucpą “6 mln”
dokumenty z historii syjonizmu wskazują na ciągłą gotowość i deklaracje poświęcenia współplemieńców dla sprawy syjonizmu
– historia żydowska roi się od zdolności ich jelit do poświęcenia braci i sióstr plemiennych dla “wyższej” sprawyco najmniej jeden pomnik historyczny w Izraelu pielęgnuje tę “wyższą” konieczność oddania życia jako najwyższą z pożądanych cech narodowych.
wszystkich namierzonych Żydów wywieziono by za Kaukaz lub za Ural — albo jak z Polakami: 1/3 do roboty, 1/3 za Ural (czyli też do roboty), a 1/3 do zagłady (którą nota bene można osiągnąć bez “gazu” jak sam piszesz: zaniedbanie roboli-niewolników, złe odżywianie, zamarzanie (przyczyna śmierci w ż-Gułagu sowieckim), głodzenie, brak pomocy medycznej…

Zabrakło czasu na zabawy z sortowaniem i transportami, roboli było zadość, więc logicznie na plan A wychodzi ten najważniejszy: zagłada współplemieńców niechcianych przez syjusiów.

ani jednego niepodważalnego dowodu na komory gazowe
Kwestia komór kwestią sporną, moim zdaniem celowa nieoznaczoność, by żydłactfo mogło manipulować fałszywym tropem — i manipuluje! Tzw. negaci/rewizjoniści Holocaustu nie wspominają ani słówkiem o żydłackim sprawstwie masowego brato-ubijstwa, wszystko jedno jakimi metodami z pktu konwencji genewskiej.  To jak woda na syjo-młyn w razie wpadki: nie było komór, nie było winnych Shoah ani pozostałych Holokaustów II wś. — więc Polacy, Ruscy, Serbowie to zjeby: bredzą o swoich zamordowanych milionach.
Serbołużyczanie to nie jedyny kazus z rąk szwabów pod ż-kontrolą — etnicznych Polaków-ofiar było znacznie więcej, w referacie podaję konserwatywną liczbę. Podobnie w ż-sowietach.
Zmanipulowanie Shoah = Holokaust to inna sprawa, pożyteczna syjusiom bez wzgl. na to czy były komory i ile mln ofiar. Podobna do równania Chazar =  Żyd semicki, czy do falszerstw historii biblijnej, nobla Einsteina czy choćby Jedwabnego i Kielc, Bractwa Muzułmańskiego jako wykonawcy mosiadowego terroru w Egipcie, czy chrześcijaństwa Scofielda, świadków Jehowy, wahabizmu i ISIS jako rzekomo nie-żydłackich wymysłów.
A o genocydzie Słowian prawie nikt. — Bo “negatów” holokozdu żydłactfo zwabiło na falszywy trop; automatem negujac Szoah muszą zanegować Zagładę Polaków itd.. Nie znam anglojęzycznych autorów, którzy twierdziliby jak wyżej. Za to zostałem zbanowany, wyobcowany z tzw. “rewizjonistycznych” forów i witryn, w tym muzułmańskich! Żydłackie macki we łbie się nie mieszczą! Czy bezpośrednie czy pośrednio przez mind control użytecznymi idiotami — to sprawa drugorzędna. Dla mnie liczy się tylko najwyższe uznanie od Prof. Scherrera (śp. po zamachu na M17 nad Donbasem?).
Andrzej Szubert: A z moich badań wynika, że ów “genocyd” był przede wszystkim przez niewolniczą pracę w obozach koncentracyjnych i przez zaniechanie. Sam wiesz, że były możliwości wykupienia tysięcy Żydów z wywózek do obozów. I znasz odpowiedź na tę możliwość – jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż Ostjuden. Albo  odpowiedź elit żydobanksterskich w USraelu w odpowiedzi na raporty z Polski – nie mogliśmy, nie potrafiliśmy  w to (w masowe wywózki do obozów) uwierzyć.
Na konferencji w Wannsee w styczniu 42 w programie o “ostatecznym rozwiązaniu” nie padło ani słowo o fizycznej eksterminacji Żydów. Zadecydowano tam, że będą wyłapywani i kierowani do przymusowej pracy w obozach koncentracyjnych. I to już wszystko.
Zresztą, gdyby Hitler, jak planował, rozbił Armię Czerwoną w ciągu kilku tygodni i rozwalił ZSRR jeszcze jesienią 1941, wszystkich namierzonych Żydów wywieziono by za Kaukaz lub za Ural. I nie byłoby konferencji w Wannsee.

