Hasbara z Antypodów gorsza niż w Polin

PB: Panie Leszku, napisałem, że nie ja nadałem nagłówek… Yahoo niepozwala zmienić tytułu wątku, musiałbym zacząć osobny, a każdy zweryfikuje poniżej, że tak nie jest. To pokazuje, jak rzetelni i obiektywni jesteście.

Leszek Makowski (nadal jak tchórz do ukrytej listy): PANI JADWIGO i SZANOWNI – TYLKO DEBIL nazywa innego debilem z prostej i prymitywnej przyczyny, że ten nie myśli jak debil !!!

Jadwiga Arnold: Szanowni Państwo, proszę się nie denerwować,nic nam to nie da ponieważ ludzie ci są z innego kręgu cywilizacji.  Mnie to też wkurza, ale nic na to nie poradzimy. Ten kod kulturowy został do nas wprowadzony na czołgach wraz z armią czerwoną, więc co tu wymagać musimy z tym żyć traktować jak śmieci i wrzucać do kosza (dobry informatyk poradzi) oni są po prostu inni, najgorsze to, że wcale nie jest ich mało, ale nas dużo więcej więc poradzimy. Tak trzymać!. Pozdrowienia z Krakowa.

PB: Panie Leszku, zacząl pan jeszcze niżej… zapomniał pan aniołek? :))) Odpowiadałem rzeczowo, a pan na to ch…jowo, czy mam tu przed paniami przywołać byłe mejle?

Nie moje słowa w cytacie tytułowym. Zacznijmy rozmawiać, bo podział jest na rękę wspólnemu wrogowi. Użyłem liczby mnogiej, biorę część winy na siebie. Nie wątpię, że ma pan na sercu dobro Polaków i Polski. Ja też, dlatego próbuję. Niech bitwa na fakty wyprze emocje, demagogię i szkalowanie.
Różnimy się w opiniach, bo mamy różny podkład. Analizuję i oceniam polskie podwórko, wychodząc  z wiedzy o systemie zewnętrznym: analiza z góry na dół.. Niepotrzeba do tego znajomości wszystkich detali  dolnych, wystarczą kazusy i trendy. Pan zdaje się odwrotnie: z dołu do góry, bez wiedzy nadrzędnej, która wytłumaczyłaby każdy niemal szczegół na dole, Dlatego nie uważam się za podatniejszego na propagandę, a jeśli byłoby tak, to nieudowodnił pan. Toteż cytat na końcu o idiocie jest kolejnym poniżeniem, obciąża pana, nie mnie.
Reprezentuje pan myślenie sporej części Polaków. Rozmowy są naszą wspólną ABSOLUTNĄ koniecznością. „Dzięki” m.in. naszemu ministrowi obrony, mamy najniebezpieczniejszą w historii sytuację Rosja-USA i najrealniejszą możliwość wybuchu wojny nuklearnej, z Polską w środku.
Trump okazał się aktorem, kontynuuje politykę ż-banksterii i ich neokonów w Waszyngtonie, zajadłych wrogów Rosji i Rosjan. Otoczony syjonistami i agentami banksterii w administracji, na pewno nie zmięknie. Nadal rządzi ż-banksteria poprzez CIA, Trump tylko podpisuje. W PRL jeździli po wskazówki do  Moskwy, a w kosmopolitycznym dziś — do Bruxeli, Londynu, Berlina, Waszyngtonu, Nju Jorka i Tel Awiwu — gniazd żydłactfa globalnego.
Rosja jest dużo słabsza wojskowo niż USA i NATO (stosunek budżetów wojskowych 1:10, kilka baz Rosji globalnie, a tysiąc USA). Aby bronić się, musiałaby wyprzedzająco uderzyć atomowo w kluczowe obiekty wojskowe i dowódcze Zachodu (w tym baza ubotów atomowych USA  na wybrzeżu Kanady, gdzie mieszkam). A jeśli nie, to zrobi to w momencie ataku na siebie… Bo Rosja nie ma innego wyjścia, by bronić suwerenności.
*****
mamy jeszcze trzeżwo myślących publicystów i pisarzy jak np. Rafał Ziemkiewicz, prof Andrzej Nowak czy chociażby Grzegorz Braun
Propagandyści zamiast historyków i analityków odpornych na hasbarę. Prof. JR Nowak (podobnie jak Wolniewicz) zapatrzony był z narodem w PiS, Dudę, Kaczyńskiego… Dziś potępia ż-Dudę, proponuje alternatywę do PiSu w postaci nowej partii na prawo,  czyli Kaczyński/Kalksztajn na bok.  Mimo to Kalksztajna jeszcze nieprzejrzał, a Trumpem pozostaje ogłupiony.
