Papug.pl zainwestował w: Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary

Rozmowa z Ks. Międlarem

Podpis: Jacek Międlar  E-mail: __[małpa] wp.pl Wiadomość: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Nie jesten na Pana obrażony. Ten zamęt wprowadzili pomiędzy nas agenci żydowskiego wywiadu, chcą nas poróżnić. Jak widać częściowo im się to udało. Musiałem jakoś zareagować, nie byłem pewien na początku, czy to aby nie Pan wpisuje. Przepraszam za zamęt Panie Piotrze. Teraz, jak już mamy wiedzę o ich postępowaniu, będziemy silniejsi w Bogu i nie damy się już zmanipulować. Na swoim blogu próbuję rozwiązać problem nieautoryzowanych komentarzy, czyli tych podszywających się np pod Pana Panie Piotrze. Już niedługo będą wprowadzone filtry i będzie Pan mógł bezpiecznie publikować na mojej stronie.
ps Piesek podrapany za uchem i bardzo dziękuje Panu.
Pozdrawiam: Z Bogiem Panie Piotrze. — Ksiądz Jacek Międlar
Czas: 05/04/2017 at 10:29 Adres IP: [inny niż oba poprzednie]

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Podpis: Jacek Miedlar E-mail: –––[małpa] wp.pl Witryna internetowa:http://www.jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Proszę o kontak Panie Piotrze. Trzeba rowiązać nasz problem. Prowokacja zrobiła swoje i jesteśmy skłóceni. Czekam. Z Bogiem.
Czas: 04/04/2017 at 06:02 Adres IP: [inny niż w poprzednim mejlu od Niego] Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.
PB: W odpisałem, że nie gniewam się, takie życie patriotów. Podałem najważniejsze obecne zagrożenia osobiste i dla ruchu. Życzyłem powodzenia w dintojrii. W PS prosiłem o podrapanie pieska ode mnie 🙂 W osobnym mejlu zauważyłem, że numer IP jest inny niż poprzednio. W e-rozmowie w małym gronie z Ks. Międlarem zasygnalizowałem potrzebę opublikowania przez Niego, że zaszło nieporozumienie z powodu kreciej roboty służb i przydałoby się oficjalne oświadczenie od Niego, żeby nie było wątliwości.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ks. Międlar kazanie 1.4.2017 o przyjaźni

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jacek Międlar z adresu jacekmiedlar małpa wp.pl na skrzynkę Grypa666
Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl  Wiadomość: Papug pl zainwestował w Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary.
Bardzo szybko zmienia Pan zdanie Panie Bein. Łatwo Panu oceniać z Kanady, nie żyje Pan w tej rzeczywistości.
Modlę się za Pana, bo pańskie wypowiedzi oprócz chaosu, wnoszą na mój blog zamęt i zgorszenie.
Proszę już nie publikować u mnie, pańskie posty będą usuwane. Z Bogiem.  Czas: 31/03/2017 at 14:43 Adres IP: 171.25.193.77

PB: Jeśli to Wy, Wielebny Ojcze Jacku.., To bardzo boli, co piszecie i jak mnie oceniacie. Od początku niezmieniłem motywu, sensu ani celu, bo w mym sercu to samo co od 1-go komentu u Was na forum. Nie wchodzę w byle jaką sprawę. Jesteście mi Ojcem choć moglibyście być synem. W UK chodzi o więcej niż Ojciec wnioskuje oficjalnie. Jesteście śmiertelnie zagrożeni, jeśli będziecie kontynuować ws. gangów „islamistów” — chodzi o koszer nostra. Ci ostatni są ostatnim i eksluzywnym ogniwem w łańcuchu dystrybucji „towaru”, a może i obsadzają te  „gangi”. O „islamskich” imamach z mosadu wiecie, zakładam. Ilu zaufanych doradców z ruchu narodowego podało podobnie Ojcu?

