[saga] Walerek Dąbrowski wije się jak piskorz, wycofuje rakiem z ponownego bezmyślnego ożydzenia

PB 22.12.2017: Panie Walerku, przypadkiem dziś zoczyłem nikczemnie bladą czcionką: Popis dr Piotra Beina z Kanady udającdego Polaka zaowocował 30 dniową blokadą na portalu F B i jak sądzę nie tylko w stosunku do mojej osoby. Podaję pod rozwagę ponieważ jest to osoba niezwykle aktywna.

Sklerotyk nie wie o przykręceniu śruby na pejsbókach (jaki qźva patriota używa żydłackiego społ-ścierva!). Np. na jewtubie najęli już nie programistów do algorytmów, ale 10 TYSIĘCY klawiaturowych do czesania forów itp.
Na pańskie wypierdki do pejsa, proste algorytmy od dawna reagują: “U B złodziej i morderca” “polackie łajno nie pójdę do dintojrii” “zasrane gacie” “ożydza” “żydłactfo” “goj” “samonienawistnik” “nienawidzisz” “qźva zafajdany pod sufitem aniołek” “przesrane”
Stary a głupi wsadził żydłackim stróżom mój tekst buhaha i dziwi się z wyniku… czemu jak pan myśli nie korzystam ze społ-ścierva? LOLLOLLOL
Udajesz to ty mondrego i Polaka, a żydłactfu debilnie służysz ożydzaniem i tym nikczemnym określeniem Beina.
Popełniłeś kardynalny grzech wielokrotnego ożydzenia i poniżenia, będziesz się pogrążał coraz niżej, aż się oczyścisz szczerą skruchą, pokutą i prośbą o przebaczenie — taka jest odwieczna karma, chrześcijańska, słowiańska czy hinduska. Nic ci nie pomogą próbki zwalenia winy na swą ofiarę…
Przeszkadza miernocie, że Bein nie dostał sklerozy ani altzhajmera i jest skuteczny, aktywny jak 10 lat temu? Taa… polecaj pan: niech każdy kto poniżył Beina opublikuje na FB jego na to ripostę LOL Usunięcie gwarantowane, dowód na debilizm poniżacza a nie na moje wtyki w ż-służbach. Chciaż kto wie, może RCMP podało swoim izraelskim stróżom namiary na Walerka potencjalnego terrorystę i antysemitę LOLLOLLOL Wesołych Świąt!
PB: Świętoszek Walerek się odezwał w obronie sklerozy, podziękowawszy za życzenia od Dziąby nie dla Walerka tylko do osób, które pomogły Dziąbie w br. w Polsce.O ile wiem, Walerka nie było w tym szlachetnym gronie.
Panie Walerku, może czas kapustę kisić, od mejlowania i polityki odejść z taaaką pamięcią i skłonnościami do wredności? Walerek wrednie insynuuje, jakobym mu coś podesłał na Święta zamiast życzeń. Cytowany przy tym przez Walerka mejl jest jednym w ciągu nikczemnych sugestii i ataków na mnie w lutym br: https://piotrbein.net/?s=Oby+wszyscy+tak+Słowianie.+Na+polackie+łajno
Przypomnę, co Święty Walerek wtedy przeskrobał z Archaniołem Drem Głogoczowskim:
z drem Głogoczowskim „śmieciowym” filozofem, na opracowanie Wybrańcy Boga prostujące banialuki Glogoczowskiego o chazarach, ponownie ożydził mnie ku uciesze doktorka i jeszcze zarzuca, że ja go ożydzam! Poprosiłem o dowód i czekam aż mnie pozwie w dinrtojri  buhaha Gnida rzuca kiedy chce „Bein żyd”, a jak jego dotyczołoby ubzdurane sobie ożydzenie, to z mety żąda dowodów, odrażająca szumowina, obleśna  swym używanaiem zwrotów staropolskich.
Nie mogłem ww. opublikować w Pralni w lutym br., gdyż miałem blokowanie funkcji edytorskich na PiotrBein.wordpress.com. Dopiero nabycie osttanio nowego kompa zlikwidowało te i inne problemy wynikające z nieaktualizowania oprogramowania i skryptów na WordPress. Wysypałem od tego czasu ok. 20 zalegŁych i bieżących brudów do Pralni. Niniejsze dołączam, jako dopisek do ww. artu nt. Dąbrowskiego i Głogoczowskiego.
Życzeń świątecznych jeszcze nikomu nie składałem, bo:
1. Prawosławne Święta zaczynają się 2 tygodnie po katolickich (natomiast Szczodre Gody — jak u Szuberta, którego życzenia opublikował zchrystianizowany Słowianin czynem, Bein).