Prof. A. Nowaka, Brauna, Michalkiewicza i kilku innych rozebrałem na kawałki  — podam linki na żądanie.  Powtarza pan ich wersję. Znam obie, również naukę i praktykę info-wojny i propagandy. Zaś pan sypie bez faktów to, co wcisnęła propaganda… nieraczył zaznajomić się z podstawą moich przekonań — wynik wieloletniej pracy w poważnym projekcie międzynarodowym, z wyrożnieniem referatów do czołówki badań nad ludobójstwem i masowymi zbrodniami, czym w skrócie jest działalność żydłactfa.
jak to stało się, że tak wielki i waleczny i przez co niektórych wychwalany naród rosyjsko-sowiecki dał się ujarzmić i zniewolić przez Żydłaków
Tak się stało, bo żydłactfo nie wciąga szporotek do swej gry w przełomowych momentach.
Wielki zdolny i kulturalny naród niemiecki wciągnęli syjoniści i ż-baksteria w obie wojny światowe i zagładę Słowian w Holokauście. Szoa, zagłada współplemieńców opornych syjonizmowi, tj. żydów ortodoksyjnych i Żydów zasymilowanych  w Europie, to mały epizod najmocniej rozdmuchany przez żydłactfo. Ks. Międlara suspendowała zjudaizowana hierarchia KK m.in. za głoszenie tej prawdy. A jednak, żydłactfo wciągnęło masy żydowskie (żydostwo) w Kłamstwo o Holokauście itd.
…Tak samo się stało  jak Francuzi w Rewolucji Francuskiej obalili swoją monarchię i cywilizację na rzecz 1-ej „demokracji” wolność-równość-braterstwo, zaplanowanej w długoletnim dążeniu żydobanksterii do Nowego Porządku Świata, czego finisz dziś mamy.
…jak część Polaków otumanili propagandą nienawiści do wszystkiego co z PRL, bo tak potrzebowali „inwestorzy”, by przejąć dorobek Polaków od czasu II wś. i wpędzić naród w wyzysk i niewolę, jakich nie zaznaliśmy od wieków oraz żeby skojarzyć nienawiść do PRL z nienawiścią do Rosji.
…jak Ukraińcy, wbrew swemu narodowemu interesowi, poparli Majdan, tj. wojnę jednej grupy ż-oligarchatu z drugą. Dziś mają znacznie gorzej niż za oliparchatu współpracującego z Moskwą.
…jak Arabowie w Wiośnie Arabskiej pomogli żydłactfu pouzależniać rządy, a skuszeni sorosowskimi sms’ami zalewają Europę, gdzie podległe żydłactfu rządy chronią „uchodźców” i rozdają im majątek narodowy.
…jak do ISIS ciągną fanatyczni i pazerni muzułmanie (większość w świecie islamu jest umarkowana) pod dowództwo ofcierów Mosadu i armi Izraela, by walczyć za interesy ż-banksterii i Wielki Izrael.
…jak rzesze Polaków uwierzyły, że szczepionki, uśmiercające radio- i chemioterapie,”leki” z ż-farmacji są potrzebne i skuteczne, a energia atomowa i wysypiska odpadów radioaktywnych nieszkodliwe.
Słowem: dziel, odurniaj i rządź. Nie Rosja ani Niemcy, tylko żydłactfo ma w łapskach media w Polin (odurnianie). Podziały biorą się z wymanipulowanej religii i historii– produkty ż-majstrowania przecie, a nie ruskie! W rządzie wszawskim ruskie czy krypto-żydłak Kaczyński, który przerwał ekshumacje w Jedwabnem na żądanie rabinów, jeździ po wskazówki do Izraela itd…  a brat powital zakazaną w Polsce lożę żydomasońską Bnai Brith, podpisał Traktat Lizboński nieczytając go…
Ruskie czy krypto-żydłak Macierewicz/Singer, Duda z żydłackiego banderowca? To ruskie dali Szewachowi Weissowi i Sorosowi najwyższe polskie odnaczenia?
Ruskie kompanie chciały wysiudać rolników zamojskich przed szczelinowaniem?
Ruskie pakują nam szczepionki ludobójcze i ż-GMO, przedłużają wiek emerytalny?
Kreml przeforsował nam ustawkę o obcych mundurowych, żeby móc wejśc i zagrozić żydłackiemu „rządowi”, który ustawkę zgotował??
Ruskie wciskają multi-kulti, nachoćcuf, zboczenia i gender?
Ruskie kradną naszą myśl naukową dla firm i uczelni zachodnich zamiast dla siebie?
Rosja najechała wbrew woli narodu armią USA?
Putin wszwarcował zdrajców do rządu, KneSSejmu i systemu „sprawiedliwości”?
Kalksztajn i Duda obchodzą chanukę z ruskimi?
Putin jeździł popierać Pomarańczową Rewolucję i Majdan, czy Kalksztajn i przydupasy?