Nigdy nie potwierdziliście kanałem niezależnym, czy dostawałem niezrozumiałe, niebezpośrednie mejle od Was spod paru e-adresów, czy też były to neo-ubeckie prowokacje.
Udokumentowałem manipulacje neo-beckie „moimi” komentami u Was na forum. Bajzel i mętlik zrobili agenci, którzy zhakowali wejście do sterówki bloga Waszego. Czy czytaliście, Ojcze Jacku? A jeśli tak, to co Wam niepasuje w mej analizie?
Czy czytaliście mój tekst nt. Papug.pl i zrozumieliście tytuł? Chyba nie zakładacie, że Międlar w tytule jest gnidą neoubecką (Robert Brzoza) i naganiaczem (Cezary Graf)? Bo inaczej za nic zrozumieć nie mogę Ojca reakcji. A jeszcze mniej: czemu Ojcze weszliście do jaczejki Mamona Papug.pl?!
Ws. Papug.pl bronię Ojca i braci katolików (tak jak od 1-go komentu u Was na blogu)  przed prowokacją. Mam w tym doświadczenie. Wiem jak dziś działają służby.
Ponieważ nie mogę już być niczego pewien, nie wiem co czytacie ani kto Wam „doradza”, dla pełnego obrazu dla Was, Ojcze, wklejam poniżej pełną dokumentację tego, co się wydarzyło z „moimi” komentami u Was na forum. Macie zhakowany blog i nic na to nieporadzę. Musicie zapytać speca, jak wyczyścić, albo przenieść się na nowy blog z hasłem nie do zhakowania. Tamto zhakowali bardzo łatwo. Napisałem u siebie, co należy zrobić i już tam niewchodzę, bo dostaję od mosadu spam na skrzynkę mego bloga Grypa666, z subtelnym podtekstem zastraszającym, pokazującym, że to oni panują nad sytuacją w Waszych sprawach, Ojcze. I jeśli to Wy pod e-adresem, to jest stwierdzenie w trybie oznajmiającym, niestety, a nie przypuszczającym.
Mnie już ręce opadają, to jest ostatnia próba dotarcia do Was. Wzruszyliście ramionami na ofertę pomocy od Andrzeja Dziąby ws. wielgusowej, też w sytuacji szczucia przez dintojrę i neo-ubecję.  Osoby w cc. zaświadczą Ojcu o moim charakterze, skoro nie zdołaliście zrobić rozpoznania. Wstawiam naszą rozmowę na blog, dla dokumentacji — sprawa za poważna by machnąć ręką. Z Bogiem — Piotr Bein [wklejka — dokumentacja fałszowania na zhakowanym blogu Ks. Międlara + podsumowanie rozrób neo-ubecji w 3-kącie blogów Ks. Międlar – Grypa666 – Papug.pl]
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Anna Raźny: Czwarty raz proszę o skreślenie mnie z listy Pańskich adresatów.

Piotr Bein: Szanowna Pani Profesor [Anna Raźny]: kolejny raz — nie mam żadnej listy, yahoo automatem wpisuje e-adres na wywołane nazwisko czy nicka. Wywołałem Panią, bo jest Pani ważna dla Polskiej Racji Stanu i uważam Panią za tych najlepszych wśród katolików. Sprawa Ks. Międlara jest b. doniosła dla interesu narodowego — czy chce Pani żeby żydosłużby wygrały zmylając każdego? Proszę skontaktować się jeśli ma Pani możność, z Ks. Międlarem i powiedzieć mu prawdę o mnie. Widzi Pani nie wybieram, może Pani mieć pretensje za list do Putina i obnażenie posła Wrzodaka — ale taki jestem: sama prawda.

Romku [Kafel], proszę napisz do Pani Profesor, toż to co służby powyrabiały z nami, w głowie się niemieści!

Panie Pośle Wrzodak, proszę się wstawić u Ks. Międlara, on został totalnie skołowany, ma agentów w sterówce bloga, robią co chcą, wyrolują znowu ruch narodowy… Ostatecznie to nie ja Panu ukradłem własność intelektualną. Ma Pan dług wobec mnie i Andrzeja Szuberta.