Propaganda żydowska nigdy nie przedstawiła ani jednego niepodważalnego dowodu na komory gazowe. Za to za ich negowanie w kodeksach karnych podbitych przez żydowstwo krajach są kary więzienia. I to jest najlepszym dowodem na to, że komór nie było. Więzieniami dla dociekliwych i zastraszaniem wszystkich innych chcą zatuszować brak dowodów na komory gazowe.

https://opolczykpl.wordpress. com/2015/04/26/ogarnia-mnie- zlosc-gdy-slysze-slowo- holokaust/

A o tym, że w l. 1933-45 w samej III Rzeszy wymordowano 20 tys. Serbołużyczan, i że innych wysyłano do obozów koncentracyjnych, a jeszcze innych na front (“genocid” Serbołużyczan rękami wroga na linii frontu) – o tym cicho sza. I to jest sukces żydowskiej propagandy – bo gdy jest mowa o II wojnie i o III Rzeszy to prawie wszyscy tylko o żydowskim “holokauście” gadają. Choć go tak naprawdę nie było. A o genocydzie Słowian prawie nikt.

PB: Z moich badań…. Widocznie prawda, bo referaty zhakowane, zniszczone tuż przed publikacją w Malezji w ramach poważnego międzynarodowego projektu badań nad ludobójstwem:

Syjo-Hitler od 1942 r. uskutecznił — zaplanowany przez ż-banksterię, rabinat talmudyczny (fanatyczni syjoniści i hejterzy gojów)  i świeckich syjusiów — genocyd na ortodoksyjnym (przeciwnej syjonizmowi), ubogim żydostwie i na zasymilowanych Żydach europejskich opornych emigracji do Palestyny. A teraz zwalają winę na Polaków!!!

Rotszyldziaki dużo wcześniej wili plany zachachmęcenia Palestyny, nawijali o “6 mln” żeby zyskać opinię światową dla syjonizmu. “6 mln” w II wś. miało ułatwić:

  • powstanie i (jak widzimy dziś wyraźniej) uzasadnienie nielegalnego, ludobójczego tworu zwanego Państwo Izrael
  • utrzymywanie mas żydowskich w lęku przed ludobójstwem gojowskim, a przez to — pod psycho-kontrolą przez globalny kompleks władzy judeocentrycznej
  • nagonki na “antysemitów”, aby zagłuszać rozsądek i prawdę przeciw syjonistom
  • zwalenie winy za genocyd żydłacki na innych.

Reszta to hasbarny, niespójny groch z kapustą, pomylenie z polątaniem odurnionych gojów oraz samocenzura pawłowsko wytresowana. Zamożnym Żydom, którzy mogli wyemigrować do USA itp. włos z głowy nie spadł… podobnie syjonistom-oprawcom w syjo-aparacie hitlerowskim.

“Polska” sancja pomogła wyszkolić przyszłych terrorystów izraelskich: Jak Polacy pomogli stworzyć Izrael

Andrzej Szubert: Hitler, mieszaniec, (1/4 żydowskiej krwi) miał kompleks czystości rasy i kompleks aryjskości. Owszem, nienawidził biedoty i kupców żydowskich, ale nie zamierzał ich “wypalić”. Wszak to on i sanacja budowali Izrael.

http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
https://prawy.pl/7016-wsparcie-sanacyjnej-dyktatury-dla-zydowskich-terrorystow/
http://historia.focus.pl/swiat/jak-polacy-stworzyli-izrael-296

W ostatnim linku jest uczywisty błąd – to nie Polacy, a żydowska sanacja budowała Izrael – ręka w rękę z Hitlerem.

W planach Hitlera eksterminacji mieli podlegać w pierwszym rzędzie Słowianie – zwłaszcza Rosjanie i Polacy (Rosjanie wszyscy, Polaków 85 %). Natomiast biedotę żydowską zamierzał Hitler wysiedlić do Palestyny ew. za Ural. Plany zmieniono, gdy ofensywa na wschodzie pod Moskwą i Leningradem załamała się. Z blitzkriegu zrobiła się wojna pozycyjna, Wehrmacht ponosił coraz większe straty i wtedy postanowiono biedotę żydowską zapędzić do pracy na rzecz Rzeszy. “Obozy śmierci” i “komory gazowe” to żydowska propaganda. Niewolników zwożonych do obozów koncentracyjnych – wszystkich a nie tylko żydowskich – eksterminowała wycieńczająca praca, strach, choroby i niedożywienie.

