Przestępcze objawy katodebilizmu

Przestępcze objawy katodebilizmu

 

 

  • Przypadek Józef Bizoń c.d.

Vismaya: Z niczym co pisze [ad personam] Jose Bizoń się nie zgadzam… i niech  se daruje te wieszanie mnie na swojej stronie, na którą w ogóle nie zaglądam, bo po co, nawet tam nie można się bronić. Powiesił wstrętny oszczerczy paszkwil  pod obrazkiem Matki Bożej jak osrane gacie na swoim płocie  i taki dumny z siebie… ale to twoja wizytówka — jaki pan taki kram.

Mnie wolno być – kim chcę i kościół katolicki, tym bardziej Bizoń nie ma prawa mi cokolwiek przykazywać ani nakazywać, nie włoży mnie w swoje dyby — to cię  Józko najbardziej boli – nie masz nade mną żadnej władzy tak jak i twój kościół. Możesz się tylko ze wściekłości w zadek podrapać. A teraz maszeruj ze swoim materiałem dowodowym do sądu, że Vismaya ma Kundalini i czakry i nie chce słuchać ani Bizonia ani jego kościoła.
PB: Nie łżyj Józefie Bizoń, tytułowe oszczerwstwo nie wynika nawet z pokazanego świrowego kolażu. Traktuję wyznania równo, zgodnie z prawem.
On Saturday, November 25, 2017 12:42 AM, Józef Bizoń <boguchwala@go2.pl> wrote:
UWAGA!
Według dr Piotra Beina (grypa666)
katolicy to gorszy sort uduchowienia
w stosunku do Vismay propagującej
New Age na stronie vismaya-maitreya.
 
Proszę przeczytać zamieszczone tu komentarze ze strony monitor-polski.pl

WIĘCEJ
https://jozefbizon.wordpress.com/monitor-polski-i-inni/
JB
  • [dyskusja] Osoba Jana Pawła II i Jego czyn

Vismaya 27.11.2011:

Nałogowy kłamczuch Bizoń i całe towarzystwo, które mu przytakuje   idzie u mnie w spam …. z takimi ludźmi nie ma dyskusji …
nigdy nie dyskutowałam o książce Osoba i czyn i nie zamierzam … z prostego powodu – nie czytałam jej …. i też już nie zamierzam jej czytać … bo Bizoń doprowadził do tego, że jak o niej słyszę to zbiera mi się na wymioty ….

Vismaya: A Vismaya do dzisiaj  Osoba i czyn nie przeczytała i nie zabrała głosu w dyskusji na ten temat, chociaż tyle za to po głowie dostała. Już jej nie przeczytam, ponieważ tak skutecznie obrzydził mi ją Józef Bizoń, zrobił krecią robotę ale JPII.

JB otworzył mi też do końca oczy na religię katolicką, uświadomiłam sobie, że z tak zakłamanymi i pełnymi nienawiści katolikami nie chcę siadać w tych samych ławach i wspólnie z nimi się modlić ich zakłamanymi modlitwami. Józko mi uświadomił, że brak katolikom Miłosierdzia Bożego i nie są zdolni do wybaczania. Tak, że Józko jest bardzo przydatny … w budzeniu świadomości i zmiany kierunku jazdy.
Mój gliniany garnek, w który mnie wsadziła religia katolicka potłukł do końca …i dziś jestem wolna od tego kieratu…. za co Józkowi Bizoniowi bardzo dziękuję.

Już czas aby Jose się ode mnie odkleił. Moje uszy są zbyt wrażliwe na jego oszczerczy skowyt. Już wiele lat temu zmieniałam E-maila aby z bizoniami nie mieć nic wspólnego, po tej jego poprzedniej inwazji, a ten znowu tu siedzi i znowu skowyczy, bo myśli, że Vismaya to taka głupia baba z parafii Boguchwała i jak Józko nogą tupnie to ta się go przelęknie  i od razu z nim  pod krzyżem klęknie i będzie mu przytakiwać. Vismaya ma swoje zdanie, mój ” miły” 🐂 także swoją literaturę i wolną wolę, czyta to co ona chce a nie to co Józko jej zleci jako lekturę obowiązkową. Mówię tu wszystkim jose-podobnym z klubu Krętacza i Matacza, wara ode mnie, bo brzydzę się wami.

Kurcze co się na tym świecie dzieje, idioci szaleją. Andrzeja pozwali za Ślęzę, mnie za Kundalini.  Rozumie jeszcze z tą Ślęzą , a nuż im Andrzej chce ją uprowadzić i przywłaszczyć na własne potrzeby. Ale moja Kundalini to moja osobista rzecz i pływa we mnie jak moja krew w żyłach. Szurniętemu Józkowi moja osobista energia narobiła odcisków w jego ciasnej łepetynie, niech się zgłosi do niejakiej Romy u Monitora, to go wyegzorcyzmuje — towarzystwo w sam raz do niego, a nie porywa się na coś czego kompletnie nie rozumie.