Tak PiS jak i PO są zdrajcami, robią dla żydłackiego okupanta. PO zaczęło rozmowy o okupacji Polin przez armię USA, PiS dokończył dzieła. Wybory i walka partii to zmyła we wszystkich państwach „demokracji” pod ż-kontrolą: jedna zmiana odchodzi od koryta, czekając na swoją kolej, druga wchodzi z „opozycji” i tak w kółko, wypróbowana gwardia: miejscowe (czasem ze spadochronem) żydłactfo i szabas goje, a jak się trafi kukizowiec uczciwy, to niepociągnie ale lud będzie zadowolony z „demokracji”.
Dziwię się Leszku, że wciąż wierzysz w bajdurę o demokracji i popisdzielcach. Żyjemy w matrixie, rzeczywistość jest zupełnie inna niż wydawałoby się… Najwyższym stopniem zniewolenia jest gdy niewolnik uważa, że fajnie jest.
.
Do półgłówków michalkiewiczowo-braunowskich: kondominium Rosja i Niemcy pod żydłactfem— Moskwy w tym nie ma od upadku muru berlińskiego (przepoczwarzenie żydłackiej dialektyki komunizm-kapitalizm na  neo-liberalizm żydłacki z marksizmem kulturowym dla gojów wypełniony multum dialektyk. Dojczlandia to właśnie żydłactfo, bo Niemcami ono rządzi od I wś. conajmniej. Niemiec ma tyle do powiedzenia, że za opór muślimskiej inwazji Sorosa płaci grzywnę lub idzie do pierdla, a za prawdę o Szoa i Holokauście ma przerąbane życie.
Naród rosyjski nie jest rosyjsko-sowiecki, tak jak naród polski nie jest żydowsko-polski czy judeochrześcijański. Naród rosyjski, jak niegdyś francuski czy niemiecki, uległ propagandzie i manipulacji żydłackiej, stał się instrumentem żydłactfa. Większość wierchuszki, komisarze, NKWD to byli żydłacy. Gułagu nie założyli i nie eksploatowali Rosjanie, tylko żydłactfo „rosyjskie”. Czemu łączy pan Rosjan z żydłacką obżydliwością?
Rosjanie ulegli wtedy  żydłactfu i pozostali w ich objęciach, z wielką stratą narodową, aż do czasów Putina. Podobną socjo-manipulką, naród polski wylądował instrumentem geopolityki neokonów za Macierewicza, a żydobanksterii  — wszedłszy do UE. Sowiecki znaczy żydłacki: rewolucję  przeprowadziło żydłactfo rękoma odurnionych Rosjan, podobnie jak dziś żydłactfo chce napaść na Rosję żołnierzem polskim, ukraińskim, litewskim wciskając, że to obrona przed agresją Rosji.
Jaka agresja!? „Aneksja”  Krymu to totalna sciema, podobnie z Donbasem… Rosja na rzecz suwerennego narodu obroniła Syryjczyków przed agresją USraela, czyli żydłactfa i ich ISIS,  przeszkodzila w realizacji planu W. Izraela. Stąd jeszcze wścieklejsza demonizacja Putina. Wytłumaczyłem już i nie ma kontr-argumentu racjonalnego tylko nadal odwoływanie się do emocji, klucza w propagandzie — patrz podręczniki info-wojny Pentagonu i NATO.
Kto rozwalił państwa arabskie w „wiośnie arabskiej”  Libię, Syrię, przedtem Jugosławię, Irak, Afganistan, teraz Jemen  — Rosja czy USA z sojusznikami: W. Brytania, Francja i Niemcy pod żydłackim zarządem, pomniejsze szprotki w ż-NATO, krypto-żydłacka Arabia Saudyjska…?
Ile wojen ma na koncie Rosja w porównaniu z USraelem? Ile milionów ofiar?
ZSRR to nie Rosja, tylko  sowieckie żydłactfo, bo ono rządziło wtedy Rosjanami. Który Polak współodpowiada  za 5-6 mln zabitych cywilów w Iraku, gdzie  Polska wzięła udział w wojnie po stronie najeźdźców-morderców.   A kto odpowie za zabitych w wojnach na całym globie, którym Macierewicz już obiecał polskiego żołnierza pod dowództwo USA, podczas gdy generały USA dowodzą polskim wojskiem „dzięki” ministrowi… Który Polak odpowie za albańskie masakry na Serbach w Kosowie podczas misji KFOR, w której wzięła udział Polska…
[naród rosyjski, Rosjanie]  bezczynnie obserwowali jak ich naród i inne narody w imię chorej ideologii są mordowani.
Sowieci owszem, obserwowali, ba! mordowali, a Rosjanie i inni przeciwnicy sowietyzmu i żydłactfa byli mordowani.
