Bizoniowa burza o hiper-alarm nt. obowiązkowych scypień dla dorosłych

Bizoniowa burza o hiper-alarm nt. obowiązkowych scypień dla dorosłych

Piotr Bein, rozwojowo od 27.11.2017
Wstęp 
Ok. 25.11.2017 wstawiłem ten alarm do ewentualnych uaktualnień — moja praktyka blogowa od lat. Wkrótce przyszła burza potępień sensu alarmu i środków, do jakich użycia wzywał w koniecznej samoobronie narodowej.
Np. w 2011 r. byłem o ile wiem jedynym blogerem w Polsce, jeśli nie na świecie, który konsekwentnie alarmował o stopieniu reaktorów w Fukuszimie, na podst. profesjonalnej oceny przez wiodących w świecie, niezależnych atomistów. Najlepsza ocena przyszła od Dra Teda Weymana (Kanada), najwyższej klasy eksperta w fizyce i eksploatacji reaktorów, atomistyce i medycynie nuklearnej. Z powodu prześladowań i osobistej blokady przez lobby atomowe, Dr Weyman powierzył swą ekspertyzę wyłącznie mnie, bo mi ufał po wieloletniej współpracy pod włos lobby atomowemu.
Stopniowo, w przeciągu kilku miesięcy do kilku lat wypłynęła prawda o stopieniach 3 reaktorów Fuku i o największym w historii, globalnym skażeniu wskutek katastrofy siłowni nuklearnej. Gdybym zignorował w 2011 r. mejle od Dra Weymana, nie byłoby alarmów. Ile osób niepotrzebnie naraziłoby się na wyższą ekspozycję na radiację?
Kto w marcu 2011 r. posłuchał takich alarmów, uchronił siebie i swoich od nadmiernego skażenia opadami radioaktywnymi z Fuku.
Działalność społeczna od 1999 r. nauczyła mnie brać poważnie informacje od niezależnych reputowanych osób. Tak było w przypadku tematowego alarmu o obowiązkowych scypieniach. Jednak wkrótce po publikacji, nastąpił atak od Józefa Bizonia pytającego agresywnie, gdzie jest w ustawie 1813 lub in. aktach prawnych zapis o przymusie scypień dla dorosłych już od 1. grudnia.
Od kilku tygodni Bizoń nieustannie atakuje mnie za rozmaitą działalność. Na riposty odpowiada nowymi atakami, ignorując wiele z moich pytań i dowodów na swe poprzednie oszczerstwa i poniżanie.
Bizoń jest w tym recydywistą. Zacząl mnie atakować wkrótce po wydaleniu go z Redakcji Grypa666 w 2012 r. Za ataki ożydzające na Beina na forum Maruchy w ubr., wespół ze zwolennikami szwadronów śmierci Tadeusza Cihcockiego, Bizoń dostał “szlaban” w Kanadzie od tutejszego systemu sprawiedliwości i bezpieczeństwa wewn.
Pierwsze dni alarmu i jego sens 
Razwiedczik nadesłał jpeg z tekstem jak widać w hiper-alarmie. Nie pisze on, że ustawka 1813 stanowi o przymusie. Pisze natomiast, że zostanie nałożony przymus szczepień…  poprzez rozporządzenia GIS o obowiązkowych szczepieniach. Szczepienia wykonuje personel POZ (podstawowa opieka zdrowotna), tj. lekarz/pielęgniarka opłacani z budżetu państwa. Zaś świadczenie usług w systemie POZ jest przedmiotem ustawki 1813. Dlatego razwiedczik nagli, by przed 1. grudnia zrezygnować z POZ i zapisać się np. do lekarza prywatnego.
Czemu ta data? Razwiedczik częściowo odpowiedział mejlem z 27 bm. do e-grupy: ma wtykę w KneSSejmie.
 
Sprawę scypionkową uznałem za pilną, wg definicji zagrożeń (na blogu Grypa666) — b.  poważne zagrożenie bio-suwerenności narodu). Pilność podyktowała data krytyczna 1. grudnia br. Wobec trudności z yahoo-mail, nie mogłem zweryfikować u nadsyłającego; w trakcie czyszczenia poczty, usunąłem wszystkie mejle w koszu. Toteż na drugi dzień dopisałem znak zapytania w tytule. Nadsyłający dał się poznać przedtem jako solidny patriota walczący o bio-suwerenność Polaków.
Przeczytałem po raz kolejny nadesłany materiał (tekst w ramce jpeg powyżej), nie znajdując powodu do zmiany czy kasacji alarmu. Zachowałem więc jego brzmienie, dodając na dole nowe przemyślenia i materiały publicystyczne na temat.

Dodatkowe utwierdzenie alarmu miałem z własnej  lektury kwestii szczepień obowiązkowych.