Kiedy te chłopskie filozofy przegrywają na słowa to lecą do sądu i drą się w niebogłosy, że im się krzywda dzieje. Co za durny świat i za jakie grzechy przyszło mi żyć z takimi durniami na tym globie.
Józef Bizoń: Zaś ilość pobrań w PDF każdego z wydań “Osoba i czyn” znacznie przekroczyła nakłady oryginału wynoszący 5 000 + 250 egzemplarzy. Przed zamieszczeniem w PDF “Osoba i czyn” z 1969 r. w biblitece KUL-u był tylko jeden egzemplarz, mocno zniszczony i praktycznie niedostępny. Teraz studenci, a i nie tylko oni, mają te książki za darmo w każdej chwili dostępne po linkiem https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/
Roman Kafel (do dra m. Głogoczowskiego, próbującego odgrzać zmyłę z przypisaniem JP II nie jego tez): Panie Marku..oryginalnym jezykiem  Osoba i czyn byl i jest polski….nie angielski. Te cytowane przez pana tezy sa dzielem tlomoka nie Autora… Odgrzewa  pan stare danie, w postaci strawionej… i poprostu smierdzi.  Text pierwszego wydania z 1969 roku zostal poszukany i dzieki uprzejmosci pana Jozefa wisi do dzis na jego stronie..wystarczy sprawdzic. Czemu miala sluzyc tak koronkowo zaplanowana prowokacja zdecydowanie anty papieska..tez wiadomo. Osobom, ktore swiadomie daly sie uzyc..hanba!  Madrzy przyjma dowody, bo  przedewszystkim przeczytaja original. Glupi… niech robia co uwazaja za stosowne:-))))

Vismaya: “Drogi” Józefie, mój rajd rozpoczęłam dużo wcześniej, dziwnym zbiegiem okoliczności też to był 13 październik ale roku 2000, kiedy to po raz pierwszy …  przeżyłam  śmierć kliniczną … kiedy to byłam ratowana w jednym z vancouverskich szpitali … i była jeszcze następna śmierć kliniczna – 14 paż. 2000 ..  i też mnie odratowali,chociaż nie znaleźli przyczyny …. a ja czułam wyraźnie jak ktoś mi to życie zabiera … i ktoś inny wpycha we mnie na powrót siłę życia,  jak widać kudłaty już szalał zanim jeszcze narodziła się Vismaya ….a teraz “słodki” Józefie w ciebie wlazł i szaleje dalej …

a wszystkie te wydarzenia miały miejsce po moim cudownym śnie z Bogiem kiedy obsypał cały świat złotem i powiedział do mnie … bierz to złoto, które jest bezcenne i wkładaj tam, gdzie ludzi boli ….. i wsypał do mojej ręki złote kulki …. i zamknął moją dłoń.

Jak by mnie wówczas nie odratowali “zacny” Józef nawet by nie wiedział, że taka osoba żyła na tym świecie i nie musiał by dzisiaj  skruszyć tyle kopii aby mnie unicestwić…. i pewnie ma jeszcze zamówionych kilka u kudłatego kowala na zapas  …. bo to pewnikiem nie koniec jego krucjaty pod hasłem – Vismaya. Szaleje już 5 lat …. nawet prokurator Kisiel z całą swoją familią, który też tak szalał kiedy słyszał moje imię już dawno po drodze wysiadł.

Niestety, “zacny” Józefie,  Bóg miał inne plany, ożywił mnie… i dał do ręki, to co dał … i wysłał w świat do ludzi … czy Józkowi się to podoba czy nie … i sorry Józefie … z zażaleniami w sprawie Vismayi zgłoś się do gabinetu Pana Boga. Może rozpatrzy sprawę po twojej myśli …. ?!  Ale raczej Vismayi włos z głowy nie spadnie …. ani tym co stają w jej obronie. — Wiesława – Vismaya, czyli amazing woman ….  🙂 bo niestety, w tym co robię zdumiewam samą siebie.

PB (po długiej “debacie” mejlowej na temat): Bez żadnych oporów twierdzę apjać, że Józef Bizoń przyczynił się wzorowo, wiodąco, do dyskusji merytorycznej “Osoba i czyn” u Maruchy. Ale w oceanie tematów, kwestii i problemów istotnych dla rozwiązania dylematu zniewolenia Polaków, wyjaśnienie wrednego przypisania JP II tez z tendencyjnej interpretacji, nie ma praktycznego znaczenia, jest tylko jednym z tysięcy dowodów na to, że żydłactfo manipuluje katololikami, tak jak manipuluje wyznawcami wszystkich religii/światopoglądów, w tym judaizm, buddyzm, ateiści, New Age-owcy.