Wstawiam na blog. Albo ja tu wariat albo…

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Andrzej Szubert: Patrz Piotrek – jacy kablarze są u Międlara. „Pogromca” straszy mnie więzieniem i po chamsku obraża:  Pan Szubert:A mimo to zwyrodniały Jahwe kazał ich tępić jak dzikie zwierzęta. Takiego psychopaty i zbrodniarza nie ma wśród Słowiańskich bogów. Nie było też ani jednego boga u Słowian straszącego wyznawców takimi karami i „dopustami” jak żydowski biblijny okrutnik Jahwe”

Tym samym zaliczył Pan wyczerpująco art. 196 kk. ma pan też dwa wyjścia: a) obwiesić się wystruganymi z kaczana kukurydzy i kartofla bożkami słowiańskimi i modlić się do nich waląc czołem w wyschnięte krowie łajno w miejscu publicznym;
b) Czekać na skutki zawiadomienia prokuratury o dzisiejszym pana „wyskoku”.
W wariancie (a) ma pan szanse na kontynuowanie swojej misji w szpitalu psychiatrycznym (pacjenci mogą się okazać wdzięcznymi neofitami).
W wariancie (b) zaś poherbatnikuje pan sobie, przekonując kolegów spod celi, że jeśli papieru toaletowego ulepią albo z kartofla wystrugają któregoś z pańskich bożków, to drzwi celi same się otworzą i kraty w celach odpadną ze ścian, zaś klawisze dostaną sraczki, którą przerwać będzie mogła tylko 7-dniowa libacja pod przewodnictwem Prokuratora Generalnego. A gdy nazwałem go kablem i gumowym uchem napisał: Bo tu są inni, którzy to zamierzają uczynić i ja tylko o tym poinformowałem pana. Ale dobrze, że pokazał pan, na co go stać.

Wokół Międlara skupiona jest sekta żydo-katolickich donosicieli i gumowych uszów. Judaszowe plemię, nadjordańscy kablarze, synajscy kapusie. Aleś sojusznika sobie wybrał…

PB: [Sorka za brak polskiej czcionki. Utracil/em ja/ nagle, tak jak serce dla Ks. Mie/dlara… Pamietasz Andrzej, jak katodebile insynuowali brak czcionki polskiej  jako dowut ze Bein koczowniczy wruk narodu?