2. Będą na to osobne wpisy. Jeden wpis na okazję katolicką, z licznymi 😛 życzeniami nadsyłanymi i moimi własnymi dla braci i sióstr katolickich w Chrystusie. Wpis nr 2 przed Bogorożdienjem Prawosławnom 7. stycznia 2018… U nas zwyczaj nie życzenia sobie składać jakby to nasze urodziny były, tylko trzymać post (niekoniecznie związany z żarciem, raczej z doskonaleniem się duchowym) przez 40 dni. Widzicie jaką dyscyplinę uskuteczniłem w tym okresie: minimum łaciny 😛 pytajcie Józefa Bizonia, Kalksztajna, ludobójców scypionkowych itd. LOL Porównajcie z patriotą “łacinniczym” buhaha APEL Mizi (Jack Caleib) O wielkiej szkodliwości PATRIOTYCZNYCH WYKŁADÓW W INTERNECIE

Za to owocuje Beina piętnowanie kabotynów i nawoływanie do przemocy z widłami:
Panie Walerku, może Pan się poskarżyć Dziadkowi Mrozowi, gdy przyniesie rózgę pod chojaka. Z mojej strony będzie wybaczenie, wykreślenie zaszłości, po szczerym przez Pana pożałowaniu durackiego ożydzenia Beina dwukrotnie… po równie szczerych przeprosinach, publicznych rzecz jasna. Pisalem już o tym i słowa dotrzymuję. Na razie nie widać nawet kruszynki skruchy u Św. Walerianka. Dałem dowody przychylności, publikując dobre Pana wypowiedzi, komenty i materiały nadeslane przez Pana od innych patriotów. Służalczym idiotą masochostycznym nie jestem, by udawać, że wszytko z Panem w relacjach z Beinem jest w porządku.
Jak się komu Święta z Beinem niepodobają, polecam Donbas (poniżej).
pozdravP

https://grypa666.wordpress.com/2017/12/17/26747

On Thursday, December 21, 2017, 12:00:43 AM PST, Walerian Dabrowski:
Za to ja otrzyumałem specjalne życzenia od dr P. Beina wraz z upominkiem świątecznym, od naukowca i katolika z czego naprawdę jestem dumny.
Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie
Wygląda na to, że te posty nie są zgodne z naszymi Standardami społeczności.
  • Walerian Dabrowski

    Major U B złodziej i morderca w jednym chroniony przez władze III R P

  • Walerian Dabrowski

    dr Piotr Bein odezwał się: Racja, jestem z tych Słowian co niezapominają i niepodarują. Niepodoba się? buhaha A czemu nie? LOL Oby wszyscy tak Słowianie. Na polackie łajno nie pójdę do dintojrii, bo jak pisałem, nic niewskórałbym jako goj, tylko straciłbym mamonę. Wolę przekazać na patriotyczny cel. Nawet gdybym wygrał, to na co mi prać wasze zasrane gacie “kompensaty” sądowej. Miast tego RCMP dało szlaban dla was buhaha Od czasu do czasu pytają, czy można już podnieść LOLLOLLOL Widzisz pan, “staropolski” rodzie po mieczó i kondzieli: geny polackie łajdactfo utrzymują LOLLOLLOL Rzekomy Polak rodaka ożydza… Nawet żydłactfo nie nazwie swego gojem, co najwyżej samonienawistnikiem. A pan nienawidzisz i swoich i tamtych — choroba jakaś? Domaganie się sprawiedliwości to pieniactwo tylko dla łajdaka-sprawcy.Precyzyjne określenie pszypatka na podst. jego własnych nieprzymuszonych poczynań to ubliżanie? Ale qźva zafajdany pod sufitem aniołek! Obiecałem przesrane i dotrzymuję. Za każdym razem gdy się pan odezwiesz a mi zawidzisię, tak jak ożydzanie z marszu Dąbrowskiego buhaha. pb