Bein NIE brał udziału w dyskusji głównej, co widać na forum; wszedłem tam jako obserwator, zacząłem bronić siebie i in. osoby, gdy zaczęto poniżać ad hominem. Zwykle tak reaguję, od małego. Nic na to nie poradzę, tak nie poradzą Bizoń, Pokora, Tadeusz Kisiel na swe patologie umysłowo-duchowe.

Następnie nie ingerując w dyskusję główną, konsekwentnie naciskałem na admina, by wywalił, zgodnie z prawem, ofensywne komenty… Katodebilni hipokryci debatują ku prawdzie o JP II, na którą mają taki wpływ jak komar na mamuta, a jednocześnie dopuszczają nikczemności poniżania i łgania w żywe oczy!!!

Podobnie postąpiłem ws. artykułu Marka S u Maruchy i debaty pod nią, szkalującej wimaginowane trio Bein-Szubert-Vismaya, strategiczne 🙂 przeciw Siłom Dobra zespolonym w PANowcu drze Macieju Pokorze i recydywiście św. Józefie z Boguchwały.  Takoż zrobiłem w ubr. u Maruchy, gdy zwieziono na mnie i sojuszników fury ożydzania, poniżeń i niezasłużonego gnoju.

Podobnie wiele razy na MonitorPolski, gdzie ww. Siły Dobra (plus paru in. Dobroczyńców Ludzkości) podobnie fajdały pod firanki Podleckiemu. On był jedynym adminem, który w końcu stosował się do obowiązującego prawa, choć z oporem i nazbyt późno w zbyt wielu przypadkach.

Ditto na przeważającej większości dyskusji mejlowych — sami wiecie, ich uczestnicy i obserwatorzy.

Natomiast Bizoń sqrvił się — jak wiele razy przedtem — w poniżaniu jako wątku “bocznym”. Wątek ten sprowokowało i eskalowało pod Osoba i czyn u Maruchy kilku dyskutantów i zawodowych prowokatorów, także Bizoń. Udowodniłem to nie do zbicia w zestawieniu linków do komentów, co każdy zweryfikuje co do następstwa czasowego i kompletności. Za podobne ekcesy forumowe, Bizoń najpierw wyleciał z redakcji Grypa666 w 2012, gdy rozpoznałem jego patologię po kilku mies. współpracy, a następnie przepędzili go forumowicze z MonitiorPolski. Popatrz na jego załączane tu skriny z “dyskusji” z jego udziałem, łapki w dół dla niego, a w górę — przy komentach osób, które Bizoń atakuje.

Ostracyzacja z forów blogowych tłumaczyłaby udział Bizonia w dyskusjach mejlowych?

Teraz Bizoń pokazuje się jako bohater, który uratował reputację JP II wbrew zakrojonemu na szeroką skalę: multi-blogowemu spiskowi przeciw ratownikom JP II… Spiskowi wykonanemu przez profesjonalnych propagandystów, krętaczy, cwaniaków typu Bein LOL

Po raz kolejny Bizoń pokazał się jako patologiczny łgarz, z urojeniami, paranoją, jakąś maniakalną reakcją prześladowczą w formie absurdalnych ataków na wrogów wyimaginowanych… Próby obrony własnej i obrony prawdy przez tych ostatnich utwierdzają Bizonia w przekonaniu, że jest atakowany tak jak jego guvnopravda katodebilna, którą rozumie jako mandat do nawracania miliardów ludzi na świecie :)))

Dalsze diagnozy zostawiam specjalistom.

Zbiory jego świrowych skrinów uzupełniają, zgodnie z ww. objawami, zbiory kolaży graficznych na jego blogu SursumCorda w zakładce “Podlecki i inni”. Ale skoro psycho- i socjopaci maskują swe patologie… przypuszczam, że mamy do czynienia  z szatańskim opętaniem. Zalecam konsultację u egzorcysty, jako że na demonach nie znam się.

Opętanie tłumaczyłoby gwałtowne, drgawkowe reakcje Bizonia na samą nazwę własną Vismaya, której działalności, witrynie i osobie przypisuje diabelskie New Age, marxizm,, neo-marxizm … podobnie jak Grypie666 i Beinowi.

 

Józef Bizoń: Dyskusja nt. „Osoba i czyn” oraz związanych z tym tez wziętych z kosmosu toczona była pod dwoma wiodącymi artykułami zamieszczonymi u Maruchy.