GIS może, poprzez komunikat ogłoszony w dzienniku urzędowym ministra zdrowia, rozporządzać co jest epidemią i z przesłanek epidemiologicznych nakładać obowiązek szczepienny. Jeszcze gorzej byłoby w przypadku pandemii. Przy okazji “pandemii” H1N1 w 2009 r. okazało się, że przepisy i prawo krajowe są podrzędne w stos. do przepisów pandemicznych Światowej Organizacji Zdrowia, która może nałożyć obowiązek szczepienia z użyciem siły.
Na razie, komunikat nie ma w prawie polskim, o ile wiem, mocy prawnej. W połączeniu z ustawką 1813, stwarza on jednak zagrożeniue “obowiązkowym” szczepieniem osób, które nie rozumieją tematu ani prawa. Główną ofiarą pułapki byłyby osoby, których nie stać na lekarza prywatnego jaki nie musi poddać się “terrorowi” GIS…. czy na adwokata, który może wybronić od drakońskiej kary za odmowę zaszczepienia się.
W czasie pandemii czy epidemii, system ż-medycyny żeruje na ludzkim strachu. Ludzie sami ustawiają się w kolejki po szczepionki.   Tak było np. w Kanadzie z H1N1 w 2009 i nadal jest w każdym sezonie grypowym. Zapytany o sens szczepienia, mój szkolny bliski kolega, obecnie doktor medycyny w Polin powiedział w 2009 r., że prywatnie nie zalecałby, ale “etyka lekarska” (czytaj presja zawodowa) zabrania mu mówić głośno przeciw szczepieniom.
Ramifikacja szczepień dla wsparcia nowych, ludobójczych technologii, też dostarcza argumentu do alarmu. Zagrożenia dla bio-suwerenności narodu mogą zaistnieć od nano-czipowania i masowej kontroli umysłów, emocji i zachowań poprzez technologię “5G”. Globaliści wyznaczyli Polskę do pilotowego testowania/wdrażania na Polakach przed wdrożeniem globalnym.
Materiały podkładkowe i odnośne komenty umieściłem (i nadal to robię) sukcesywnie na końcu alarmu, wg ww. praktyki blogowej.
Trudności z e-pocztą i eskalacja ataków
Zamarznięcie edytora poczty w trakcie odpowiadania na parę mejli Bizonia uniemiożliwiło też normalny tok dyskusji. W tymże czasie Bizoń eskalował ataki, wpisująć te same lub podobne zarzuty na coraz liczniejszych wątkach do coraz większej liczby adresatów. Nie dość, że użytkowanie poczty yahoo miałem utrudnione, to jeszcze powstał trudny do śledzenia (a co mówić o ripostach!) rozgardiasz z powodu eskalacji bizoniowej.
Bizoń m.in. zarzucił, że Bein jak banderowiec nawołuje do użycia wideł. Staropolska broń chłopów… niepodoba się Bizoniowi polski rolnik i historia? Powiem Kudlińskiemu LOL
Bizoń obciążył mnie jeszcze brakiem reakcji na mylne opinie Otylii Zigman nt. jego prac. Uczestnicy dyskusji mejlowych jak i sama p. Otylia wiedzą, że nie jestem podłączony kablem do jej mózgu. Nieraz ją korygowałem, w tym nt. opinii politycznych Bizonia w kilku mejlach prywatnych (publicznych może też). Reakcja na każdą odzywkę niestety nie jest możliwa, reaguję ws. strategicznych.
Odrzuciłem też zarzuty bizoniowe pod adresem Zigmanowej, jakoby rozprowadzała mylący alarm. Nawet gdyby taki był, to p. Otylia jest rozsyłaczką, nie ma jak każdy z nas patentu na wszystkowiedzę. Nie ma ponadto możliwości analitycznych, czasowych ani  obowiązku weryfikować wszystkiego, co przechodzi przez jej ręce. Bizoń wlasnych bzdurnych kolaży niepotrafi zweryfikować buhaha
Spora część materiałów i komentów u mnie dotyczy prostowania propagandy i zmyłek — celowych czy nie — z guvnego, “alternatywnego” i patriotycznego nurtu.  Materiały źródłowe przechodzą przez readakcje, kolporterów, komentatorów — a jednak rzadko ktoś zauważa propagandę i oponuje. Czemu Bizoń robi aż taki rejwach w tym przypadku? .
Przymus scypień dla dorosłych to już fakt życiowy w Polin. A czy od 1. grudnia br. i kto się wywinie a kto nie, to zobaczymy za parę dni (napisane 29.11.2017 o 00:15). Na pewno nie wywiną się ci, którym Bizoń z paroma innymi w e-grupie dyskusyjnej wybił z głowy alarm smarując go. Czemu analityczny i skrupulatny Bizoń zrobiłby taki numer? Z  tegoż powodu, co wszystkie jego poprzednie ataki i prowokacje wobec mnie i moich sojuszników: fanatyzm zaczadza go, wprowadza w stan agresji, gdzie porażka wywołuje potrzebę kolejnego ataku itd. bez końca.  [cdn]
Implikacje ludobójcze scypień obowiązkowych
Ok. 28.bm. Bizoń próbował sraszyć mnie i Zigmanową paragrafem za nawoływanie do buntu narodowego z widłami. W ripoście zapytałerm, czy Suwerenowi już buntować się nie wolno — aluzja do paru (kilku?) bizoniowych odzywek z głupia frant na moje kwestionowanie jego prowokacji i załganych zachowań.
Drugi sraszak dotyczył rzekomego naruszenia jakichś dup osobistych o ile pamiętam (wszystkie mejle od Bizonia natychmiast wywalam bez czytania, począwszy od 28. bm. z powodu problemów, jakie wywołują w mej skrzynce yahoo). Nie raz odpisywałem mu na podobne: Pozywaj, listy gończe wysyłaj przez szlaban do Kanady — gdzie Bizoń jest na liście potencjalnych terrorystów na tle “antysemickim” (i religijnym?).