W dniu 21 grudnia 2017 02:21 użytkownik Andrzej Dziąba: Panie Walerianie! To jeszcze nie były życzenia do Pana i pozostałych osób. Jutro napiszę. Pozdrawiam.

W dniu 21 grudnia 2017 01:33 użytkownik Walerian Dabrowski: Z podziękowaniem oraz wzajemnością wszystkiego co najlepsze.

W dniu 20 grudnia 2017 07:35 użytkownik Andrzej Dziąba: Pożegnanie z Łomżą.

++++++++++++++++++++++++++++++++++

Walerek Dąbrowski wije się jak piskorz wycofując rakiem z ponownego bezmyślnego ożydzenia

[Zostawiam poniżej e-adres celem identyfikacji przestępvy — domniemanego rzecz jasna buhaha — Piotr Bein]
PB: Racja, jestem z tych Słowian co niezapominają i niepodarują. Niepodoba się? buhaha A czemu nie? LOL Oby wszyscy tak Słowianie.
Na polackie łajno nie pójdę do dintojrii, bo jak pisałem, nic niewskórałbym jako goj, tylko straciłbym mamonę. Wolę przekazać na patriotyczny cel.

Nawet gdybym wygrał, to na co mi prać wasze zasrane gacie „kompensaty” sądowej.

Miast tego RCMP dało szlaban dla was buhaha Od czasu do czasu pytają, czy można już podnieść LOLLOLLOL
Widzisz pan, „staropolski” rodzie po mieczó i kondzieli: geny polackie łajdactfo utrzymują LOLLOLLOL
Rzekomy Polak rodaka ożydza… Nawet żydłactfo nie nazwie swego gojem, co najwyżej samonienawistnikiem. A pan nienawidzisz i swoich i tamtych — choroba jakaś?
Domaganie się sprawiedliwości to pieniactwo tylko dla łajdaka-sprawcy. Precyzyjne określenie pszypatka na podst. jego własnych nieprzymuszonych poczynań to ubliżanie? Ale qźva zafajdany pod sufitem aniołek!

Obiecałem przesrane i dotrzymuję. Za każdym razem gdy się pan odezwiesz a mi zawidzisię, tak jak ożydzanie z marszu Dąbrowskiego buhaha.

.
On Thursday, February 9, 2017 12:22 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com>: Łajnem sobie nie zawracam głowy a Sądami to pan wszystkich straszy a juz najmocniej kanadyjskim wystawiając sobie żelazne świadectwo pieniacza i ubliżacza Polakom. No cóż pewnie plemienne geny zew budzą.
.
PB: Pięknym za nadobne: oleję żądanie bliźniego i rodaka, zrobię większy gnój. Obiecałem do usranej śmierci, słowa dotrzymuję.
Gdyby miał pan argument, pozwałby za „ożydzenie” i stalking — murowana wygrana LOL ale na to pan za tchórzliwy buhaha Odważny tylko w kupie podobnych sobie półgłówków. LOL
Będzie osobny wpis na temat.
.
On Wednesday, February 8, 2017 1:58 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com> wrote: Nie mam zamiaru z panem korespondować. Wymieni pan jeszcze raz moje nazwisko odźwięk będzie taki sam jak poprzednio. Ja nie naruszałem pańskiego do czasu opluwania mnie.

.