  1. „Osoba i czyn” https://marucha.wordpress.com/2012/10/21/osoba-i-czyn/
  2. Powrót do bardzo rzeczowej merytorycznej dyskusji nad „Osoba i czyn”, ale już bez udziału Beina,  nastąpił, bo sprawa nie została definitywnie wyjaśniona, a wręcz była próba jej zagmatwania, pod artykułem „Papież Jan Paweł II a judaizm” https://marucha.wordpress.com/2012/10/26/papiez-jan-pawel-ii-a-judaizm/ W dyskusji tej bierze udział również i Marucha.

Zwieńczenie dyskusji nastąpiło poprzez opublikowanie skanów z oryginalnych wydań w języku polskim „Osoba i czyn” z roku 1969 (wyd. I) i z roku 1985 (wyd. II) i wejście do tych wydań mamy TU: https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/

—– Forwarded Message —–
From: Piotr Bein
To: Józef Bizoń; Marek Glogoczowski; jaworscy@interia.pl; Otylia Zigman, fwrzesniewski53@gmail.com; Andrzej Wiącek; Marek Podlecki ; Grzegorz Niedźwiecki ; Miroslaw Wiechowski; Maciej Pokora
Cc: Mark Jaworski; Zbigniew Schroder; RADIO MARYJA; Henryk Ryszard Kozłowski; Marek Krasnopolski; TADEUSZ PIECZONKA; Zdzisław Jankowski; Grzegorz Piątek; Aleksander Szymczak; Tatol Tatol; Ruch Edukacji Narodowej REN; Zenon Stankiewicz; Jan Jerzy Nowakowski; Adam Bednarczyk; Krzysztof Piotr Sawina; E. Makowiecka; Grudniewski A.; Walerian Dabrowski; Roman.Kafel; Tadeusz Slupski
Sent: Wednesday, November 22, 2017, 4:22:20 PM PST
Subject: Re: Osoba i czyn – Jan Paweł II i EWIDENTNA Głogoczowskiego AUTENTYCZNOŚĆ jego 13 LUCYFERIANSKICH TEZ
Niezłe szambo z tego powstało:
– Głogoczowski pies na chrześcijaństwo rzucił się wyjadać z załganego osmarowania JP II  jak wygłodniała sabaka z psich kup.
– Etatowy hasbarnik jaworscy@interia trzepie dniówki przeklejkami.
– Bizoń ma kolejną okazję “dowalić” Beinowi buhaha
:))))))))))) Skriny pogubił… Św. Józef Bizoń z Boguchwały pozostaje wierny swemu motto na RozpiętymNaKrzyżu: Veritas et libertas ultra omnis sunto _ Prawda i wolność ponad wszystko inne
Dobry Józefie, to jakiś inny Bizoń poniżej?

Józef Bizoń said

2012-10-26 (piątek) @ 17:18:02

Re.273
A czy p. Piotr Bein – oprócz puszczania tu bąków – ma coś do powiedzenia w sprawie głównego dyskutowanego tu tematu w ramach książki „Osoba i czyn”?
Rozumiem, że Józef Bizoń ma skriny LOL na podparcie tego nikczemnego łgarstwa pod moim adresem:
A wszystko to ostatecznie zaowocowało definitywnym uwaleniem lewych tez i tym samym uwaleniem całej (przygotowywanej na szeroką skalę) akcji długo i mozolnie szykowanej – o TYM:
 
“Bąkiem” w 273 był automatyczny pingback WordPressa z mego artykułu o machinacjach hejterskich PANowca dra Macieja Pokory: […] Wytknąłem insynuację Bizonia wzgl. Vismayi w dyskusji u Gajowego Maruchy nt. zupełnie niezwiązany z nią. […]
Słowem: guvnopravda i wolność spotwarzania z rękawa… pod winetą Rozpiętego na Krzyżu :((((((((((((((((((((

 

On Wednesday, November 22, 2017 2:42 PM, Józef Bizoń:

Panie Głogoczowski

Pan przestanie ściemiać.

Poniżej ma pan mój e-mail w sprawie lewych tez, które usiłowano przypisać Janowi Pawłowi II.

Maciej Pokora niczego takiego nie podawał, co podaje teraz pan Głogoczowski.

Żadne listy, żadne sądy, żadne przymuszenia – to wszystko wyssane z brudnego palucha pana Głogoczowskiego.

Pan sobie poczyta ten paszkwil z lewymi tezami na JPII. Tam pisze kto wymyślił te tezy w oparciu o “The Acting Person” Tymienickiej, a ks. L. Villa publikując te tezy powołał się na tego ktosia.