Pytał mnie historyk w Kanadzie: Jak to wy Polacy, waleczni i cnotliwi chrześcijanie, pozwoliliście, by powstały w waszym kraju obozy zagłady i wymordowano miliony Żydów?
Zapytam: jak to jest że Polacy przyglądali się z zalożonymi rękoma, jak ich idole, USA i NATO rozwałkowały Jugosławię, następnie mordowały miliony niewinnych w „wojnach z terrorem” po 11 IX. Polska brała udział, w imię chorej ideologii neo-liberalizmu i katodebilizmu, ukutych jak komunizm przez to samo żydłactfo.
 
Rozbiory Polski, najazdy, okupacja, Armia Czerwona to nic tylko żydo-komuna wyrosła w tak poprawnym narodzie jakim jest rosyjsko-sowiecki naród.
Rozbiory pruski i austriacki… Najazdy szwedzki, germańskie, tatarskie, hitlerowski, mongolski, turecki… zmuszenie plemion polskich do katolicyzmu….Sprowadzenie Żydów do Polski… Banderowcy… Obecna okupacja, złupienie, zniewolenie, wyniszczenie biologiczne przez żydłactfo… — To wszystko  wina Putina?
Wehrmacht, Luftwaffe, SS, Gestapo, Auschwitz-Birkenau, Majdanek, Einsatzgruppen… Armia USraela już w Polin, największy obecny morderca globalny — to Rosja, rosyjsko-sowiecki naród  i nic tylko żydo-komuna ?  Żydo-coś pewnikiem, ale nie Rosja!!!
Najlepiej było Polakom pod zaborem rosyjskim, a wszystkie zabory pomogło załatwić żydłactfo.
Większość narodów ma problemy z sąsiadami i vice versa. To mamy zatrzymać świat w powszechnej nienawiści i nieracjonalnym działaniu prowadzącym do globalnego kataklizmu? Zaognia te przeciwności i korzysta z nich jeden jedyny gracz, który nieprzypadkiem sprecyzowałswój cel:  podbój ludzkości.  Straszenie Polaków Rosją kiieruje Prawdę na fałszywy tor.
Niebawem dowiemy się, że to Polacy wywoływali wojny a ci powyżsi okupanci [Rosja, Niemcy, żydłactfo] byli ofiarami.
Żydłactfo światowe już od dawna wimi Polskę za to i tamto… Ż-banderowcy i „rewizjoniści” niemieccy hasają za pozwoleniem sponsora… Z Berlina zabrzmi głos okupanta — żydłactfa. Moskwa podobno (znamy tylko narrację ścierwomediów hejterów wzgl. Putina i Rosji) zabzdeczyła o ropoczęciu II wś. przez Polskę, ale w prawdzie historycznej o żydłactfie (sowieci, NKWD, bolszewicy i rewolucja, żydokomuna w PRL…) wypprzedza cały Zachód, poprawny politycznie.
Moskwa dzięki Bogu  nie weźmie odpowiedzialności za zbrodnie żydłackie. Dlatego hasbara koniecznie próbuje sybstytutu: przemalować Putina na diabla.
nie widać w tym jakiejkolwiek rady na przyszłość
A czemu miałbym radzić ogłupionemu narodowi? Jestem badaczem, publicystą i publikatorem. Rady na przyszłość należą do elit (nie  erzacu we Wszawie), dla nich piszę i działam. A pan dla kogo? Dla skrajnie odurnionych rodaków. Strata czasu, bo na tym właśnie polega żydlacka socjo-technika, żebyście pozostali odurnieni do usranej śmierci, a na Prawdę reagowali wybuchami emocjonalizmu i wulgaryzmu.
Naród wpierw musi wyedukować się, zrzucić zjudaizowaną moralność–słowem podwyższyć świadomość i ducha. Nic tu nowego, posłuchać np. Ks. Guza i Międlara.
Piszę o tym od lat, lecz brakuje współpracy i zrozumienia przez rodaków. Wręcz przeciwnie: chamstwo, poniżanie, ożydzanie… dobrze pan wiesz.
jakbyś miał pretensję do wszystkich innych tylko nie do siebie i otoczenia
Znaczy nie Putina wina wyłącznie, tylko moja też?
Nie mam żadnego wpływu na końcowy wybór czy decyzje dot. mego narodu, choć oram dlań full time za friko z zaniedbaniem spraw osobistych i finansowych od kikunastu lat. Straciłem za to robotę, należę do najniższej grupy uposażeniowej. Straciłem zdrowie i uszkodziłem wzrok od tego. Co krok spotykam się z nienawiścią, skrajną glupotą i kabotyństwem, hipokryzją, kołtuństwem, ożydzaniem i poniżaniem przez rodaków, neo-ubecję…
Do kogo pan masz pretensje i o co? Poproszę pana życiorys i zestaw osiągnięć.