O qrca! wlasnie utracilem kopiuj-wklejaj. Przylezli mi ze sterowki Ks. Mie/dlara? Albo to nie on @wp.pl tylko neo-ubek puszczajacy ba/ki niewygodnym dla zydobanksterii. Robi sie ciekawie… Czy dostaliscie podobne u siebie?
Qrca naste/pne: utracil/em zdolnos/c/ formatowania. Co po tym — samobo/jstwo „sie/”? :)))   ]Zawsze na takim forum jest „prowadzacy”: katodebilna pszyzwoitka, agent skundlonego Watykanu lub gnida neo-ubecka — na jedno wychodzi. Kalka parafijnej zaleznosci bezmozgowcow od „pasterza”.  Odpisz mu, z/eby se paragrafa w dupe papugi wetkal/. Przy okazji pozdro/w ode mnie katolaczke od przyros/nie/tych dup: „Bein pozdrawia: Zostan/ w pokoju siostro w Chrystusie… z dupa/ przyros/nie/ta/ do kanapy buhaha””Pogromcy” to niestety tragedia katolicka narzucona narodowi… Na szczęście katodebili jest mniejszość wśród mniejszości katolickiej w Polin (25% narodu praktykuje, bierze sakrament co niedziela?). Mojej żony katoliczki nienazwałbym katodebilką, katolaczką ani katolicznicką (choć czasem mnie psycho-katuje :))) Tez/ stracil/a serce dla Ks. Mie/dlara…Macie Ojcze coraz bardziej mamucie zadanie narodowe… Chcialem pomo/c, nie tylko ja na liscie, teraz be/dzie trudniej. Dzie/kuje/ za modlitwe/ — wolę ludzi sprawiedliwych, co najpierw się do Boga o rozum swój pomodlą. Dokładnie dlatego, że niemieszkamy w Polin, mamy lepsze o tamtejszym burdelu pojęcie. Koczownicze służby zaszczepily Polakom nienawisc tubylca-Polonus, a Ojciec się podkłada. Bywalem w Polin do 6 miesiecy na rok, zanim straciłem serca dla rodaków przez ich podłość, hipokryzję, ożydzanie mnie i okradanie (najlepszy szkolny przyjaciel nie zwrócił sporej pożyczki, wypiął sie, zignorowal, zostawil bez środkow jakie mialy byc na emeryture i pomoc dzieciom, wnukom). W Kanadzie spędzam większosc czasu śledząc wydarzenia w Polsce i globalne, jakie wpływają na wszystkie narody.  Kto tu ignorant, Ojcze Jacku? Pomódlcie się o Łaskę pokorności…
Gdy zasygnalizowałem załganego neo-ubeka, naciągacza do Mamona i przestępcę wg prawa kanadyjskiego, Roberta Brzozę w zespole Papug.pl, „Pogromca” skomentował: „Czy Pan Brzoza potwierdza zarzuty?”. Odparłem: „Czy „ławnik” Pogromca zapoznał się z zarzutami przed wołaniem oskarżonego? Pogadamy za tydzień, zakładając jesteś bystry i szybko czytasz.” Treść przybliżona, bo mnie zablokowali i nie mam ochoty wchodzić do jamy chamów katolicznickich u Mamona.
Ks. Międlar nie steruje celowo katodebilami. Oni są produktem wielowiekowego procesu manipulacji i prania mózgów Słowianom przez wrogów narodu. Wczoraj u Chojeckiego, pastora chrześcijan syjonistycznych sekta Polin, dowiedzieliśmy się, że Ks. Międlar powyrzucał z pejsbóka wszawe komenty na Olszan/skiego. Ska/d wiedzial, czy one od rusofobicznych katodebili, w-szawskich sajan, mosiadziakow w Tel Awiwie czy neoubeckich agenciur z jego sterowki?

Dygresja: Ojcze Jacku Narodowcze, czemu korzystacie z parszywych żydłackich „soc-sieci”? Tam wymanipulują MILIONY Polaków — vide Wiosna „Arabska”, majdany, zalew miglancki jewrosojuza… Skoro niepotrafiliście zapanować nad sterówką bloga, jak zapanujecie nad zmyłkami pejsbókowymi? Bóg niepomaga tym, co sami sobie pomóc nie chcą.

Wsjech djewuszek nie peierej..sz no paprobować nada, Andrzeju — takie przykazanie w chrześcijaństwie. Czasowo straciłem serce dla Ojca Jacka. Domagam się od Ks. Międlara  wyczyszczenia swego forum ze ścierwa mosiadowo-neoubeckiego pod moją facjatą (kato-zjeby typu sw. Josele z Boguchwaly zrobia z tego dowut na „zydzim” Beina, w ramach zajec w Tworkach). Następnie domagam sie publicznych przeprosin za oszczerstwo, które upubliczniłem. Serce moje pozostanie dlań martwe, aż kapłan Międlar wyrwie się z jamy Mamona na Papug.pl… zmieni retoryki, bym sie czul Polakiem we wlasnej Ojczynie, a nie przybłęda na łasce katodebili w Polin.
To też na blog idzie.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Wiesława-Vismaya: Meczą mnie już wszystkie te dyskusje na necie … i cóż z tego …. pitu, pitu od rana do nocy a świat i tak po równi pochyłej się stacza coraz mocniej ….