Te “przestępstwa” to błahostka w porównaniu z ludobójczym potencjałem szczepionek. Linkując do ustawki 1813, mój razwiedczik cytuje ze swego mejla do Jadwigi Łopaty, wytrwałej wojowniczki przeciw GMO i likwidacji zdrowej żywności (29.11.2017 do e-grupy: Witaj Jadziu, (ręce opadają). Wciąż odsuwam swoje sprawy osobiste (-chyba o to im chodzi!)… Sądzę, że należy się łączyć i przygotowywać do decydującej walki… Wygonić okupanta… Opiniować takie bzdety? -to strata czasu. Trzeba by roku na opinię i dziesiątki tysięcy zł… Działać trzeba inaczej. Sądzę, że należy jak najszybciej obalić ten rząd, a przedtem wykonać pozew zbiorowy do prokuratury przeciwko tym skurwielom…

Ta opłacana przez korporacje żydowska mafia zamierza nam wprowadzić GMO i przymusowe szczepienia (patrz link poniżej), nie mówiąc już o wielu innych rzeczach… -to celowy akt depopulacji narodu polskiego…  W tej chwili są procedowane ustawy, po cichu i w nocy, poza opinią publiczną… […]
Spiski jak w temacie niniejszym, są podłożem wielu alarmów od lat na mych blogach, przy akompaniamencie ataków od psycholi, użytecznych idiotów i agenciur.
Widły byłyby pomocnym dodatkiem do akcji wymaganych w obronie koniecznej narodu przed żydłactfem i usłużnymi szabas gojami w rządzie i administracji. Uny pokazali jednoznacznie, że intencją ich jest genocyd na naszym narodzie. Pora pokazać, kto jest Suwerenem.
Obowiązkowe scypienia nano-metalami w połączeniu z globalistycznym pilotowym projektem 5G w Polin przelało miarkę. Technologie 5G i inne są 1-ymi poważnymi krokami do transhumanizmu = ogołocenia człowieka z człowieczeństwa, kompletne podporządkowanie woli zarządców NWO.
Myśleliśmy, że to będą czipy podskórne, a to tylko zmyła była. Już w 2009 r. uny wiedzieli, że jest nano-technologia i co może zrobić poprzez scypionki. “Pandemia” H1N1 w 2009 r.  moim zdaniem testowała reakcje społeczne globalnie, bo na projekt transhumanizacji czy genocydu, za szybko się uny wycofali. Powracają z tym samym przepakowanym jako obowiązkowe scypienia na grypę.
Epilog
Bein miał być hiper-przestępcą nawołującym do widłowego narodowego buntu na podst. sfabrykowanej przez się dezinfo o scypieniach obowiązkowych dla dorosłych.
Kto zaś okazał się współwinnym zbrodni ludobóstwa na narodzie polskim, wg odnośnej konwencji… Pozostawiam osąd specom od prawa i odpowiednim organom.  Wytłuszczam niżej pozycje, które wg mnie dotyczą Józefa Bizonia w przypadku podważania alarmu o obowiązkowych szczepieniach.

 

Artykuł II. W rozumieniu Konwencji ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, 
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Artykuł III. Następujące czyny podlegają karze:

a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

Artykuł IV.

Winni ludobójstwa lub któregokolwiek z czynów, wymienionych w Artykule III, będą karani bez względu na to, czy są konstytucyjnie odpowiedzialnymi członkami rządu, funkcjonariuszami publicznymi czy też osobami prywatnymi.

Art. II a do e odnosi się do skutków szczepionek w ogóle. Publika nie ma żadnej kontroli nad dodatkami do szczepionek, wprowadzanych obowiązkowo i nie, w rozmaitych celach globalistów, od wpływu na rozdrodczość, poprzez aplikację nano-metali wymaganych dla działania technologii masowego sterowania “A5”, po sądowe odbieranie dzieci rodzicom “nieodpowiedzialnym” np. za odmowę własnego zaszczepienia się. Dzieci takie mogłyby skończyć w transporcie za granicę na cele takie jak śmiertelne ofiary rytuałów “religijnych” zboczonych unych, poprzez niewolników seksualnych i ofiary praktyk seksualnych zboczeńców, po surowiec na wycinanie organów.
Ad. Artykuł III punkt e. Poprzez neutralizację czujności narodu, odstręczając rodaków od protestu przeciw obowiązkowym szczepieniom, Bizoń ułatwia zmowę w celu popełnienia ludobójstwa. W ten sposób współdziała w ludobójstwie. Bizoń robi to w masowych rozsyłkach, dyskredytujących tych, którzy alarmują naród.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/