Maciej Pokora w trakcie dyskusji usiłował ustalić kim faktycznie jest ten ktoś.

Może panu się to teraz w końcu uda.

To, że Tymieniecka wypuściła knota przyznał hiszpański wydawca drugiego wydania “Persona y acción” dokonując przekładu na język hiszpański wprost z polskiego oryginału w języku polskim “Osoba i czyn” wydania I roku 1969, a nie jak przy pierwszym wydaniu “Persona y acción” będącym tłumaczeniem z języka angielskiego “The Acting Person” na język hiszpański.

Pod adresem

https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/

ma pan linki do skanów z oryginałów “Osoba i czyn” – wydanie I i wwydanie II w języku polskim.

Jak pan tam znajdzie te lewe tezy i to co pan teraz wypisuje, to proszę dać nam znać (z przywołaniem cytatów konkretnych na to treści).

Dużo osób było zaangażowanych w koronkową próbę ukompania tymi tezami Jana Pawła II.

Przeprowadzono to tak, aby w razie wpadki nie było można nikomu z towarzycha przypisać jednoznacznie winy za te tezy, a ks. L. Villa w kilka tygodni po wpadce u Maruchy wzią i umarł.

Panie Głogoczowski.

Pana z tytułem dr powinien spraedzać wiarygodność pozyskiwanych informacji, bo wychodzi pan na plotkarza, a nie na naukowca.

—– Original Message —–

From: Józef Bizoń

Sent: Wednesday, November 22, 2017 6:04 PM

Subject: Osoba i czyn – Jan Paweł II

W tej dyskusji o “Osoba i czyn” o nic nie pytałem Piotra Beina.

To Bein przysłał mi e-mail interwencyjny, abym tego nie ciągnął i nie robił z tego głównego tematu, usprawiedliwiał Maruchę za wrzucenie tego knota z tezami wygenerowanego w oparciu o przekręt Tymienieckiej, pisał, ze mam przeprosić Maruchę za udowodnienie wpadki na tym Maruchy. Zaś w dyskusji na forum Maruchy Bein nikogo o nic nie pytał.

Wręcz przeciwnie – Bein zorientowawszy się, że jeszcze trochę i lewe tezy legną w gruzach, chciał zamącić drążenie tematu lewych tez zaczepką z Pokorą – bezskutecznie.

Zasługą Beina jest to, że szybko ostrzegł administratorów innych witryn (zalecając im przy tym śledzenie dyskusji u Maruchy), które błyskawicznie zaczęły linkować do knota u Maruchy, że zaraz na tym knocie oni wpadną jak śliwka w kompot.

Po tym wszystkim Bein odczekał jakiś czas, żeby nie pokojarzyć, zmienił wajchę, szukał pretekstów, i rozpoczął (przez jakiś czas wraz z Pokorą u monitora) walenie we mnie rozpoczynając od nazwania mnie antysemitą (przy okazji tej  Żydówki lobbystki od marychy) i tak sobie już to trwa po dzień dzisiejszy. Ot i wsjo.

W tym miejscu należy przywołać nowe zdefiniowanie kto jest antysemitą.

Być może, że Bein się wściekł na Maruchę podejrzewając go, że skrewił i z premedytacją zamieścił knota z tezami, po czym w dyskusji dopuścił do uwalenia tego knota odstawiając Beina na bok. No, a takich rzeczy to się nie wybacza.

A wszystko to ostatecznie zaowocowało definitywnym uwaleniem lewych tez i tym samym uwaleniem całej (przygotowywanej na szeroką skalę) akcji długo i mozolnie szykowanej – o TYM:

https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/

JB

—– Original Message —–

From: Marek Glogoczowski

To: Józef Bizoń ; Piotr Bein ; jaworscy@interia.pl ; Otylia Zigman ; fwrzesniewski53 ; Andrzej Wiącek ; Marek Podlecki ; Grzegorz Niedźwiecki ; Miroslaw Wiechowski ; Maciej Pokora

Cc: Mark Jaworski ; Zbigniew Schroder ; RADIO MARYJA ; Henryk Ryszard Kozłowski ; Marek Krasnopolski ; TADEUSZ PIECZONKA ; Zdzisław Jankowski ; Grzegorz Piątek ; Aleksander Szymczak ; Tatol Tatol ; Ruch Edukacji Narodowej REN ; Zenon Stankiewicz ; Jan Jerzy Nowakowski ; Adam Bednarczyk ; Krzysztof Piotr Sawina ; E. Makowiecka ; Grudniewski A. ; Walerian Dabrowski ; Roman.Kafel ; Tadeusz Slupski

Sent: Wednesday, November 22, 2017 10:00 PM

Subject: Re: Osoba i czyn – Jan Paweł II i EWIDENTNA AUTENTYCZNOŚĆ jego 13 LUCYFERIANSKICH TEZ

Przypominam,

Teza 22 JPII brzmi:
Drogą do uratowania chrześcijaństwa nie jest Objawienie Stworzenia, Odkupienie lub Sąd Ostateczny, ale słowa „dialog” i „bliźni”.