Podając listę polityków i posłów żydowskiego miotu zapytaj swoich gdzie byli gdy dokonywano wyboru do samorządów i rządu bez zwalania na żydłactfo.
1. Nie podaję takich list, bo dla mnie kryterium są owoce a nie pochodzenie. Żaden ż/Żyd nie poniżyl mnie ani skrzywdził tak, jak rodacy, w tym przyjaciele i sojusznicy. Nie uważam „żydowskiego miotu” za problem. bo bez milionów szabas gojów i użytecznych idiotów niewiele by zdzialali.
2. Pytać po fakcie jest za późno. Ostrzegam z wyprzedzeniem, zwykle trafnie, ściągając na siebie nienawiść i nalepki „zdrajca, wróg narodu polskiego”, a od suszp — wzmocnienie tego,  zniszczenie ww. prac badawczych, majstrowanie przy e-poczcie i blogach oraz  nieudany zamach na życie (Kraków kwiecień 2009). To naród polski jest swym najwiękkszym wrogiem. Kto mu mówi odwrotnie, „radzi”, podaje łyżeczką do ust jak myśleć i co robić, jest oszustem ale i zbiera najwyższe uznanie i posłuch.
3. Sam od lat niegłosuję w Polin ani Kanadzie na żadnym poziomoe, bo przejrzałem system farsy demokratycznej i szabas gnojne samorządy na wylot. „Moi” podobnie, choć ich tak dobrze nie znam jak pan, więc po co mnie pyta?
A pan gdzie był, gdy powybierano zdrajców??
Czemu i dlaczego zaistniała UW, KLD, J-Korwin-M itd itp. Powoli koryto zostaje odsuwane aby świnie nie mogły się paść, a co ucieszyłoby nie tylko JKM.
Niezrozumiałe. JKM przeanalizowałem wielokrotnie na blogu. Nigdy nie zagłosowałbym na patentowego durnia, demagoga, zwolennika klasycznych żydłackich rozwiązań dla gojów.
Dziwnie zapomina pan intencyjnie, takie sprawy kiedy Lech Kaczyński sprzeciwiał się i wraz z Czechami i Irlandią blokował podpisanie Traktatu Lizbońskiego. To wszystko co w pańskich wywodach jest niestety grubymi nićmi szyte.
A czemu blokował ekshumacje w Jedwabnem? Czemu brat witał zakazane Bnai Brith we Wszawie? Przyrzekal w Knessecie wygraną w Polin?
Intencyjnie — jaką miałbym intencję i co zapominam? Podpisanie Traktatu, tj. skazanie Polaków na barak bez debaty narodowej to zdrada narodowa. Co pan tu bzdeczysz?! Opierał się ale zgwalcił buhaha Po co podpisal coś, czego nie zdolalby przeczytać!!! Honorowy mąż stanu trzasnąłby drzwiami i odszedl od takiego”sojuszu” albo podał się do dymisji, stajac na czele ruchu wyzwoleńczego… Takiego Kaczyńskiego adorowałbym. Moment byl na to idealny.
Grube nici ze swych bredni wyjmij pan. Jakie intencje panem kierują — Prawda, obiektywizm i polska racja stanu?
Zresztą ja nie wiem czemu jeszcze korespondujemy ze sobą?!!!
Ja wiem, podaję po raz kolejny. Z pana zaś strony, wciąż banialuki, demagogia, inwektywy i poniżanie.
Wyrzuciłem twój adres i nadal pcha sie do mnie
To samo z tej strony. My prawołlawni mówimy, że nic nie dzieje się przypadkiem, trza tylko modlić się o łaskę oświecenia.
zostań ze swoją sektą i wreszcie pokaż, że zwyciężasz żydłactfo światowe i polskie a gdy to stanie się realne pogratuluję
Nie należę do żadnej sekty, myślę niezależnie. Od dziecka stronię od klik, szowinizmu, klubów i kumoterstwa, którymi brzydzę się.
Aktualych sojuszników dobieram i oceniam na podst. ich czynów i wierności Prawdzie.
Schlebia mi pan. Zydłactfa, a tym bardziej szabas gpjów i użytecnych idiotów tylko Jeden może pokonać, toteż wierzę w Chrystusa i II Jego Przyjście.
uzurpatorski i jednostronnie wysublimowany i niesmaczny sposób postrzegania historii. Powiadają, że jeszcze nie narodził się taki, aby każdemu dogodził.
Wg żydłackiej „folozofii” multum prawdy czyli guvnopravdy. Pozywajcie Beina, że nie podkłada się pod załganą politycznie poprawną historię i politykę buhaha
Rząd jest ambitny i prężny robi więcej dobrego dla Polski i Polaków niż tacy jak waść. W przeciągu zaledwie roku poczynił więcej pozytywnych zmian niż poprzedni POlszewicy
Słowem: same plusy pozytywnie dodatnie.