Zdzisław Jankowski:

W dniu 2016-11-26 o 04:57, E. Makowiecka pisze:

Kolejny kawałek suwerenności Polski oddany bezcennemu Izraelowi!

http://www.wicipolskie.org/?p= 20947

Posłuchaj kolejnych odcinków

Witam! Nie mogę zrozumieć dlaczego Hitler żyd, tak bardzo nienawidził żydów?
W swojej armii na dowódców wyznaczał żydów, obsługa pieców w krematoriach – żydzi. Dlaczego?  Może ta sama organizacja, która zlikwidowała zagrożenie JFK wyznaczyła jemu tą rolę? —  Pozdrawiam, Iwona

Dlatego Hitler Żyd nienawidził Żydów, bo biedota żydowska była większym zagrożenie dla oligarchów żydowskich niż biedota Polacy. W armii Hitlera służyło ponad 100 tysięcy wysokiej rangi oficerów żydowskich. W drugiej kolejności miały iść na wypalenie narody Słowiańskie w tym Polacy. Po wkroczeniu wojsk hitlerowskich w niektórych miastach Żydzi witali ich kwiatami. Tak jak obecnie Żydzi w Polsce propagandę uprawiają obietnicami. Ten naród bogaci się tylko na oszustwach a naszej naiwności.  Moja mama miała sąsiada Żyda, o nazwisku Wajs, mówił do mamy. Pani Jankowska najpierw nas wywożą a potem będą was. Miałem śp kolegę Antosia w miejscowości Sompolno, który mi opowiadał, jak jego mama mu mówiła, parę dni po wkroczeniu wojsk hitlerowskich 1939 komendant niemiecki, polecił władzą jeszcze Polskim, zorganizowania zebrania ze sołtysami wsi i miasta Sompolna. W tych wielu sołtysów z miasta był jeden Żyd. Komendant hitlerowski, przedstawił zarządzenie wojenne i na koniec zebrania zapytał się, czy ktoś ma jakieś pytania. Zgłosił się Żyd, mówiąc do komendanta hitlerowskiego. Niech mi pan, panie komendancie da pozwolenie, to ja wszystkich Polaków tu w Sompolnie i okolicy z likwiduję . Jeżeli rząd 22br pojechał dwoma samolotami do Izraela, to pojechał z jakimiś ustaleniami, na pewno nie korzystnymi dla Polski i nas Polaków tylko pojechał na kolanach służyć Izraelowi. Nie lodźmy się, nie bądźmy nadal naiwni, bo sami się zlikwidujemy. To Żydzi w 1989 najechali na Polskę poprzez “Okrągły Stół” i Magdalenkę, zdobywając władzę, sprzedając nas Izraelowi a decyzja zapadła za Prezydenta Izraela śp Szymona Pereza, kiedy wiedzieli, ze Solidarność, wojsko , polityka i kościół jest w ich rekach, wymyślając demokrację. Byłem posłem w Sejmie rozbiorowym, na Komisji Sejmowych łączonych, na około 50 posłów w tym ponad 40 większości sprzedało około 200 zakładów, tez mówili ze to współczesna “demokracja”. Wszystkich sprzedano około 8400 likwidując ponad 10 milionów miejsc pracy.  Wałęsa, jako przewodniczący Solidarności miał 10 milionów robotników, żołnierzy z którymi wywalczył 21 postulatów, które dawały około 100% lepszego poziomo życia. Niech się nie wypiera, ze nie był Bolkiem. Zdradził robotników, zdradził Naród Polski. Zobaczmy tyle jest przestępstw, zbrodni i korupcji i nikt nie siedzi więzieniu. Dlaczego nie siedzą, bo są wszyscy Żydami, albo pachołkami żydowskimi. Żyd, Żyda ma wsadzać do więzienia, myślmy trochę głowami a nie telewizorami. Żydzi wsadzają Polaków do wiezienia, by im nie przeszkadzali w rozkradaniu resztek Polski, przykład Mateusz Piskorski, Miernik, Piotr Rybak, Piotr Trznadel, którego porwali z jego posesji i zbili go na kwaśne jabłko nie do poznania, ja też chodzę po Sądach a ilu takich. Ostatnio wiezieniu pobili działacza od Kukiz 15 śmiertelnie, aby zatrzeć ślady, to zawieźli do szpitala a tam zmarł.   Kto im pomaga okradać Polskę i Polaków. Pomaga im ordynacja wyborcza, z 5% progiem, tak napisana, gdzie można fałszować wybory. jest ona wprowadzana we wszystkich krajach podbitych. Zobaczmy Polacy, jak 15 rządów wasalnych, oszukało naród, likwidując zakłady pracy, odbierając nam chleb od ust, a młodzież polską zrobili w balona i wygnali za granicę za chlebem, do niewolniczej pracy bez żadnych uprawnię m. Polacy! Pokazałem trochę faktów! Nie dawajcie się dalej manipulować, bo sami sobie szkodzicie. Szkodzicie Polsce! Swoje umysły przestawcie na polski sposób myślenia.

Pozdrawiam, Zdzisław Jankowski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/