Poniżej dwaj moi “bliźni” polemiści z mego wczorajszego zbiorowego (do 30 wybranych osób) emaila/letrela pt. DEKALOG TO  FAŁSZYWA  FLAGA ustalili – jak przystało na CHRZEŚCIJAŃSKI DIALOG – co następuje:

 

  1. BeinPopieram opieprz od Józefa Bizonia, Głogoczowski to fotelowy atomista bez pojęcia o wyobrażeniu,  ożydzacz z marszu i złodziej.

 

Email od J. Bizonia niestety przez przypadek wykasowałem, ale jak pamiętam to pisał on, że AUTORYTETY “Gajówki” dobrze przyuważyły, co to  za antychrześcijańska swołocz ze mnie. Dziś do mego zwyczaju “ożydzania” (P.Bein) zmuszony jestem zatem dodać, że występujący jako AUTORYTET na Gajówce anonim NICK to ks. Jacek Salij, o którym mój bliski przyjaciel, ks. Jan Kurdybelski który z NICKiem przed 55 laty był razem w seminarium, powiedział mi że “Salij to żyd ale mimo to go bardzo lubię”.)

 

Odnośnie inkryminowanych “13 lucyferycznych tez” JP II, to P. Bein Ph.D. autorytatywnie stwierdził co następuje:

 

Przypisane JP II tezy nie są autentyczne. W onym czasie Bizoń zapytał mnie w dyskusji u  Gnojowego Maruchy, co ja myślę na ten temat. Odparłem mniej więcej: zadziwia mnie, że tyle szumu o kogoś kogo uważacie za zastępcę Boga na Ziemi.

W tejże dyskusji PANowiec Dr Maciej Pokora był łaskaw mnie ożydzać linkując między forum MonitoraPolskiego a Gnojowym. O ile pamiętam, Bizoń się dołączył… a może nawet nie — Józek, masz skrina (co to jest? – MG) buhaha

 

Nieco wcześniej, mój kolega alpinista z Warszawy, też chyba dr Tadek Słupski tak ocenił rzeczone “Tezy”:

 

Tak , przeczytałem tę dyskusję. Dla mnie jest bez znaczenia jest czy papież zaaprobował tłumaczenie, czy nie – bo mógł  zaaprobować bez czytania. Mógł nawet zaaprobować zmianę tytułu, bo sam na początku rozważał   “actum humanum ” o czym pisze, i ucieszył się że znalazł na to  słowo “czyn”  bo w języku polskim nie trzeba dodawać słowa “ludzki”    – niestety w angielskim  coś dodać trzeba.   Tłumaczka zrobiła z “actum humanum “- jak sądzę bezmyślnie – “The Acting Person” zamiast  “A Person and human acting”.

Jednak zarzuty stawiane tłumaczeniu trzeba by sprawdzić. Bo w końcu nie wiadomo czy ks. Villa mógł sformułować owe tezy w oparciu o tekst tłumaczenia.

 

I tutaj dr Maciej Pokora już w roku 2012 odkrył, że akceptacja tez zawartych w książce “The Acting Person” została WYMUSZONA przez Tymieniecką, zarówno w zwykłym sądzie jak i w Watykanie w 1979, na postawie prezentacji listów na ten temat otrzymanych przez nią od Wojtyły – w ramach DIALOGU BLIŻNICH (Teza 22 JPII), w tym wypadku air mail poprzez Atlantyk –  Ktoś mający do dyspozycji 60$ może to sobie łatwo sprawdzić:

A teraz mój skromny dowód, że te tezy winny być autentyczne. Podałem go już w zarysie w kolektywnym emailu przed tygodniem do odszukania na całym zestawie portali https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/11/16/pan-w-z-nem-29-pl-czy-zydowski-jahwe-to-atrapa-hinduskiego-brahma-stworzyciela-wszechswiata/  oraz http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/141073,czy-zydowski-jahwe-to-atrapa-hinduskiego-brahma i https://wiernipolsce.wordpress.com/2017/11/13/pan-w-z-nem-29-pl-czy-zydowski-jahwe-to-atrapa-hinduskiego-brahma-stworzyciela-wszechswiata/#comment-124891; a także http://markglogg.eu/?p=2019

 

Otóż  Teza 32 JP II głosi:
Nie ma powodu, aby troszczyć się o dusze poronionych dzieci. Będą zbawione, gdyż grzech pierworodny nie istnieje.