Żeby ocenić potrzeba: listy dokonań, który rząd zainicjował proces, kto ile wziąl za jaką ustawkę z której grupy lobbingowej.
Do tego niezależna, długofalowa analiza skutków każdego pociągnięcia, zamiast rządowej propagandy.
Np. Macierewicz dokończył, co PO zaczęło, a skutki mogą być fatalne.
Jacy __lszewicy? Popisdzielcy z tej samej stajni żydomasońskiej lub im podlegają i ulegają. Obie partie lokajami okupanta, zdrajcami interesu narodowego Polaków.
to pachnie lewactwem i ‘kapuściarstwem’. Bye-bye.
Lewactwo = zwolennicy żydlackich ideologii. To nie ja, każdy sprawdzi w moim dorobku. Nie kapuję drugiego pojęcia. Już pan się przedtem żegnał, a jednak wraca… Proszę nie wkładać e-adresów w materiał, który może wejść do obiegu — przyciąga spam i oszołomów.
Leszek Makowski: PANIE P_BEIN  Ile złości i nienawiści w tym rodaku o dziwnie niepolskim nazwisku. To on uważa, że ma monopol na poprawną wiedzę i że to on jedyny zna sprawy Polski i Polaków, wrogów Polski, żydłactfa i NPS. Niestety ten wszechwiedzący nie potrafi wytłumaczyć jednego – jak to stało się, że tak wielki i waleczny i przez co niektórych wychwalany naród rosyjsko-sowiecki dał się ujarzmić i zniewolić przez Żydłaków i to do tego stopnia, że bezczynnie obserwowali jak ich naród i inne narody w imię chorej ideologii są mordowani. Całe to szambo i zakłamanie próbują tak Niemcy i  Rosjanie podobnie jak Żydłactfo przerzucić na barki ofiar terroryzmu i wojen. Rozbiory Polski, najazdy, okupacja, Armia Czerwona to nic tylko żydo-komuna wyrosła w tak poprawnym narodzie jakim jest rosyjsko-sowiecki naród. Niebawem dowiemy się, że to Polacy wywoływali wojny a ci powyżsi okupanci byli ofiarami. Tak zacznie się dziać gdy tacy jak waść zaczną pisać ponownie historię. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie bo na całe szczęście mamy jeszcze trzeżwo myślących publicystów i pisarzy jak np. Rafał Ziemkiewicz, prof Andrzej Nowak czy chociażby Grzegorz Braun (jest ich dużo więcej). Pańskie rozumowanie ogranicza sie do nic innego jak do krytyki przeszłości i nienawiści obecnie rządzących a niestety nie widać w tym jakiejkolwiek rady na przyszłość. Wygląda na to jakbyś miał pretensję do wszystkich innych tylko nie do siebie i otoczenia. Podając listę polityków i posłów żydowskiego miotu zapytaj swoich gdzie byli gdy dokonywano wyboru do samorządów i rządu bez zwalania na żydłactfo. Czemu i dlaczego zaistniała UW, KLD, J-Korwin-M itd itp. Powoli koryto zostaje odsuwane aby świnie nie mogły się paść, a co ucieszyłoby nie tylko JKM.  Dziwnie zapomina pan intencyjnie, takie sprawy kiedy Lech Kaczyński sprzeciwiał się i wraz z Czechami i Irlandią blokował podpisanie Traktatu Lizbońskiego. To wszystko co w pańskich wywodach jest niestety grubymi nićmi szyte. Zresztą ja nie wiem czemu jeszcze korespondujemy ze sobą?!!! Wyrzuciłem twój adres i nadal pcha sie do mnie – zostań ze swoją sektą i wreszcie pokaż, że zwyciężasz żydłactfo światowe i polskie a gdy to stanie się realne pogratuluję. Kilkakrotnie pokazał waść swój uzurpatorski i jednostronnie wysublimowany i niesmaczny sposób postrzegania historii. Powiadają, że jeszcze nie narodził się taki, aby każdemu dogodził. Cieszy mnie, że obecny Rząd jest ambitny i prężny robi więcej dobrego dla Polski i Polaków niż tacy jak waść. W przeciągu zaledwie roku poczynił więcej pozytywnych zmian niż poprzedni POlszewicy i o czym tu mowa? A Polska nie posiada jednego tylko wroga – żydłactfa (byłby to luksus) jak to waść chce wcisnąć innym.

Zresztą – nie chce mi się jątrzyć tych pańskich spraw, bo to pachnie lewactwem i ‘kapuściarstwem’. Bye-bye. powiem tyle: ‘Don’t argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience’

PB: Ż-farmacja zadba, by raczkujący Polacy musowo zaszczepiani, stali się masą zdebilizowaną za PiSurami czy POpaprańcami — wszyscy oni odgrywają teatr „demokracji” i „wolności”, podczas gdy Polacy jęczą w jarzmie okupanta.