W dniu 8 lutego 2017 13:27 użytkownik Piotr Bein: Nikogo nie skrzywdziłem; to ożydzacze złamali prawo. Zarzucił mi pan ożydzenie — gdzie dowód? Pytać wolno, a ożydzać nie.  Może pan przetestować pozwem.

Gdy ja żądałem wycofania oszczerstw i to rzeczywistych, dobrze się pan tym bawił, a ostatnio znów z marszu ożydził mnie, i to za plecami. Nie chciałbym wiedzieć, co jeszcze pan mąci telefonami i mejlami do ziomków.
Jest pan bezmyślny,  fałszywy człowiek, intrygant i oszczerca.
Nie życzy mi pan dobrze, niech pan sobie daruje i zastanowi się nad swym  obżydliwym, prostackim „wyrafinowaniem” (pomyślności w zwodzeniu naiwniaków).
Zostawił pan bez słowa protestu banialuki żydłackie MG z wiki o chazarach, na dodatek „zakablował” towarzyszowi z szemranej organizacji Polaków (?), gdy je sprostowałem. Kto zatem zwodzi naiwniaków i w czyim interesie?
.
On Monday, February 6, 2017 4:38 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com> wrote: Pana znak zapytania na końcu ma być prawnym usprawiedliwieniem? Śmieszny jest Pan jak przedszkolakale tak naprawdę to boję się wybrać do Kanady terazskoro ma mnie tam dopaść sprawiedliwość Pańska. Dużo zdrówka i pomyślności w zwodzeniu naiwniaków.
.

W dniu 6 lutego 2017 19:17 użytkownik Piotr Bein: Żadna łacha, mnie też niełatwo odgrzebać mejla. Kto stawia zarzuty, ten ma  udowodnić. Mam podstawę pozwać pana za naruszenie dóbr osobistych oraz stalking. Gdybym był ż/Żydem, zrobiłbym to z miejsca i stanęlibyście wszyscy ożydzacze przed sądem. Robicie to bezkarnie właśnie dlatego, że was nikt za to nie ukarał. Szlaban już macie w Kanadzie. mnie teraz stać na pozew :))) Mecenas niemoże się doczekać, robota taśmowa buhaha

Z pana nazwiskiem mogłyby być tylko te:
Gdzie pan widzi ożydzenie przeze mnie? W odróżnieniu od was ożydzaczy, umieściłem pytajnik na końcu. Ożydzić wolno, a zapytać w kwestii zupełnie legalnej nie wolno?
Co pan wziął w uwagach za supremację?
Czym było pana ożydzenie Beina na podst. ożydzenia przez parę osób w wyniku li tylko absurdalnej pomyłki Maślińskiego?
Kto panu narzuca obowiązek ożydzać oponenta, który się panu niespodoba w dyskusji?
Przyczynia sie pan do:
– podziału Polaków wg planu naszego wroga
– hamowania skuteczności ożydzonych patriotów
– dyskredytacj swej godności
– pleśnienia kultury międzyosobistej i współpracy patriotów.
Zdanie o wnukach niezrozumiałe, ale  i nie jestem ciekaw. — pb
.
On Saturday, February 4, 2017 11:53 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com>: Przykro mi ale nie mam na to czasu. Jak pojawi się w zbiorówce nadam kopię. Pochodzenia sie nie wybiera i ja to szanuję. Było wielu Polaków nie słowiańskiego pochodzenia. Tak przyznaje w odwecie wytknąłem Panu pochodzenie za pańskie uwagi pod moim adresem, które w rzeczywistości dla mnie były supremacją. Ja nie chodzę w jarmułce a gdybym był żydowskiego pochodzenia to bym się jak Pan słusznie zauważył nie miał czego wstydzić. Wtedy podawałbym, że jestem Polakiem z takim pochodzeniem bo na polskość to sobie zapracowałem z nawiążką. Natomiast jako Polak co czynię dla mojego kraju jest zasmarkanym moim obowiązkiem Rzyznam , że Pana działalność jest częściowo pożyteczna dla Polski ale w myśl prawa to dopiero Pańskie wnuki mogłyby korzystać z profitów tej działalności.
Życzę wszystkiego dobrego jak wszystkim ludziom na Ziemi.