A Polaków jak nie załatwią ich wrogowie, to się wykończą sami miedzy sobą … własną głupotą, dziś jedni czekają na zbawienie przez Jezusa Chrystusa, który ma zawitać do nich zaraz po wielkiej nocy … a inni oczekują drugiego przyjścia Peruna … bo i takie czytam brednie ….
i czas najwyższy wiedzieć, każdy system może operować na tyle na ile pozwoli mu głupota ludzi ….  i tu nie trzeba udowodniać, wystarczy otworzyć net i poczytać te wszystkie bzdury jakie ludzie produkują … i oczywiście każdy uważa się za mędrca ….
to Polak Polakowi wbija najczęściej nóż w plecy, a później aj, waj, cwaj, żyd mnie okaleczył….to nie żyd tylko twoja własna głupota! Żyd tylko to wykorzystuje!
Zawsze powtarzam, Panie Boże broń mnie przed moimi przyjaciółmi, przed wrogami sama się obronię ….
dlaczego tak mówię: bo własne Polacy-moi rodacy, bracia po kądzieli wbili mi tych noży w plecy najwięcej!
Ale ja mam nad nimi jedną wielką przewagę: NIE SPRZEDAŁAM ŻADNEGO  CZŁOWIEKA … nie znajdzie nikt mojego nazwiska w aktach szpicli tak samo jak członków mojej rodziny … można nawet szukać do 7-go pokolenia … i życzę  tym co mnie obrażają, od żydów, hazbar i ludobójców wyzywają powodzenia! Mnie z wami na tej liście NIE MA!
Pozdrawiam myślących i mądrych …
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Józef Bizoń: No tak. Jak ktoś nie podda się pod sterowniczą kuratelę wielce zasłużonego Piotra Beina, który ma misję – jak to sam onegdaj stwierdził, to mu uszyjem gębę – i rozpowszechnim na cały świat, że jest neo-ubecją, mosadziakiem itp. (do wyboru), albo że został mimi (neo-ubecją, mosadziakiem itp) otoczony) i w ten sposób zrobim gościowi smród eliminujący go z oddziaływania na szersze kręgi społeczeństwa – tak jak to ma teraz miejsce w wkonaniu Beina z ks. Międlarem, to taki specyficzny rodzaj nagonki na ks. Międlara,
który cyklicznie będzie się powtarzał, bo misja. Wielce troskliwy panie Bein! Pan się odwal od ks. Międzlara!

PB: Taki analityczny, taki składankowy, taki skrupulatny… Wskaż, nikczemniku, która dokumentacja ci nieleży.

Możesz zwertfikować na blogu Ks. Międlara wszystkie podróbki „komentów”, które stoją bez oczekuje na zatwierdzenie (widoczne tylko dla „nadawcy”wg e-adresu i dla admina). Masz tu okazję wykazać się swą ekspertyzą informatyka, obnażacza załganych agenturalnych „żydów” na misji. Jeśli udowodnisz me oszustwo czy manipulkę w mym zestawieniu agenturalnego matactwa komentami u Ks. Międlara, rezygnuję z pracy dla Polskiej Racji Stanu, odetchniesz od prześladowcy, o zniesiene szlabanu wniesiesz do Ambasady Kanady.  Wstawiam na blog.

†††††††††††††††††††††††††

Portal Papug.pl nadużył Ks. Międlara — neo-ubecka agentura działa, po zhakowaniu bloga Międlara i ataku na Grypa666?

  • 31.3.2017 Mosiadziaki/neo-ubeki dają mi znać, jak zwykle pośrednio (zawartość „spamu” na skrzynkę Grypa666), że zabolał ich mój art o Papug.pl, w którym wspommiałem o Mamonie jako bożku zespolu i wytknąłem neo-ubecką agenturalność Roberta Brzozy oraz nadużywanie kapłańskiego stanu Ks. Międlara.  Blog Ks. Międlara nadal zaszczurzony. Status Papug.pl niewiadomy na tym etapie: nie mam dowodu na agenturalność, ale mogli im wleźć szczury do sterówki jak u Ks. Międlara. Od forum Papug.pl jestem odcięty od paru dni, mimo że przedtem gładko wstawiałem komenty bolesne dla katolickich forumowiczów.
  • UWAGA Portal Papug.pl blokuje mi wejście na forum, gdzie pod artykułem Ks. Międlara komentowałem bez przeszkód jeszcze parę dni temu. Feler techniczny czy neo-ubecka agentura na Papug.pl? Mosiadzaki i neo-ubecja atakują mój blog od kilku dni. 30.3.2017 wysłałem do Papug.pl:

ile kosztowałaby mnie Państwa usługa obrony przed zniesławieniem i mobbingiem, przeciw kilkunastu osobom w Polsce jak i Polakach rozsianych po świecie

niektóre z nich są w agenturze neo-becji — czy mimo wszystko podjęlibyście się zadania? niechciałbym, abyście ucierpieli z tego powodu –patrz przykład bieżący dot. mego patriotycznego bloga Grypa666 [tu podałem błędny link, właściwy jest teraz wtopiony]

rozważam możliwość pozwów „taśmociągiem”, gdyż osoby te wzięly udział w e-mobbingu, obliczonym na miliony odsłon; czy obecność jednego z nich (Robert Brzoza) w Waszym zespole byłaby konflktem interesu dla Państwa?

chciałbym również znać przybliżone koszta sprawy, oraz szanse ich odzyskania w wyniku wyroków jak i uzyskania odszkodowań

proszę o rychłą odpowiedź, gdyż mój radca w Kanadzie nalega na wodowanie taśmociągu, jego specjalności obok mobbingu i defamacji (w którch zakładam także Państwo specjalizują się) pozdrawiam — Piotr Bein

 Jak Ks. Międlar znalazł się w tym towarzystwie?

Piotr Bein 29.3.2017

Admin Papug.pl <pytania@papug.pl>

Szanowny Panie/Pani

Bywałem na forum pod artykułem Ks. Jacka Międlara z 26 bm. Mam spostrzeżenia niepokojące z punktu interesu społecznego, cywilizacji i losu Polski.

Odnoszę wrażenie mikrokosmosu  „przeobrażonej” mej Ojczyzny na Waszym portalu.  Zjudaizowani i skundleni w wyniku reform żydobanksterskich rękoma lokajów, Sachsa i Bucholtza/Balcerowicza, szabas goje wysługują się interesom żydobanksterii  i żydokorporacji, przekonani o swym patriotyzmie. Świadczą usługi dla klienta, odzwierciedlenie eksploatacji narodu przez okupancki żont.

Eksperci geopolityki co niewiedzą czemu. Doradcy po stażu w DeLoitte 🙂 Znawcy Biblii… zacytuje z Biblii sekciarz, a rodacy gęby otwierają… oszczercę, łgarza i naciągacza na śmierć bronić będą. Zwołają fury łajna na „żyda”-krytyka, w obronie Boga katolików i  racji narodowej, o której pojęcia niemają.

Wasza firma, każdy to zauważy, nagania  naiwnych klientów na inwestycje itd., a Ks. Międlar figuruje w zespole. Wytrawny inwestor nie skorzystałby z usług Waszej firmy doradczej. Wnioskuję, że wasi klienci to niedoświadczeni, naiwni Polacy o umiarkowanym dochodzie. Jeśli macie dowody przeczące mym wnioskom, proszę podesłać — także odnośnie pozostałych działów.

Nie mam podstaw do oceny działów prawa i podatków Papug.pl. Z listy pod prawnymi usługami widzę szereg pożytecznych społecznie tematów. Tylko czy stać na radcę i dintojrę bezdomnego, pozbawionego pracy, chorego, starca?

Zaś występowanie u Was Ks. Jacka Międlara odstręcza narodowców o zdrowych chrześcijańskich przekonaniach, z racji konfliktu „interesu” kapłana w środowisku Mamona, a specyficznie do Jego ww. artykułu — z racji  nieprzemyślanej treści dot. doniosłego tematu  łączenia Polaków w skuteczny ruch narodowy (patrz szereg komentów krytycznych na forum).

Robert Brzoza

Macie w zespole Roberta Brzozę, świadomego współpracownika służb neo-ubeckich, łgarza, manipulatora, naciągacza, ożydzacza, oszczercę i prowokatora.