 

Na ten temat napisałem co następuje:

 

Bajka, z pierwszych stron Księgi Genesis, o Grzechu Pierworodnym stała się Kamieniem Węgielnym nauk Kościoła o Odkupieniu oraz o Życiu Wiecznym. Jednak pod koniec XX wieku została ona zakwestionowana przez kardynała Karola Wojtyłę, który w książce Osoba i czyn” otwarcie przyznał, ze Grzech Pierworodny nie istnieje(patrz Addendum 2). Którą to „herezję” Wojtyła “implikacyjnie potwierdził”, już jako papież, w roku 1996. (Chodzi o tekst

KAROL WOJTYŁA, EWOLUCJONIZM A MONOGENIZM “SODALITIUM

W świetle tej „papieskiej herezji”dumne stwierdzenie św. Pawła „Bo jak przez nieposłuszeństwo jednego człowieka [Adama] wielu stało się grzesznikami, tak też przez posłuszeństwo jednego [Jezusa] wielu dostąpi usprawiedliwienia” (Rzym.5:18-19) objawia się jako POZORACJA, ATRAPA rzeczywistości, także tej eschatologicznej. Jak to podkreślono w dzienniku Le monde, „Bez pojęcia dziedzicznej winy, związanego z «pierwszym człowiekiem», Adamem, centralne dogmaty wiary chrześcijańskiej, jak grzech pierworodny i Odkupienie, są niezrozumiałe” (wydanie z 25 października 1996, s. 17).

I mam nadzieję, że przynajmniej kilku/kilka z 30 adresatów/ek obecnego e-listu będzie w stanie zrozumieć, że jak się podetnie KORZEŃ (tj. TOTALNIE ZMYŚLONĄ hucpę z GRZECHEM PIERWORODNYM) to automatycznie zawali się, rozwinięte do dobrze ponad 300 sekt, zarówno chrześcijańskich jak i żydowskich (ale nie islamskich!), DRZEWO PLUGAWEJ WIARY w Zbawienie, w życie wieczne, w zmartwychwstanie, czy cielesny powrót Zbawiciela na Ziemię.

 

Cytuję za Tezą 24 JP II:
Zbawienie – samorealizacja ludzkości – nie ma wiecznej natury. Nie przyniesie ono człowiekowi żadnego cielesnego zmartwychwstania. Naiwną wiarę , należy rozważać wyłącznie symbolicznie.

 

c.b.d.o – proszę o ewentualne komentarze

 

 

From: Józef Bizoń

Sent: Wednesday, November 22, 2017 6:04 PM

To: Piotr Bein ; jaworscy@interia.pl ; Otylia Zigman ; fwrzesniewski53 ; Andrzej Wiącek ; Marek Podlecki ; Grzegorz Niedźwiecki ; Miroslaw Wiechowski ; Maciej Pokora

Cc: Mark Jaworski ; Zbigniew Schroder ; RADIO MARYJA ; Henryk Ryszard Kozłowski ; Marek Krasnopolski ; TADEUSZ PIECZONKA ; Zdzisław Jankowski ; Grzegorz Piątek ; Aleksander Szymczak ; Tatol Tatol ; Ruch Edukacji Narodowej REN ; Zenon Stankiewicz ; Jan Jerzy Nowakowski ; Marek Glogoczowski ; Adam Bednarczyk ; Krzysztof Piotr Sawina ; E. Makowiecka ; Grudniewski A. ; Walerian Dabrowski

Subject: Osoba i czyn – Jan Paweł II

W tej dyskusji o “Osoba i czyn” o nic nie pytałem Piotra Beina.

To Bein przysłał mi e-mail interwencyjny, abym tego nie ciągnął i nie robił z tego głównego tematu, usprawiedliwiał Maruchę za wrzucenie tego knota z tezami wygenerowanego w oparciu o przekręt Tymienieckiej, pisał, ze mam przeprosić Maruchę za udowodnienie wpadki na tym Maruchy. Zaś w dyskusji na forum Maruchy Bein nikogo o nic nie pytał.

Wręcz przeciwnie – Bein zorientowawszy się, że jeszcze trochę i lewe tezy legną w gruzach, chciał zamącić drążenie tematu lewych tez zaczepką z Pokorą – bezskutecznie.

Zasługą Beina jest to, że szybko ostrzegł administratorów innych witryn (zalecając im przy tym śledzenie dyskusji u Maruchy), które błyskawicznie zaczęły linkować do knota u Maruchy, że zaraz na tym knocie oni wpadną jak śliwka w kompot.