.

On Saturday, February 4, 2017 8:17 PM, Piotr Bein wrote: proszę przyslać kopię, na którą pan patrzy… nic takiego nie ma w moim mejlu
nie jestem idiotą, żeby szkalować ludzi za pochodzenie, a co dopiero gdy jest ono wyimaginowane w urobionej hasbarą mózgownicy, bez dowodu faktycznego, bez wyłuszczenia szkodlowej dla narodu dzialalności
czemu pana to bolałoby? wszak wieloktrotnie ożydził mnie, niepodając krzty dowodu
jest ujmą być urodzonym w tamtym plemieniu? matki się nie wybiera, ale czyny — jak najbardziej,… niewąsko zeszmacił sie pan i skompromitowal przed sporą widownią
obiecałem i dotrzymuję słowa: będę panu ryć aż do śmierci, chyba że pan szczerze przeprosi publicznie — pb
.
On Saturday, February 4, 2017 6:30 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com>: W pana liście pojawił pojawił się wytłuszczony na niebiezko wykaz nazwisk z zaznaczeniem o żydowskim pochodzeniu wraz z moim. Co to pamięć zawodzi?

.
W dniu 4 lutego 2017 00:27 użytkownik Piotr Bein: Panie Walerku, proszę poprawić groch z kapustą urlową. Wnerwiony, czy niedołężność rośnie –wiem, wiem :))) Prosiłem o dowód, że  pana ożydzilem, inaczej jest to kolejna defamacja przez pana.

.

On Friday, February 3, 2017 6:33 PM, Walerian Dabrowski <walerianda@gmail.com>:

dr Phttps://www.youtube.com/ watch?v=g8J21Iues2M. Bein Uhttps://www.youtube.com/ watch?v=g8J21Iues2Mjadaj dalej, tyle potrafisz. Powodzenia. Nadawaj jak świat szeroki. Oczywiście tylko na e- nieprawdaż?

.
W dniu 3 lutego 2017 14:43 użytkownik Piotr Bein:

Dodałem adresy do listy. Wpierw rzeczy ważne, pod nimi pyskowki…
 
***
Singera ryj znów ukazal się w „państwowej” telewizorni co niemaryja […] Walerek Dąbrowski „walczy” na klawiaturze, głównie z przednimi działaczami klawiaturowymi (też za opłotkami). Ten lew leciwy nie może znieść słowa o obu „religiach” i ich manipulacji przez chazarów, ale prezentuje się typowo, jako jednozdaniowy expert od wszystkiego.
Parę lat temu znalazłem jego nazwisko w wierchuszce podejrzanej grupy-parasola Polaków (podobno) globalnie. Kto go wybrał i na jakiej podstawie? W farsie kandydziorów  na prezia Polin, miał pretensje, że go nie poparli rodacy. Nikt nawet nie słyszał o nimi… żadnego info o sobie ani programie politycznym… a prosiłem parokrotnie na blogi. Potem taki narcystyczny bufon ma pretensje do garbatego i ożydza…
P. Walerek podpierduje w licznych e-dyskusjach — najczęściej „a nie mówiłem” i bezmózgowo, tak jak przyklasnął, co inne ameby „wywnioskowały” o moim „pochodzeniu”. Ostatnio z drem Głogoczowskim „śmieciowym” filozofem, na opracowanie Wybrańcy Boga prostujące banialuki Glogoczowskiego o chazarach, ponownie ożydził mnie ku uciesze doktorka i jeszcze zarzuca, że ja go ożydzam! Poprosiłem o dowód i czekam aż mnie pozwie w dinrtojri  buhaha Gnida rzuca kiedy chce „Bein żyd”, a jak jego dotyczołoby ubzdurane sobie ożydzenie, to z mety żąda dowodów, odrażająca szumowina, obleśna  swym używanaiem zwrotów staropolskich.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/