Zainicjował on i eskalował hejterską, defamacyjną i ożydzającą kampanię poprzez grupę sprzyjających jemu blogów i portali. Kampania z jego inicjatywy celowo miała charakter masowy. Wzięło w niej udział szereg portali i blogów o dużej oglądalności, np. Marucha (ponad 50 mln odsłon), AlexJones.pl, RobertBrzoza, PolskaWalcząca, SursumCorda i wiele innych.

Sprawa miała karalne na całym Zachodzie, ekstremistyczne/terrorystyczne powiązania w osobach, które  wzięły udział w  ożydzającym hejcie i defamacji dot. mej osoby. Kampania zaczęła się na forum Maruchy debatą nt. biznesu Brzozy. Pokonany w merytorycznej krytyce, popełnił on załgany artykuł hejerski, który rozesłał do „Branży”, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odwetu.

Zbadawszy sprawę na moją prośbę, policja RCMP w Kanadzie, której jestem obywatelem, założyła jemu i ww. osobom zakaz wjazdu do Kanady.

W swym artykule, Brzoza zamieścił hejterski ożydzający załgany filmik propagandowy wymierzony w kilku skutecznych patriotów polskich, w tym ja. Filmik ten wykonała agentura neo-ubecji, która tropi mnie od czasu co najmniej wystąpienia z prelekcją pt. Kompleks Władzy Judeocentrycznej a sprawa Słowian w Krakowie w kwietniu 2009 r. Wg Marka Podleckiego (obecnie właściciel bloga MonitorPolski), organizatora prelekcji, w jej dzień, miejscowa policja zatrzymała  uzbrojonego „Czeczeńca” z moim zdjęciem w kieszeni.

Ww. neo-ubecki filmik kolportuje WolnaPolska. WolnaPolska  i jej poprzednik StopSyjonizmowi, oba blogi pod adminem Tomkiem, wielokrotnie weszły w konflikty ze mną z powodu nieprzestrzegania praw autorskich i copyright oraz różnicy zdań nt. Rosji i Żydów, tematy figurujące w zw.z mą osobą w fałszywce-filmiku neo-ubeckim .

Brzoza miał ponad rok czasu, by zbadać charakter ww. filmiku i skorygować swój załgany tekst defamacyjno-ożydzający. Nie zrobił tego, a na ponowioną niedawno skargę odpowiedział jak wtedy: groźby pozwu, tym razem zbiorowego i eskalacja kampanii nagłaśniającej wyłącznie jego punkt widzenia, tym razem poprzez „Środowisko”.

Cezary Graf

Przeanalizowałem tekst pana Grafa Przyszłość USA, Chin, Rosji i UE w 8 punktach. Wynik zamieściłem pod Prognozy młodo-kapitalistów na Papug.pl.

Pan Graf miałby być specjalistą u Was od nieruchomości: Kompleksowa pomoc przy zakupie i wynajmie. Prawo nieruchomości. Oraz od inwestycji: Konkretne wskazówki. Pomnażanie kapitału. Wysokie stopy zwrotu.

Można mieć arbitralną opinię ws. przyszłości, lecz doradztwo nie może polegać na wróżeniu z fusów odnośnie faktów znanych w momencie redagowania.  Graf uaktualnia swój tekst z czerwca 2016:

Aktualizacja 9 listopada 2016: Zachęcam do śledzenia pozostałych 6 punktów. Punkty IV i VIII podobnie jak punkty I i II zaowocują oszałamiającymi okazjami inwestycyjnymi.

W listopadzie doskonale znana była koligacja Trumpa z żydobanksterią, żydokorporacjami i syjonistami. Działania Trumpa do dziś nie potwierdziły jego obietnic wyborczych, tylko służalczość żydłackim interesom. Wobec niefachowości ocen w artykule, zapowiedzi wokół „inwestowania” na portalu poświęconemu poradnictwu m.in. inwestycyjnemu są nieprofesjonalne. Dalej, bez wzgl. na „prognozy”, trendy w „inwestycjach” ustawia żydobanksteria, na pewno nie dw. grup jak Wasza, a jeszcze pewniej — nie dla korzyści gojów. Na koniec: podtrzymywanie beczelnej hasbary dot. polityków jest wręcz współpracą z wrogiem nr 1 narodu polskiego i ludzkości.