Kto nie odróżnia antysyjonizmu i antybanksteryzmu od antysemityzmu? Kto neandertalsko (sorka dla Neandertali) w załgany sposób jedzie na Rosję i Putina? Żydłactfo (definicja tu: https://grypa666.wordpress.com/slowniczek/) i użyteczni gojowscy idioci. Szabas goje popisdzielcy i ich przydupasy wiedzą, co jest grane, ale cynicznie trzymają ryje w korycie.
Więc kim jest Makowiecka: żydowicą, szabas gnojką, czy agentką popisdzielcuf, nadającą z adresu w Australii? Tylko ona i jej Leszek wiedzą.
Żydłactfo wściekłe jest na Rosjan za wywalenie z Chazarii, tak jak wściekłe jest na Chrystusa i chrześcijan… Dlatego  1-sza „rewolucja” rotszyldziaków  miała miejsce we Francji, wówczas jednym z najbardziej chrześcijańskich  krajów Europy Zach.
Kolejna „rewolucja” zaatakowała chrześcijan Ormian, Greków i Asyryjczyków w Turcji krypto-żyda Ataturka, w ramach szerszego ż-banksterskiego planu obalanie imperiów na rzecz „państw narodowych”, następnie odnarodawiania ich w jewrounii  w drodze do NWO.
Następna żydłacka „rewolucja” wycelowała w prawosławny naród rosyjski —  ogromne straty ludzkie i cywilizacyjne, Gułagu zarządany przez żydłactfo, ż-komunizmu pod terrorem ż-Czeki w końcu ż-NKWD…
Trockiści żydłaccy z rozwalonej Rosji emigrowali do USA. Przepoczwarzyli się w neokonów faszyngtońskich i kierują z ramienia ż-banksterii żydłacką polityką „amerykańską”. Ich robotą są „wojny z terrorem” na Bliskim Wsch. i praktycznie wszystkie wojny USraela ostatnich dekad. Neokoni od dawna mają popieraną przez banksterię doktrynę wojny nuklearnej z Rosją ze wszelką cenę — tak mściwe i pamiętliwe jest żydłactfo za rozpędzenie z chazarskiegoi raju m.in. na ówczesnym Krymie. Majdan miał przywrócić żydłactfu ten kęsek. Żydowica Timoszenko po odebraniu rosyjskiego Krymu przez Rosję (zgodnie z uprzednim układem międzynarodowym i przeprowadzonym referendum) była tak wściekła, że wymsknęło się jej publicznie: atomówki na Rosję i Putina!
Ż-CIA skorumpowało Solidarność przeważająco katolickich Polaków, żydłakami jak Lejba Kone (Wałęsa) i typy w KOR, którzy wprowadzili ż-neoliberalizm, tj. ż-banksteryzm i neo-marksizm z jego ż-ideologiami multi-kulti, gender, zboczenia, imigracja itd. niszczącymi nasz porządek narodowy i cywilizacyjny.
Z ustroju znośnego dla przeciętnego Polaka, Polska zeszła w szambo nędzy, korupcji i niesprawiedliwości. „Wstąpiła” do ż-jewrounii (referendum sfałszowano, Kalksztajn/Kaczyński podpisał Traktat Lizboński bez konsultacji z Polakami).
Wg zapowiedzi Macierewicza/Singera na otwarciu wspólnych manewrów w Żaganiu,  polski żołnierz pod dowództwem USraelskich generałów będzie oddawał życie za ż-interesa na całym świecie, podczas gdy polskim wojskiem w kraju będzie dowodził generał USraelski, jako cel militarny ściągając zagrożenie na cały kraj kontr- lub wyprzedzającym atakiem Rosji.
A debilki makowskie twierdzą „wina Putina”… Pipa w laczkach (lipa w paczkach) Makowiecka bredzi jak najęta żydowica. Won do garów i miotły! Won! od polityki i mieszania ludziom we głowach! To już nie pyskówki użytecznych idiotów, tylko  śmiertelne zagrożenie dla narodu a może i globu, jeśli ż-podchody pod Rosję obróciłyby się w konflikt nuklearny.

On Sunday, February 5, 2017 5:55 PM, „wandamakowski”:

Odpowiedż jest prosta jak ‘ogon świński’. To co dotychczas dotarło od Polaków o nazwisku Bein, Zigman itp antysemickich i pro-Putinowskich szczekaczy i naganiaczy a więc niszczycieli młodej i raczkującej demokracji RP – wszystko to wymysł chorego umysłu i szambo. Walka z przymusowym szczepieniem dzieci kłóci się z chorą doktrynacją i pchaniem Polski i Polaków z deszczu pod rynnę, od podłej masonerii do nieprzewidywalnego post-komunizmu z tzw. ponoć ludzką twarzą. Ci ludzie spod znaku sierpa i młota nie mają szacunku do narodu polskiego, który strasznie ucierpiał od tych, którzy szykują nam następne piekiełko i drogę błądzenia w kierunku Archipelagu Gułag i Wyspy Kanibali. Jeśli ci ludzie nie widzą różnicy między PO i PiSem to uważam ich za masochistów myślowych i nic tylko – przypisuję ich do Obozu Zdrady Narodowej lub KODziarzy. Zresztą ja przestałem polemizować z takimi osobnikami ja Waść, bo to nie ma sensu.
