Wredne draństwo Józefa Bizonia na patriotycznym ponoć necie

Wredne draństwo na patriotycznym ponoć necie

https://wordpress.com/post/grypa666.wordpress.com/26288

Piotr Bein do redakcji portalu USOPAŁ

Wyparcie się odpowiedzialności w nagłówku bloga USOPAŁ nie zwalnia was od niej. Zamieściliście durny i oszczerczy tekst Bizonia, więc albo:

1. znajdziecie się na liście wspólników kolportacji oszczerstw, jeśli chcecie pozwu
2. wycofacie ten materiał z odpowiednią notką
3. zamieścicie moje opracowanie oparte na faktach.

Józef Bizoń nie miał nawet odwagi przysłać mi linka ani powiadomić o publikacji swego szajsu.
Wszystkie moje krytyki jego działalności wysyłam mu niezwłocznie — linki do artów i kopie mejli.

Uskuteczniacie nieodpowiedzialne draństwo: nie znacie faktów, publikujecie jednostronne wyssane z palce opinie na masowe rozprzestrzenianie w necie.

na razie bez poważania

dr inż. Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com

dw. Dr Zbigniew Kękuś, Redaktor Marek Podlecki, Józef Bizoń, blog Grypa666 i sieci koleżeńskie

Edward Maciejczyk: Tzw. USOPAŁ wywalam regularnie, bez czytania do SPAM a ta swołocz cięgle się pojawia.

PB: Gdzieś od czasu procesu Kobylańskiemu za „antysemityzm”, zauważyłem wzrost agenturyzacji USOPAŁu. Skandal z agneturalnym Zawiszą  czy Winnickim (czy obydwoma) na zjeżdzie w Urugwaju,  mniej zaangażowania patriotycznego, ostatnio pochwalne arty dla pisuaruf i dla Dudy uzurpującego prezydenturę.

Wiesława z Dąbrowskich (redaktor witryny vismaya-mayitreya.pl): Widzę, że znowu wybuchła wojna z Jose Bizoniem… ale czy warto na takiego ludka strzępić sobie język? Cóż jest wart człowiek, który tworzy takie paszkwile? To co zrobił z mojej strony głównej uświadomiło mi, że mam do czynienia z osobą ciężko chorą na umyśle … bo nikt o zdrowych i boskich zmysłach (bo za takiego się uważa) by tego nie wymyślił … tylko diabelski pomiot jest do tego zdolny.

Chory na umyśle, w dodatku łgarz do potęgi entej…  to okrutne narzędzie do zabijania ludzi … co jak widać  czyni to ile się da i każdego dnia … i co sprawia mu wielką przyjemność … większą niż Ojcze nasz … przebacz nam nasze winy … jako i my przebaczamy … to puste słowa płynące z jego oszczerczego jęzora, a w jego ręku widzę tylko kosę i cepy … którymi by wymierzał swoją sprawiedliwość swoim domniemanym wrogom …. polska wolnoamerykanka prosto z pod Karpacia, skąd to do Polski przylazło?
Abym nigdy więcej nie spotkała na swojej drodze życia takiego drugiego drania.

PB: Wiesiu, to nie wojna z Bizoniem, tylko pukanie do rozumu ludziom Kobylańskiego, jeśli Pan Prezes chce zachować twarz i uniknąć pozwu. To nie nędznicy jak Bizoń, Wiechowski, Brzoza, AlexJones.pl, WolnaPolska itd… Gra jest warta świeczki, grosza na cele patriotyczne coraz więcej potrzeba.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/