Pracujecie de facto dla ż-banksterii, w tym działka hasbary dla gojów:

  • zmylanie publiki co do kandyziorów takich jak Trump – co jeszcze załgaliście na swych stronach?
  • szabas gojne korzyści własne z żydobankstersko-żydokorporacyjnego systemu
  • naganianie naiwnych bogołojczyźnianych owieczek do tego „biznesu”.

W niedawnej dyskusji z Brzozą, Roman Kafel podsumował proceder „inwestowania”:

[…] sprzedawanie ludziom tzw „kursow inwestycyjnych” to zlodziejstwo i naciaganie. Mamienie, ze Money make money…. jest naganne spolecznie i ludzie zajmujacy sie tym procederem zdolnosci honorowej nie maja.

[…] Ten prosty trick oszustow sprzedajacych maść na bogactwo dziala tak samo jak iluzja. Wszystko …co ma jakakolwek wartosc powstaje tylko i wylacznie w procesach PRACY!!! W procesach spekulacji nie powstaje NIC poza abstrakcja. Iluzja…ktora sluzy odwroceniu uwagi, oszukaniu, oglupianiu okradanych z tego co maja… Przyslowie stare slowianskie zamienil stryjek siekerke na kijek..swiadczy ze swiadomosc tego byla… Filmik jaki zalaczylem potwierdza ..a historia udowadnia, ze jest tak a nie inaczej…

Zaś Andrzej Szubert stwierdził:

[…] taka jest właśnie mentalność żydowska, mentalność Żyda – Money make money. Cały żydowski system bankowy i ograbianie przez nich świata bazuje na tym systemie. Zapędzanie ludzi do spekulacji to wyrabianie u nich żydowskiej szkodliwej aspołecznej postawy i mentalności. 

Bierzecie udział w wykorzystywaniu klientów dla interesu żydobanksterii i żydokorporacji (ok. 150 korporacji kontroluje ok. 80% gospodarki globalnie, a kontrolę nad nimi trzyma żydobanksteria).

Mam wrażenie, że fotka pana Grafa podsumowuje jego profesjonalność i proceder na Papug.pl: młody niedoświadczony, w geście niepewności i zakłamania (palce rąk przy ustach). Jesteście pasożytami na Polakach. Spekulantom z których jeszcze krajów doradzacie?

Cała załoga bierze w tym udział i/lub nagania do waszego mamońskigo procederu, produkując się jako autorzy. W tym niestety Jacek Międlar, kapłan podobno narodowców.

Ks. Jacek Międlar

Przy okazji sanacji osób i szabas gojnej mentalności w zespole, zdejmijcie swe diabelstwo z Ks. Międlara. W mej opinii prawosławnego Polaka, narodowiec Wielebny Ks. Jacek Międlar nie powinien występować na portalu Papug.pl, który ma charakter handlowy. Nie ma nic zdrożnego w handlu i komercji. Pod warunkiem, że odbywają się zgodnie z prawem naturalnym. Tu zaś na odległość śmierdzi prawami Mamona i Diabła.

Zważywszy na przestępczość, nikczemny załgany charakter i nieprofesjonalność Roberta Brzozy oraz nieprofesjonalność  Cezarego Grafa, firmowanie się Papug.pl pod osobą Ks. Międlara jest nadużyciem Jego statusu osoby duchownej. Osoba taka ma Boży nakaz wyboru Jezusa Chrystusa bez Mamona w tle. Czytelnik kojarzy tu  b. niesmacznie: kolizja z zasadami chrześcijaństwa dla kapłanów jak i owieczek — waszych klientów.

Życzę Wam sukcesu i jak najszybszego awansu do gabinetów City of London i Wall Street, gdzie jest właściwe miejsce dla zwolenników Cywilizacji Śmierci.

Pozdrawiam

Piotr Bein PhD PEng (emeritus)

Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/