‘Do not walk behind me, for I am not lead. Do not walk ahead of me, for I may not follow. Do not walk beside me, for the path i narrow. In fact, just piss-off and leave me alone.’ LM
PB: Z początku e-zalewu przez Makowskiego, w paru mejlach doń wywiedziałem się (sposób myślenia i argumenty) i skierowałem jego mejle do kosza.
W okresie oburzenia musowymi szczepieniami, był ZA szczepieniami. To mnie zaintrygowało — kto chciałby uszkodzić dziecko! Zadałem mu pytanie. Odpowiedź: strata rodzeństwa z powodu braku szczepionki w PRL. Uznałem za uzasadniony powód — emocje przyćmiewają racjonalne myślenie.
Nadal zakładając, że Makowski człowiek podatny na emocje, czekam aż sam dojdzie, dlaczego ma chore wyobrażenia (i język typowy dla wściekłych neokonów w faszyngtonie) dot. Rosji. Od tego czasu ustał strumień jego e-szaleństw.
Pani Otylia oburzała się, że nieprzyłączę do chóru. Jeśli agent, to strata czasu. Jeśli nie, to sam dojdzie do Prawdy. To jest proces, na siłę się nie da.
Pozytywny przykład: Prof. JR Nowak… Ślepa wiara w PiS, Dudę i Kaczyńskiego przekształciła się w oburzenie Macierewiczem (podobnie jak u Prof. Wolniewicza), niesmak z partii i Dudy. Teraz profesor sugeruje  prawicową przeciwwagę dla PiS (fajnie, ale czemu adoracja Kaczyńskiego, podobna do wychwalania prezesa  przez Gadowskiego czy M. Kowalskiego).

…………………………………

Dnia Piątek, 3 Lutego 2017 11:21 jan.sposob podaje mejla od Wandy Makowski:
TAK, NA CZERWONO, DLA TYCH SPOD ZNAKU SIERPA I MŁOTA_Oto przykład zakłamania i tępoty umysłu Otyli Z i jej koletztfa. Gdyby w 1945 Amerykanie a nie swołocz Rosyjsko-Ukraińska wyzwoliła Polskę – nie mielibyśmy – Totalitarni Dzikiej Opozycji w stylu Radzieckim jaka mamy w postaci szKODników z KODu, Nowoczesnej  SB i POlszewików oraz agentur takich jak wasza. Ten ułomny na umyśle aktorzyna i zamaskowany tow. A. Jabłonowski, który chce wyganiać polskich patriotów winien strzelić sobie w ten pusty orzech zwany mózgiem.
Więcej amerykańskich wojsk potrzebuje Polska!!! Zapytajcie waszych pro-Putinowców – przeciwko komu i jakiemu narodowi w Europie Sowieci ustawili rakiety z atomowymi głowicami w obwodzie Kalingradzkim??? Ten palant Jabłonowski wam wyjaśni tak jak wy to ułomnie rozumiecie – a więc macie takie same mózgownice jak on.
Z OBRZYDZENIEM – lm
==================================================
Tak oto pisze Wanda Makowski w zespół z Leszkiem Makowskim. Oczywiście lista adresatów jest ukryta, więc o dyskusji i wymianie poglądów być nie może. Na moje uwagi, by nie karmił mojej poczty swoją choroba umysłową, nie reaguje.  Bo taka wypowiedź jak powyżej, do normalnych ludzi nie pasuje.
Nie wiem jak Państwo, ale dla mnie sianie tego rodzaju propagandy jest nie do przyjęcia.
Można się z Jabłonowskim zgadzać lub nie, lecz tego typu propaganda, jaka uprawiają Makowscy z Australii jest społecznie szkodliwa, arogancka, prymitywna, fałszywa, ukierunkowana na pogłębianie w Polsce podziałów
i bezkrytyczne uwielbianie obozu pisowskiego.
Nie wiem na czyje zlecenia to robią i za czyje pieniądze.
Jam mam codzienne śmieci od tych ludzi w swojej skrzynce.
I jestem przekonany, że nie tylko ja.
Czy można z tym spamem coś uczynić?
Czy może jestem w błędzie i taka „wiedza” płynąca z dalekiej Australii jest nam tu w Polsce potrzebna?
Pozdrawiam
Jan Sposób

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/