Poseł Z. Wrzodak o osmarowaniu śp. Leppera przez Sumlińskiego, wybielaniu popisdzielcuf

On Saturday, December 3, 2016 1:44 AM, Zbigniew Juźków:
  Tekst dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego (wg niektórych też związanego ze służbami) na temat ostatnich dni życia Andrzeja Leppera i powodów jego zamordowania.
Poniżej komentarz byłego posła Zygmunta Wrzodaka, który pod artykułem jako jeden z wielu czytelników, napisał krótką recenzję przeczytanego tekstu.

Sumliński o śmierci Andrzeja Leppera

autor
Wojciech Jasiński – minister Skarbu Państwa w latach 05-07 w rządzie PiS, skazał Polaków na najdroższy gaz w Europie! Jak to możliwe? W 2006 roku szef resortu zgodził się podpisać umowę gazową z Rosją bez dokładnej analizy projektu umowy Efekt? Do 2022 roku Polska zapłaci o około 18 miliardów złotych za gaz więcej niż inne państwa europejskie, które kupują ten surowiec z Rosji.
– W 2006 roku minister Wojciech Jasiński zaakceptował umowę zawierającą niekorzystną formułę cenową, a jej konsekwencje są przeogromne. Chodzi o wieloletni kontrakt z Rosjanami na dostawę gazu do Polski. Jasiński wyraził na niego zgodę bez dokładnego zapoznania się z jego zapisami. “Ze względu na ograniczony czas do wyrażenia opinii, MSP nie miało możliwości analizy przekazanego projektu Umowy. Niemniej (…) wyrażam zgodę na zawarcie Umowy” – można przeczytać w piśmie z 15 listopada 2006 roku, podpisanym przez Jasińskiego. Następstwem pośpiechu i braku szczegółowej analizy skutków liczącego ok. 1000 stron kontraktu było zaakceptowanie 10-procentowej podwyżki cen gazu podyktowanej przez Rosjan.
Sprawiło to, że Polska płaci obecnie dużo więcej niż nasi zachodni sąsiedzi. I choć szczegóły kontraktów gazowych objęte są tajemnicą, to szacuje się, że PGNiG płaci Gazpromowi obecnie ponad 500 dolarów za tysiąc metrów sześciennych surowca. Firmy z Niemiec, Francji, Włoch czy Austrii mają dużo niżższe stawki. Natomiast z wyliczeń MSP wynika, że do 2022 r., czyli końca obowiązywania niekorzystnych zapisów, wszyscy polscy odbiorcy gazu zapłacą przynajmniej o około 18 mld złotych więcej!
Takiej informacji Sumliński nie podaje, pomija – Dlaczego!!!
W tekście jest pełno ,,bałaganu” informacyjnego np; mocno obciążających informacji PO-PSL i słusznie, ale celowo pomija się potężne wały środowiska pisuarowskiego – Dlaczego!!!! Aferzysci z III RP – tak, ale pomija się aferzystów jeszcze gorszych z IV RP, próbuje się wtłoczyc, slogan pisowski, że wszystko co złe to komuna i peło, ale nie wspomina sie o drugich takich samych złodziei i antypolaków co stoją za aferą pzu, phs, FPS, FOZZ, Art,B upadkiem Ursusa, Stoczni Gdańskiej, PZL Mielca, itd. Przecież tak doświadczony dziennikarz jak Sumliński, powinien podkreślić, że POPIS i ich przybudówki to nic innego jak ustalenia Magdalenkowe pod patronatem usraelitów.
Dlaczego Sumliński pomija inne fakty, staje po jednej stronie aferzystów i kolaborantów obcych wywiadów???
Jeżeli już A. Lepper powziął taką wiedzę o łapówkach z kontraktu gazu rosyjskiego, (w co wątpię), to co ma do rzeczy zona Podgórskiego, Rękas, domki pod lublinem, jakiejś burdele itp. Póżniej pisanie o wiedzy Leppera, która mogłaby zatrząsnąć pół europy!!! Takie to wszystko nie dorzeczne, albo gaz ,,dunski”, gdy duńczycy ,,swojego” gazu nie maja, tylko złoża przekazali na rzecz korporacji garbonosych z usraela?
Uważam, że podawanie takich informacji w sposób wyjątkowo nie rzetelny i w sposób bałaganiarski szkodzi śp. A. Lepeprowi, wybiela pisuarowców, wspiera siły antypolskie zainstalowane w obecnych władzach. Nie mam czasu na szczegółową analize tego tekstu, może choć tyle wystarczy.
Wrzodak Z. 01.12.2016 10:15:42

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/