Po tym wszystkim Bein odczekał jakiś czas, żeby nie pokojarzyć, zmienił wajchę, szukał pretekstów, i rozpoczął (przez jakiś czas wraz z Pokorą u monitora) walenie we mnie rozpoczynając od nazwania mnie antysemitą (przy okazji tej  Żydówki lobbystki od marychy) i tak sobie już to trwa po dzień dzisiejszy. Ot i wsjo.

W tym miejscu należy przywołać nowe zdefiniowanie kto jest antysemitą.

Być może, że Bein się wściekł na Maruchę podejrzewając go, że skrewił i z premedytacją zamieścił knota z tezami, po czym w dyskusji dopuścił do uwalenia tego knota odstawiając Beina na bok. No, a takich rzeczy to się nie wybacza.

A wszystko to ostatecznie zaowocowało definitywnym uwaleniem lewych tez i tym samym uwaleniem całej (przygotowywanej na szeroką skalę) akcji długo i mozolnie szykowanej – o TYM:

https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/

 

JB

 

 

 

—– Original Message —–

From: Piotr Bein

To: Piotr Bein ; jaworscy@interia.pl ; Józef Bizoń ; Otylia Zigman ; fwrzesniewski53 ; Andrzej Wiącek ; Marek Podlecki ; Grzegorz Niedźwiecki ; Miroslaw Wiechowski ; Maciej Pokora

Cc: Mark Jaworski ; Zbigniew Schroder ; RADIO MARYJA ; Henryk Ryszard Kozłowski ; Marek Krasnopolski ; TADEUSZ PIECZONKA ; Zdzisław Jankowski ; Grzegorz Piątek ; Aleksander Szymczak ; Tatol Tatol ; Ruch Edukacji Narodowej REN ; Zenon Stankiewicz ; Jan Jerzy Nowakowski ; Marek Glogoczowski ; Adam Bednarczyk ; Krzysztof Piotr Sawina ; E. Makowiecka ; Grudniewski A. ; Walerian Dabrowski

Sent: Wednesday, November 22, 2017 5:47 PM

Subject: Re: 2:50 Wykop – Jan Paweł II gwałcił małe dzieci (Hardcore Version)

On Wednesday, November 22, 2017 8:36 AM, Piotr Bein:

On Tuesday, November 21, 2017 11:58 PM, “jaworscy@interia.pl” <jaworscy@interia.pl>:

2:50 Wykop – Jan Paweł II gwałcił małe dzieci (Hardcore Version)

https://www.youtube.com/results?search_query=jan+pawe%C5%82+2+gwa%C5%82ci%C5%82+ma%C5%82e+dzieci+wykop

Od: “Piotr Bein”
Do: “jaworscy@interia.pl” <jaworscy@interia.pl>; “Józef Bizoń” ; “Otylia Zigman” ; “fwrzesniewski53” ; “Andrzej Wiącek” ; “Marek Podlecki” ; “Grzegorz Niedźwiecki” ; “Miroslaw Wiechowski” ; “Maciej Pokora” ;
Wysłane: 8:03 Środa 2017-11-22
Temat: Re: . MORD KATYŃSKI I RZEŻ WOŁYŃSKAŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI GWARANCJĄ WOLNOŚCI POLAKÓW ! ! ! ! ! !

Popieram opieprz od Józefa Bizonia, Głogoczowski to fotelowy atomista bez pojęcia o wyobrażeniu,  ożydzacz z marszu i złodziej.

Problemy starcze fotelowego doktora Głogoczowskiego

Dr Głogoczowski robi dla żydłackiego Lobby Atomowego, srulo-Pentagonu i żydobanksterskich suszp CIA

Chwiej hasbarny myśli że pracuje dla Polski, a podkłada się srulom

COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał?

Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami

 

Jestem z katolikami w obronie JP II, oddanego patrioty polskiego. Zmylało go żydłactfo poprzez takich adiutantow jak Dziwisz, np. JP II dał się naciągnąć na “EU z Bogiem”, winę Serbów na Bałkanach, świętość apba neo-ustaszy Stepanicia…  Wykorzystało go CIA do zasiania Solidurności.

 

Przypisane JP II tezy nie są autentyczne. W onym czasie Bizoń zapytał mnie w dyskusji u  Gnojowego Maruchy, co ja myślę na ten temat. Odparłem mniej więcej: zadziwia mnie, że tyle szumu o kogoś kogo uważacie za zastępcę Boga na Ziemi.

W tejże dyskusji PANowiec Dr Maciej Pokora był łaskaw mnie ożydzać linkując między forum MonitoraPolskiego a Gnojowym. O ile pamiętam, Bizoń się dołączył… a może nawet nie — Józek, masz skrina buhaha

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/